Ідеальний чоловік для Левиці

��������� ��� ��� ������
% Жінки під знаком «Лев» зазвичай відрізняються темпераментністю і велелюбність. Вони дуже цікаві чоловікам і завжди знаходяться в центрі уваги. Рано чи пізно один з прихильників має стати чоловіком «Левиці». Про те, з ким їй буде найкраще, знає астрологія.
% Статті за темою «Ідеальний чоловік для Левиці» %
Ідеальний чоловік для Левиці
% Як стати світською левицею %
Ідеальний чоловік для Левиці
% Ідеальний чоловік: міф чи реальність? %
Ідеальний чоловік для Левиці
% Особисте життя Ксенії Собчак %
Ідеальний чоловік для Левиці
% Модний тренд: спідниця-олівець %
% С чоловіком, який народився під знаком «Риби», «Левиці» буде дуже не просто. Це пов'язано з різними ритмами життя цих двох знаків. Жінці- «Льву» необхідно щоденне відчуття свята та спілкування, а чоловік- «Риба», навпаки, віддає перевагу усамітнення і спокій. «Левиці» з таким буде просто нудно. Вона завжди прагнути бути в центрі уваги чоловіків, а у чоловіка така поведінка викликає роздратування й ревнощі.%

«Овни» - дуже темпераментні чоловіки, якщо жінка- «Лев» під час зверне увагу на такого кавалера, то підкорити його буде не складно. Якщо раптом вони приймуть рішення стати чоловіком і дружиною, то шлюб навряд чи протримається довго. І в цьому випадку не з вини «Левиці». Швидше за все, велелюбний «Овен» не зможе зберігати вірність дружині. Якщо деякі жінки і готові змиритися з подібним, то це не про «левах». Союз пари «Лев-Овен» приречений, через не відповідності темпераментів і абсолютного не розуміння інтересів один одного.

«Телець» - дуже надійний чоловік, і це дуже приваблює «Левицю». Їх шлюб має величезні шанси на довговічність. Він буде зразковим сім'янином, що забезпечує улюблену жінку всім необхідним. А «Левиця» буде задоволена спокійними відносинами. Якщо раптом і виходять конфлікти, то свою жіночу чарівність вона зуміє застосувати як безвідмовного зброї для їх усунення.

З «Близнюками» у «Левиці» дуже багато спільного. Вони обидва люблять розвага, спілкування і публічність. Якщо ця пара стане подружньої, то їх чекає довга не нудна життя, далека від побутових проблем і турбот. Але народження дітей не піде на користь відносинам, крім того, діти можуть відчувати себе не дуже потрібними, оскільки їх вихованням доведеться займатися няні або бабусі.

Якщо «Левиця» вийде заміж за «Рака», вона перетвориться на предмет обожнювання, любові і турботи. Він буде давати їй все, чого вона захоче, і потурати всім примхам. Якщо побажає з ним посваритися, то у неї навряд чи це вийде, оскільки він не зверне уваги на її істерику. Союз може бути довгим і навіть вічним.

Двоє «Львів» можуть існувати разом, але вони не пристосовані до самостійного життя і абсолютно не вміють розпоряджатися грошима. Тому на зміну свят будуть приходити сірі безгрошовий будні. Якщо будуть виникати конфлікти, то найчастіше причиною ним стане примхливість дами. Спокійні чоловіки-«Леви» не схильні до лайки, тому жити з ними можна, при цьому бути завжди і скрізь найяскравішою парою.

Союз «Левиці» і чоловіка- «Діви» дуже малоймовірний. Вона любить витрачати гроші, веселитися і жити безтурботно. А він повна її протилежність - практичний, скупуватий, занудний. Діві абсолютно не потрібна така дружина, але якщо чоловік закоханий, то цілком імовірно, що він навіть буде робити за неї домашню роботу, а вона без сорому користуватися його закоханістю.

Жінка- «Лев» та чоловік- «Терези» можуть здаватися гарною парою щось туркотять голубків для оточуючих. Насправді ж - це все спектакль. Пара може існувати, але союз дуже емоційно важкий. Справа в тому, що в цьому союзі є любов, але він любить себе, а вона - себе.

«Скорпіон» та «Лев» можуть довго жити разом, утворюючи чудову пару. Тільки він сприймає її, як свою особисту річ, на яку не можна нікому навіть дивитися. А вона не хоче, щоб тільки він захоплювався її красою. Їй необхідна увага та інших чоловіків. Вони живуть кожен своїм життям в одному будинку, але взаємне тяжіння дозволяє створити міцний союз.

«Стрілець» буде ставитися до «Левиці» дуже трепетно ​​і ніжно. Їй дуже лестить таке ставлення, але от вірністю вона не відрізняється. Якщо до чоловіка доходять чутки про її роман, він ніколи цьому не повірить. Можливий тривалий союз.

Шлюб «Козерога» і «Левиці» малоймовірний, оскільки вони абсолютно не цікаві один одному. Обидва пихаті, егоїстичні і горді, вони можуть навіть не помітити один одного. А якщо й зустрінуться, то її легковажність і блиск він вважатиме вкрай непристойними, а для неї холодність, розсудливість і строгість «Козерога» буде нудна.

