Косметичка

% Євгенія Соколова, автор JustLady. % % %
����������
% Косметичка - невелика сумка, яка використовується для зберігання косметики, гігієнічних засобів та інших дрібних предметів. %% Перші косметички з'явилися ще в Середні століття, коли розмір цього аксесуара був обернено пропорційний багатству своєї власниці - чим менше сумочка, тим значніше соціальний статус жінки. У XIX сторіччі заможні городянки носили спеціальні декоративні сумочки @. @
% Статті за темою «Косметичка» %
Косметичка
% Косметичка своїми руками %
Косметичка
% Косметичка у відпустці: що необхідно взяти %
Косметичка
% Вибираємо модне косметичку %
Косметичка
% Косметичка для нігтів %
% Косметичка - невелика сумка, яка використовується для зберігання косметики, гігієнічних засобів та інших дрібних предметів.%

Перші косметички з'явилися ще в Середні століття, коли розмір цього аксесуара був обернено пропорційний багатству своєї власниці - чим менше сумочка, тим значніше соціальний статус жінки. У XIX сторіччі заможні городянки носили спеціальні декоративні сумочки для швейних приладдя та інших дрібниць. Починаючи з XX століття, виробництво косметичек стало масовим, а для їх виготовлення почали використовувати штучні матеріали. Сучасні косметички виготовляють із синтетичних (нейлон, ПВХ), натуральних (бавовна, льон) і змішаних тканин.

З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов

� ����� ������ ������� �� ������� ���� ������
% Чи варто відкривати серце своєму обранцеві, Вам підкаже гороскоп від JustLady.Ru. Тут Ви зможете дізнатися в якого чоловіка можна закохатися, а якого слід остерігатися.
% Статті по темі «З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов» %
З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов
% Знак Зодіаку Тілець і його характеристики %
З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов
% Різні знаки Зодіаку: хто як цілується %
З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов
% Особа ворога в кожному знаку Зодіаку %
З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов
% Знаки Зодіаку: як знайти спільну мову з чоловіком %

В астрологів на цей рахунок існує чимало своїх секретів. Сьогодні вони з великою радістю діляться ними з представницями слабкої статі. Прочитавши їх, Ви дізнаєтеся, що чекає Вас на поле любові з тим чи іншим зодіакальним партнером, і з яким знаком Зодіаку Вас чекає справжнє любовне пристрасть і щастя.

Як уживаються між собою парні (-) і непарні (+) знаки Зодіаку на любовному полі?

До непарних знакам Зодіаку відносяться: Овен, Лев, Стрілець, Близнюки, Терези і Водолій. Цим знакам властива як активність та ініціативність, так і цілеспрямованість, але часто вони неквапливі, їх бажання повинно неодмінно здійснитися. Навколо представників цих знаків Зодіаку постійно виникає напружена і неспокійна обстановка, вони знаходяться в постійному дії.

Чоловіки, які відносяться до непарних знакам Зодіаку, наділені творчої і активної силою. В астрології всі непарні знаки Зодіаку є чоловічими, тому всі представники сильної статі, що народилися під цими знаками, на відміну від жіночих (-) знаків наділені природою більш стійким і гармонійним характером. Представники цих знаків не завойовують серця дам, а ваблять, притягують їх до себе, як би пріворажівая.

До парних знакам Зодіаку відносяться: Рак, Телець, Козеріг, Діва, Риби і Скорпіон. Представники сильної статі, яким пощастило народитися під цими знаками Зодіаку, відносяться до жіночих знакам (-). Вони, на відміну від непарних знаків, більш пасивні, але в теж час і більш сприйнятливі і чутливі. Парні знаки Зодіаку зберігають всі традиції, їх внутрішній світ більш багатий і цікавий. Вони, як правило, не дуже активні в житті і воліють вичікувальну позицію.

Якщо для жінок вважається добре народитися під парних знаком, то для чоловіків набагато гірше. В їх характер закладена деяка дисгармонія, вони від природи м'якотілості і недостатньо ініціативні.

Знаки плюса і мінуса суперечливі за своїм характером. Наприклад, парні знаки: Телець, Діва, Риба, Козеріг, Скорпіон і Рак не переносять, коли ними командують або управляють, тому не варто їх підганяти і квапити. Плюсовим ж знакам: Терезам, Овнам, Близнюкам, Стрільцям, Левам і Водоліям доводиться постійно тягнути представників мінусових знаків на аркані, що неабияк їм набридає. Тому часто між ними виникають як невеликі непорозуміння, так і серйозні суперечності.

