Торс

% VoroN, автор JustLady. % % %
����
% Терміном «торс» в анатомії позначають тулуб людини без голови і рук. У мистецтві під цим поняттям мається на увазі скульптурне зображення оголеної частини людського тіла без кінцівок. %% Перш, словом торс позначали вцілілі фрагменти античних скульптур з мармуру, у яких були відсутні голови і руки. Натхненні творчістю Стародавніх Греков, скульптори XIX століття стали @. @
% Статті за темою «Торс» %
Торс
% Нагрудник %
Торс
% Вправи для грудей з гантелями %
Торс
% Вправи для зміцнення спини %
Торс
% 5 вправ для здорової спини %
% Терміном «торс» в анатомії позначають тулуб людини без голови і рук. У мистецтві під цим поняттям мається на увазі скульптурне зображення оголеної частини людського тіла без кінцівок.%

Перш, словом торс позначали вцілілі фрагменти античних скульптур з мармуру, у яких були відсутні голови і руки. Натхненні творчістю Стародавніх Греков, скульптори XIX століття стали розвивати тему торсів в своєму мистецтві. Під «торсом» мають на увазі тільки частину тулуба без кінцівок, тому для портретної скульптури користуються терміном «бюст».

Юрлю-Берл

% Олександр Гаранькін, автор JustLady. % % %
����-�����
% Юрлю-Берл - це назва жіночої зачіски, яка була популярною у Франції в XVII столітті, а точніше в 1670-х роках. Зачіска складалася з маси завитого скульптурних локонів невеликих розмірів. Їх симетрично укладали рядами по дві сторони від прямого проділу. З боків юрлю-Берл підтримувалася за допомогою стрічок, які також @. @
% Юрлю-Берл - це назва жіночої зачіски, яка була популярною у Франції в XVII столітті, а точніше в 1670-х роках. Зачіска складалася з маси завитого скульптурних локонів невеликих розмірів. Їх симетрично укладали рядами по дві сторони від прямого проділу. З боків юрлю-Берл підтримувалася за допомогою стрічок, які також були прикрасою. По плечах укладали два локона - по одному з кожного боку. Найчастіше називання цієї зачіски згадується в художній літературі XVII століття. Слово походить від французького hurluberlu, що буквально означає «навіжений».

Як завоювати серце чоловіка-Рака

% Ольга Устимова, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ �������-����
% Чоловік Рак - представник сильної статі, який, як здається на перший погляд, дещо грубуватий з жінками. Насправді це дуже ніжний чоловік, а його різкість - всього лише захисна реакція на зовнішній світ. Завоювати увагу чоловіка-Рака може жінка з великим запасом терпіння, любові і ніжності.
% Статті за темою «Як завоювати серце чоловіка-Рака» %
Як завоювати серце чоловіка-Рака
% Як завоювати серце чоловіка-Овна %
Як завоювати серце чоловіка-Рака
% Як завоювати серце чоловіка-Риби %
Як завоювати серце чоловіка-Рака
% Як завоювати серце чоловіка-Козерога %
Як завоювати серце чоловіка-Рака
% Сім уроків, як завоювати чоловіка %

Рак дуже перебірливий у виборі дружини, тому налаштуйтеся на довгий і важкий шлях до його серця. Обов'язково познайомтесь з матір'ю чоловіка Рака, перед вами буде зразок жіночого досконалості, до якого потрібно прагнути. Звичайно, якщо ваші якості будуть навіть краще очікуваних чоловіком-Раком, то він зведе вас на п'єдестал жіночого ідеалу, і буде всіляко підтримувати в вас впевненість у тому, що ви гідні захоплення.

Чоловік-Рак гостро потребує любові і взаємних почуттях. Найчастіше відносини Рака розбиваються об камінь побуту та підозри, що партнерка не відчуває нього сильних почуттів. Проявляйте при чоловікові-Раку всю ніжність і увагу, якими тільки можете обдарувати коханого. Не грайте в «холодну і байдужу» жінку, така поведінка призведе до розриву відносин.

Цей чоловік - хороший психолог і відмінно маніпулює людьми. Раку це подобається, і якщо ви з легкістю будете приймати правила його гри, це зробить ваші стосунки міцнішими. Створіть про себе враження, що жити не можете без порад і рекомендацій чоловіки-Рака, але не здумайте його просити про якусь реальної допомоги, він тільки більше замкнеться в собі, оскільки не впевнений, що зможе вам допомогти.

Чоловік-Рак стане для вас надійним захисником і люблячим чоловіком, якщо ви будете повністю відповідати його вимогам. Зрозуміти, що ви перебуваєте на правильному шляху, дуже просто: якщо коханий відкрито захоплюється вами, дарує подарунки, водить в шикарні місця і всіма іншими способами показує любов, повірте, в ньому немає ні краплі фальші. Чекайте і продовжуйте в тому ж напрямку, дуже скоро ви почуєте пропозицію руки і серця.

