Секрети спілкування з чоловіками-Овнами

% Діна Потьомкіна, автор JustLady. % % %
������� ������� � ���������-������
% Жінкам, які не прагнуть у житті до спокою, шукають гострих відчуттів і емоцій, варто звернути увагу на чоловіків - Овнів. Цей знак Зодіаку не дасть нудьгувати нікому. Щоб знайти спільну мову зі своїм Овном, необхідно вивчити особливості його характеру. %%
% Статті за темою «Секрети спілкування з чоловіками-Овнами» %
Секрети спілкування з чоловіками-Овнами
% Як завоювати серце чоловіка-Овна %
Секрети спілкування з чоловіками-Овнами
% Як завоювати чоловіка-барана %
Секрети спілкування з чоловіками-Овнами
% Ідеал чоловіка-Овна %
Секрети спілкування з чоловіками-Овнами
% Як залучити хлопця-Овна %

Овен є представником вогняної стихії, тому йому властива імпульсивність, різкі перепади настрою, що виявляється і в спілкуванні. Якщо ви хочете знайти з ним спільну мову, реагуйте на його поведінку моментально - Овни так енергійні, що просто не виносять зволікань ні в чому. Всі його бажання необхідно виконувати тут і зараз, інакше можна викликати його роздратування, а в цьому випадку про конструктивну розмову не може бути й мови. Навіть незважаючи на притаманну багатьом Овнам зовнішню стриманість і спокій, всередині всіх без винятку вирують емоції, ураганні пристрасті.

Якщо Овен - не просто співрозмовник, з яким необхідно вирішити декілька питань, а ваш обранець, акцент слід зробити на його прихильність. Чоловіки під знаком Овна - романтичні натури, і для своєї коханої вони готові на все. Овен дуже трепетно ​​ставиться до дами свого серця, він буде доглядати за своєю жінкою, і до останнього буде берегти стосунки. Однак, якщо почуття охолонуть - він швидко піде, чесно повідомивши про все колишньої коханої. Дуже важливо бути з чоловіком-Овном щирою, адже його любов піднесена, крім того, Овни - найвірніші чоловіки. Підтримуйте його любов, і вам гарантовані довгі роки щасливого шлюбу. Таких турботливих і люблячих чоловіків, як представники цього знака, ще пошукати. Але при цьому дуже важливо самій завжди бути «на висоті».

Чоловіки-Овни вибирають собі в супутниці ідеальних жінок - якщо поряд з вами представник цього знака, значить ви для нього - сама досконалість. Ось чому ніколи не ходіть перед своїм обранцем в старому халаті - цей образ просто не вписується в уявлення вашого чоловіка про ідеальну жінку. Щоб знайти з коханим Овном спільну мову, треба бути такою ж романтичною, як і він сам. Дуже важливо розуміти його сутність - Овни впевнені на всі сто відсотків у тому, що вони завжди праві. І завдання жінки, що знаходиться поряд з таким чоловіком, що не применшувати його якостей, підтримувати у всіх починаннях. Якщо ви точно вирішили бути поруч з цим чоловіком, завжди і в усьому будьте на його боці - якщо ви підтримаєте його опонента, для вашого чоловіка цей вчинок буде рівносильний удару ножем у спину. Кінцевим результатом такого ставлення може стати відчуження, а повернути його розташування вже не вдасться - Овни прив'язуються до людей дуже швидко, але і йдуть різко і безповоротно.

Теги: чоловік, спілкування, секрет, баран, стихія, представник

Як зрозуміти, що ви подобаєтеся Козерогам

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
��� ������, ��� �� ��������� ���������
% Людина, що народилася під знаком Козерога, практично в будь-якій ситуації залишається стриманим, спокійним і врівноваженим. Така поведінка часто бентежить: зрозуміти, подобаєтеся ви Козерогові чи ні, досить складно. Як це можна зробити?
% Статті за темою «Як зрозуміти, що ви подобаєтеся Козерогам» %
Як зрозуміти, що ви подобаєтеся Козерогам
% Козеріг: характеристика знака %
Як зрозуміти, що ви подобаєтеся Козерогам
% Як завоювати серце чоловіка-Козерога %
Як зрозуміти, що ви подобаєтеся Козерогам
% Сумісність по знаках Зодіаку %
Як зрозуміти, що ви подобаєтеся Козерогам
% З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов %
% Намагаючись завоювати Козерога, майте на увазі, що він не любить божевільних вчинків і несподіванок. Тому не варто дорікати його у відсутності романтичності і бурхливих пристрастей. Те, що він не проявляє зайвих емоцій, зовсім не означає байдужості з його боку. На сюрпризи він не здатний, але якщо робить корисні та практичні подарунки, значить, він до вас небайдужий. У жінці Козеріг найбільше цінує порядність і моральність, тому у вертіхвосток і кокеток мало шансів завоювати його любов.%

Одна з відмінних рис Козерога - величезні повагу і любов, які він живить до своїх родичів. Якщо ви удостоїлися запрошення на сімейний обід або вечерю, то це означає, що у нього серйозні почуття. Матері він може продемонструвати тільки таку дівчину, яку має намір зробити своєю дружиною. Щоб стати Козерогові ще ближче, постарайтеся знайти спільну мову з його ріднею.

