У Греції запалено Олімпійський вогонь

% Вогонь Ігор-2014 почав свій шлях з історичної батьківщини. До Сочі він добиратиметься ще довгих 65 000 кілометрів.
� ������ ������ ����������� �����
% Церемонія запалювання Олімпійського вогню проходить кожні два роки в Греції за особливим обрядом. Факел загоряється природним шляхом - від відображених у дзеркалі сонячних променів. Процес супроводжувався виставою - кілька гречанок в нарядах жриць і чоловіків-атлетів виконують традиційні танці, а верховна жриця передає вогонь першому учаснику естафети. Цього року ним став грецький лижник Янніс Антоніу, який після проходження своєї ділянки передав естафету вогню російському хокеїстові Олександру Овєчкіну.
% Вогонь, зароджений в Стародавній Олімпії біля храму богині Гери, пропутешествует по Греції до 5 жовтня, а потім буде перевезений до Москви. До початку Олімпіади в Сочі факел пронесуть понад 14 тисяч осіб.
У Греції запалено Олімпійський вогонь
У Греції запалено Олімпійський вогонь
У Греції запалено Олімпійський вогонь

Різнобарвна пробіжка: 5 кілометрів з Наталією Водянової

% На вихідних в московських Лужниках відбувся незвичайний і яскравий «Барвистий забіг» - по-перше, він був організований в підтримку фонду Наталії Водянової «Оголені серця», по-друге, супроводжувався дощем яскравих фарб.
������������ ��������: 5 ���������� � �������� ���������
% Зоряні і не дуже бігуни пробігли дистанцію, кожен новий кілометр якої був позначений хмарами яскравих індійських фарб. Майже ніщо з тисячі чоловік не закінчив біг в незайманому вигляді. Життєрадісні помаранчевий, червоний, жовтий кольори поліпшили і без того піднесений настрій учасників. Попередньо кожен з них вніс внесок, і це дозволило зібрати суму в 680 тисяч рублів, яку озвучила Наталія Водянова у фіналі. Частина коштів направлена ​​до фонду «Оголені серця», а саме це заходи послужило своєрідною розминкою для більш масштабного (але вже без сухих яскравих фарб) - Московського марафону, який відбудеться 15 вересня.
% «Барвистий забіг» продовжиться на Марафоні і для Наталії Водянової, вона пробіжить 42 кілометри разом зі своєю командою з фонду. До слова, до спортувонизвичні - ось уже 4 роки беруть участь у подібних змаганнях у Парижі, що значно сприяє не тільки підтримання відмінної форми, а й розвитку «Голих сердець».
Різнобарвна пробіжка: 5 кілометрів з Наталією Водянової
Різнобарвна пробіжка: 5 кілометрів з Наталією Водянової
Різнобарвна пробіжка: 5 кілометрів з Наталією Водянової
Різнобарвна пробіжка: 5 кілометрів з Наталією Водянової

Марія Шарапова - найбагатша спортсменка світу

% Підрахунки доходів спортсменок Forbes цього року можуть служити приводом для гордості - Шарапова впевнено посідає першу сходинку.
����� �������� - ����� ������� ����������� ����
% Дохід російської тенісистки склав $ 29 млн. Це її дев'ята перший рядок в подібному рейтингу. Примітно, що колеги дівчини за ракетці розподілили ще 6 позицій з перших 10. Три залишилися дісталися фігуристки кореянці Кім Ен і двом американкам - гольфістці Поле Кремер і гонщиці Даніка Патрік.
% Наступною за Марією Шараповою стала одна з головних її суперниць Серена Вільямс з доходом в $ 20, 5 млн. Цікаво, що дохід американки від виступів на корті складає більше 40%, тоді як росіянка лише близько 20% грошей отримала за змагання. Решта - за участь у рекламних кампаніях та інші проекти.
% Теніс - єдиний вид спорту, завдяки якому дівчата наближаються за обсягом доходів до чоловіків в спорті. Але не спортом єдиним.

Олена Ісінбаєва піде з великого спорту

% Відома російська спортсменка заявила, що виступ на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, що пройде в Москві з 10 по 18 серпня, буде останнім в її професійній кар'єрі.
����� ��������� ����� �� �������� ������
% Талановита стрибунка з жердиною 30-річна Олена Ісінбаєва озирнулася з висоти свого віку і побачила, що здійснила досить досягнень у легкій атлетиці. Достатньо, щоб поступитися місцем молодим наступниці.
% Дворазовий призер Олімпіади і декількох світових чемпіонатів, автор безлічі світових рекордів Олена Ісінбаєва серйозно задумалася про свій вік і вирішила завести сім'ю. Серед її найближчих планів також розплакатися після останнього виступу на майбутньому Чемпіонаті світу в Москві і зняти документальний фільм.
Олена Ісінбаєва піде з великого спорту
% На випадок, якщо спортсменка успішно здійснить намічене, вона залишає для себе лазівку у великий спорт - ідею відновити форму до Олімпіади 2016 в Ріо-де-Жанейро.

