Шиньйон

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
������
% Шиньйон - жіноча зачіска з волосся, зібраних на потилиці або маківці. Волосся можуть бути заколоті, зав'язані в хвіст або укладені у вигляді коси. Те ж назви носять і постижерні вироби - накладні штучні або натуральні волосся. «Фальшива зачіска» з'явилася в середині XIX століття у Франції і швидко стала @. @
% Статті за темою «Шиньон» %
Шиньйон
% Як прикріпити шиньйон %
Шиньйон
% Як зробити об'ємні маківку %
Шиньйон
% Жіночі зачіски для офісу %
Шиньйон
% Накладка %
% Шиньйон - жіноча зачіска з волосся, зібраних на потилиці або маківці. Волосся можуть бути заколоті, зав'язані в хвіст або укладені у вигляді коси. Те ж назви носять і постижерні вироби - накладні штучні або натуральні волосся. «Фальшива зачіска» з'явилася в середині XIX століття у Франції і швидко стала популярною. З модою на жіночі стрижки актуальність шиньйонів дещо знизилася, проте сьогодні вони знову увійшли в моду. Сучасні накладне волосся випускаються у вигляді окремих пасом різного розміру, «кінських хвостів», кіс, челок, пишних «пиріжків». Вони кріпляться за допомогою кліпс, шпильок, шпильок або стрічок. Підібравши шиньйон відповідного кольору і форми, можна за кілька хвилин змінити зачіску до невпізнання.

Як виглядають стерви під різними знаками зодіаку

��� �������� ������ ��� ������� ������� �������
% Коли ми чуємо слово Стерво, то мимоволі виникає образ нестарої ще жінки-синього панчохи, яка вічно незадоволена і постійно будує підступи. Стервом можна охарактеризувати і свою подругу, що вирішила відбити вашого чоловіка або друга, тим самим перетворюючись на суперницю. Також, стервом може виявитися улюблена свекруха або навіть начальниця. Від цих двох стерв в деякій мірі залежить як ваше сімейне щастя, так і професійний успіх. Який вибрати метод боротьби і захисту від їх злих підступів?
% Статті за темою «Як виглядають стерви під різними знаками зодіаку» %
Як виглядають стерви під різними знаками зодіаку
% Жіночі розмови: стерва %
Як виглядають стерви під різними знаками зодіаку
% Як стати справжнім стервом %
Як виглядають стерви під різними знаками зодіаку
% Жінка Синій Панчоха: як відрізнити її від жінки-стерви %
Як виглядають стерви під різними знаками зодіаку
% Чому варто повчитися у стерв %

«Вогненні» стерви
% Вони прагнуть будь-якою ціною завоювати незалежність. Адже в ній полягає не тільки їх сила, але і слабкість. Вони, як правило, намагаються справити на людей лякає і гнітюче враження. Але це не більше ніж імідж. До них належать такі знаки зодіаку: Овен, Лев і Стрілець.

Стерво-Овен - Вважається неперевершеним психоаналітиком, який любить «лікувати» душі підлеглих. Намагайтеся не відвертими з представницею цього знака. Вони зазвичай губляться перед вашою лестощами, так нехай же ваші компліменти будуть їй немов бальзам на душу, вихваляйте якомога частіше її фігуру, вбрання і т.д. і т.п.

Стерво-Лев - Дуже заздрісна і небайдужа особа до чужого успіху. Вона обов'язково повинна знаходитися в центрі загальної уваги. Якщо хтось із її подружок або товаришів по службі досягне більшого успіху чи придбає собі нову модну річ вперед неї, то вона відразу втрачає весь свій лиск і стає схожа на «базарну бабу». Вона віддає перевагу суспільство дурненький і слабких натур, щоб бути вище їх.

Стерво-Стрілець - Достатньо розкріпачена жінка, здатна залучити в свої мережі наївних чоловіків. Для неї не існує ніяких загальноприйнятих норм. Її ні в чому неможливо переконати, вона завжди залишається при своїй думці. З будь-якої ситуації вона виходить переможцем.

 «Повітряні» стерви
% Стервозность жінок, як правило, є результатом їх нещасної життя, протягом якої вони регулярно потрапляють в чиїсь спритно розставлені павутини. Таким чином, всі негативні емоції вони вихлюпують на неповинних людей. До них відносяться такі знаки зодіаку як Близнюки, Терези і Водолій.

Стерво-Близнюк - Кидає виклик суспільному смаку і не визнає жодних авторитетів. Для неї існує тільки її «Я» ні з чиїм іншим думкою вона ніколи не вважається.

Стерво-Терези - Зваблива інтриганка. Вона дуже розумна, кмітлива і винахідлива. Їй не страшні суперниці і вона не боїться їх загроз і розправи.

Стерво-Водолій - Птах високого польоту. Це волелюбна і примхлива представниця цього знаку. Подруги постійно ревнують своїх супутників життя до стерви-Водоліям, так як вони найчастіше є розлучниці, щоправда, від них самих практично нічого не залежить.

 «Водяні» стерви
% Це найнебезпечніші і непередбачувані дами. Вони зазвичай домагаються всього, чого тільки забажають якими засобами. Щоб заманити у свої тенета вподобаного чоловіка, вони пускають в хід головне свою зброю: сексуальність і еротичну привабливість. Але якщо розібратися, то стає незрозуміло, в чому саме вона виражається.

Стерво-Рак - Має оманливу зовнішність, виглядає або сентиментальною панянкою або добродушною старенькою. Насправді вся її сила полягає в показною простоті. По кар'єрних сходах підіймається по головах товаришів по службі. У боротьбі за друга або чоловіка подруги використовує девіз «всі засоби хороші». Для неї не існують ні кордони, ні міри, ні сорому.

