Вистачить це терпіти: бунт моделей у рекламі Agent Provocateur

% Agent Provocateur випустив зухвалий, провокативний і не позбавлений гумору ролик.
������ ��� �������: ���� ������� � ������� Agent Provocateur
% Актриса Меліса Джордж і моделі електро Відеманн і Хлоя Хейворд виконали ролі манекенниць, катованих перед показом під невсипущим поглядом стереотипного дизайнера-нарциса. Талія - ​​ще тонше, груди - вище, очі - яскравіше, волосся - пишніше!
% Як тільки в такій атмосфері їм вдалося розглянути один одного, та ще й зацікавити ?! Витерпівши фізичні знущання, але не витримавши несхвального погляду на зароджуються почуття, дівчата буквально розірвали на грудях сорочки (під одягом виявилося білизна Agent Provocateur агресивного дизайну) і повністю заволоділи ситуацією.
% Джон Камерон Мітчел виступив режисером ролика під назвою Control Yourself. Agent Provocateur в саркастичною манері і стилістиці 80-х (пісня The Motels Total Control також позначає епоху) закликає дівчат виходити з себе, підкоряючись власним поривам - цікаве прочитання контролю.

Секс в порно і в житті: пізнавальне відео!

% В інтернеті з'явився ролик, що пояснює різницю між справжнім сексом і тим, як він виглядає в порно, буквально на пальцях, а точніше - на продуктах. Зібралися поїсти? Відкладіть перегляд до повернення.
���� � ����� � � �����: �������������� �����!
% Автори відео Porn Sex vs Real Sex попереджають: не всьому, що показують в порно, можна вірити. І при цьому не голо (!) Немов: всі твердження спираються на статистику, а порівняння - наочні. Серед виконавців головних ролей - цибуля, морква, полуниця, огірок, петрушка, селера і, звичайно, сосиски і банан.
% Про те, що середній розмір статевого члена в порно сантиметрів на п'ять більше, ніж среднестатістескій, що 65% жінок і 85% чоловіків не голять волосся в інтимних місцях, зате цілих 40% коли-небудь пробували зв'язування і про багато іншого ви дізнаєтеся з освітнього ролика.

Нижня білизна для віртуального сексу не на словах

% Зайнятися сексом на відстані тепер можна не тільки на словах, але й на ділі. Нехай і не без допомоги інтернету. Що ж, хоча б так!
������ ����� ��� ������������ ����� �� �� ������

Секс перш за все повинен бути безпечним, стверджує відомий виробник презервативів Durex. А що як не віртуальний секс є найбезпечнішим. Однак головна проблема такої розваги - відсутність тактильного контакту між партнерами. Цю несправедливість взялися усунути в представництві Durex в Австралії. Там розробили нижню білизну для чоловіків і жінок, яке дозволяє стосуватися партнера через тачпад мобільного пристрою за допомогою програми.

Нижня білизна для віртуального сексу не на словах

Надівши так зване Fundawear, скачавши додаток на телефон, налаштувавши веб-камери, любителі віртуального сексу можуть влаштувати один одному еротичний масаж або що-небудь погарячіше, не виходячи зі своїх квартир. Стежити за реакцією на дотик допомагають сервери Amazon, миттєво передають сигнали рухів в будь-яку точку планети онлайн. Крім цього стверджується, що винахід здатний також передавати силу натиску, напрямок та інтенсивність руху.

Для сексу визначено ідеальний час доби і день тижня

% Хтось віддає перевагу ранковий секс, хтось любить доги-стайл, а хтось і зовсім готовий відмовитися від сексу заради нової комп'ютерної гри. Вчені і в цьому інтимному справі розклали все по поличках.
��� ����� ���������� ��������� ����� ����� � ���� ������

Проведені в Британії опитування 2 тисяч осіб показали, що ідеальний по тривалості статевий акт - це той, який триває 23 хвилини (і ні хвилиною більше / менше!). Причому більшу частину цього часу повинна становити прелюдія. Для більшого перфекціоніста секс повинен відбуватися в проміжку між 22 і 23 годинами вечора. Такий часовий проміжок був обраний цілими 65% респондентів. Більше того, бажано, щоб секс був не інакше як суботнім.

% Що до поз, то тут британці обійшлися без властивого їм традиціоналізму. За позу «наїзниця» висловилися більшість (49%). Але місце наїзниці виключно в спальні. Саме цю кімнату для занять любов'ю вибирають 78% англійців.

Не треба соромитися: крик під час сексу корисний

% Сусіди скаржаться, що ви занадто голосно займаєтеся сексом? Поясніть їм, що це корисно, і нехай самі спробують.
�� ���� ����������: ���� �� ����� ����� �������

Дослідники університету в Лідсі радять прихильникам тихого сексу переглянути свої погляди на інтимну сторону життя. В результаті проведеного опитування з'ясувалося, що жінки, які не стримують себе під час статевого акту, отримують від нього більше задоволення.

З'ясувалося, що в 92% випадків видаваний партнером стогін підвищує в іншого самооцінку. Крім того, це також служить індикатором того, що оргазм настане скоро. До речі кажучи, більше половини жінок навмисно збільшують власну гучність під час сексу, думаючи, що це допоможе партнеру швидше отримати задоволення. А при відчутті того, що чоловік ось-ось дійде до оргазму, кількість стогонів і криків у жінок збільшується. Однак цього не варто соромитися, тому що таким чином у людини всього лише виходить краще сексуально розкріпачитися, а значить, отримати більше задоволення і доставити його партнерові.

Після прочитання розлучитися: & quot; 50 відтінків сірого & quot; руйнує сім'ї

% Деякі чоловіки перебувають у справжній сексуальної ейфорії від того, як вплинуло прочитання еротичного роману Еріки Джеймс «П'ятдесят відтінків сірого» на їх подруг і дружин. Але не всім дістаються подібні пряники.
����� ��������� ����������: "50 �������� ������" ��������� �����

У суді Великобританії йде шлюборозлучний процес у справі однієї читачки відвертого твору. Вона подала на розлучення після того, як її чоловік не захотів втілювати в життя сексуальні фантазії своєї дружини, начиталася «П'ятдесятьом відтінків сірого».

Крім усього іншого «постраждала» також заявила, що її чоловік занадто консервативний в секс, не вітає її з Днем святого Валентина і не знає, що таке компліменти. За законами англійського королівства, таких претензій достатньо, щоб визнати поведінку чоловіка «нерозумним» і розірвати шлюб.

Адвокат англійки вважає, що подібний позов - всього лише приклад для інших жінок. «П'ятдесят відтінків сірого» розкріпачує, виробляє сексуальну революцію серед жінок. І якщо раніше чоловіки скаржилися на пуританське поведінку жінок в ліжку, то тепер все буде навпаки.