Козеріг: характеристика знака

�������: �������������� �����
% Спокійний і врівноважений, неупереджений і в усьому знати міру - Козеріг, що знаходиться під заступництвом розважливого Сатурна, як ніхто інший надає великого значення зовнішньому пристойності і ніколи не показує своїх почуттів на людях. Якщо Козеріг починає реготати на весь голос або стрибати як дитина від радості - значить, трапилося насправді щось з рук надзвичайне. Сьогодні жіночий журнал JustLady розповість про Козерозі, характеристиці знака і способах знайти спільну мову з цим упертюхом із зоряного спільноти.
% Статті за темою «Козеріг: характеристика знака» %
Козеріг: характеристика знака
% Як завоювати Козерога-чоловіка: правила, які допоможуть його підкорити %
Козеріг: характеристика знака
% Як спокусити Козерога %
Козеріг: характеристика знака
% Рак - характеристика знака %
Козеріг: характеристика знака
% Як завоювати серце чоловіка-Козерога %

За легендою, Козеріг опинився на небі зовсім випадково. Ватажок козлоногих сатирів, ніколи не сумує Пан (Фавн - в римській міфології) сидів під розлогим деревом і грав на сопілці. Сьогодні вже неможливо встановити достовірно, ніж його гра не сподобалася Пітон - місцевому парнаської дракону. Чи то занадто голосно дудів у свою дудочку Пан, чи то фальшивив сильно (що не дивно після щедрих застіль із красунями-менадами), але рятуватися від дракона йому довелося в глибокому струмку. Діоніс, щоб допомогти Пану сховатися, перетворив його на козла з риб'ячим хвостом, а потім відправив на небо.

Козеріг, характеристику знака якого більшою мірою визначає вибірковість у всьому, традиційно вважається егоїстом. Йому властива невиправдана скупість - Козеріг, звиклий розраховувати кожен свій крок, насилу розлучається з нажитим. Це непогана риса для представників торгових професій: там, де інший розориться, Козеріг зуміє не тільки утримати, але і примножити капітал. Здатний переживати через будь дріб'язкової втрати Козеріг (така характеристика цього знака), тим не менш, в побуті дуже невибагливий. Його не залучають особливі вишукування в одязі або їжі - всі надмірності повинні бути виправдані, інакше вони будуть тільки дратувати педантичного Козерога.

������� �������������� ����� �������

Представники цього знаку володіють однією незаперечною перевагою: до своєї мети вони просуваються впевнено і наполегливо, не озираючись на жертви, які неминучі при такому напорі. Якщо вам потрібно знайти соратника, який буде йти до кінця,Козеріг, характеристика знака якого визначається впертістю - кращий претендент. Правда, така цілеспрямованість, яка доходила до фанатизму, часом, призводить до нервових зривів і, як наслідок, до депресії і меланхолії. Козеріг, скупий на емоційні прояви, тим не менш, дуже сильно переживає свої невдачі. Постарайтеся відчути його поганий настрій, підтримайте і вселите йому надію - Козеріг зуміє віддячити людини, який підставив йому плече у важкий момент.

Зовні спокійні та врівноваженіКозероги, на характеристику знака яких великий вплив робить Сатурн, завжди прагнуть до влади і лідерства. З них виходять відмінні управлінці та начальники - завжди підтягнуті і зосереджені, представники цього знака прекрасно володіють ситуацією і можуть виробити оптимальну стратегічну лінію для будь-якого роду діяльності. Хочете подружитися з Козерогом? Постарайтеся вникнути у всі проблеми робочого процесу, покажіть себе як професіонала високого класу - повага і увага Козерога будуть вам забезпечені. Навіть до романтичних відносин його можна спонукати через спільні інтереси: якщо Козеріг побачить суттєву вигоду, він обов'язково скористається наданою можливістю. Іноді люди, що народилися під цим знаком, не можуть контролювати своє прагнення до лідерства, і, за відсутності стримуючих моральних норм чи традицій (яким Козероги, в силу характеристики знака, зазвичай йдуть), з них можуть вийти справжні тирани. 

Якщо ваша дитина Козеріг, характеристика знака, представлена ​​жіночим журналом JustLady, послужить своєрідним путівником, що показує дорогу до його серця. Маленькі Козероги з дитинства відрізняються вдумливим ставленням до всього. Деякі вчителі приймають бажання докопатися до суті за "неповороткість розуму" і ставлять на дитині клеймо тугодума, який не здатний схоплювати матеріал на льоту. Але наполегливі і терплячі представники цього знака до старших класів раптом виявляються серед кращих учнів і вражають своїми енциклопедичними знаннями, далеко виходять за рамки шкільної програми. У цьому весь Козеріг: вже якщо він розставив для себе пріоритети, то доб'ється свого, у що б це не стало.

