Найскладніший знак зодіаку

% Silverwire, автор JustLady. % % %
����� ������� ���� �������
% Представники всіх знаків Зодіаку мають свої особливості характеру, які в тій чи іншій мірі впливають на їх долю. Деякі риси легко впізнавані, наприклад, суперечливість і двоїстість Близнюків чи впертість Овнів. Але найскладнішим для прочитання і, мабуть, для самого себе є Скорпіон. % %
% Статті за темою «Найскладніший знак зодіаку» %
Найскладніший знак зодіаку
% Самий байдужий знак зодіаку %
Найскладніший знак зодіаку
% Сексуальна сумісність знаків зодіаку %
Найскладніший знак зодіаку
% Самий поверхневий знак зодіаку %
Найскладніший знак зодіаку
% Головний знак зодіаку %
% Найскладнішим і загадковим знаком Зодіаку астрологами визнається Скорпіон. Ним керує похмура планета Плутон, тому представники цього знака схильні до знищення і саморуйнування. Ці люди нетовариські і потайливі, постійно очікують від оточуючих зради. Скорпіони люблять аналізувати поведінку людей, зовнішній і внутрішній світ. Підопічні Плутона через свою схильність до саморуйнування найчастіше нещасні.%

У житті цих людей багато страждань, навіть якщо Скорпіон займає високе положення в суспільстві. З представниками цього знаку дуже важко спілкуватися, тому що вони люблять критикувати і використовувати свій їдкий сарказм. Скорпіон рідко зраджує своїм принципам, він щиро вірить у свої ідеї і здатний їх захищати, цьому знаку важко зберігати нейтралітет в суперечці.

«Діти» Плутона не бояться труднощів, вони намагаються досягти своєї мети, навіть якщо потрібно пожертвувати своїм життям. Скорпіонів практично неможливо обдурити, у них чудова інтуїція. Найбільш сильні представники знаку здатні відчувати емоції людини. Ці люди не люблять змін, практично будь новизна заподіює їм душевний біль.

Скорпіони практично ніколи не бувають спокійними, за позірним холоднокровністю ховається дуже емоційна натура, часом навіть неврівноважена. Представники знаку слабо вірять у справедливість і наявність чого-небудь гарного в житті. Скорпіон повинен мати якусь віру, інакше особистість цієї людини почне руйнуватися і озлоблятися.

Скорпіони не бояться смерті, бо визнають її неминучість, але всіма силами намагаються її уникнути. Такі люди хочуть отримати якомога більше від життя, нудьга і спокій пригнічують і психологічно знищують представників цього знака. Скорпіони люблять ризик і екстрим, заняття з ними пов'язані допомагають їм відчути себе більш живими.

Вони рідко виступають у ролі «явного» лідера, але вони можуть зайняти цю посаду неформально, ретельно маніпулюючи офіційним лідером. Скорпіон - типовий сірий кардинал. Деякі з представників знаку непогано володіють гіпнозом, але і відсутність цього дару відмінно компенсується природною чарівністю.

Теги: знак, скорпіон, зодіак

Камінь-талісман для Водолія

% Archiemaster, автор JustLady. % % %
������-�������� ��� �������
% Люди, що народилися під сузір'ям Водолія (21 січня - 21 лютого), володіють легким вдачею і деякою ексцентричністю. Водолій завжди допоможе друзям у важку хвилину і складе компанію, він любить науки і мистецтва. Самі підходящі камені-талісмани для Водолія - ​​гранат і циркон, але є й інші корисні амулети.
% Статті за темою «Камінь-талісман для Водолія» %
Камінь-талісман для Водолія
% Ідеал чоловіка-Водолія %
Камінь-талісман для Водолія
% Камінь-талісман для Стрільця %
Камінь-талісман для Водолія
% Як завоювати чоловіка-Водолія, що живе у власному вимірі? %
Камінь-талісман для Водолія
% Камені: талісмани і амулети %
% Гранат - темно-червоний або жовтуватий камінь, здавна він вважається символом любові і дружби. Прикраси з гранатом допомагають Водолію завжди перебувати в гарному настрої, надає веселі думки і удачу в любові. Крім того, кільце з гранатом може допомогти честолюбному Водолію стати лідером, отримати більш високу посаду. Це відбувається завдяки тому, що гранат допомагає правильно розподіляти енергію, отриману від Сонця, і збільшує її кількість. За легендами, гранат відданий тільки одному господареві, тому камінь, отриманий в результаті розбою або злодійства, не може принести щастя.%

Ще один традиційний камінь-талісман для Водолія - ​​це циркон, що володіє чистотою і незвичайною прозорістю. Цей камінь пробуджує у власника бажання займатися наукою і мистецтвами, сприяє пошуку істини, підвищує інтелектуальні здібності. Крім того, кільце з цирконом захищає Водолія в подорожах, від поганих людей, диких звірів, отруйних рептилій.

