Властивості каменів: гранат

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
�������� ������: ������
% У давнину гранат називали карбункулом, від латинського слова "carbo", тобто вуглинку. Йому приписували таємничі властивості, навіть вважали священним каменем, що дарує владу над людьми, що захищає від поранень. Тому носили кільця з гранатом головним чином чоловіки. Сьогодні цей мінерал використовують в якості вставок в самі різні вироби, в основному жіночі. Втім, енергетичні та магічні якості граната багато враховують і донині при виборі прикрас з каменем. %
% Статті за темою «Властивості каменів: гранат» %
Властивості каменів: гранат
% Магія каменів - гранат %
Властивості каменів: гранат
% Гранат - камінь любові %
Властивості каменів: гранат
% Енергія природних каменів і її вплив на людину %
Властивості каменів: гранат
% Корисні властивості граната і його застосування в косметології %
% Свою сучасну назву цей гранат отримав також від латинського слова "granatus". Так називалися темно-червоні зерна плода, на які він був схожий. Втім, у природі зустрічаються мінерали не тільки червоного кольору, а й інших відтінків: зелені, коричневі, рожеві, бордові, навіть безбарвні.%

Вважається, що гранат здатний викликати яскраві емоції, неприборкані бажання, сильні пристрасті. Тому він добре підходить людям діяльним, сильним духом, активним, без залишку віддають себе якійсь справі. Камінь допоможе правильно розподілити і утримати енергію, дозволить холоднокровно і правильно діяти навіть в найскладніших ситуаціях.

Гранат охороняє свого господаря від зрад і небезпек, заповнює втрачені життєві сили, дає енергію. У Середні століття перстень з цим каменем дарували на знак відданою дружби і вірного кохання. Амулети з гранатом брали з собою в далекі подорожі, щоб уникнути нещастя. Жінки зберігали їх при собі під час пологів, щоб малюк з'явився на світ легко і благополучно.

На Сході здавна цінували цілющі властивості мінералу. Його носили на шиї при бронхітах і інших легеневих захворюваннях. Також вважалося, що гранат тонізує, допомагає справитися з головним болем, застудою, серцево-судинними захворюваннями, знижує високу температуру тіла. Причому для боротьби із захворюваннями дихальних шляхів камінь носили в золотій оправі, а для лікування запальних процесів - в срібною.

Гранат тісно пов'язаний з тонкими матеріями, підсвідомістю, допомагає виражати відчуття і емоції. Тому він стане відмінним талісманом для людей творчих професій: художників, поетів, музикантів, скульпторів і т.п. Цікаво, що камінню різного кольору приписують кілька різні властивості. Так, наприклад, червоний гранат допомагає відчути і виявити образ, а зелений - втілити його. При цьому носити одночасно камені цього виду різних кольорів можна.

Теги: гранат, талісман, камінь, властивість, карбункул

Магія каменів - гранат

% Євгенія Соколова, автор JustLady. % % %
����� ������ � ������
% Назва мінералу гранат походить від латинського слова granum, яке можна перекласти як «крупинка» або «зерно». Давньоруська ім'я каменю - «Веніса». Протягом всієї історії людства гранати наділялися різними магічними і цілющими властивостями.
% Статті за темою «Магія каменів - гранат» %
Магія каменів - гранат
% Гранат - камінь любові %
Магія каменів - гранат
% Чим корисний гранат %
Магія каменів - гранат
Магія каменів - гранат
% Магія сережок: де в сережках здоров'я і сила %
% Наші предки вірили в те, що гранат є каменем, що володіє найсильнішою енергетикою. Йому пропонувалося особливе магічне властивість - народжувати пристрасні бажання, причому ці пристрасті часто оберталися проти власників. Одне з стародавніх переказів свідчить, що кільце з гранатом, надіте на руку людини, одержимого пристрастю, починає яскраво блищати, мов камінь наливається його кров'ю.%

Про містичну силу граната ходили легенди. В давнину його носили вагітні жінки, сподіваючись на благополучні та безболісні пологи. У середньовічній Європі прикраси з гранатом надягали воїни, які вважали камінь амулетом, який збереже їх від важких ран і каліцтв. Здавна гранат пов'язували з честю і гідністю, називаючи його «каменем чесності». Вважалося, що прикраси з гранатом здатні уберегти свого власника від зради і низьких пристрастей, а також допомогти йому висловити власні почуття в словах або вчинках.

Досі збереглося повір'я, що якщо власник граната потрапив у важку життєву ситуацію, камінь допоможе йому незворушно і рішуче впоратися з будь-якими проблемами. При постійному носінні на тілі мінерал підтримує у господаря піднесений настрій, а коли людині хочеться відпочити, необхідно просто зняти виріб на кілька днів. Крім того, прикраси з гранатом не рекомендується носити безініціативним, ледачим, важким на підйом людям, оскільки цей камінь здатний довести їх до нервового виснаження.

Астрологи радять носити гранат людям, народженим під знаком Козерога, які відрізняються природного напористістю і працьовитістю. Також цей мінерал відмінно підійде знакам вогненної стихії - Стрільцю і Льву. Наполегливим Тельцям і запальним Овнам рекомендується носити гранат червоних кольорів. Представникам повітряної стихії (Терези, Водолій) варто вибирати прикраси із зеленими каменями. Скорпіону, Раку і Рибам від носіння виробів з гранатом краще утриматися.

