Дихати або сопіти?

������ ��� ������?
% Чому сезон застуд починається восени? У вересні діти відправляються в дитячі садки та школи. Перехід до суворого режиму дня, збільшення навантажень і зменшення світлового дня, - все це послаблює дитячий організм. І в такій ситуації до хвороби залишається всього один крок. Достатньо, щоб поряд з дитиною хтось чхнув або зашморгав носом, - і разом з повітрям ваш малюк вдихне шкідливі бактерії і віруси. Адже дихати необхідно завжди і скрізь!
% Статті за темою «Дихати або сопіти? » %
Дихати або сопіти?
% Вже небо восени дихало ..., або На межі розриву %
Дихати або сопіти?
% Коли потрібно видаляти аденоїди %
Дихати або сопіти?
% Дихаємо і @. @ Худнемо! %
Дихати або сопіти?
% Конхотомія: дихайте вільно %

Наші невидимі захисники

Однак не варто впадати у відчай! Виявляється, повітря можна продезінфікувати. Зробити це можуть ефірні масла деяких рослин (ялівцю, евкаліпта, гвоздики, м'яти, каепута і т.д.). Вони мають антимікробну і противірусну дію. Випаровуючись, такі ефірні масла вбивають мікроорганізми в повітрі і роблять його безпечним для дитини. При вдиханні повітря з парами ефірних масел також знезаражуються дихальні шляхи, які і служать & laquo; вхідними воротами & raquo; простудних інфекцій. Ефірні масла допоможуть впоратися і з найпершими, ледь помітними ознаками насувається застуди & ndash; головним болем, сопінням, втомою.

Зручне масло

Застосовувати ефірні олії можна протягом усього & laquo; сезону застуд & raquo ;, завжди і скрізь. Невипадково вони користуються такою популярністю в багатьох країнах Західної Європи. Є ефірні масла і в російських аптеках. Вони випускаються у формі спреїв, крапель, пластирів.

Дихати або сопіти?

Практичним мамам напевно сподобаються масла у формі крапель, наприклад, масло & laquo; Дихай & raquo ;. Його зручно застосовувати де завгодно: вдома, в офісі, в школі, дитячому садку. За рахунок повільного випаровування з поверхні масло & laquo; Дихай & raquo; довше зберігає корисні властивості. Флакон з маслом & laquo; Дихай & raquo; можна покласти в сумочку, і він завжди буде під рукою. Зручний у застосуванні і спрей-масло & laquo; Дихай & raquo ;. Його можна розпорошити в квартирі, якщо хтось із членів сім'ї вже захворів.

Просто дихай!

І найголовніше & ndash; вам не доведеться піддавати дитину неприємним процедурам закапування в ніс або змазування. Масло & laquo; Дихай & raquo; застосовується безконтактним способом. Досить крапнути кілька крапель олії або розпорошити спрей на серветку або на улюблену м'яку іграшку дитини. Можна також нанести масло & laquo; Дихай & raquo; на шарф або комірець дитячого одягу перед прогулянкою. А в школі чи дитячому садку малюка захистить звичайний носову хусточку, якщо попередньо капнути на нього олії & laquo; Дихай & raquo ;. Масло & laquo; Дихай & raquo; не викликає звикання і не подразнює слизові. Тому застосовувати його можна кілька разів на день. І навіть якщо ви будете використовувати & laquo; Дихай & raquo; досить часто, одного флакона вам вистачить мінімум на 1-2 місяці.

Дихати або сопіти?

& Nbsp;

Не варто чекати, поки дитина почне сопіти, & ndash; захистіть його разом з маслом & laquo; Дихай & raquo; вже сьогодні!

Теги: масло, застуда, спрей, лікування

Тотемний гороскоп

�������� ��������
% Може здатися дивним, але ми більше знаємо про чужих культурах, ніж про свою власну. Приклад тому - тотемний гороскоп. Чи багато хто чули цю назву? Нам ближче і зрозуміліше східні гороскопи - ми чітко знаємо, до якого знаку належимо, а, між тим, маємо свій власний слов'янський гороскоп. Жіночий журнал JustLady розповість сьогодні про язичницькому гороскопі, який був у великій пошані у наших предків. Стародавні слов'яни вважали, що кожній людині, залежно від того, коли він народився, протегує один з численних богів. Вважалося, що людині, народженій під знаком того чи іншого божества, передавалися деякі його риси. Які? Про це розповість жіночий сайт JustLady.
% Статті за темою «Тотемний гороскоп» %
Тотемний гороскоп
% Як визначити своє тотемна тварина %
Тотемний гороскоп
% Оберіг %

Кветень (22.03 - 20.04) - народжені в цей період перебувають під заступництвом Ярила - бога сонця і родючості. Слов'янськийтотемний гороскоп каже, що кветень - це Тхір. Людям, народженим під знаком Тхора, властива самовпевненість, енергійність і тяга до великих звершень. Хорі - хитрі, але безкорисливі, меткі, але чуйні. Від Ярила люди, народжені в цей період, взяли всю теплоту сонця. Вони люблять весь світ, але коханні своїй нікому не нав'язують. За вдачею - оптимісти й творці.

Травень (21.04 - 20.05) - по слов'янським повір'ям, людям цього знака протегував бог Леля. Як і люди, наділені його рисами, Леля неоднозначний. Його вважали і покровителем природи, і захисником закоханих, він міг бути в двох іпостасях - дівчата і хлопці. Люди, народжені в цей період, відрізняються завидними пізнаннями в справах серцевих. Месяцеслов, абототемний гороскоп, Визначає травень - як знак ропуха або Жаби. Людина, народжена під знаком ропуха, що називається, і в воді не тоне, і у вогні не горить.