Теги: чоловік, характер, рак, гороскоп, жінка, спосіб, серце

Дорогоцінні камені за знаком зодіаку

% Існує думка, що кращими друзями жінок є діаманти. Вони підіймають настрій, доповнюють красу їх власниці і, звичайно ж, підкреслюють статус. Ми іноді задаємося питанням: Як правильно підібрати дорогоцінний камінь? Одним із способів вибору є підбір дорогоцінних каменів за знаком зодіаку.
% Статті за темою «Коштовне каміння за знаком зодіаку» %
Дорогоцінні камені за знаком зодіаку
% Дорогоцінні камені за знаком зодіаку %
Дорогоцінні камені за знаком зодіаку
% Як підібрати дорогоцінний камінь %
Дорогоцінні камені за знаком зодіаку
% Дорогоцінні камені і знаки зодіаку %
Дорогоцінні камені за знаком зодіаку
% Дорогоцінні камені: що визначає вартість? %

У рубриці Гороскопи: Гороскоп на грудень

Людина, яка правильно підібрав прикраса зі «своїм» природним мінералом, отримає тільки користь. Камінь подарує своєму власникові щасливі моменти, буде супроводжувати удачі і добробуту.

Овни. Дорогоцінним камінням цього знака зодіаку є - прекрасний алмаз і вогненний гранат. Прикраси з алмазами подарують володарці удачу, вбереже від поразок у боротьбі і захистить від хвороб. Носити прикраси необхідно на лівій руці і шиї, так щоб відчувався тілесний контакт з каменем. Гранат так само є талісманом Овна та умови шкарпетки ідентичні з алмазами.

Тельці. Добре підходять, як талісмани, цьому знаку зодіаку природні мінерали - сапфіри і блакитна бірюза. Бірюза подарує власниці успіх в особистому житті і допоможе знайти свого судженого. Сапфір ж виступить щитом від поганого ока, допоможе зміцнити пам'ять і заспокоїть вашу нервову систему.

Близнюки. Людям, народженим під знаком Близнюків, рекомендуються ювелірні вироби з використанням природних мінералів - агата і берилу. Агат допоможе уникнути серйозних проблем зі здоров'ям, а берил, немов магніт, притягує до вас щастя і романтику в любовних відносинах.

Раки. Талісманами цього знака зодіаку є природні мінерали - місячний камінь і смарагд. Місячний камінь є своєрідним тараном, який допоможе вам з легкістю подолати перешкоди на шляху до досягнення намічених цілей. Ізумруд ж допоможе нормалізувати і досягти гармонії в сімейних відносинах.

Леви. Левам рекомендуються дорогоцінні камені - бурштин, топаз і хризоліт. Ювелірні вироби з використанням бурштину допоможуть захиститися від захворювань і навіть деякі вони здатні лікувати (наприклад, ревматизм), а також вони послужать захисним коконом від чаклунських чар. Хризоліт у поєднанні із золотом може виконувати функцію оракула і відкриє вам майбутнє. Топаз нормалізує ваш сон і розхиталася нервову систему.

Діви. Жінкам, народженим під цим знаком зодіаку, рекомендуються золоті вироби інкрустовані нефритом або сердоліком. Нефрит - це камінь життя, захистить ваші нирки від захворювань і допоможе уникнути проблем із зором. Сердолік допоможе уникнути неприємностей, викликаних магією і чаклунством.

Ваги. Цей знак зодіаку буде не проти ювелірних виробів з використанням опалу та лазуриту. Опал подбає про ваші успіхи у всіх починаннях, блакитний лазурит має лікувальні властивості при анемії, дерматологічних захворюваннях та епілептичних припадках.

Скорпіони. Цей знак зодіаку любить криваво-червоні камені, що говорить про придбання ювелірних виробів з інкрустацією рубінами і гранатами. Дуже непогано якби вони за формою нагадували змію. Ці камені викликають пристрасні відносини між партнерами, а так само притягують любов і везіння.

Стрільці. Цей зодіакальний знак воліє вироби з використанням аметисту, топазів і хризоліта. Вироби з топазом принесе вам удачу в азартних іграх і любовних відносинах.

Козероги. Жінкам, які народилися під цим зодіакальним знаком, рекомендуються носити ювелірні вироби з малахітом або оніксом. Малахіт має цілющі властивості, а онікс захисні від магії.

Водолії. Використовуючи гранат і цирконій у своєму житті ви будете щасливі. Цирконій підвищить вашу уважність і зосередженість.

Риби. Вашому каменем є прекрасний і живий перли. Він подарує в житті море любові і допоможе захистити вашу сім'ю від неприємностей. Кільце з перлами буде незамінним помічником у боротьбі з ворогами.
% Я сподіваюся, що прочитавши цю статтю, ви зрозумієте, наскільки важливу роль відіграють у нашому житті дорогоцінні камені.

Теги: знак, зодіак