Рак - характеристика знака

��� - �������������� �����
% Рак належить до водної стихії і перебуває під сильним впливом Місяця, яка відповідає за чуттєвість і вразливість цього знака. Найсильніша водний знак гороскопу, часто приховує свої емоції за маскою байдужості, але, при цьому, всі глибоко переживає. У цій статті жіночий журнал JustLady розповість про Рака, характеристиці знака, про його сильні і слабкі сторони.
% Статті за темою «Рак - характеристика знака» %
Рак - характеристика знака
% Козеріг: характеристика знака %
Рак - характеристика знака
% Діва: характеристика знака зодіаку %
Рак - характеристика знака
% Скорпіон - характеристика знака %
Рак - характеристика знака
% Риби характеристика знака %

За легендою, на зоряне небо Рак відправився завдяки Гері, яка таким чином віддячила йому за допомогу в боротьбі з ненависним Гераклом. У самий розпал бою Геракла з багатоголовою Гідрою, рак відважно вчепився герою в ногу, за що був негайно убитий. Але натомість отримав почесне місце в ряду зіркових астрономічних знаків.

Знак зодіаку - Рак. Характеристика знака

Раки відрізняються флегматичним характером, але багатою уявою. Одне іншому не заважає, навіть навпаки. Скромні, економні і зовні спокійні, Раки все бурхливо переживають всередині себе, при цьому вимагаючи емоційних проявів від оточуючих їх людей. ОписРаков, характеристика знака може здаватися незрозумілою і неоднозначною. Але в цьому немає нічого таємничого. Раки стримано виражають свої емоції на людях, але, при цьому, в душі у них все кипить і клекоче. Не дай вам бог розлютити Рака! Вони злопам'ятні і мстиві, і можете не сумніватися - за образи, нанесені Раку, обов'язково доведеться рано чи пізно відповісти.

��� �������������� �����

Раки дуже ранимі, образити їх можна навіть одним словом, сказаним грубо. Представники цього знаку володіють хорошою уявою, тому самі домислюють недомовлене і роблять відповідні висновки. Раку легко довести до сліз, і це будуть самі справжні, непідробні сльози розчарування. Його образу легко обчислити: він замикається в собі і перестає реагувати на оточуючих. На щастя, ситуацію завжди можна виправити: ранимі Раки з вдячністю приймуть вибачення, якщо відчують ваше щире бажання загладити свою провину.

Найголовніше для Раків - стабільність у всьому. Дуже часто, для збереження душевного спокою і життєвого порядку представники цього знака відмовляються від відносин. Але, якщо вже зустрічають людину, яка може створити для них побутової та емоційний комфорт - "чіпляються" за нього всіма своїми клешнями і вже нікуди, ніколи не відпускають. Це відноситься не тільки до відносин. Раки абсолютні власники, і якщо ви не хочете нажити підступного ворога, що не зазіхайте на їх володіння.

Рак, характеристика знака якого поширюється і на матеріальні аспекти, не любить ризикувати. Перш ніж зробити грошове вкладення, він все добре зважить і обміркує. Прислів'я "сім разів відміряй - один раз відріж" придумана про Рака, який як ніхто дбайливо і уважно звертається з матеріальними цінностями. Рак завжди платить за рахунками і чекає такого ж обов'язкового відносини від інших.

НаРаку, характеристику цього знака, Сильний вплив робить Сонце, яке періодично змінює свій напрямок щодо цього сузір'я. Повернуло Сонце на південь - Раки починають "задкувати", сумніватися у своїх здібностях і комплексувати з цього приводу. Світило попрямувало в інший бік - раки знову впевнені в собі і сповнені амбітних планів.

Якщо ваша дитина за гороскопомРак, Знанняхарактеристики знака допоможе вам знайти з ним спільну мову. Основна особливість Раков-дітей - надчутливість. Вони болісно реагують на глузування однолітків, на зауваження вихователів і вчителів. Юні Раки повинні самі вибирати коло свого спілкування, змусити їх піти на зближення з неугодним їм людиною практично неможливо. Не смійтеся над дитиною, всіляко його підтримуйте і давайте право на самостійний вибір - так ви допоможете йому розкритися і розвинути свої таланти.

