Kenzodiac - передбачення від модного бренду

% Kenzo вирішив виступити в ролі оракула, кожен місяць він буде публікувати на спеціально створеному з цієї нагоди сайті Kenzodiac.com передбачення для всіх знаків зодіаку.
Kenzodiac - ������������ �� ������� ������

Гороскоп Kenzodiac з ілюстраціями Жюльєна Сессальді розповість, де краще провести місяць, який символ малювати в блокноті на нарадах і чого, власне, чекати. На тлі водної гладі з сонячними відблисками достатньо відшукати свій знак зодіаку і прочитати пророкування, а також знайти рекомендацію, яка річ з коллеции Kenzo підійде вам в цьому місяці кращим чином.

Про серйозність намірів Kenzo можна судити з ілюстрацій - персонажам невизначеною гендерної приналежності з характерними для знаків зодіаку ознаками.

Kenzodiac - передбачення від модного бренду

Kenzodiac - передбачення від модного бренду

Kenzodiac - передбачення від модного бренду

Як дізнатися долю за датою народження

% Елеонора Коврижка, автор JustLady. % % %
��� ������ ������ �� ���� ��������
% Люди числам і цифрам приділяють левову частку своєї уваги. Навіть такі індивідууми, які категорично не вірять в нумерологію, неодмінно відмовляться від проживання в готельних апартаментах під номером 13, зрадіють «щасливому» автобусному квиточки і ретельно будуть підбирати дату власного весілля. До речі, магічною вважається і дата народження. Справа в тому, що ніщо не займає людей більше, ніж гостре бажання вивчити мистецтво керувати долею. % %
% Статті за темою «Як дізнатися долю за датою народження» %
Як дізнатися долю за датою народження
% Як розпізнати свою долю %
Як дізнатися долю за датою народження
% Як визначити свою долю за датою народження %
Як дізнатися долю за датою народження
% Як дізнатися свій східний гороскоп %
Як дізнатися долю за датою народження
% Вплив дати народження на долю %
% Ще в епоху існування відомого Вавилона людина наділяв число особливим значенням. Саме таким чином люди, чиєю цифрою вважається двійка, виявлялися слабкими, сприйнятливими і дуже пасивними. Для того щоб дізнатися якомога більше цікавої інформації про власну долю, людині має бути відома його дата народження. Приміром, 26.04.1988. Для визначення своєї долі потрібно скласти цифри числа народження, потім місяці, а потім - року. Маються на увазі наступні дії: 2 + 6 = 8, 0 + 4 = 4, 1 + 9 + 8 + 8 = 26. Тепер знаходиться підсумкова сума цифр дати народження: 8 + 4 + 26 = 38 = 3 + 8 = 11. В результаті вищеописаних операцій виходить конкретне число, яке володіє власною характеристикою в нумерології.%

Розшифровка найбільш поширених результатів

1 - індивідууми, числом яких стала одиниця, являють собою чудових кар'єристів. З них можуть вийти чудові професіонали-керівники. Справа в тому, що вони є природженими лідерами.

2 - достатньо контактні особи. Головним чинником щасливого життя для них є спілкування. Вони отримують особливе задоволення від перебування з іншими людьми поруч, надання їм допомоги. До речі, людиною-двійкою досить просто маніпулювати. Він готовий прийти на допомогу завжди, відкинувши власні турботи.

3 - веселі, талановиті, обдаровані, товариські люди. Основною їх проблемою може стати кілька «поверхневе» ставлення до власного життя. Роботі вони завжди віддадуть перевагу карколомний відпочинок.

4 - виступають на противагу «трійках». Моторошні трудоголіки. Для них робота займає перше місце в переліку різноманітних життєвих пріоритетів. Такі люди обожнюють виконувати всілякі доручення, підкорятися. Їх працездатність і відповідальність здатні викликати завидне повагу.

5 - люди такого типу абсолютно непостійні. Вони безупинно міняють власні уподобання. Мало того, людина- «п'ятірка» абсолютно позбавлений такої якості, як самоорганізація. З цієї причини найчастіше контроль ззовні для них виявляється надзвичайно корисним.

6 - врівноважені, спокійні, люблять вчитися. Такі люди можуть заради коханої людини і сім'ї пожертвувати своїми інтересами.

