Мистецтво зваблювання чоловіків зодіаку

% Щоб спокусити вподобаного вам чоловіка, скористайтеся порадами астролога.
% Статті за темою «Мистецтво зваблювання чоловіків зодіаку» %
Мистецтво зваблювання чоловіків зодіаку
% Секрети зваблювання чоловіків: 12 кращих прийомів спокушання %
Мистецтво зваблювання чоловіків зодіаку
% Пікап для дівчат: мистецтво знайомства з чоловіками %
Мистецтво зваблювання чоловіків зодіаку
% Мистецтво і секрети зваблювання %
Мистецтво зваблювання чоловіків зодіаку
% Обольщение чоловіки: мова жестів %

Овен
% Чоловік, народжений під цим знаком зодіаку, не виносить брехні, нудьги і одноманітності в стосунках. Також не любить, коли йому дають якісь поради, так як вважає за краще вчитися тільки на своїх помилках. Не варто переслідувати його, навіть, як вам здається, непомітно. Просто намагайтеся ненав'язливо стимулювати його не тільки інтелектуально, а й фізично, а також ніколи не просіть у нього допомоги і підтримки, навіть якщо дуже цього потребуєте. Всіляко намагайтеся зробити так, щоб він сам почав домагатися вас. Виглядаєте завжди яскравою, енергійною і сексуальною, але, в теж час, неприступної, тоді його самого неспинно тягнутиме до вас.

Телець
% С представником цього знака не варто квапити події і забігати вперед, так як він не любить коли його «підганяють». У його присутності краще не поширюватися про своїх колишніх залицяльниках і коханців. Телець любить, коли його слухають, так будьте ж уважною і відданою, вдячною і милою слухачкою. Намагайтеся в міру сил і можливостей брати участь і підтримувати всі його проекти. Не забувайте лестити йому, задовольняючи його марнославство. Виглядаєте завжди бездоганно. Залишилося дізнатися у наміченої «жертви» вашої полум'яної любові, яку музику він любить, і які страви є його найулюбленішими. Можете навіть не сумніватися, що незабаром ви повністю завоюєте його серце.

Близнюки
% Чоловіки-близнюки приймають секс за основу ваших взаємин, тому будьте розсудливою, але не тільки в ліжку з коханим, але і в житті. Будьте в курсі всіх подій, що відбуваються в світі. Якщо протягом дня не вистачає часу на розширення свого кругозору, доведеться вставати раніше вранці і з газет ознайомлюватися з новинами. Будьте близнюка не тільки відмінною коханкою, але й хорошою подругою. Але намагайтеся повністю не розчинятися в своєму партнерові, а також не потрапити під його владу остаточно. Якщо він сам заграє і кокетує з вами, намагайтеся відповідати йому тим же.

Рак
% Рак не переносить, коли його дражнять, тому не радимо цього робити, тому що наслідки можуть бути непередбачувані. Чоловіки, народжені під цим знаком дуже практичні, тому не варто бути з ними великий марнотратом. Будьте завжди чуттєвої, а не «синім панчохою», адже сам Рак в ліжку не такий сором'язливий, як здається на вигляд. Візьміть собі на замітку - вони дуже люблять смачно поїсти, тому, не гаючи часу, приступите до вивчення кулінарних рецептів. Існує народна мудрість: «шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок». Якщо ви правильно зрозумієте її, то вважайте, що вже виграли.

Лев
% Леви не переносять критики, а також коли ними командують. Не здумайте лаяти його за марнотратство, все одно не допоможе, а тільки зіпсує ваші відносини. Значить, доведеться змиритися з цією рисою його характеру, навіть якщо ризикуєте залишитися на мілині.
% Леви за натурою лідери, тому надайте йому першість у ваших стосунках. Намагайтеся щоб він завжди був у центрі уваги, незалежно від того де ви знаходитесь: вдома, в гостях або на вечірці. Навіть якщо іноді вам здається, що прийшла ваша черга, доведеться її поступитися, як і раніше, своєму романтичному коханцеві. Будьте завжди запальною, веселою і динамічною, але, в теж час, намагайтеся не перевершити в цьому самого Лева.

