Дорогоцінні камені за знаком зодіаку

% Філінова Олена, автор JustLady. % % %
����������� ����� �� ����� �������
% З давніх часів астрологи шукали відповідність між знаком Зодіаку і дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням, які приносили удачу своїм власникам. Деякі мінерали можуть належати представникам будь-якого знака, інші - тільки певним. Астрологи вважають, що якщо носити каміння, протипоказані вам за гороскопом, то це може негативно позначитися на долі.
% Статті за темою «Коштовне каміння за знаком зодіаку» %
Дорогоцінні камені за знаком зодіаку
% Як підібрати дорогоцінний камінь %
Дорогоцінні камені за знаком зодіаку
% Дорогоцінні камені і знаки зодіаку %
Дорогоцінні камені за знаком зодіаку
% Дорогоцінні камені: що визначає вартість? %
Дорогоцінні камені за знаком зодіаку
% Прикраси з каменю: вибираємо по знаку зодіаку %
% Всі дорогоцінні й напівкоштовні камені наділені різними властивостями, якісь захищають від пристріту, інші допомагають досягти успіху в бізнесі і любові, треті - уникнути проблем зі здоров'ям. Дорогоцінні камені, які підходять за вам по Зодіаку, можна носити і в якості ювелірних прикрас, але в будь-якому випадку вони будуть грати роль оберега або амулета. Звичайно, особливу магічну силу мінерал зможе придбати тільки від людини. Саме ментальна енергія (енергія думки) служить каталізатором незвичайних властивостей оберегів, талісманів і амулетів.%

Овнам підійдуть гранат і алмаз. Вони оберегут від поразок, подарують удачу і будуть захищати від хвороб. Прикраси з даними камінням варто носити так, щоб був тілесний контакт. Найкраще надягати їх на шию або ліву руку. Також Овнам варто придивитися до прикрас з рубінами - по індійській астрології це камені сили, бурхливої ​​енергії і влади. Сапфіри допоможуть відновити організм, дадуть силу втомленому тілу. Наповнити будинок Овна енергією сімейного затишку, гармонії і чистоти допоможе гірський кришталь. Славу і багатство принесе прикраса з аметистом.

В якості талісмана для Тельців відмінно підійде блакитна бірюза, з її допомогою можна знайти свого судженого і добитися успіху в особистому житті. Вважається, що прикраси із смарагдом будуть надавати не тільки освіжаюче і заспокійливо вплив, а й призведуть свого власника до слави. Олександрит варто носити з великою обережністю, оскільки він здатний не тільки наділяти людину великої духовної силою і мудрістю, а й притягти неприємності. Тельцям-мандрівникам як талісман найкраще підійде берил. Цей камінь, будучи символом тепла і сонячного світла, допомагає в подорожах і оберігає від негараздів.

Близнюкам варто зупинити свій вибір на хризопраз, він принесе спокій і захистить від наклепу, лихого ока і заздрості. Сильним духом і морально стійким людям підійде в якості амулета морські перли. Зняти сильний біль і поглинути зайву енергію допоможе нефрит. Він же в буденному житті сприятиме змінам і допоможе вийти з глухого кута.

Місячний камінь і смарагд вважаються талісманами для народжених під знаком Рака. Так смарагд варто носити тим, хто хоче бути захищений від впливу злих чар і нещасть, отримати допомогу в заняттях філософією і в наукових дослідженнях. Вважається, що місячний камінь притягує любов, усуває гнів і внутрішнє напруження. Кращим оберегом сімейного вогнища для Раків є берил, він же збереже фортеця подружніх уз і поліпшить відносини між дітьми та батьками.

Народженим під знаком Лева підійдуть камені сонячного світла: топаз, бурштин, олівін і хризоліт. Вважається, що золоті прикраси з хризолітом можуть показати своєму власникові майбутнє. Янтар допоможе розвинути творчі здібності, а рубін посилить волю, силу та інтуїцію. Удачу Левам принесе цитрин.

Дівам чудово підійдуть прикраси з нефритом, який в Китаї вважають згустком любові, що зберігає красу і оберігає від хвороб. Сердолік додасть боязким Дівам впевненість, а також допоможе уникнути поганого настрою. Цитрин принесе удачу в подорожах, достаток і посилить дар переконання.

Для Терезів підійдуть прикраси з опалом, що допомагає благородним людям добитися успіху у всіх починаннях. Гірський кришталь позбавить від страшних снів, а якщо носити його в персні, то не дасть замерзнути. Посилить розумові здібності, вилікує лінь і поліпшить настрій - аквамарин.

