Самі несумісні знаки Зодіаку

% Олена Преснякова, автор JustLady. % % %
����� ������������� ����� �������
% Первісна людина, ще неповністю відокремивши себе від навколишнього світу, прагнув жити за аналогією з ним, і навпаки, проводив аналогії між собою і природними подіями та явищами. Та й астрологія, по суті - це теж одна з незліченних спроб людства пояснити світ. Нічне зоряне небо, зачаровує своєю красою і загадковістю, не могло не привернути уваги древніх. Проте остаточно закони астрології оформилися десь до 3000 до н.е.
% Статті за темою «Самі несумісні знаки Зодіаку» %
Самі несумісні знаки Зодіаку
% Як сумісні знаки Зодіаку %
Самі несумісні знаки Зодіаку
% Як заповнити анкету для знайомства %
Самі несумісні знаки Зодіаку
% Найтемпераментніші знаки зодіаку серед чоловіків %
Самі несумісні знаки Зодіаку
% Якщо ви - "не пара" %
% Тим не менш, в астрології існує кілька способів визначення сумісності / несумісності любовних пар. Невже астрологи, в чиїх дослідженнях завжди відбивалися самі передові наукові ідеї, досі не змогли домовитися? Чи все-таки людську природу важко укласти в рамки навіть самої досконалої системи?%

І те, і інше. З часу свого виникнення астрологія зазнала ряд змін, які мають до суворої вивіреності зоряного неба дуже опосередкований стосунок. Улюблений вчений вельможа якого-небудь монарха міг, на догоду йому, перекроїти карту сузір'їв так, що нащадки, користуючись його «науковими» дослідженнями, неминуче впадали в оману, якщо тільки самі не починали скрупульозне спостереження за рухом зірок і планет. І все починалося спочатку, аж до чергового вченого чоловіка, наближеного до чергового імператору.

Так які ж методи, що використовуються в даний, більш демократичне (принаймні, зовні) час, вважаються при визначенні сумісності / несумісності знаків найбільш точними?

По-перше, несумісні знаки, розташовані один за іншим. Так, наприклад, Водолій завжди буде прагнути повелівати Рибами, а ті, в свою чергу - Овном, якого просто виводить з себе приземленість Тельця (хоча вивести з себе Овна може і будь-яке інше якість будь-якого іншого знака - така вже в нього вибухова натура). У той же час ці знаки і заперечують своєю появою існування попереднього: Овен заперечує Риб, а Риби, відповідно, Водоліїв.

По-друге, це знаки, розташовані по аспекту в 90 °, тобто через два знаки на третій. Близнюки завжди будуть несумісні з Дівою, Стрільцем і Рибами. Хоча, з іншого боку, в будь-якому з можливих «наборів» знаків присутні одночасно всі чотири стихії: Повітря, Земля, Вогонь і Вода, тому, можливо і виникає таке протистояння. Жодному з людей не вдалося б поєднати в своїй свідомості всі з них і зуміти пристосуватися до всіх чотирьом стихіям відразу. Так що ця гіпотеза сумісності / несумісності цілком з'ясовна.

І, по-третє, якщо говорити про стихії, то всі 12 знаків Зодіаку прийнято поділяти на знаки стихій емоцій (Вода, Вогонь) і розуму (Земля, Повітря). Тому союзи краще укладати з представниками «свого кола». Наприклад, Льву буде комфортно з Овном або Скорпіоном, але він буде намагатися уникати Тельця й Водолія. Цей спосіб теж, звичайно, важко назвати вирішальним, тому завжди буде надійніше виходити при спілкуванні з людиною з його рис характеру та особистих якостей.