Діва
% Не намагайтеся привернути його увагу, заграючи з іншими чоловіками, які не дратуйте його. Також не варто критикувати і підривати віру Діви в свої сили. Представники цього знака воліють рівність у стосунках. Не прагніть відразу завоювати його серце, спочатку задовольняйтеся роллю подруги, поки він сам не розгляне у вашій особі чарівну спокусницю. Діви-партнери люблять, коли їх цінують і хвалять, не забувайте заохочувати їх не тільки за нове починання, а й за будь-яку виконану роботу, включаючи допомогу по господарству. Будьте морально готові до того, що вони найчастіше бувають неврівноваженими.

Ваги
% Якщо ви стоїте перед вибором: варто чи, може, не варто заводити стосунки з молодим чоловіком, народженим під знаком Терезів, то будьте більш рішучі і наполегливі. Чоловіки-Терези дуже пишаються своїм зовнішнім виглядом і задоволені, що змогли зберегти свою молодість, тому намагайтеся не загострювати увагу на його віці, а навпаки говорити йому, як він добре виглядає. Не вимагайте і не натискайте на нього проти його волі. Терези не завжди можуть прямо сказати жінці, що вона не в його смаку, тому, якщо не помічаєте відповідної взаємності, то, значить, ви даремно витрачаєте на нього свій дорогоцінний час.

Скорпіон
% Скорпіони, як правило, люблять жінок сексуальних і привабливих, тому намагайтеся виглядати відповідно, інакше ви можете не тільки зіпсувати свій план зваблювання, але і відштовхнути Скорпіона. Будьте готові підтримати його в бесіді на будь-які теми, включаючи його улюблену - інтимну. Якщо ви занадто скромна і сором'язлива панночка, то краще відразу зійти з дистанції. Підтримуйте себе в хорошій фізичній формі, так як представники цього знака зодіаку люблять милуватися красивим тілом. Не показуйте свої ревнощі, якщо вона має місце бути, і залишайтеся для нього нерозгаданою загадкою, так як цікавість Скорпіона розпалює інтерес до протилежної статі. Ніколи не критикуйте манери поведінки свого коханого, тим більше сексуальні, в іншому випадку ваш роман закінчується, не встигнувши початися.

Стрілець
% Дочекатися від Стрільця слів любові практично неможливо, так як він словами воліє дії. Чоловіки цього знаку не переносять стереотипів, люблять насолоджуватися життям у всіх її проявах, але і сексуальна сторона займає не останнє місце в його списку розваг. У присутності Стрільця не виявляйте свій поганий настрій і невдоволення. З невимушеним виглядом погоджуйтеся як на роль коханки, так і подруги. Якщо ви готові зайняти в його житті відведений вам місце, то можна продовжити боротьбу за більш високий статус. Головне, будьте завжди енергійні, беріть приклад з самого Стрільця. Не ображайтеся на прямолінійні, але, в теж час, щирі висловлювання коханого.

Козеріг
% Всі козероги - кар'єристи, тому вам доведеться з цим змиритися. Для цього знака зовнішність жінки стоїть на першому місці. Не варто чекати від нього прояви пристрасті і палкої всепоглинаючої любові, так як Козероги на це не здатні, так само як і на прояв інших почуттів. Він дуже не любить коли хтось критикує як його самого, так і його друзів, родичів і батьків, а також болісно реагує на всі висловлювання щодо його сексуальних здібностей.

Водолій
% Не починайте зваблювати Водолія в той період, коли він явно не в гуморі. Вони не переносять «прив'язування», як до простору, так і до часу. Намагайтеся в його присутності виглядати неприступною і прохолодною, саме такий, яким намагається здаватися Водолій. Перед тем. як приступити до «наступу», не завадило б до найдрібніших подробиць продумати «тактику» зваблювання. Не варто натякати своєму коханому про те, як сильно ви до нього прив'язані або, навпаки, не надто захоплені ім. Гарненько подумайте над тим, чим можна вразити інтелект Водолія.

