Робота в ОАЕ

% Багато в пошуках кращого життя намагаються в першу чергу виїхати на роботу в Європу. На жаль, Європа не відчуває потреби в російських працівників. Чи не хватку робітників і службовців в країнах старого світу повністю заповнюють працівники з нових членів ЄС (Словаки, Поляки, Естонці і т.д.).
������ � ���

У правдивості вище написаного легко переконатися, якщо переглянути, наприклад, сайт посольства Німеччини, на якому написано наступне: «Якщо іноземець хоче приїхати до Німеччини з метою працевлаштування, то відповідний дозвіл він може отримати лише у виняткових випадках, так як в країні у зв'язку з високим безробіттям діє введений Федеральним урядом в 1973 році заборону на працевлаштування іноземних громадян ».

У Європі є вигідні освітні програми, в багатьох країнах рівень цін на освітні послуги не перевищує вартість навчання у ВНЗ Росії. Але, на роботу в Європу, так само як і в більшість інших країн, виїхати дуже складно.

Висновок, росіянам, які приїжджають на роботу раді мало в яких країнах. І причина зовсім не в тому, що нас хтось не любить, просто немає потреби. По суті все працевлаштування за кордоном здійснюється навколо декількох напрямів. І серед цих напрямків безсумнівним лідером є ОАЕ. Давайте розглянемо чому:

1. В ОАЕ значна потреба в іноземній робочій силі, кількість іноземних працівників проживають в ОАЕ в даний час обчислюється мільйонами. Іноземців вже зараз в країні в кілька разів більше ніж корінного населення і за прогнозами їх кількість буде тільки зростати.
% 2. ОАЕ практично єдина країна, де для іноземця з російським дипломом реальний кар'єрний ріст. Ви можете одержати просування по службовій драбині в готелі, в який виїжджаєте на роботу в ОАЕ (більшість росіян запрошують саме в готелі) або після того як відпрацюєте перший контракт знайти собі іншу роботу з великою зарплатою (бутики, авіакомпанії і т.д.). З можливостями кар'єрного росту Ви можете докладніше ознайомитися на форумі по роботі в ОАЕ.

Отже, що ж Ви отримуєте, влаштовуючись на роботу в готель в цій країні? А ось що:

1. Контракт на роботу в ОАЕ (від 1 року до 3 років)
% 2. Робочу візу (на 3 роки)
% 3. Авіаквиток в ОАЕ і зворотний авіаквиток по закінченню контракту
% 4. Безкоштовне проживання
% 5. Безкоштовне харчування
% 6. Медичну страховку
% 7. Трансфер від місця проживання до місця роботи
% 8. Тренінг перед початком роботи
% 9. Оплачувану відпустку
?. Уніформу
?. Зарплату.

По більшості пунктів все зрозуміло і пояснення не вимагається. Зупинимося докладніше на стартових зарплатах в готелях ОАЕ. Я не буду описувати зарплату для менеджерів, оскільки запити на підбір працівників на такі вакансії бувають дуже рідко, зазвичай менеджерів відбирають серед тих, хто вже працює в готелі. Тому зупинимося на більш масових вакансіях в департаменті F & amp; B і фронт офіс (офіціанти, бармени, хостес, рецепшн і т.д.). Зарплата на цих позиціях складає від 1200 до 2200 дирхам, в залежності від готелю і позиції, наприклад, оклад в офіціантів 1200 - 1600 дирхам, у рецепшн 1600 - 2200 дирхам, у бармена 1300 - 2000 дирхам. 1 USD = 3, 67 дирхам. Готелі платять працівникам додатково доплату за сервіс. Що це таке .... Припустимо, Ви відпочиваєте в готелі, Вам приносять рахунок, в якому крім суми послуг вказаний певний відсоток доплати за сервіс. В кінці місяця отримана підсумкова сума ділитися за певною формулою на всіх працівників готелю. Доплата за сервіс зазвичай становить від 100 до 400 дирхам щомісяця, іноді більше. Хоча, на сайтах багатьох рекрутингових компаній вказані не реальні бонуси, яких в реалії ніколи не буває. Але, у мене немає мети описувати казкові умови, тому пишу все реально і як є. Крім доплати за сервіс деякі (не всі) готелі доплачують так само за знання кількох іноземних мов, сума доплати як правило складає від 200 до 350 дирхам щомісяця.

Отже, із зарплатою розібралися. Давайте перейдемо до вимог до кандидатів. Отже, хто може отримати місце роботи в ОАЕ. Однозначно відповісти не просто, так як вимоги різняться в залежності від вакансії. Постараюся пояснити нижче.