Для Водолія можуть стати талісманами-оберегами також прикраси з аметистом, хризопразом, обсидіаном, аквамарином. Аметист допоможе йому контролювати злі думки і наділить проникливістю. Завдяки цьому каменю Водолій зможе знайти у світі своє «Я», отримати відчуття самодостатності.

Хризопраз - камінь дружби і удачі, він стане в нагоді Водолію для підтримки відносин з близькими по духу людьми. Часто однодумці для нього означають навіть більше, ніж родичі.

Водолію, у якого є вороги, необхідний талісман з обсидіану. Він поглинає погані наміри, допомагає правильно вибирати друзів і справлятися зі слабкими сторонами характеру.

Корисним для Водолія буде і прикраса з аквамарином. Це амулет моряків, мандрівників, камінь дружби, сміливості і справедливості. Представникам цього знаку Зодіаку дуже важливо берегти друзів, оскільки вони не дуже гнучкі і насилу знаходять спільну тему для розмови. Аквамарин допоможе їм домогтися розуміння і схвалення з боку оточуючих.

Теги: талісман, камінь, прикраса, вдалий

Камінь-талісман для Змії

% Makintoss, автор JustLady. % % %
������-�������� ��� ����
% Згідно з китайським календарем, люди, народжені в 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001 роках, народилися в рік Змії. На Сході змію шанують за мудрість, доброзичливість і проникливість. Як правило, Жінка-Змія красива і має успіх, а чоловік - чарівний і романтичний. Талісманом для Змії можуть стати дорогі годинники, камінь шпінель або фігурка з хризоліта.
% Статті за темою «Камінь-талісман для Змії» %
Камінь-талісман для Змії
% Камінь-талісман для Стрільця %
Камінь-талісман для Змії
% Жінки, народжені в рік Змії %
Камінь-талісман для Змії
% Камінь-талісман для Водолія %
Камінь-талісман для Змії
% Новорічний стіл в рік Змії %
% Камінь шпінель часто використовується в ювелірних прикрасах. Найчастіше ювеліри воліють темно-червоні камені або камені, здатні змінювати колір залежно від освітлення. Також шпинель може бути чорного, зеленого, коричневого або сіро-блакитного кольору, різного ступеня прозорості і відтінку. В давнину цей камінь нерідко плутали з рубіном. Найкращі екземпляри зустрічаються в музейних колекціях, прикрашають регалії королів.%

Шпінель використовується в медицині з давніх часів, він лікує очні захворювання, зміцнює імунітет, може поліпшити кровообіг. Постійне носіння при собі цього каменю послабить болі в попереку і допоможе в лікуванні шлункових захворювань, проте може призвести до хвороб печінки та порушення обміну речовин. Цей дивовижний камінь може також зменшувати відчуття спраги.

Енергетично це дуже сильний мінерал, тому підходить не для всіх. Для людей, народжених у рік Змії, шпінель принесе щастя в житті. Якщо при цьому ви ще й Лев, тобто народилися з 23 липня по 22 серпня, то цей камінь буде передавати вам додаткову енергію, підживлюючи з Космосу.

Не варто носити шпинель постійно, так як йому протегують відразу дві планети - Юпітер і Венера, а також Сонце. Це камінь фортуни, а вона досить примхлива. Одягайте прикраси зі шпінелью, якщо потрібна удача в коханні або грошах. Занадто довге носіння може призвести до розслабленості і мрійливості, ціна яким - нещастя.

Інший камінь, який може принести щастя Змії - хризоліт. Це камінь золотисто-зеленого або жовтуватого кольору, з численними лікувальними властивостями. Хризоліт вбереже Змію від поганих снів і нерозумних вчинків, наділить даром передбачати майбутнє.

З давніх часів вважається, що хризоліт принесе в дім щастя і мирне життя, тому можна поставити фігурку риби або тварини з цього каменю на чільне місце в будинку. Крім того, хризоліт залучає в будинок достаток і стабільність.

Особливо добре підходить хризоліт Зміям, що народилися під знаком Риб, він допомагає їм уникати конфліктних ситуацій. Щоб повернути радість життя і позбутися від туги, необхідно носити амулети з цього каменю довгий час.

Теги: рік, змій, талісман, камінь, щастя, шпінель