Для чоловіка знака «Водолій» жінка- «Лев» - це якийсь ідеал, який він готовий любити і плекати все життя. Якщо вона його розчарує, то це може послужити причиною того, що він більше ніколи не одружиться. Союз складний і важкий. «Левиці» потрібна увага, а він не може розірватися між друзями та дружиною.

Теги: знак, чоловік, лев, лівий, сполучуваність, левиця, жінка

Сексуальна сумісність знаків зодіаку

% Kolts, автор JustLady. % % %
����������� ������������� ������ �������
% Астрологія здатна допомогти з'ясувати, наскільки дві людини сумісні в сексуальному плані. Таємні бажання, сексуальні звички, поведінка людини в певній мірі залежать від тонкої енергії планет, але найбільший вплив на все життя надає знак Зодіаку, під яким людина народилася. Аналіз знака здатний дати досить точну характеристику сексуального життя, що дозволяє зробити висновки про сексуальну сумісність людей, народжених під різними знаками.
% Статті за темою «Сексуальна сумісність знаків зодіаку» %
Сексуальна сумісність знаків зодіаку
% Сексуальна сумісність знаків Зодіаку за стихіями %
Сексуальна сумісність знаків зодіаку
% Що в натальной карті вказує на сексуальну сумісність %
Сексуальна сумісність знаків зодіаку
% Чому важливо враховувати астрологічну сумісність знаків Зодіаку %
Сексуальна сумісність знаків зодіаку
% Сумісність по знаках Зодіаку %

З астрологічної точки зору знак Зодіаку визначає ту частину зодіакальною системи, в якій знаходилося Сонце в момент народження тієї чи іншої людини. З усіх зіркових тел саме знак Зодіаку надає найбільш сильний вплив на особистість і життя людини, у тому числі в сексуальному плані. Володіючи знаннями про сексуальну сумісність знаків, можна знайти ідеального партнера, поліпшити і стабілізувати своє сексуальне життя.

Точний гороскоп сумісності двох знаків Зодіаку може надати тільки професійний астролог після ретельного вивчення всіх факторів, що впливають на цю делікатну частину життя людей. Але кілька основних правил і принципів сумісності, на основі яких працюють астрологи, дозволять дати приблизну оцінку тому чи іншому союзу.

Найважливішим фактором в сексуальної сумісності знаків Зодіаку є поділ знаків на чотири основні стихії: вогонь, повітря, воду і землю. Це розділення виконано не випадковим чином, а по положенню щодо один одному в гороскопі: через кожні 120 градусів по небесній сфері, яку знаки ділять по довготі. Цей принцип простіше зрозуміти по наочному прикладу: подивіться на зображення 12 знаків Зодіаку, розташованих по колу. Знайшовши свій знак, відрахуйте 120 градусів по колу (чи восьмий знак, рахуючи від вашого), цей знак належить вашій стихії, як і наступний через 120 градусів. Разом вони утворюють трикутник на зодіакальному колі.

Астрологи стверджують, що найбільш сексуально сумісні ті люди, знаки яких належать до однієї стихії. Стихія зближує, змушує переживати почуття, що завжди знав цю людину.

Знаки вогненної стихії - Лев, Овен і Стрілець - мають менше прихильності один одному в порівнянні з водяними знаками. Ці люди пристрасні й палкі в усьому, що стосується сексуальної сфери, агресивні в ліжку, але емоції стримують.

Знаки землі (Телець, Діва, Козеріг) мають між собою дуже міцні, тісні відносини, в яких головне - залежність і сталість. У ліжку вони відносно пасивні, але після того, як знаходять один одного, в них пробуджується воістину тваринна пристрасть.

Повітряні знаки - відомі експериментатори в будь-яких сферах, в тому числі в сексуальних відносинах. Від партнерів вони вимагають розвиненого інтелекту і такого ж складу розуму. Повітряні знаки сексуально сумісні і з водними, користуючись їх глибиною почуттів та емоціями.

Як не дивно, водна стихія - це пристрасть і глибокі емоції. Коханці, що належать до водної стихії (Водолії, Раки, Скорпіони), неразлучіма. У своїх партнерах вони шукають як сексуального, так і морального задоволення. Вони мають тривалої любовної пристрастю, зазвичай пасивні в ліжку, але можуть бути активними з підходящими в сексуальному плані людьми.

Так званий трикутник (120 градусів) означає найвищий ступінь сексуальної сумісності, протилежністю йому є квадрат - 90 градусів. На зодіакальною сфері квадрат можна побудувати, відрахувавши від свого знака Зодіаку кожен третій знак. З людьми, народженими під знаками квадрата, краще не заводити сексуальних відносин і не вступати з ними в шлюб. Сексуальні стосунки людей, знаки яких не становлять ні квадрата, ні трикутника, визначити складніше, в їх сумісності грають роль різні фактори, розібратися в яких можуть професійні астрологи.

Теги: ступінь, знак, квадрат, сумісність, наталья, астролог, гороскоп