1. Досвід роботи за тією ж вакансії на яку претендуєте. Є обов'язковим умовам по більшості вакансій. Виняток становлять деякі вакансії в департаменті F & amp; B, а саме офіціанти і хостес. На ці вакансії часто кандидатів беруть навіть без досвіду роботи, відповідно всім хто такого не має ми радимо претендувати на отримання місця роботи саме в департаменті F & amp; B. Влаштувати людину без досвіду роботи у фронт офіс (рецепшн, гест релейшн і ще ряд вакансій) дуже складно.
% 2. Рівень англійської мови. Знову таки вимоги розрізняються залежно від позиції. На фронт офіс потрібні кандидати з відмінним англійською. У департамент F & amp; B кандидати із середнім рівнем (не плутайте з базовою англійською) цілком прохідні.
% 3. Вік. Строго від 20 до 30 років. Старше 30 можна претендувати на отримання місця тільки кандидатам з відмінною зовнішністю і відмінним досвідом роботи.
% 4. Зовнішність. Зрозуміло, теж грає роль. Вам же при відвідуванні ресторану або готелю приємно якщо Вас обслуговує презентабельний персонал. Тому, багато, хоча й не всі роботодавці висувають вимоги до презентабельною зовнішності співробітників. Тим не менш, ми не ставимо обмежень по зовнішності, в межах розумного звичайно ж, так як за нашим досвідом багато готелів беруть далеко не красенів. Таким чином, зовнішні дані не є непереборним бар'єром для кандидатів, які не можуть ними похвалитися, але тим не менш підвищують шанси на успіх.
% 5. Надзвичайно важливо правильно підготувати пакет документів. Ми настійно радимо Вам ознайомитися з нашими рекомендаціями з підготовки пакету документів для роботи в ОАЕ.

Якщо у Вас є до мене питання по роботі в ОАЕ Ви завжди їх можете задати за емаил info@studentur.ru або скайпу studentur або на нашому дуже цікавому форумі http://forum.studentur.ru

З найкращими побажаннями,
% Дмитро Сапожников

Фотоконкурс Міс Досконалість

% Ти яскрава, харизматична, впевнена в собі? Тоді наш конкурс спеціально для тебе. Довести свою привабливість і отримати шанс на перемогу в конкурсі Міс Досконалість, зможуть усі бажаючі незалежно від віку, статури і довжини ніг. %
����������� ���� ������������

Спонсор конкурсу інтернет-магазин косметики та парфумерії Клуб Краси.

Крім цікавого заходу, переможницю нашого конкурсу очікуютьчудові призи від інтернет-магазину Клуб Краси і можливість дати справжнісінькеінтерв'ю жіночому онлайн журналу JustLady.

Ще сумніваєшся? Не варто! Красуні можуть все!

Ми чекаємо твоє фото за адресою photo@justlady.ru

Переможці конкурсу отримаютьподарункові сертифікати від магазину Клуб Краси:

1 місце - сертифікат на суму 4000 руб.
2 місце - сертифікат на суму 2000 руб.
3 місце - сертифікат на суму 1000 руб.

Фото приймаються до 20 грудня.

Зверніть увагу:
На фото не повинно бути сторонніх осіб, тільки учасниця конкурсу.

У листі обов'язково вкажіть:
- Своє ім'я;
- Вік;
% - E-mail;
- Місто і країну, в яких ви живете;
- Контактний телефон.

Конкурс можна обговорити на нашому форумі.

Голосування та підведення підсумків

1) Голосування буде проходити в період з 20 по 27 грудня (включно).
2) Проміжні результати конкурсу можна буде спостерігати на нашому сайті в режимі "онлайн".
3) Переможці (1 і 2 місце) вибираються спільно співробітниками інтернет-магазину Клуб Краси і редакцією журналу JustLady. 3 місце отримає учасниця, на яку впаде вибір глядачів, за результатами голосування.
4) Переможці конкурсу будуть оголошені 28 грудня.

Нові органічні марки осені: історії Acorelle і Cattier

% З настанням осені приходить пора переглядати свій щоденний догляд і акуратніше стежити за настроєм. Серед новинок цього сезону - кошти з нової марки Cattier і перша функціональна парфумерія Acorelle, якій під силу коригувати настрій. %
����� ������������ ����� �����: ������� Acorelle � Cattier
% Acorelle - французький бренд, заснований в 2005 році в Гасконі, неподалік від Бордо. Основні інгредієнти для створення унікальних косметичних формул Acorelle - «істинні гасконці»: чорний трюфель з Перигора, сливи з Енте, термальна вода з Кастера-Вердузана. Бренд є піонером багатьох інноваційних починань в галузі органічної косметології.
% Одне з цікавих напрямків бренду - це функціональна органічна парфумерія, яка розкриває індивідуальність жінки і покращує її психо-емоційний стан. 9 парфумерних композицій в колекції діляться на три ароматичних сімейства: тонізуючу, заспокійливу і «нейтральне».
Нові органічні марки осені: історії Acorelle і Cattier
% Cattier Paris - французький бренд в області створення косметичних і гігієнічних натуральних засобів на основі білої глини і фітоекстрактів.
% Компанія Cattier була створена в 1968 році П'єром КАТТО, відомим пропагандистом стилю життя в гармонії з природою, який надихнув багатьох своїх сучасників на використання речовин натурального походження для лікування та гігієни тіла. На даний момент асортимент Cattier Paris налічує близько 160 продуктів на основі розробок в області глинотерапії, фітотерапії та їх поєднання. Вся продукція Cattier сертифікована ECOCERT відповідно до косметичним стандартом BIO. Одні з найпопулярніших і улюблених багатьма кошти марки Cattier - маски і гоммаж на основі глини, зубні пасти, дитяча серія та органічне масло каріте.