Найсильніша знак зодіаку

% Svetlyy, автор JustLady. % % %
����� ������� ���� �������
% Найсильнішим серед знаків зодіаку вважається Скорпіон. Його сила духу, твердий характер, потужна енергія і величезна воля рідко кого залишають байдужим. Недарма серед представників цього знака так багато впливових і знаменитих особистостей.
% Статті за темою «Найсильніша знак зодіаку» %
Найсильніша знак зодіаку
% Найскладніший знак зодіаку %
Найсильніша знак зодіаку
% Самий вірний знак зодіаку %
Найсильніша знак зодіаку
% Самий цнотливий знак зодіаку %
Найсильніша знак зодіаку
% З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов %
% Сила і потужний емоційний заряд Скорпіонів багато в чому визначаються планетою Плутон, під заступництвом якої вони знаходяться. Саме вона робить представників цього знака зодіаку настільки могутніми відносно добра і зла. Скорпіони зневажають слабкість як у собі, так і в навколишніх їх людях.%

Чим би вони не займалися, вони віддаються цій справі з усією пристрастю і цілеспрямованістю, не шкодуючи ні себе, ні інших. Ось чому серед представників цього знака так багато трудоголіків, які дуже часто займають керівні посади, адже у Скорпіонів виходить дуже добре управляти. Вони не зупиняються на півдорозі, домагаючись великих успіхів.

Вони повинні бути головними у всьому і завжди, підпорядковуючи і вражаючи оточуючих. Але найголовніше - це їх чудова витримка духу в самих екстремальних ситуаціях. Скорпіони ніколи не втрачають голову від проблем і не впадають в істерику. Їх твердий характер і сила духу проявляються у всьому - від особистих відносин до кар'єри.

Внутрішня енергія Скорпіонів притягує інших представників знаків. Їх можуть любити або не любити, але байдужих до Скорпіонам людей дуже мало. Тільки Скорпіони можуть так довго і пильно дивитися в очі, перевіряючи людини на міцність і вирішуючи для себе характер ваших подальших взаємин.

Скорпіонів вважають чудовими коханцями, адже цій своїй пристрасті вони також віддаються повністю. А також хорошими друзями, котрі не зраджують своїх товаришів, пам'ятають добро і платять тією ж монетою. І в той же час вони є найбільш небезпечними ворогами і суперниками, які пам'ятають всі нанесені образи і образи. Ворожість по відношенню до них може призвести до безжальної помсти, а будь-яка колкость, висловлена ​​на їх адресу, здатна потонути в їх цинічному сарказм і тонкому гуморі.

Теги: чоловік, знак, жінка, скорпіон, зодіак

Як різні знаки Зодіаку поводяться в ліжку

% Makintoss, автор JustLady. % % %
��� ������ ����� ������� ����� ���� � �������
% Для будь-якої жінки має значення, як веде себе в ліжку її партнер. Заздалегідь вгадати це складно, але ж сексуальна сумісність пари відіграє дуже важливу роль у спільному житті. Знаючи дату народження чоловіка, можна багато в чому передбачити його поведінку в ліжку по знаку зодіаку.
% Статті за темою «Як різні знаки Зодіаку поводяться в ліжку» %
Як різні знаки Зодіаку поводяться в ліжку
% У ліжку з ним любити себе %
Як різні знаки Зодіаку поводяться в ліжку
% Скажи, що ти їси, і я скажу, який ти в ліжку %
Як різні знаки Зодіаку поводяться в ліжку
% Що не можна в ліжку, навіть якщо дуже хочеться %
Як різні знаки Зодіаку поводяться в ліжку
% Головні помилки жінок в ліжку %
% Для чоловіка-Овна в сексі важливо панувати і доводити, що він головний. Від партнерки він вимагає умінь і знань, любить нетрадиційні форми сексу - груповий або рольові ігри. З азартом він волочиться за скромними дівчатами, вмовляє їх на різні безчинства і подолання комплексів.%

Чоловік-Телець в сексі не оригінальний і консервативний, йому достатньо однієї пози. Любить завойовувати неприступних дівчат і домагатися взаємності, але в ліжку зазвичай поступається ініціативу дамі.

Чоловіка-Близнюки виводять з себе будь-які обмеження, він любить вгадувати бажання і воліє нетрадиційний секс. Його завжди порадують і порушать сексуальну білизну, панчохи, незвичайні пози і місця для любові. Поважає груповий секс і завдяки своїй переконливості може подати будь збочення як щось привабливе.

Для Чоловіки-Рака важливо доставити партнерці задоволення, це чуйний і розуміючий коханець. Він не надто активний, не відрізняється великою фантазією, для нього набагато важливіше емоційна прив'язаність.

Чоловік-Лев, як правило, постійний і винятковий в ліжку. Він любить секс і насолоджується ним, хоча більше цікавиться своїми потребами. Відносини без сексу швидко набридають Льву, для нього важливо, щоб партнерка постійно демонструвала задоволення і не була занадто стриманою. У занятті любов'ю він невтомний і витривалий.

Чоловік-Діва любить секс і знає, як збудити жінку. Іноді він може здатися навіть зацикленим на ліжку. Він черпає знання з літератури чи інтернету і з задоволенням випробує їх на практиці. Якщо жінка досить наполеглива, вона завжди зможе отримати від нього бажане. Для чоловіка-Діви важливу роль відіграють дотримання правил гігієни та охайність.