Теги: знак, визначення, метод, несумісність

Як побачити своє майбутнє

% Андрей Ремезов, автор JustLady. % % %
��� ������� ���� �������
% Важко знайти людину, яка б не хотів зазирнути в майбутнє, дізнатися про перипетії своєї долі - хоча б для того, щоб запобігти якісь події. Чи можна насправді зазирнути в майбутнє і наскільки реально це для звичайної людини, що не володіє екстрасенсорними здібностями?
% Статті за темою «Як побачити своє майбутнє» %
Як побачити своє майбутнє
% Як дізнатися своє щасливе майбутнє %
Як побачити своє майбутнє
% Як дізнатися про своє майбутнє %
Як побачити своє майбутнє
% Кар'єра або любов: вічна дилема %
Як побачити своє майбутнє
% Як знайти свою любов: ворожіння на судженого %
% Дізнатися майбутнє можна самими різними способами - наприклад, через численні варіанти ворожіння. Але ворожіння вимагає певних медіумічних здібностей, тому використовувати його у всій повноті зможе далеко не кожен чоловік.%

Набагато привабливіше в цьому плані виглядає астрологія. Незважаючи на те, що офіційна наука, м'яко кажучи, відноситься до астрології з недовірою, послугами астрологів в усьому світі користуються мільйони людей, серед них є і глави великих процвітаючих підприємств. Бізнесмени вміють рахувати гроші і не звикли кидати їх на вітер. І якщо вони довіряють астрологам, значить, на практиці переконалися в цінності їх рад.

Слід розуміти, що астрологія не передвіщає майбутні події, як такі - вона оперує їх ймовірностями. Якщо на вулиці грозові хмари, ви, найімовірніше, захопіть з собою парасольку. Астролог теж може побачити «хмари» на життєвому шляху людини і попередити про них, що дозволяє заздалегідь вжити заходів до того, щоб «не промокнути». Аналізуючи гороскоп, можна побачити не тільки погані події, а й сприятливі можливості, а це теж дуже важливо. Зазвичай людина просто не знає, що в такий-то день імовірність удачі для нього набагато вище звичайного, тому упускає сприятливий момент.

Якщо ви хочете вивчити мистецтво астрології, то вам необхідно завантажити спеціальну комп'ютерну програму, що рятує від ручних обчислень. Однією з кращих програм такого роду є астропроцессор ZET, ви можете завантажити його безкоштовну версію за цим посиланням: http://astrozet.net/downloads.html

Встановіть програму, запустіть її. Введіть в настройках ваше місцезнаходження та поясний час. Врахуйте, що після скасування в Росії переходу на зимовий час різниця з часом за Гринвічем становить для Москви 4 години. Для інших часових поясів вирахувати її, виходячи з різниці з московським часом. Ви можете налаштувати зручний для вас зовнішній вигляд програми, натиснувши кнопку «Налаштування» і вибравши в меню пункт «Установки карти».

Тепер ви можете скласти свій гороскоп (натальну карту, карту народження). Натисніть кнопку «Вихідні дані», введіть місце і час вашого народження. Дуже важливо знати цей час з точністю до хвилин. Ввівши всі дані, натисніть «Виконати», перед вами з'явиться ваша натальная карта.

Як аналізувати гороскоп? Цьому присвячені спеціалізовані видання, у всіх деталях описують даний процес. Для початку можна рекомендувати прочитати книги Олександра Колесникова «Уроки астрології». Написані живою і доступною мовою, ці книги будуть вам дуже корисні. Для освоєння тонкощів астрології знайдіть і скачайте в інтернеті багатотомник відомого російського астролога графа А.С. Вронського «Класична астрологія» (11 томів).

Аналіз гороскопа народження дозволяє сказати про людину дуже багато, але для аналізу можливих подій майбутнього використовують інші види гороскопу. Не закриваючи свою натальну карту, натисніть кнопку «Вихідні дані», виберіть внизу пункт «Подвійна». В меню оберіть «Транзит». Натисніть «Виконати». Перед вами з'явиться гороскоп з подвійним набором планет: тим, який був при вашому народженні, і поточним. Аналізуючи взаємодію транзитних планет з планетами в гороскопі народження, можна робити висновки про майбутні події. Натиснувши кнопку «Динаміка часу», ви зможете переглянути події будь-якого цікавить вас тимчасового періоду.

Теги: майбутнє, астрологія, мистецтво