Стерво-Скорпіон - Дуже жадібна і обачлива, але зате може похвалитися розумом і сексуальністю. До того ж, вона не позбавлена ​​деякого романтизму. Стерво-Скорпіон легко входить у довіру «жертви». Її підступи часом помічають занадто пізно, коли пастка вже зачинилися, а ваш чоловік відразу перетворився на чоловіка заповзятливої ​​і рішучої особи.

Стерво-Риби - Представниці цього знака розумні і чутливі, що володіють гіпнотичними здібностями. Дуже влюбливі, але необов'язкові і легковажні натури. У житті, як і в побуті, вони непрактичні, але в очах чоловіків виглядають не просто чарівно - вони чарівні.

 «Земні» стерви
% Ці стерви, немов справжні черепахи - повільні і ліниві, спокійні і незворушні. Їх магнетизм і чарівність полягає в їх складі розуму, вони вміють філософствувати на будь-які теми. До них відносяться Телець, Діва і Козеріг.

Стерви-Тельці - Справжні колекціонерки. Вони збирають все підряд, що попадеться під руку: книги, картини, але найбільше люблять колекціонувати гроші і чоловіків. Дотримуються власної думки: чим більше, тим краще, головне щоб життя ніщо не затьмарювало.

Стерво-Діва - Має гострий і отруйний язичок, ще той горішок. Любить, як кажуть «загрібати жар чужими руками». У будь-якій компанії вона є маніпулятором, норовить всіх підпорядкувати своїм бажанням.

Стерво-Козеріг - Люблять парити у вільному польоті. За своїм характером є справжнім термінатором у спідниці. Вони не можуть довго перебувати на самоті, тому дуже швидко знаходять собі відповідну кандидатуру, і, як правило, надовго заспокоюються, доки їх знову не потягне у вільне плавання.

Гонтаренко Ксенія
% Жіночий журнал JustLady

Теги: знак, близнюк, водолій, зовнішність, боротьба, стерво, стервозність

Звідки взялися народні прикмети і звичаї

% Інкогніто, автор JustLady. % % %
������ ������� �������� ������� � ������
% Історія виникнення народних прикмет і звичаїв сягає в далеке минуле, в часи язичницьких повір'їв. Люди намагалися всіляко захистити себе від могутньої і непізнаною природи, перед страхом, який з'являється від речей, які не мають логічного пояснення. Люди шукали закономірності, аналізували власні спостереження. Таким чином з'явилися злі і добрі духи, погані і хороші прикмети, почали з'являтися ритуали та звичаї, покликані захистити і допомогти вижити людині в цьому світі.
% Статті за темою «Звідки взялися народні прикмети і звичаї» %
Звідки взялися народні прикмети і звичаї
% Походження і значення народних прикмет і звичаїв %
Звідки взялися народні прикмети і звичаї
% Народні прикмети про вагітність %
Звідки взялися народні прикмети і звичаї
% Весілля та весільні прикмети %
Звідки взялися народні прикмети і звичаї
% Дивовижний Китай. Трохи про китайські забобони %

Найбільш відома прикмета, коли в новий будинок першим повинен увійти стара людина або кішка. У народі вважалося, що з новим будинком людина переходить на новий життєвий етап, який вимагає жертв. Передбачалося, що той, хто перший переступить поріг, і оплатить цю жертву. Таким чином, цю роль доручали старій людині. Згодом у звичай увійшло пускати в будинок першим кішку як менш криваву плату.

Під час позіхання людина прикриває рот долонею. Багато хто вважає, що це є нормою етикету, але насправді є язичницьким звичаєм. У народі вважали, що душа людини знаходиться в постійній небезпеці, оскільки на неї намагаються напасти нечисті сили. Розкриваючи широко рот під час позіхання, людина могла відчинити свою душу для проникнення демонів всередину. Таким чином, прийнято рятувати себе, прикриваючи рот.

Забобони та прикмети, що випали на долю кішок, походять з Англії. У середні століття ці тварини дуже розплодилися по країні, постійно зграями крали їжу у людей і всіляко псували речі. Вважалося, що кішки є поплічниками злих сил, а жінка, погодувати бездомну кішку, оголошувалася відьмою.

Сіль являє собою елемент, присутній у багатьох магічних ритуалах. З нею пов'язано багато як хороші, так і погані прикмети і звичаї. Свого часу сіль була дуже дорогою приправою, а за її джерела воювали багато народів. Сіль виступала в якості валюти і податку. У зв'язку з її цінністю і з'явилася прикмета, за якою розсипати сіль вважалося навлеченного на себе біди. Вважається також, що сіль відлякує нечисті сили, а на правому плечі людини сидить ангел, а на лівому - чорт. З цих двох прийме і з'явився звичай плювати три рази через ліве плече після того, як розсипалася сіль. Таким чином ви показуєте, що не боїтеся нечистої сили.

Кажуть, що не можна свистіти в будинку, а то грошей не буде. Ця прикмета пов'язана з тим, що стародавні люди асоціювали свист з завиванням вітру, поява якого не могли пояснити. Вони вважали, що це злі духи хочуть заподіяти шкоду домашньому господарству.

З порогом дому також пов'язані деякі звичаї. Так не можна вітатися чи прощатися, а також передавати щось, стоячи на порозі. Передбачалося, що поріг є кордоном між житлом людини і зовнішнім світом. Будь-яку дію на цьому кордоні може привернути увагу нечистої сили.

Теги: походження, ритуал, звичай, прикмета, марновірство