12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа

12 ����� � ��������� �� ���� �����
% У відомої балерини, дочки знаменитого артиста балету Маріса Лієпи, розумною і красивою жінки, є своя філософія життя і філософія тіла, якими вона поділилася в книзі Ілзе Лієпа «Метод Лієпа: Філософія тіла». Не кожен може відвідувати уроки балетного екзерсису Ілзе Лієпа, на яких жінки різного віку вчаться бути граціозними, ознайомиться з виданням простіше. З перших же сторінок, ще не діставшись до комплексу вправ, вам захочеться розправити плечі, мимоволі намагаючись хоча б трохи бути схожим на автора - жінку з королівською поставою.
% Статті за темою «12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа» %
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
% Як підштовхнути чоловіка до першого кроку %
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
% Вчіться правильно ходити %
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
% Світ моди: Мирослава Дума %
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
% Вечірнє вбрання для повної жінки %

Комплекс вправ

Для занять вам знадобляться:

  • % Стілець
  • % Рушник
  • % Дзеркало

Інформація про ключові моменти техніки виконання вправ:

  • % Дихання - важливий елемент будь-якого заняття. Бажано вдих виконувати через ніс, видих - через рот. Зверніть увагу на те, що видих відповідає найскладнішого моменту вправи. (Часто кажуть: «Видих на зусилля».)
  • % Виконуючи будь-яку вправу, намагайтеся тягнутися вгору. Погляд спрямований вперед. Підборіддя - перпендикулярно грудній клітці (зберігайте природний шийний вигин). Буде чудово, якщо у вас вийде тримати таз рівно. Чудово, коли нижня частина тіла займає серединне положення, а м'язи живота - акуратно підтягнуті. Таке положення тазу дозволяє включати в роботу глибокі м'язи живота, що необхідно для підтягнутого живота і безпечно для спини.
  • % Дуже важливо тримати грудну клітку розкритою в її верхній частині (м'яко відводячи плечі назад), а нижні ребра - закритими (як би стягнутими невидимим корсетом).
  • % Плечі повинні бути опущені, лопатки - спрямовані вниз і до центру. (Уявіть, що ви скидає з плечей хустку.)
  • % Виконуючи будь-які вправи, вибирайте комфортну для вас амплітуду рухів.

Всі елементи правильно вибудуваного тіла допоможуть вам приміряти на себе граціозну поставу і без шкоди для тіла попрацювати над його рельєфом. Опорні точки правильного положення тіла слід зберігати в будь-якій позиції - стоячи, сидячи, лежачи, на колінах. Буде чудово, якщо ви візьмете за правило починати кожне заняття, нагадуючи собі про важливі технічних «родзинки». Перший час дуже непросто контролювати своє тіло. На цьому етапі вашим помічником може стати дзеркало. Воно підкаже і покаже всі неточності. Надалі, коли тіло стане більш розумним, зовнішня допомога буде менш значима, але на перших порах постарайтеся доглядати за собою в дзеркало.

Альпійський крок. Ходьба з високим підніманням стегна

% І.П. - Основна стійка.
% 1. Підняти праву ногу, зігнуту в колінному суглобі під прямим кутом, вперед з одночасним поворотом тулуба направо. Ліва рука вперед, права назад.
% 2. Повернутися в і.п.
% 3. Поміняти положення рук і ніг.
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
% Кількість повторень: до 40 раз (підйом однієї ноги - одне повторення).
Важливо!Опорна нога випрямлена. Плечі опущені. Таз стабільний, без амплітудних погойдувань з боку в бік.
� � � � � � �
Пліє по другій широкої позиції
% І.П. - Стоячи обличчям до стільця. Ноги нарізно, стопи розгорнуті назовні. Руки на спинці стільця.
% 1. Глибоке пліє по другій позиції.
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
% Кількість повторень: 8 разів.
Важливо!Коліна на пліє над стопами. Корпус вертикально. Плечі опущені. Ребра закриті. Повільний темп.
% 2. Завмерти в найглибшому положенні пліє.
% 3. Підняти праву п'яту.
% 4. Опустити праву п'яту.
% 5. Підняти ліву п'яту.
% 6. Опустити ліву п'яту.
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
% Кількість повторень: 8 разів, попеременний підйом кожної п'яти.
Важливо! Амплітуда пліє незмінна. Стопи щільно стоять на підлозі.
% 7. Одночасний підйом обох п'ят.
% Кількість повторень: 8 разів.
% 8. Підняти обидві п'яти і завмерти в найглибшому положенні або пружинити вниз.
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
% Кількість повторень: 8 разів.
Важливо!Акцент на рухах вниз.
% Примітка: при неможливості виконання вправи в повному обсязі завершити вправу на п. 8 або скоротити кількість повторень.
��
Що працює?
% Зміцнюємо: стегно всередині, стегно спереду, сідниці, гомілки.
% Розтягуємо: внутрішню поверхню стегон і покращуємо рухливість тазостегнових суглобів.
Лебідь
% І.П. - Лежачи на животі обличчям до стільця. Ноги на ширині тазостегнових суглобів. Руки вздовж тіла. Підкладіть собі під низ живота і стегон рушник.
% 1. Підняти над підлогою верхню частину тіла, голову і руки одночасно.
��12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
Важливо! Піднімати по можливості тільки верхню частину спини. Сідниці розслаблені. Низ живота в легкому тонусі. Верхівкою прагнемо вперед вгору. Руки із зусиллям тягнемо назад вздовж тіла.
% 2. Перевести прямі руки по дугам вперед в опорі на стілець або взятися за його ніжки.
% 3. М'яко підвестися на прямих руках з опорою на стілець.
% 4. Повернутися руками по дугам назад у високому положенні корпусу.
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
12 кроків до витонченості від Ілзе Лієпа
% Кількість повторень: 4 рази.
Важливо! Плечі при опорі на стілець опущені.
% 5. Розвести руки в сторони, зберігаючи підняте положення корпусу.
% 6. Зафіксувати положення.
% Кількість повторень: утримувати положення на 8 рахунків.
% Примітка: при неможливості виконання вправи в повному обсязі завершити вправу на п. 4 або скоротити кількість повторень.
Що працює?
% Зміцнюємо: м'язи спини.
% Розтягуємо: грудний відділ хребта, плечові суглоби.
% Ілзе Лієпа «Метод Лієпа: Філософія тіла»

Теги: постава, балерина