Тонкосукняний

% Tisson, автор JustLady. % % %
�������������
% Тонкосуконного - виготовлений з тонкосукняної тканини. Така матерія виробляється з апаратної пряжі, вона відрізняється щільністю і має гладкий рівний ворс, слабо або сильно телепень.
% Статті за темою «тонкосуконного» %
Тонкосукняний
% Тонкосуконного тканину %
Тонкосукняний
% Кастор %
Тонкосукняний
% Драп-велюр %
Тонкосукняний
% Гладкий драп %
% Тонкосуконного - виготовлений з тонкосукняної тканини. Така матерія виробляється з апаратної пряжі, вона відрізняється щільністю і має гладкий рівний ворс, слабо або сильно телепень. Тонкосукняні тканини можуть бути чистошерстяні або напіввовняних, з додаванням штучних або синтетичних волокон. З таких матерій шиють чоловічі, жіночі та дитячі пальта, жакети, піджаки, спідниці, штани та інший одяг. Тонкосукняні речі можуть бути гладкокрашенимі або дрібноузорчатими, що мають фактурну поверхню.

Теги: тканину

Флер

% Володимир Ковальські, автор JustLady. % % %
����
% Флер називають легку, повітряну, практично прозору тканину. Для її виготовлення служать виключно шовкові нитки, які скручують особливим чином і переплітають між собою хвилями, а не строго горизонтально.
% Статті за темою «Флер» %
Флер
% Шапо-де-флер %
Флер
% Міль-флер %
Флер
% Весільні аксесуари ручної роботи %
Флер
% Зачіски з фатою %
% Флер називають легку, повітряну, практично прозору тканину. Для її виготовлення служать виключно шовкові нитки, які скручують особливим чином і переплітають між собою хвилями, а не строго горизонтально. Флер також відомий під більш широким назвою «креп», що включає в себе ряд різних, в тому числі не шовкових тканин. Флер поєднує рідкісну легкість і витонченість з досить високою міцністю і пружністю. Найчастіше з цього матеріалу виготовляють жіночі сукні та аксесуари, проте шиють і костюми для чоловіків.

Теги: тканину, нитка, плаття, флер, креп

Теплостійкість і термостійкість

% Sovenok, автор JustLady. % % %
�������������� � ��������������
% Тканини, що володіють термостійкістю і теплостійкість застосовуються в різних галузях промисловості. Для того, щоб дати матеріалу таку характеристику, проводять ряд випробувань.
% Статті за темою «Теплостійкість і термостійкість» %
Теплостійкість і термостійкість
% Фенилон %
Теплостійкість і термостійкість
% Хлорин %
Теплостійкість і термостійкість
% Швейні нитки %
Теплостійкість і термостійкість
% Бікомпонентних нитки %
% Теплостійкість і термостійкість - це здатність матеріалів зберігати свої технічні властивості при впливі високих температур. Оцінка цих якостей проходить по межі максимальної температури, при якій зміни фізико-механічних властивостей тканини стають незворотними. Термостійкість можна оцінити найвищою температурою, яка викликає такі зміни в складі текстильних матеріалів.%

Існують спеціальні методи визначення цієї характеристики. При проведенні одного з них на полотно наносять мітки в напрямку довжини і ширини, після чого його поміщають в тепловій шафу. Тканина знаходиться там певний відрізок часу, після чого її виймають, вимірюють відстань між мітками і порівнюють з початковим значенням.

Теплостійкість можна визначити і по зміні зовнішнього вигляду матеріалу. Шматки полотна в розправленому вигляді поміщають у попередньо нагрітий шафа, на термостійку підкладку. Температуру встановлюють відповідно до нормативів, застосовуваними до певного виду тканини. Якщо точні норми не вказані, використовують класичні дані - 180-190 ° С, час витримування - 2 хв. Вийняті з сушильної шафи проби тканини залишають на 30 хвилин на відкритому повітрі, потім візуально порівнюють полотно, піддане впливу високих температур, з контрольною пробою. Якщо його зовнішній вигляд не змінився, матеріал вважається термостійким.

Теги: матеріал, оцінка, склад, теплостійкість, термостійкість

Козлина

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
�������
% Козлина - шкури кіз і козенят, що використовуються для виробництва хутра та шкіри. На вироблення хутра йдуть шкури кіз вовнових порід (пухова, ангорська та інші). Але набагато більша частина козлячі стає сировиною для шкіряної промисловості.
% Статті за темою «Козлина» %
Козлина
% Еспаньйолку %
Козлина
% Повсть %
Козлина
% Велюр %
Козлина
% Гала і її художник %
% Козлина - шкури кіз і козенят, що використовуються для виробництва хутра та шкіри. У хутряної промисловості працюють зі шкірами молодняка вовнових порід (пухових, ангорських та інших). Козлина тварин м'ясних і молочних порід стає сировиною для шкіряного виробництва. Особливо цінуються шкурки молочних козенят і молодняка, найдешевше сировина - грубі і товсті шкури старих тварин. З козлячі виробляють шевро, лайку, замшу, різноманітні підкладкові шкіри. З них шиють взуття, аксесуари, а також одяг - спідниці, брюки, плащі, куртки і пальта.

Теги: одяг, сировина, шевро

Фенилон

% Tisson, автор JustLady. % % %
�������
% Фенилон - синтетичне полиамидное волокно, яке відрізняється підвищеною міцністю і термостійкістю. Волокна не деформуються при впливі вогню, кислот, лугів, масел стійкі до ураження грибком і інших зовнішніх впливів.
% Фенилон - синтетичне полиамидное волокно, яке відрізняється підвищеною міцністю і термостійкістю. Волокна не деформуються при впливі вогню, кислот, лугів, масел, стійкі до ураження грибком і інших зовнішніх впливів. Матерія з суміші фенилон з натуральними волокнами йде на виробництво захисного одягу для космонавтів, військових, пожежників. Крім того, з фенилон виготовляють негарячій тканини для обробки салонів автомобілів, літаків, пасажирських суден і залізничних вагонів. Матерія може мати різну щільність і текстуру. Вона відрізняється високими декоративними якостями, добре забарвлюється, стійка до вигорання і стирання.

Теги: тканину, волокно