Риби
% Перебуваючи в товаристві свого коханого, не шукайте поглядом зустрічей з іншими чоловіками, тому що цим ви можете поранити його легкоранимої душу. Як можна частіше нагадуйте йому про свою любов і про те, що тільки поруч з ним ви відчули себе справжньою жінкою. Чи не загострювати увагу на його нераціональному відношенні з грошима, так як він вважає, що він достатньо практичний. Постарайтеся вселити йому, що мати дітей для вас є найбільшим бажанням. Якщо ваші бажання збігаються на цей рахунок, то зовсім скоро вони здійсниться.

Гонтаренко Ксенія
% Жіночий журнал JustLady

Теги: гороскоп, водолій, мистецтво, астрологія, тактик, зваблення й омана

Жінки, народжені в рік Змії

% KamboJa, автор JustLady. % % %
�������, ��������� � ��� ����
% Чудова Кім Бесінджер, чарівна Одрі Хепберн, вічно юна Брук Шилдс, а також Ліз Херлі, Опра Уїнфрі і ще тисячі найвідоміших красунь, талановитих письменниць, художниць, актрис об'єднує один факт. Всі вони, згідно з китайським гороскопом, народжені в рік, якому протегує Змія.
% Статті за темою «Жінки, народжені в рік Змії» %
Жінки, народжені в рік Змії
% Камінь-талісман для Змії %
Жінки, народжені в рік Змії
% В якому пологовому будинку краще народжувати %
Жінки, народжені в рік Змії
% Тотемний гороскоп %
Жінки, народжені в рік Змії
% Китайський гороскоп %

В Азії і в Європі ставлення до змій діаметрально протилежне. У європейців змія - це тварина, яка несе зло і загибель кожному, хто зустрівся з ним. У Китаї ж вона є тотемом - твариною-покровителем. Кажуть, саме Змія була прообразом Дракона, шанованого в країнах Східної Азії.

Жінка-Змія відрізняється особливою жіночністю. Вона часто красивий, статний і струнка, рухається граціозно і плавно. Але в її м'яких, як би перекочується рухах вгадується вогненна пристрасть, сила і залізна хватка. Змія небезпечна, і саме цей тонкий аромат небезпеки кружляє голову величезній кількості чоловіків.

Тим більше, що жінка-Змія дуже добре вміє себе подати. «Зміїний» розум швидкий, манери вкрадливо, вона завжди знає, що їй надіти, щоб виглядати блискуче. Смак Змії у виборі одягу, аксесуарів, макіяжу бездоганний.

Її можна було б назвати ідеальною жінкою. Єдине «але» полягає в тому, що Змія не визнає авторитетів. Вона в принципі не здатна підкорятися і беззастережно приймати на віру чиїсь думки і припущення. Це - не найулюбленіші чоловіками якості.

Змія рідко кидає почате, воліючи доводити справу до кінця або ж до абсурду. Вона розумна, розважлива, мудра, володіє розвиненим інтелектом і наділена незвичайною інтуїцією. Часом її інтуїція переростає в ясновидіння, але так трапляється нечасто.

Що стосується фінансового становища Змії, то вона ніколи особливо не потребує грошах. Наче б самі небеса допомагають їй, посилаючи допомогу рівно в той момент, коли вона необхідна.

Змія завжди сама вибирає партнера для шлюбу. І від того потрібно тільки не надто піддаватися чарам Змії і не дозволяти паралізувати себе тугим зміїним обійми. Вважається, що для жінки-Змії відповідним є шлюб з чоловіком-Буйволом. Змія і Півень - теж непогана пара. А ось безвольну Свиню Змія просто задушить своїми кільцями.

Вітряна, пристрасна, мудра, примхлива, прекрасна і бажана - жінка, народжена в рік Змії, являють собою квінтесенцію жіночності.

Теги: рік, змій, шлюб, партнер, жінка