Непарні знаки, як правило, завжди є ініціаторами всього нового і незвичайного. Зате парні знаки переймають їх ініціативу і здатні розвинути її і завжди довести, як кажуть, до розуму. Ці знаки Зодіаку мають протилежні полюси - вони немов магніт притягуються один до одного. Тим не менш, взаємини між ними завжди залишаються дуже складними, вони не знаходять спільної мови і часом не здатні зрозуміти один одного.

Наприклад, два сусідніх знака ніяк не можуть знайти спільної мови, хоча здавалося б, сусіди повинні дружити між собою, але нетерплячому Овна його сусід Телець здається вже дуже нерозторопним і повільним. Телець же вважає Овна занадто легковажним і несерйозним. Але це не означає, що вони не можуть бути дружною парою. Одне з головних правил астрології - не слід розглядати який-небудь один з ознак знаку Зодіаку, завжди звертайте свою увагу на взаємозв'язок з іншими ознаками.

Овни люблять енергійних і яскравих жінок. Їх нестримно тягне до неприступних і сексуальним представницям прекрасної половини людства. Якщо Ваш обранець народжений під цим знаком Зодіаку, то його легко можна завоювати, якщо виглядати неприступною і в теж час притягальнішою його увагу.

Телець дуже марнославний знак Зодіаку, він любить, коли його слухають. Тому, якщо чоловік Вашого серця Телець, то завоювати його Вам допоможе відданість і увага до нього.

Близнюка можна завоювати за допомогою кокетства і загравання. Постарайтеся стати для нього хорошою подругою.

Раку легко можна «приворожити» смачними і різноманітними кулінарними шедеврами. Чоловік-Рак - гурман, він ніколи не відмовиться смачно поїсти. Шлях до його серця лежить через шлунок.

Лев по натурі лідер, йому необхідно постійно перебувати в центрі загальної уваги. Постарайтеся в його присутності бути завжди веселою та романтичною дівчиною, він неодмінно це помітить і оцінить.

Діви люблять, коли їх цінують і постійно хвалять. Чоловіки, народжені під цим знаком Зодіаку часто неврівноважені особи, їх краще не дражнити і не критикувати. Не варто намагатися відразу завоювати його любов, постарайтеся стати йому вірною подругою, тоді він сам зверне на Вас увагу.

Ваги воліють сміливих, наполегливих і рішучих жінок. Тому, щоб завоювати серце такого чоловіка, слід брати ініціативу в свої руки, але якщо не помітите відповідної реакції, тоді не витрачайте даремно час, значить Ви не в його смаку.

Скорпіон не любить викликають і занадто яскравих жінок, тому будьте завжди скромною, привабливою. Такі чоловіки люблять красиву фігуру і тіло, а також задушевні бесіди на різні теми. Якщо Ви зацікавлені в продовженні відносин, тоді ніколи не критикуйте свого обранця.

Стрілець не любить виражати свою любов на словах, він воліє діяти. Чоловіки цього знака не люблять, коли жінка в їх присутності виявляє своє невдоволення чи поганий настрій. Якщо Ваш улюблений чоловік народжений під цим знаком Зодіаку, то завойовувати його любов і увагу Вам доведеться поступово, адже, швидше за все, він спочатку відведе Вам роль подруги. Якщо Вам необхідний більш високий статус, ніж коханка, тоді доведеться докласти чимало зусиль.

Козеріг любить красивих і яскравих жінок. Він воліє, щоб його любили і захоплювалися ним, але сам не здатний виявляти свою пристрасть і почуття.

Водолій не сприймає прив'язування до чого-небудь, тому не варто його примушувати проти його волі. Не вимагайте від нього слів любові і самі зайвий раз не натякайте про свою прихильності до нього.

Риби не люблять, коли в їхній присутності дама фліртує з іншими чоловіками. Як можна частіше кажіть йому про свою любов і про те, що хочете бути завжди поруч з ним і мати дітей. Швидше за все, Ваші бажання найближчим часом здійсняться.

Гонтаренко Ксенія
% Жіночий журнал JustLady

Теги: знак, вдалий