Жарти в сторону!

����� � �������!
% Всього через 5 місяців після прем'єри у Франції (і за 2 місяці до офіційного DVD-релізу) в Росії стартує фільм "Жарти в сторону" - перший після "1 + 1" великої акторський кінопроект Омара Сі, самого впізнаваного французького актора-коміка. Рекордсмен європейського прокату 2011 року - "1 + 1" - несподівано для російського ринку виявився "сплячим хітом", поставивши річний рекорд тривалості роботи фільму у вітчизняних кінотеатрах (більше 7 місяців!).
% Статті за темою «Жарти в сторону! » %
Жарти в сторону!
% Біографія зірки: Ольга Кабо %
Жарти в сторону!
% Як ставитися до жартів чоловіка %
Жарти в сторону!
% Які жарти чоловік не визнає %
Жарти в сторону!
% Як розвинути в собі почуття гумору %

«Жарти в сторону» - зворушлива детективна комедія з соціальним підтекстом з двома головними комедійними зірками французького кіно в головних ролях. Нова роль актора-сенсації французького кінопрокату «1 + 1» Омара Сі - більше $ 400 млн світових зборів та більше $ 2 млн в нашому прокаті. У «1 + 1» Омар Сі полюбився за душевність, природну навіженість гри. У «Жарти в сторону» він обережно йде по акторському шляху Едді Мерфі 80-х, роблячи кожен крок з властивим йому чарівністю.

% Усман, зухвалий коп з паризького передмістя (Омар Сі), і Франсуа, амбітний столичний поліцейський (Лоран Лафітт), об'єднують зусилля в розслідуванні вбивства дружини великого чиновника. Усман і Франсуа - різні. Усман живе і працює за законами комедій з Едді Мерфі, Франсуа обожнює Бельмондо в "Професіоналі" і "Смертельна зброя" - причин для нелюбові вже маса. Але розбіжність в кіносмаки - ніщо, коли на кону гучне викриття корупції в самих верхах.
Зарубіжна преса про фільм
% «Два веселих копа отжигают, пустують по повній і гумор з усієї одуру @. @ Ідеальна хуліганська поліцейська комедія з Омаром Сі - золотим телям" 1 + 1 "», - Variety.
% «Сучасний французький аналог" 48 годин "і" Смертельної зброї "відбувся виключно завдяки дуету Омара Сі і елегантного Лорана Лафітта з" Комеді Франсез ". Походу, у цих двох здатність смішити до сліз - в крові, не інакше », - Studio Timelive.
% «Омар Сі грає поліцейського з передмістя з тією ж невимушеністю і переконливістю, які й допомогли йому взяти" Сезара "за" 1 + 1 ". На противагу Омару його партнер по фільму, Лоран Лафітт, головний комік "Комеді Франсез", - елегантний, чарівно похмурий і серйозний, справжній сучасний Бельмондо часів Професіонала "», - Le Journal du Dimanche.
% Над креативним перекладом фільму працювала студія On / Off. У російський прокат фільм виходить 9 травня 2013.
% Офіційний сайт фільму Shutkifilm

Ідеал чоловіка-Близнюка

% Makintoss, автор JustLady. % % %
����� �������-��������
% Чоловік, що народився під сузір'ям Близнюка, товариський і цікавий, невтомний і ерудований, розумний і мінливий, як вітер. Жінка йому потрібна, в першу чергу, як співрозмовник і друг. Чоловік-Близнюк не дуже вимогливий до обраниці і легко йде на контакт.
% Статті за темою «Ідеал чоловіка-Близнюка» %
Ідеал чоловіка-Близнюка
% Цінності. Ідеали. Переконання %
Ідеал чоловіка-Близнюка
% Чи потрібні нам ідеали? %
Ідеал чоловіка-Близнюка
% Коли зачіска далека від ідеалу %
Ідеал чоловіка-Близнюка
% Найвідоміші косметичні операції %
% Для Близнюка важливий позитив і оптимістичний настрій в дівчині. Погляд, щира усмішка - і відносини можуть бути налагоджені. Чоловіки цього знаку люблять, коли жінка непередбачувана - часто змінює зачіску, вбрання або імідж. Спонтанність і чарівність, тонкий гумор і інтелект в розмові - ось те, що подобається Близнюку. Проте чоловік-Близнюк часто не може правильно оцінити жінку, з якою зустрічається. Його обдарованість і талановитість, схильність до створення романтичного флеру навколо обраниці - все це призводить до того, що близькість розчаровує обох.%

В коханої чоловіки-Близнюка обов'язково повинна бути загадка, вона повинна його бентежити, порушувати його уяву, грати з ним і тримати постійно на піку інтересу. При цьому Близнюк закохається без залишку, якщо дівчина не буде висловлювати страху його втратити, поставиться до відносин граючись і легко, без докорів і ревнощів.