Теги: гранат, камінь, магія, властивість, кома

Як навчитися ворожити на звичайних картах

% Юлія Арісова, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ �� ������� ������
% Рядок з пісні «Ворожка» Алли Пугачової «... влаштовані так люди:<�> бажають знати, що буде ... »підтверджує людський інтерес до ворожіння. Передбачати долю можна за допомогою звичайних карт, треба лише знати способи розкладки і вміти їх читати. %
% Статті за темою «Як навчитися ворожити на звичайних картах» %
Як навчитися ворожити на звичайних картах
% Як гадати на Таро %
Як навчитися ворожити на звичайних картах
Як навчитися ворожити на звичайних картах
% Як читати карти Таро %
Як навчитися ворожити на звичайних картах
% Ворожіння на картах Ленорман %
% Для ворожіння на картах не слід брати ті, на яких ви неодноразово грали. Купуйте нову колоду, а ще краще декілька, з різними сорочками. Для кожної розкладки виділіть певну колоду карт і не плутайте їх.%

Гадальні колоди карт не дозволяйте нікому чіпати і ставитеся до них з повагою, зберігайте окремо від всякого барахла. Давайте їм відпочивати, тобто не використовуйте їх часто і по дрібницях.

Для прогнозів вибирайте особливі дні: свій день народження, повний місяць, п'ятницю 13-е, святки, Новий рік, Різдво. Не рекомендується ворожити в неділю, особливо якщо ви - православний християнин, і в понеділок (вважається, що в цей день карти можуть брехати).

Перед тим як ворожити на звичайних картах, сформулюйте яке вас цікавить. Якщо хочете дізнатися долю іншої людини, то подумки уявіть його особа або дивіться на фотографію.

Розкладка «Три»

Це просте ворожіння на картах підійде для елементарних (не глобальні) питань, наприклад, як пройде сьогоднішній день або де зараз певна людина. Перетасуйте колоду і покладіть перед собою будь-які 3 карти. Потім вийміть інші 3 і, якщо відповідь не ясний, дістаньте ще одну трійку карт.

Розкладка «Віяло»

Для цього способу можна задати будь-яке питання: про любов, кар'єрі - або дізнатися долю. Задумайте певну карту для людини, на яку ворожите. Наприклад, чирвовий король - ваш чоловік, а ви - дама чирвова (можна гадати відразу на обох).

Викладіть перед собою перші 3 карти з колоди віялом, наступні 3 - під ними і т.д., поки не з'явиться задумана карта, після чого покладіть 3 карти знизу. Ті карти, які знаходяться поруч з ключовою картою - це справжнє, знизу - минуле, а зверху - майбутнє.

Розкладка «15»

Викладіть на стіл будь 15 карт з колоди, складаючи їх в 5 стопок по 3 карти. 1-а стопка - справжнє людини; 2-я - сімейна, особисте життя; Третій - приязні, дружні відносини; 4-я - цілі, мрії; 5-я - майбутнє (застереження або поради).

Значення карт

Черви - любовна масть:
% - 6 - дорога;
% - 7 - розмови;
% - 8 - зустрічі;
% - 9 - любов;
% - 10 - цілі, надії, мрії;
% - Валет - клопоти, проблеми;
% - Дама - заміжня жінка або коханка неодруженого чоловіка;
% - Король - одружений або розведений чоловік;
% - Туз - домашнє вогнище.

Хрести - ділова масть, крім дев'ятки:
% - 6 - ділова поїздка;
% - 7 і 8 - ділові зустрічі, розмови;
% - 9 - любов, сильна прихильність до кого-небудь;
% - 10 - прибуток, гроші;
% - Валет - клопоти, проблеми;
% - Дама - мати, теща, свекруха, сусідка чи колега (залежно від заданого питання та прилеглих карт);
% - Король - діловий партнер, начальник або колега. Для безробітних - людина, яка набагато старше ворожбитів (батько, свекор, тесть);
% - Туз - справа.

Бубни:
% - 6 - близька дорога;
% - 7 і 8 - розмови, зустрічі;
% - 9 - любов між парою, ні з ким не перебуває у шлюбі;
% - 10 - плани, надії;
% - Валет - клопоти, проблеми;
% - Дама - незаміжня жінка, дочка, подруга, коханка у одруженого чоловіка (червового короля);
% - Король - неодружений чоловік, син;
% - Туз - лист, звістка, значимі документи.

Пік:
% - 6 - далека дорога;
% - 7 - печаль, сльози, розчарування;
% - 8 - похід в гості, випивка;
% - 9 - сильна хвороба, поруч з безліччю пікових карт - можлива смерть;
% - 10 - нездійснені мрії, зруйновані плани і надії;
% - Валет - порожні турботи;
% - Дама - ворог, ревнощі, злість;
% - Король - колега, почесна фігура, благородна людина;
% - Туз - якщо пік ліг вістрям вгору у вигляді чарки, то випивка, якщо вниз - поразка, провал, удар.

Теги: карт, доля, ворожіння