Доведено: трохи вина врятує від депресії

% Іспанські вчені провели чергове дослідження на тему впливу вина на організм людини. Ще один плюс в скарбничку помірного вживання хорошого алкоголю.
��������: ������� ���� ������ �� ���������
% Важко сказати, що турбує вчених більше - проблема сучасної епідемії депресії або спроба дати остаточну оцінку алкоголю: приносить він користь чи шкода. Надмірне вживання вина має сумні наслідки для всього організму, погіршує роботу мозку. Однак у міру воно, навпаки, покращує його стан - запобігає розвитку хвороб серця, виникнення каменів у жовчному міхурі, онкологічних захворювань і навіть здатне продовжити життя.
% Тепер з'ясувалося, що келих вина в день стане хорошим засобом проти депресії. Результатом семирічних досліджень, в яких брали участь п'ять з половиною тисяч осіб, став висновок, що при регулярному вживанні алкоголю в невеликій кількості значно знижується ризик впасти у зневіру. У іспанців у віці від 55 до 80, що випивали від двох до семи келихів вина в день, симптоми депресії практично не спостерігалися, а ось гарний настрій - частенько.
% Дослідники приписують всі заслуги компоненту ресвератрол, що міститься у вині. Він позитивно впливає на діяльність мозку і багато процесів в організмі. Крім вина, ресвератрол міститься в горіхах і какао.
% Так що геть депресія - чин-чин!

 McDonald's і Heinz: кінець дружби

% Сорок років спільного життя підійшли до кінця - мережа закусочних відмовляється від соусів Heinz через зміну керівництва компанії.
McDonald's � Heinz: ����� ������
% Heinz очолив Бернардо Хеес, раніше керував Burger King, головним конкурентом McDonald's. Це послужило причиною відмови від кетчупів, без яких важко уявити більшість закусок мережі швидкого харчування.
% Пошук нового постачальника соусів - завдання не з легких. І звичка - лише одна сторона питання. Хоча McDonald's вже доводилося жити без Heinz. Компанія зверталася до інших фірм, коли поганий урожай помідорів сильно знизив обсяг виробленого легендарного кетчупу. До речі, Heinz використовується в основному в зарубіжних ресторанах фастфуду, а перехід на продукцію інших брендів буде відбуватися поступово.

Дві чашки какао для бабусі

% Звикли, що бабуся дбайливо варить для вас какао або гарячий шоколад у важкі дні? Пора проявити турботу у відповідь - тим більше що для неї це буде вкрай корисно.
��� ����� ����� ��� �������
% Учені з Гарвардської медичної школи з'ясували, що регулярне вживання напоїв, що містять какао, сприяє поліпшенню кровообігу і, як наслідок, роботи мозку. Експеримент, проведений серед шістдесяти людей, середній вік яких склав 63 роки, виявив, що гарячий шоколад або какао значно покращують пам'ять, перешкоджають виникненню старечих проблем, пов'язаних з діяльністю мозку.
% Дві чашки солодкого напою щодня дають помітний результат вже через місяць. Щоб ще довго слухати захоплюючі історії з молодості бабусі й дідусі і залишати їх з онуками розповідати напам'ять довгі казки, частіше пригощайте їх какао.

Шоколадні пристрасті: що кажуть вчені

% Дослідники з університету Пенсільванії не першими вирішили розібратися, чому земляни так люблять шоколад. Але які паралелі вони провели, цікаво було дізнатися.
���������� �����������: ��� ������� ������
% Вчені порівняли емоції від споживання шоколаду і вживання марихуани. Вони вважають, що речовина, яка міститься в какао - анданамід - дарує ті ж позитивні емоції. Вчені, правда, не роблять позначок, звідки їм відомі властивості марихуани.
% Крім звеселяючого анданаміда шоколад стимулює вироблення серотоніну - гормону щастя. А також, як і будь солодкість, стимулює роботу мозку.
% Але залежність від шоколаду вчені пояснюють не тільки його хімією. Так, у вас зараз немає під рукою шоколадки, але ви напевно згадайте її смак. Ой, ви що - в магазин побігли?

У Лондоні зажарять і з'їдять шматок штучного м'яса

% Завдяки голландському вченому Марку Посту людству стало доступне створення штучного м'яса. Яловичина тепер може проводитися без участі корів.
� ������� ������� � ������ ����� �������������� ����
% 141-грамовий шматок яловичини вирощений Марком Постом в лабораторних умовах зі стовбурових клітин корови. Він складається з двох десятків тисяч м'язових волокон, а його вартість оцінюється в більш ніж $ 380 млн.
% Сьогодні двом добровольцям зі ЗМІ належить спробувати гамбургер з котлетою зі штучного м'яса. Подія відбудеться в одному з лондонських ресторанів і транслюватиметься в інтернеті. Марк Пост не довірив смажити м'ясо навіть видатному британському шеф-кухарю Хестон Блюменталь, пообіцяв зробити це сам.
% Відомо, що штучно вирощена яловичина позбавлена ​​будь-яких смакових якостей, тобто, за висловом учених, стерильна. Яким в результаті виявиться гамбургер нового покоління, ми дізнаємося з відгуків журналістів сьогодні ввечері.
% У зв'язку з цією подією перед людством відкриваються величезні перспективи. За підрахунками вчених лабораторне виробництво м'яса з часом стане набагато дешевше традиційного. На черзі - створення пропотіпов баранини, свинини, курки. І для гурманів - вдосконалення смакових якостей штучного м'яса.

Скарлетт Йоханссон знову збирається сказати & quot; да & quot;

% Ще одна голлівудська наречена збирається заміж. Після появи Скарлетт Йоханссон у світлі з кільцем на безіменному пальці було оголошено про її заручини.
�������� ��������� ����� ���������� ������� "��"
% За повідомленням представників актриси Скарлетт Йоханссон, нещодавно визнана найсексуальнішою дівчиною світу, актриса збирається одружитися зі своїм бойфрендом журналістом Ромен Дорьяком.
% Ми вже писали про незвичайну парі, в якій дівчина заробляє в рази більше і має величезну популярність, а хлопець не був помічений у визначних справах. Скарлетт Йоханссон, мабуть, до душі життя, яке їй пропонує наречений - настільки, що на її пальці вже засяяло брілліанамі кільце.
Скарлетт Йоханссон знову збирається сказати & quot; да & quot;
Скарлетт Йоханссон знову збирається сказати & quot; да & quot;
Скарлетт Йоханссон знову збирається сказати & quot; да & quot;
% На фестивалі у Венеції вони з'явилися разом, і нову прикрасу актриси привернуло увагу всіх - фотографія пари (до цього були тільки кадри, подловленние папараці) тут же з'явилася на обкладинках видань і на тисячах сторінок в інтернеті.
% Про Ромен Дорьяке відомо не багато - 30 років (на два рік старше актриси), француз, журналіст, колишній редактор Clark. Не схильний піаритися і позерствовать. Симпатичний, йому йдуть скинни.
Скарлетт Йоханссон знову збирається сказати & quot; да & quot;Скарлетт Йоханссон знову збирається сказати & quot; да & quot;
% Очевидно, Скарлетт знає його набагато краще, раз прийняла таке важливе рішення - стати його дружиною. Це буде друга спроба Акрісія завести сім'ю після шлюбу з Райаном Рейнолдсом, що розпався в 2010 році.