Криваво-червоні камені підійдуть для прикрас Скорпіонам. Так корал додасть власнику скромність, а рубін - наділить силою, безстрашністю і мудрістю. Щастя в подружньому житті допоможе знайти гранат. Топаз допоможе розвинути в Скорпіоні чесність, добропорядність і великодушність.

Стрільцям варто віддати перевагу ювелірним виробам з цирконом, який оберігає від перевтоми і негараздів, що розвиває розум і прагнення до пізнання. Аметист допоможе знайти внутрішню гармонію, спокій і вірну любов. Топаз віджене сум і гнів, подарує відчуття безтурботної насолоди і оптимістичний погляд на життя.

Прикраси з малахітом здатні розвинути в носить їх Козерозі духовні сили. Цей камінь допомагає вченим, а також захищає від пристріту і хвороб. Шпінель буде підживлювати свого власника енергетикою, а циркон зміцнить пам'ять, підвищить кмітливість і порушить прагнення до пізнання істини і наукам.

Народженим під знаком Водолія підійде в якості талісман гранат, він допоможе уникнути нещасного випадку і створить піднесений настрій. Намиста або перстень з аметистом позбавлять від внутрішнього розладу, душевного хвилювання і тривоги. Аквамарин буде сприяти щастю в подружній парі, повазі і взаємної любові.

Головним каменем для Риб є перли. Він принесе щастя, буде сприяти довголіттю і процвітанню, а також вбереже від нерозділеного кохання і лихого ока. Кільце з перлами охоронятиме вас від нечесних угод і злодіїв. Прикраси з коралом зміцнять пам'ять, повиганяєш спокуси і відлякають демонів.

Теги: знак, талісман, камінь, гороскоп

Що в натальной карті вказує на сексуальну сумісність

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� � ��������� ����� ��������� �� ����������� �������������
% Сексуальна сумісність - одна з обов'язкових умов для створення міцної сім'ї, запорука щасливого шлюбу. Визначити, наскільки ви підійдете один одному в ліжку, можна за індивідуальними натальним картками, в яких враховується, під яким знаком зодіаку ви народилися і те, як у момент народження були розташовані Марс і Венера.
% Статті за темою «Що в натальной карті вказує на сексуальну сумісність» %
Що в натальной карті вказує на сексуальну сумісність
% Як визначити сумісність %
Що в натальной карті вказує на сексуальну сумісність
% Сексуальна сумісність знаків зодіаку %
Що в натальной карті вказує на сексуальну сумісність
% Як перевірити партнера на сумісність %
Що в натальной карті вказує на сексуальну сумісність
% Важливість сексуальної сумісності %
% Якщо вас цікавить, які аспекти в натальной карті вказують на сексуальну сумісність, зверніть увагу на розташування Марса і Венери. Саме ці дві планети і визначають, наскільки вам буде добре разом. Якщо ці планети знаходяться в знаках повітря: Терезах, Водолії, Близнюках, це чинить негативний вплив на сексуальний потенціал.%

У тому випадку, коли вони розташовані у вогненних знаках: Овні, Леві або Стрільці, можна говорити про сильний темперамент і ранньому початку статевого життя. На жаль, такі люди досить швидко «перегорають», тому зберегти високу потенцію надовго їм вдається рідко. Крім того, вони дуже швидко згорають і в любові, пристрасні спочатку, отримавши своє, вони можуть стати помітно спокійніше, якщо не холодніше. Особливо це стосується Овнів. Позитивним моментом є те, що ці знаки зазвичай характеризує вірність партнеру.

Коли в в натальной карті Венера і Марс знаходяться в одному з водних знаків: Раку, Скорпіоні або Рибах, такої людини відрізняє романтизм і ніжність, фатальна пристрасть йому чужа. Якщо при цьому Венера і Марс знаходяться в аспекті з Плутоном, така особа буде володіти яскраво вираженою сексуальною привабливістю. Розташування Венери і Марса в знаках землі: Тельці, Діві і Козерозі, робить таких людей практичними і приземленими в любові. Для сексу їм потрібен комфорт і приємна, приваблива обстановка.

У Синастрією ознакою сексуальної сумісності може бути Марс чоловіки в аспекті з Венерою жінки. Тригон, складаний між планетами в одній стихії, теж говорить про те, між партнерами можлива сильна сексуальна прихильність. Але ще краще, коли в Синастрією двох партнерів є такий аспект, як квадрат. Він зумовлює не тільки сексуальну сумісність, але і те, що пристрасть не згасне з часом. Але квадрат передбачає бурхливу пристрасть, коли спалахи нестримного сексуального потягу можуть перемежовуватися бурхливими сварками з биттям посуду.

Теги: карт, знак, сумісність, аспект