Червень (21.05 - 19.06) - людей, народжених у цей період, оберігає Летніца - вона ж Громовиця. Дружина Перуна, покровителька любові і краси. Люди, що користуються захистом Летніци, володіють відмінним почуттям гумору і вмінням розташувати до себе людей. Цей період наділений ім'ям Коник або Коник. Коник - людина життєрадісний і активний. Його здібності до наук надзвичайно високі, але от посидючістю він не відрізняється.

Красень (20.06 - 19.07) - цьому місяцю протегує бог Велес. Він відповідає за все, що пов'язано з грошима і достатком. У месяцеслове місяць «красень» називається Хом'як. Люди, народжені під цим знаком, вміють працювати і заробляти, хоча найбільше люблять відпочинок. Цим вони і займаються у вільний від накопичення багатства час. Хом'яки неквапливі, але точно знають, коли і які «запаси» слід робити. Ті, когототемний гороскоп наділяє рисами Хом'яка, добрі і чуйні.

Жнівень (20.07 - 18.08) - місяць, якому протегує бог сонячного світла Дажбог - предок всіх русичів. У тотемному гороскопі жнівень - Слимак або Равлик. Люди, народжені в кінці липня - початку серпня ранимі й уразливі. Вони здатні розкрити душу співрозмовникові, про що дуже часто шкодують. Довірливість Равликів поєднується з доброзичливістю.

Вересень (19.08 - 17.09) - людям, народженим під знаком Бджоли, протегує сама Рожаниця! Від неї у представників цього знака неймовірна працьовитість і бажання довести будь-яку справу до кінця. Поряд з цим Бджоли воліють не афішувати своїх умінь, так як наділені неабиякою часткою скромності. Компліменти приводять їх в збентеження, а нагороди - в розгубленість. Цінуючи в інших щирість і відкритість, самі Бджоли досить замкнуті.

Рюен (18.09 - 17.10) - покровителька - богиня родючості та жнив Морена. Як і вона, люди, народжені в цей період дуже мінливі. Морена може бути доброю, а може послати неврожай. Слов'янськийтотемний гороскоп стверджує, що і людина знака Жук може міняти свій настрій. Жуки схильні ідеалізувати події і людей, у зв'язку з чим нерідко бувають ошуканими. Жуки копітко виконують поточну роботу, вони незамінні там, де потрібна старанність і внутрішній спокій.

Лістень (18.10 - 16.11) - покровителька Мара - богиня зими. Люди, згідно месяцеслову народжені під знаком Бобра, сексуальні й звабливі. Вони нерідко викликають заздрість у оточуючих, хоча зовсім до цього не прагнуть. Люди-бобри люблять порядок у всьому - в речах і в житті. Знаходитися поряд з бобра легко і комфортно, турбота про ближнього у них на першому плані.

Грудень (17.11 - 16.12) - покровителька Виргонь - володарка. Вона прекрасна і могутня, її голова повита зміями, а погляд - смертельний. За тотемному месяцеслову люди, народжені під заступництвом Виргоні, належать до знаку Собаки. Вони сильні і благородні, вірні друзі і справедливі начальники. Обережні, але сміливі, практичні, але щедрі.

Січень (7.12 - 15.01) - люди, народжені в цей період, перебувають під заступництвом найбільш могутнього бога - Перуна. Якщо дивитисятотемний гороскоп, То цей час належить Беру або Медведю - володареві лісу. Людина цього знаку розумний і витривалий, сильний і кілька ледачий. Треба сказати, що лінуватися він собі дозволяє тільки тоді, коли «в лісі» все в повному порядку. В інший час він діяльний і тямущий.

Лютень (16.01 - 14.02) - покровитель Стрибог - бог вітрів. Тварина, якому відповідає цей період - Хорт або Вовк. Люди, для якихтотемний гороскоп визначив таких покровителів, відважні і задерикуваті. Вони вміють і люблять битися, на щастя, у наш час дуелі ці - словесні. Власна територія для Вовка священна. Представники цього знака однаково комфортно почувають себе як у «зграї», так і на самоті.

Сухень (15.02 - 16.03) - протегує людям цього знака Мокоша - богиня, що відповідає за домашній затишок. За месяцеслову цей час належить Вороні. Чуттєва сторона людей, народжених під цим знаком, є основою їх світовідчуття. Ворона обережна, вона рідко ділиться своїми емоціями з оточуючими. Люди-ворони на рідкість проникливі, вони бачать те, що надійно заховано - думки, наміри, вчинки.

Святки (17.03 - 21.03) - міжчасся. Люди, народжені в цей час, загадкові і непередбачувані. Їх душа - темний ліс навіть для них самих. Вони діють в залежності від ситуації, і рішення їх не завжди відповідають вашим очікуванням. Що ж тут скажеш !? Безвременье @. @

Слов'янськийтотемний гороскоп - Не зводиться непорушних істин, це, швидше, підказка для тих, хто, грунтуючись на мудрості поколінь, здатний привести свій характер до критеріїв, близьким до ідеалу, чого жіночий журнал JustLady вам від усієї душі бажає!

Олена Райченко
% Жіночий журнал JustLady

Теги: русич