Чоловіка-Терези хвилює в першу чергу зовнішність жінки, її одяг і поведінка. Він ніжний і вправний у попередні пестощі, намагається доставити партнерці задоволення. Це не найвірніший з коханців, оскільки постійно захоплюється красивими дівчатами. Із задоволенням займається груповим сексом і любить романтичну обстановку для занять любов'ю.

Один з найпрекрасніших коханців - Скорпіон. Для нього немає ніяких заборон, він емоційний, пристрасний, непередбачуваний. Він задовольняє свої потреби в сексі, незважаючи на перешкоди і перешкоди. Чоловіку-Скорпіону необхідно домінувати в ліжку, він витривалий, завжди готовий до справи і володіє багатою фантазією.

Стрілець-чоловік на перший погляд здається скромним, але в ліжку він пристрасний, ніжний і самовіддано. Він насолоджується кожною хвилиною, але в сексуальному житті для нього є чимало заборон. При цьому він веде, як правило, досить інтенсивну статеве життя, у нього може бути одночасно кілька партнерів.

Козеріг у ліжку дуже ніжний і старанний. У нього найблагородніші наміри, він завжди хоче чогось більшого. Від жінки він чекає приємних сюрпризів, вона повинна сама навчитися порушувати його.

Чоловік-Водолій - досить розпусний знак. Він зіпсований, і не соромиться це визнати, його приваблює сам факт володіння красивою жінкою. Не любить домінувати і з задоволенням підкоряється жінці. Для Водолія велике значення мають попередні ласки.

Чоловік-Риби не буде проявляти ініціативу. Швидше за все, він порушить партнерку і надасть лідерство їй. У ліжку він швидко втомлюється, тому шукає досвідчену активну жінку. Чоловік цього знаку любить секс в комфортній обстановці, в романтичній атмосфері.

Теги: знак, скорпіон, постіль, поведінка, секс, чоловік

Вчимося читати натальну карту: вдома і аспекти

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
������ ������ ��������� �����: ���� � �������
% За допомогою вміння правильно читати натальну карту можна трактувати послідовність подій вашого життя. Наприклад, після знаходження планети, яка несе в собі відповідь на поставлене питання, можна перейти до виявлення її відчуттів у знаку зодіаку, взаємодії з іншими учасниками (аспектами), а також визначення місць проходження подій (будинку). Зупиніться на будинках і аспектах.
% Статті за темою «Вчимося читати натальну карту: вдома і аспекти» %
Вчимося читати натальну карту: вдома і аспекти
% Як розшифрувати натальну карту %
Вчимося читати натальну карту: вдома і аспекти
% Як скласти особистий гороскоп %
Вчимося читати натальну карту: вдома і аспекти
% Що в натальной карті вказує на сексуальну сумісність %
Вчимося читати натальну карту: вдома і аспекти
% Чи впливає гороскоп на кар'єру? %

Якщо подивитися на коло карти народження, то можна побачити крім секторів, які відповідають дванадцяти знакам, лінії, що ділять його ніби на скибочки пирога. Це і є вдома. Вони (на відміну від знаків) бувають нерівними, складовими менше (малий будинок) або більше (великий будинок) 30 °. Знак взагалі досить рідко починається в тій же точці, що і будинок.

 Кожен будинок являє собою будь-яку сферу нашого життя: розваги і роботу, дружбу і взаємини з оточуючими, а також багато іншого. Слід зазначити, що наше здоров'я залежить від особистого досвіду, наявного в цих сферах.

 У кожного вдома є два управителя - реальний і символічний. Символічним управителем є господар знака зодіаку, який відповідає даному дому за номером. Реальний управитель являє собою управителя знака, в який входить куспид будинку. Можливо, що у будинку буде ще й соуправителем, і молодший соуправителем.

Аспект розуміється в астрології в якості певного кутового відносини (або відстані) між планетами, що з'являються на карті народження. Аспекти зображуються у вигляді ліній, які з'єднують взаємопов'язані планети.

 Спостереження, що тривали протягом тисячоліть, показали, що відстань між планетами пов'язано з силою їх взаємовпливу, або ж з характером дії аспекту. Якщо враховувати відносини, які можуть виникнути між планетами в гороскопі, можна дізнатися, як на поведінці, характері і переживаннях людини позначаються характер планети.

 Аспект від латинського кореня означає «дивитися». Таким чином, планети, які знаходяться в аспекті, нібито дивляться один на одного. До числа основних п'яти аспектів відносяться:

 Трин, що представляє собою позитивний аспект, який вважається самим гармонійним і сприятливим з усіх. Він дозволяє обмінюватися планетам енергією всередині себе абсолютно безперешкодно.

 Секстіль - також позитивний аспект, який схожий на трин. Але при цьому він надає більшу кількість практичних можливостей.

 Опозицією є напружений аспект, у якому планети дивляться один на одного за принципом «очі в очі». Вона може позначати, що життєва ситуація йде шляхом «перетягування каната».

 Квадратура також є напруженим аспектом. Вона означає наявність проблем, які вимагають пильної уваги.

 З'єднання виражено практично повним об'єднанням двох планет. При здійсненні розрахунків аспектів є можливість в деякій свободі дій, так як допустима невелика похибка.

Теги: карт, будинок, березень, позначення, аспект