Козероги і любов

Відмінною рисою чоловіка-Козерога, характеристикою знака, Що впливає на його романтичні відносини, є скритність. За його зовнішнім виглядом ви ніколи не здогадаєтеся, що (або хто) викликає його інтерес. Не здумайте "лізти" до нього в душу! Наполегливість і безтактність тільки відлякають Козерога, представники цього знака не люблять афішувати свої переживання, і вимагають такої ж стриманості від інших. Розважливий Козеріг заздалегідь складе план ваших спільних зустрічей, і буде чітко дотримуватися графіка. Але, якщо вам все-таки вдасться зловити його в амурні мережі - вважайте, що вам пощастило: більш відповідального і працьовитого чоловіка, ніж Козеріг, знайти важко.

Жінки-Козероги (характеристика знака - Суворе дотримання зовнішнім пристойностям) є прекрасними матерями і берегинями домашнього вогнища. Чоловік, якого вона вибере в супутники життя, завжди буде впевнений і спокійний за свій сімейний тил. Жінки-Козероги рідко мають романи на стороні, вони не люблять фліртувати і ніколи не ставлять під удар свою репутацію. У любовних відносинах намагаються займати позицію лідера.

Самі гарні відносини у Козерогів складаються з практичними Дівами і врівноваженими Тельцями, повна несумісність - з Терезами та Овнами. Середня сумісність з раками і Стрільцями. Колір Козерогів - чорний, зелений; камінь - олександрит, агат.

 Світлана Крутова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: знак, характеристика, козерог

Як зустріти свою долю

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���� ������
% Представники обох статей нерідко задаються питанням, що допоможе їм зустріти свою другу половинку, визначену долею. Якщо ви мрієте про взаємну любов з партнером, ідеальному відповідним вам, витратьте всі свої сили на пошук коханої людини, але не обмежуйтеся якимись помилковими стереотипами. Пам'ятайте, що ви самі є творцем свого щастя.
% Статті за темою «Як зустріти свою долю» %
Як зустріти свою долю
% Як зустріти нове кохання %
Як зустріти свою долю
% Як знайти свою ідеальну пару %
Як зустріти свою долю
% Як вийти заміж за англійця %
Як зустріти свою долю
% Як зустрічати Новий рік 2011: корисні поради для яскравого свята %
% Щоб скоріше зустріти свою долю, подумки уявіть собі образ ідеального партнера, його зовнішній вигляд, риси характеру. Подумайте над тим, як ви один до одного будете ставитися. Загадайте бажання знайти людину, з якою у вас виникне міцна взаємна любов, яка допоможе подолати вам всі спокуси. Чим чіткіше ви сформулюєте свої очікування, тим швидше доля штовхне вас на зустріч загадану особистість.%

Не варто підбирати собі партнера, виходячи з сумісності ваших сонячних знаків. Наприклад, автори деяких гороскопів радять Ракам уникати будувати відносини з Овнами і Терезами. Але не забувайте, що сумісність двох людей ґрунтується на взаємних аспектах всіх планет і точок натальних карт. Тому не займайтеся хибним самообмеженням. Можливо, уродженець конфліктуючого сонячного знака виявиться для вас карміческім близнюком, романтичний зв'язок з яким бере свої витоки з минулих життів.

Знайомлячись з новою людиною протилежної статі, прислухайтеся лише до власним внутрішнім відчуттям. Постарайтеся зрозуміти, чи комфортно вас знаходитися поряд з ним, пробігла чи та сама іскра. Родичі, друзі та знайомі можуть заплутати вас своїми порадами. Пам'ятайте, що ви самі повинні будувати своє життя, вибирати своє майбутнє. Аж ніяк не стороннім спостерігачам належить жити з обраної особистістю, а вам самим.

Навчіться складати за допомогою астрологічних програм свої лунарние гороскопи. Лунар надає повну характеристику місячного місяця (28 днів), в ньому можна прочитати всі події, які торкнуться вашого особистого життя. Проаналізувавши Лунар, вам стане ясно, чи маєте ви шанс зустріти в поточному місяці свою другу половинку, як виділити цю людину з натовпу, якими будуть обставини вашого знайомства.

Найголовніше, ви повинні всім серцем вірити, що десь на світі живе ваша кохана людина, і доля обов'язково подарує вам щасливу зустріч з ним.

Теги: людина, половинка, доля, партнер