Скорпіон - характеристика знака

�������� � �������������� �����
% Загадковий і непередбачуваний, іскристий як алмаз своїм розумом і сексуальністю - Скорпіон є одним з найсильніших за характером знаків Зодіаку. Керований Марсом і Плутоном, що відноситься до водної стихії, Скорпіон проявляється відкрито і яскраво, ні в кого не залишаючи сумнівів у своїх почуттях і намірах. Цю статтю жіночий журнал JustLady присвячує Скорпіонам, характеристиці знака та основних моментів, на які треба звернути увагу при спілкуванні з ними. %
% Статті за темою «Скорпіон - характеристика знака» %
Скорпіон - характеристика знака
% Як дістати чоловіка - Скорпіона %
Скорпіон - характеристика знака
% Як завоювати чоловіка-Скорпіона: стратегія підкорення %
Скорпіон - характеристика знака
% Мій чоловік - Скорпіон %
Скорпіон - характеристика знака
% Якщо начальник - жінка Скорпіон %

За легендою, на небі Скорпіон виявився завдяки Артеміді - дочки Зевса. Богиня не відрізнялася поступливим характером і жорстоко розправлялася зі своїми кривдниками. До Оріону, випадково її образив, Артеміда підіслала Скорпіона, щоб той покусав його в п'яту. Скорпіон виконав її наказ і за це був нагороджений зоряним статусом.

Скорпіон, характеристикою знака якого є темпераментність у всіх її проявах, дуже запальний. Розумний, що володіє аналітичним складом розуму, Скорпіон прекрасно бачить слабкі сторони людини і вміло маніпулює ними. Друзів у нього не багато - на близьке спілкування цей знак йде тільки з перевіреними людьми. Не любить розкривати свої задуми перед іншими, і ви ніколи не зможете здогадатися по його поведінці, які плани виношуються в його голові. Удари завдає сильно і сміливо, йде до кінця, абсолютно співпереживаючи противнику. Це не завжди приносить користь:Скорпіон (а характеристика знака вимагає від нього повної віддачі в будь-якій ситуації) часто опиняється на межі нервового зриву. Але ця ж цілеспрямованість допомагає йому завжди добиватися своєї мети навіть в самих безвихідних ситуаціях.

�������� �������������� ����� �������

Дуже мстивий і злопам'ятний - не пощастить тим, хто опиниться в числі його ворогів. Поставити недоброзичливця на місце вважає справою принципу і ніколи не піде на примирення з людиною, коли-небудь його образив. Так проявляється його войовнича натура - ми вже говорили, що наСкорпіона, характеристику його знакавеликий вплив робить Марс. Представники цього знака багатьом здаються егоїстами, яких мало цікавлять проблеми інших людей, але це не зовсім так. Рвучкі і пристрасні, Скорпіони чекають такої ж самовідданості від інших.

Настрій у Скорпіона змінюється моментально, будь-яке слово або дія може викликати в нього бурхливу, емоційну реакцію. Скорпіона не можна назвати злим, характеристика його знака відрізняється непередбачуваністю, але не гнівом. Просто його реакція, часом, буває настільки несподіваною і екстраординарної, що не всі можуть її зрозуміти і витримати. Але для тих, хто відноситься до нього з розумінням і розділяє його переконання, Скорпіон стає кращим другом і надійним тилом.

Ще однією рисоюСкорпіона, характеристикою його знака є прагнення до досконалості. Він - перфекціоніст, завжди прагне до ідеалу, тому намагається все робити сам, не довіряючи іншим. Зневажає слабкість, не вміє бути дипломатом. У Скорпіонів хороша інтуїція і логіка, з них виходять відмінні вчені, аналітики і керівники. Серйозні проблеми матеріального характеру Скорпіонів, зазвичай, обходять, адже вони вміють не тільки заробляти, розподіляти фінанси, а й економити.

Якщо ваша дитина Скорпіон, знання особливостей характеристики цього знаку допоможе вам швидше знайти з ним спільну мову. Скорпіони з дитинства люблять командувати і розпоряджатися. Вони самі вибирають друзів і не бояться йти на конфлікти. Вони мають свою думку і вміють її відстоювати - неважливо, чого воно стосується: їжі або міжособистісних відносин. Емоційність Скорпіона може перерости в агресивність - намагайтеся гасити всі негативні емоційні прояви дитини відразу, ні в якому разі не відповідаючи на грубість грубістю. Діти-Скорпіони володіють прекрасним логічним мисленням, з ними легко можна домовитися. Якщо ви зможете переконати його, що в даному конкретному випадку він не правий, маленький Скорпіон не стане з вами сперечатися.

Скорпіони і любов

Відмінною рисою чоловіка-Скорпіона, характеристикою його знакає неприборканий темперамент. Представники цього знака, як правило, дуже привабливі зовні і роблять на протилежну стать якесь магнетичне вплив. Чудові коханці, добре знають як принести задоволення своїй партнерці, Скорпіони рідко самі піддаються жіночому чарівності. Вони - великі гравці і артисти, для яких важливим є тільки сам процес завоювання. Представники цього знака часто залишаються холостими - сексуальний апетит не дає їм можливості зупинитися на одній партнерці. Скорпіони, навіть одружені, можуть мати кілька романів на стороні, що не заважає їм бути турботливими чоловіками й батьками.

Жінки-Скорпіони (характеристикою знака є пристрасність) - загадкові і шалені, що зводять з розуму сильну половину людства тільки одним своїм поглядом. "Спекотна жінка", "фатальна жінка" - всі ці епітети можна віднести до представниць цього знака. Розумні і красиві, енергійні й чарівні вони прекрасно володіють своїми емоціями і професійно ведуть чуттєву гру, заманюючи партнера в свої мережі. Хоча, чоловіки і самі раді здатися без бою - в такій грі не можна залишитися переможеним. З жінок-Скорпіонів виходять відмінні матері, вимогливі, але справедливі.

Скорпіони найкраще сходяться з Козерогами, Рибами, Раками і Дівами, найгірше - з Водоліями, Овнами, Левами, Стрільцями. Середня сумісність - з Терезами. Колір Скорпіонів - вогненно червоний, жовтий; камінь - олександрит і котяче око.

 Світлана Крутова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: знак, характеристика, скорпіон