Раки і любов

Чоловік-Рак велелюбний і схильний до частої зміни партнерок. За ним по життю тягнеться шлейф скривджених і покинутих жінок, але він ніколи не відчуває каяття совісті або співчуття. В особистому житті особливістюРаку, характеристикою знака є мінливість. Не тому, що він такий байдужий і цинічний - Рак дуже дорожить своєю свободою. Він любить кружляти голови і блищати, але тільки до тієї миті, поки йому самому це цікаво. Як тільки настає охолодження, чоловік цього знака розлучається з жінкою і рідко про це шкодує. Перше, що привертає його в партнерці - це її здатність зрозуміти його тонку, вразливу натуру. Якщо жінка почне робити замах на його внутрішній світ, стає занадто нав'язливою - відносинам приходить кінець. Хочете утримати Рака - залишайте йому хоча б ілюзію свободи.

Жінка-Рак (Характеристикою знака є чуттєвість) - надзвичайно сексуальна і приваблива для протилежної статі. Вона легко збуджується, чуйно реагує на всі еротичні прояви з боку партнера. Але вважає свою чуттєвість слабкістю і тому ретельно її приховує. З чоловіком, якому вона одного разу показала свою сутність, дозволила заглянути в глибину своєї душі, жінка-Рак стає холодна і навіть груба. Якщо чоловік готовий заради цієї жінки витримати такі випробування і пройти через відчуженість і холодність, результат перевершить всі очікування. Жінки, народжені під цим знаком пристрасні і винахідливі коханки, з ними не буває нудно.

Рак, а характеристика цього знака відрізняється непередбачуваністю - найгірше сходиться з впертими Козерогами і педантичними Терезами. Найбільш продуктивний і довготривалий союз виходить з Тельцями і Скорпіонами, середня сумісність - з Дівами, Рибами, Левами і Близнюками.

Колір цього знака - зелений, камінь - берил.

Теги: знак, характеристика, гороскоп

Кімнатні квіти за гороскопом

��������� ����� �� ���������
% Століттями люди збирали по крупицях знання і систематизували їх. У результаті ми маємо безліч народних прикмет, символів, застережних знаків і перевірених часом гороскопів. Гороскопам можна вірити, можна ставитися до них скептично, але ігнорувати їх навряд чи варто. Сьогодні жіночий журнал JustLady розповість вам про найбільш близькому жіночому серцю вигляді гороскопів - ми поділимося інформацією про те, як вибирати ті чи інші кімнатні квіти за гороскопом. Навіть якщо ви не довіряєте висновками астрологів, вам напевно буде цікаво дізнатися, чи збігаються ваші квіткові переваги з тим, що написано в стародавніх манускриптах і доповнено сучасними дослідниками.
% Статті за темою «Кімнатні квіти за гороскопом» %
Кімнатні квіти за гороскопом
% Квіти зодіаку %
Кімнатні квіти за гороскопом
% Знаки зодіаку і найбільш підходящі їм кімнатні рослини %
Кімнатні квіти за гороскопом
% Квіти в будинку %
Кімнатні квіти за гороскопом
% Кімнатні рослини по фен-шуй %

Квітковий гороскоп - один з найбільш ранніх збірок про самопізнання людини в цьому житті - адже зірки далеко, а рослини - ось вони, зовсім поруч! Дерева, квіти і трави не могли не привернути увагу допитливих розумів. Вивчалися не тільки цілющі властивості рослин, але і їх вплив на долю людини. На відміну від астрології, де все за нас вирішено наперед зірками,кімнатні квіти за гороскопом дають можливість самостійно, якщо не вибирати долю, то хоча б зробити спробу це зробити. Багато хто вірить, що, використовуючи силу квітки, можна захистити себе від неприємностей. Квіткові гороскопи володіють ще однією перевагою - квіти приносять естетичну насолоду.

Спочатку в тлумачення здібностей того чи іншого квітки впливати на людину був закладений принцип, схожий з складанням гороскопу друїдів - виходячи з того, в який час року ви народилися, ви і повинні вибирати для себе рослина. Пізнішекімнатні квіти за гороскопом були «прив'язані» до знаків зодіаку, що значно розширило можливості тлумачень. Крім тлумачень гороскопи мають і прикладне значення. Ви напевно помічали, що одні квіти ростуть, ніби самі по собі, за іншими ж, скільки не доглядає - нічого доброго не буде. Жіночий журнал JustLady розповість вам про те, які кімнатні квіти за гороскопом підходять саме вам, а, значить, гарантовано приживуться в будинку.