7 - це любителі всього таємничого і непізнаного. Вони шукають розгадки непояснених явищ, осягають таємні знання. Найчастіше є магами, психологами і чаклунами, а іноді з легкістю потрапляють у різноманітні секти.

8 - до мозку кісток бізнесмени. Є відмінними фінансовими аналітиками та експертами в галузі маркетингу. Все, що стосується грошей - є сфера їх успішної діяльності. Зворотною стороною медалі є їх неперевершена скупість.

9 - люди, метою яких є самоосвіта і особистісний ріст. Все інше, тобто матеріальне, їх мало цікавить.

11 - упевнені в собі, сильні люди, які більшою мірою захищені від втручання сторонніх людей. Найголовніше в їх житті - це їхні рідні та близькі друзі.

22 - ті, які призначені змінити цей світ на краще. Це вчителі людства, гуру, здатні краще, ніж інші, пізнати суть речей. Багато з них є політиками та релігійними діячами.

Теги: народження, дат, сума, доля, цифра, мистецтво

Який камінь-амулет підходить для Скорпіона

% SCREAM, автор JustLady. % % %
����� ������-������ �������� ��� ���������
% Астрологи стверджують, що у кожної людини, народженої під тим чи іншим знаком зодіаку, є відповідний тільки йому камінь, що приносить успіх. Деякі представники астрологічного кола, в тому числі Скорпіони, мають у своєму арсеналі амулетів відразу кілька каменів.
% Статті за темою «Який камінь-амулет підходить для Скорпіона» %
Який камінь-амулет підходить для Скорпіона
% Щасливі камені для Скорпіона %
Який камінь-амулет підходить для Скорпіона
% Як завоювати чоловіка-Скорпіона: стратегія підкорення %
Який камінь-амулет підходить для Скорпіона
% Скорпіон - характеристика знака %
Який камінь-амулет підходить для Скорпіона
% Як залучити чоловіка - Скорпіона %
% Повір'я про те, що амулет приносить удачу його власникові, з'явилося ще в давнину. Вже тоді астрологи присвоїли кожному знаку зодіаку свій камінь. Через кілька століть їхні нащадки розділили місяць кожного знака на три частини (декади) і запропонували людям, що народилися в ту чи іншу декаду, ще по кілька каменів-амулетів. Не обійшли стороною і Скорпіонів.%

Скорпіони, що з'явилися на світ в першій декаді (з 24 жовтня по 2 листопада включно), відрізняються від інших впертістю. Вони не можуть прожити без лідерства, причому поширюватися воно повинно на всі сфери життєдіяльності. Це пов'язано з впливом Марса - червоної планети, названої на честь римського бога війни і символізує боротьбу. Людям, що народилися в вищевказані дні, астрологи рекомендують використовувати в якості амулетів кахолонг, сердолік, кришталь і місячний камінь.

Скорпіони другої декади (3-13 листопада включно) благородні і добродушні, незважаючи на всі життєві обставини. Як правило, такі люди здатні виходити з будь-якої ситуації з високо піднятою головою, їм часто щастить в любовній сфері. Ці Скорпіони перебувають під заступництвом Сонця, і їм найбільше підходять такі камені, як котяче око, бурштин, корал і цитрин.

До народилися з 14 по 22 листопада Скорпіонам астрологами в якості небесного покровителя була приставлена ​​Венера. Ця планета символізує жіноче начало в людині, яке посилюється завдяки пекучому темпераменту цього специфічного знаку зодіаку. Такі Скорпіони відрізняються від родичів зайвою емоційністю, часом безглуздими примхами і схильністю до акторства в житті. Удачу цим людям принесуть гранат, агат, перли і топаз.

Крім того, існують камені, які підходять усім Скорпіонам незалежно від дати їх народження. У їх число входять гранат, корал і аквамарин. Гранат часто називають «каменем чесності», який допоможе своєму власникові і здатний нашкодити його противнику. Аквамарин символізує любов і взаємоповага між власником каменя і тим, хто підніс йому камінь. Вважається, що намисто з аквамарина може позбавити свого господаря від хвороб горла і ротової порожнини. Корал - ще один потужний захисник Скорпіона, який відлякує нечисту силу, відганяє порчу та вроки від свого власника, і навіть здатний допомогти в лікуванні ран.

Теги: камінь, амулет, скорпіон