Робота в житті чоловіка-Козерога також займає одне з найважливіших місць. Він високо цінує матеріальне благополуччя і високий соціальний статус, яких досягає самостійно. Якщо ви йому подобаєтеся, він обов'язково буде ділитися з вами офісними новинами, розповідати про свої проекти. А якщо ви проявите щирий інтерес до його трудової діяльності і покажіть непогані знання в області його компетенції, то станете для Козерога найбажанішою співбесідницею.

Незважаючи на свою стриманість, Козероги відчайдушно потребують ніжності і схвалення. Цього вони чекають від самого близької людини. Посміхайтеся йому, кажіть компліменти - це дуже зблизить вас.

Щоб ваші відносини ніщо не затьмарювало, запам'ятайте ті речі, які Козероги не здатні пробачити. По-перше, вони терпіти не можуть нетерпіння, нав'язливості, вульгарності та екстравагантності. По-друге, ви втратите Козерога, якщо коли-небудь порушите дане йому обіцянку. По-третє, він не пробачить вас, якщо ви почнете критикувати його сім'ю.

Найкраще з Козерогом здатні ужитися жінки, які цінують не розваги, а практичність, тверезість і надійність.

Теги: чоловік, сумісність, козерог

Як розкласти пасьянс

% Natali, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������
% Ворожіння на картах може не лише допомогти скоротати час, але й отримати відповідь на питання і передбачити долю. Розкладіть пасьянс, і карти скажуть, що вас чекає найближчим часом. %
% Статті за темою «Як розкласти пасьянс» %
Як розкласти пасьянс
% Як розкласти карти для ворожіння %
Як розкласти пасьянс
% Як розкласти речі в шафі %
Як розкласти пасьянс
% Як дізнатися про своє майбутнє %
Як розкласти пасьянс
% Як навчитися ворожити по картах %
% Різновидів пасьянсів дуже багато. Їх можна розкладати на картах самостійно, а можна поворожити за допомогою інтернету в режимі онлайн на спеціалізованих сайтах. Але в даному випадку мова йде картковому ворожінні, для якого знадобиться колода з 36 звичайних гральних карт.%

Хочете дізнатися, як до вас ставиться той або інший хлопець? Тоді спробуйте розкласти пасьянс «Чотири валета». Для нього виберіть з колоди чотирьох валетів. Зіставте кожного з них з молодою людиною, ставлення якого вам цікаво. Перемішайте валети і викладіть карти сорочкою вгору в чотири ряди.

Потім перетасуйте колоду і розкладіть карти зліва направо в чотири горизонтальних ряду під валетами картинкою вгору. Потім повторіть розклад. Всього у вас повинно вийти чотири горизонтальних і дев'ять вертикальних рядів.

Після того як всі карти будуть викладені на столі, починайте в кожному вертикальному ряду прибирати сусідні карти одного достоїнства і класти їх на верхню - на валета. Перша і остання вертикальні карти також вважаються поруч лежать і забираються. Якщо після видалення карт поруч виявляться дві інші, їх теж треба буде прибрати і покласти на валета зі свого ряду. Коли всі можливі перекладки будуть виконані, зберіть залишилися карти, перетасуйте і ще раз викладіть під валетами. Знову приберіть сусідні карти. Всього потрібно провести чотири викладки.

Після чого відкрийте валетів і розгляньте лежать на них карти. Вони розкажуть, як ставиться відповідний людина до ворожбитів. У цьому пасьянсі кожна пара карт має своє значення. Наприклад, випали шістки скажуть, що хлопець «доріжку топче», сімки повідомлять про бажання зустрітися. Вісімки означають, що молода людина хоче поговорити, дев'ятки - любить, десятки - цікавиться. Наявність дам в стосі повідомить про зраду, королів - про ревнощі. Тузи скажуть, що він відчуває пристрасть до ворожбитів.

Дві пари карт на валете підсилюють їх значення.

Теги: пасьянс, ворожіння, суджений