����� �� ���������

Овни можуть безбоязно купувати азалії, аспарагус, всі види кактусів, сукулентів і пеларгоний. З цих квітів можна створити цікаву композицію, урізноманітнити її нейтральними кімнатними рослинами, і ви отримаєте справжній куточок живої природи у своїй квартирі. Гороскоп каже, що овнам небажано вирощувати кімнатні троянди і фіалки, але це не означає, що від них слід неодмінно відмовитися.

Тельцям благоволять папороті, плющі, примули, кімнатні троянди, амарілліси і гіппеаструми. З орхідеями можуть виникнути проблеми, але не всім же займатися розведенням екзотичних рослин!

Близнюки можуть присвятити свій вільний час декоративноцветущие бегоній. Зараз таке розмаїття сортів цих воістину королівських рослин, що жалкувати про те, що сансевьера, амариліс і клівія - не вашікімнатні квіти за гороскопом, Ви будете навряд чи.

Раки - Ось кому пощастило! Ракам покірні найвибагливіші, самі екзотичні і найкрасивіші рослини. Перераховувати їх немає сенсу. Просто купуйте те, що вам подобається, все буде рости і пахнути. Все, крім пеларгонії, - ця квітка, що прикрашає підвіконня майже в кожному будинку, чомусь не шанує тих, хто народився під знаком Раков.

Лев - Це знак зодіаку, який вітає тих, хто під ним народився, цілою колекцією діжкових рослин. Пальми, філодендрони, фікуси і монстери - це ваші рослини, а великогабаритним квітам потрібна просторе житло. Можливо,кімнатні квіти за гороскопом допоможуть вам вирішити житлове питання? Жіночий журнал JustLady бажає вам цього від усієї душі!

Діва - Сузір'я жіночне, тому цілком зрозуміла любов цього знака до ліанах і ампельним рослинам. При належному догляді ампельні можуть затьмарити своєю красою найдорожчі екземпляри пряморастущіх декоратівноліственних рослин. Спадаючі каскади, «живі» стінки і химерні переплетення ліан і АМПЕЛ прикрасять будь-який будинок.

Ваги - Представниці цього знака зодіаку можуть собі дозволити розведення квітучих кімнатних рослин, виплекати які доступно далеко не кожному квітникарю-любителю. Азалії, троянди, цикламени та пеларгонії будуть вас радувати своїм різнокольоровим пишністю, а от з бромелієвими і кактусами ви можете зазнати фіаско.

Скорпіони - Сукуленти і молочаї - це гарне доповнення до кімнатної колекції квітів, і вони чудово підходять вам яккімнатні квіти за гороскопом, Але, погодьтеся, на самоті вони виглядають якось нуднувато. Ви можете урізноманітнити композицію будь-якими рослинами, крім хризантем та кімнатних троянд.

Стрілець - Пальми, фікуси, сансівіерія допоможуть прикрутити до вас увагу зірок і створять особливий, патріархальний затишок у вашому домі. Так і бачиться камін, шотландський плед і крісло-качалка. Хочете чогось сучасніше? Прикрасьте інтер'єр бамбуком - це рослина допомагає стрільцям у всіх сферах життя.

Козеріг - Вам принесе удачу благородний лавр, юка, віялова пальма і толстянка. Ці рослини досить невибагливі в будь-яких руках, але для козерогів вони - кращікімнатні квіти за гороскопом.

Водолій - Драцени і Корделина - це для вас. Доповніть композицію кімнатним кленом і молочаями, і ви з легкістю вирішите будь-який, самий важкий життєвий питання.

Риби - Пеларгонія, пальми, орхідеї та фікуси зарядять вас енергією і направлять її в потрібне русло. Постарайтеся підібрати герань різних відтінків, це урізноманітнює ваше життя і віджене нудьгу.

��������� ��������

Якщо вас не привернуло ні одна з рослин, запропонованих гороскопом, це не привід відмовлятися від квітів. Купуйте і приймайте в подарунок фатсії і шефлери, кротони і диффенбахії, доглядайте за ними, даруєте їм частинку вашого тепла, і вони дадуть відповідь вам тим же.

Олена Райченко
% Жіночий журнал JustLady

Теги: квітка, знак, рослина, друїд, вирощування, гороскоп