 Хорошу пару Близнюку складе жінка-гравець. Вона повинна надати йому особистий простір, не заважати його свободі, цікавитися життям разом з ним. Він не любить жінок, які загрузли в домашньому господарстві і повсякденності, Близнюку необхідна цікава і вільне життя навіть після одруження. Ревнива власниця не зможе довго з ним жити - як тільки взаєморозуміння і спільні теми для розмов зникнуть, він може завести коханку, легку й дотепну даму.

Для чоловіків цього знаку складно знаходити спільну мову з вічно зайнятими діловими жінками, хоча обраниця Близнюка має бути розумною і різнобічною. Важливо, щоб з дівчиною було весело і цікаво спілкуватися на будь-яку тему. Близнюк не терпить обмеження волі, численних обов'язків, хоча до дітей ставиться з любов'ю і ніжністю.

У сексуальному плані чоловіки-Близнюки віддають перевагу жінкам, які люблять різноманітність. Партнерка не повинна бути монотонною і нудною - це швидко йому набридне, і він відправиться шукати нових пригод. А завдяки своєму красномовству він може вмовити практично будь-яку дівчину.

Теги: план, близнюк, ідеал, чоловік, обраниця

Ідеал чоловіка-Лева

% Makintoss, автор JustLady. % % %
����� �������-����
% Чоловік-Лев (23 липня - 22 серпня) - яскрава, відкрита особистість, що володіє багатою уявою і творчою натурою. Він упевнений в тому, що кожна жінка на його шляху мріє йому належати, і тане від компліментів. Свій ідеал чоловік Лев шукає деколи все життя, вона повинна сильно відрізнятися від інших пересічних і банальних жінок.
% Статті за темою «Ідеал чоловіка-Лева» %
Ідеал чоловіка-Лева
% Цінності. Ідеали. Переконання %
Ідеал чоловіка-Лева
% Чи потрібні нам ідеали? %
Ідеал чоловіка-Лева
% Найвідоміші косметичні операції %
Ідеал чоловіка-Лева
% Як повірити в кохання з першого погляду %
% В першу чергу Льва цікавить зовнішність. Він ніколи не подивиться на загнаного недоглянуту жінку, забуває про свій зовнішній вигляд за домашніми турботами. Його ідеал - розкішна красива лялька, захоплюються не тільки його самого, але і всіх оточуючих. Це лестить його чоловічому самолюбству і збуджує його уяву. Щоб його дівчина завжди була ефектною і виглядала якнайкраще, він навіть готовий у разі потреби найняти прибиральницю і куховарку.%

Однак, щоб відносини прийняли більш серйозний характер, однією зовнішності недостатньо. Обраниця Льва крім шику і витонченості повинна мати почуття власної гідності і прекрасною душею. Його підкорить натура пристрасна й одночасно м'яка, яка вміє поєднувати спокійна рівновага і різкі спалахи емоцій. При цьому він оцінить, якщо вона в ім'я любові до нього буде готова поступитися своєю гордістю.

Щоб тримати Льва в постійній напрузі і не набриднути йому, дівчині варто час від часу змінюватися з ним ролями, не підкоряючись завжди і скрізь. Його гнів може викликати нав'язування своїх поглядів і рішень, без врахування його думки. Дуже важливо, щоб обраниця вміла вирішувати питання без відкритої конфронтації, шляхом компромісів і мирного пошуку спільного рішення.

Лев не поважає жінок, здатних на хамство або нетактовність. Прояв невігластва або дурості відразу применшує інтерес Льва до жінки, він більш суворий до цього, ніж інші знаки Зодіаку.

Не можна ставитися до Лева поблажливо і зневажливо - це сильно його ранить, така помилка може коштувати відносин. Єдине, що може дозволити собі його дівчина - розумну критику пихатих устремлінь Лева, без применшення при цьому його заслуг. В цілому, ідеал дівчини для Лева - вірить у нього, емоційна, готова поступитися своїми принципами красуня.

Теги: дівчина, лев, ідеал, чоловік, обраниця