Як дістати чоловіка - Скорпіона

% Олена Nikolavna, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������� - ���������
% Чоловік-Скорпіон - темпераментна натура, яка не визнає напівтонів. Він володіє пристрасним і одночасно вибухонебезпечним характером. Якщо ви мрієте привернути увагу Скорпіона, приготуйтеся до того, що з ним ви будете жити, як на вулкані.
% Статті за темою «Як дістати чоловіка - Скорпіона» %
Як дістати чоловіка - Скорпіона
% Як залучити чоловіка - Скорпіона %
Як дістати чоловіка - Скорпіона
% Як завоювати чоловіка-Скорпіона: стратегія підкорення %
Як дістати чоловіка - Скорпіона
% Ідеал чоловіка-Скорпіона %
Як дістати чоловіка - Скорпіона
% Скорпіон - характеристика знака %
% Зовні представники цього знаку Зодіаку виглядають спокійними і врівноваженими. Насправді, всередині них киплять справжні пристрасті, вміло приховані під непробивною оболонкою. Такий чоловік не просто дуже чутливий до критики. Якщо його зачіпають за живе, він перетворюється на тайфун, який змітає все на своєму шляху. У спілкуванні з ним будьте обережні, чоловік-Скорпіон вміє мстити. Якщо ви образили його, у відповідь він вдарить по самому хворому. Не при яких обставинах не втрачайте свого обличчя, у сварці приводите вагомі аргументи. Гідність і королівська постава - ось перед чим пасує чоловік-Скорпіон.%

Його приваблюють ефектні жінки, які володіють естетичним смаком і завжди чудово виглядають. Але він ніколи не зверне увагу на красиву, але невпевнену в собі особу. Він велелюбний, однак якщо ви дійсно зацікавили його, то докладе всіх зусиль, щоб домогтися вашого розташування. Залишаючись неприступною, ви ще сильніше притягує його до себе. Не будьте пасивною, ваші очі повинні горіти тим же жарким вогнем, що і його. Іншими словами, в вас повинна бути іскра інтересу до якого-небудь справі або до життя в цілому.

У союзі зі Скорпіоном Не провокуйте його на ревнощі. Чоловік-Скорпіон власник, і якщо він запідозрить улюблену жінку у зраді, то не просто залишить її, але ще й «вжалить» побольнее. До речі, чоловіки-Скорпіони рідко бувають кинутими, скоріше навпаки, самі залишають неугодних їм жінок. Цю особливість можна пояснити максималістським характером Скорпіона, який не любить програвати. Якщо ви хочете завоювати його серце, вам доведеться розділяти його інтереси і погляди, підтримувати його в складній ситуації, приймати цю людину з усіма її слабкостями. Якщо ви готові до цього, то натомість отримаєте вірного друга, цілеспрямовану особистість, надійного захисника і прекрасного коханця в одній особі.

Теги: характеристика, скорпіон, аргумент, чоловік

Затрапезнік

% Володимир Ковальські, автор JustLady. % % %
�����������
% Затрапезнік - це дешева строката тканина, що з'явилася в Росії в першій половині XVIII століття. Ніякого відношення до трапези цей матеріал не має - свою назву вона отримала завдяки купцю на прізвище заяложеній, який володів фабриками, першими почали виробляти таку тканину.
% Статті за темою «Затрапезнік» %
Затрапезнік
% Затрапеза %
% Затрапезнік - це груба, дешева тканина з смугами, як правило, синього кольору, що з'явилася в Росії в першій половині XVIII століття. Ніякого відношення до трапези цей матеріал не має - свою назву він отримав завдяки купцю на прізвище заяложеній, який володів фабриками, першими почали виробляти таку тканину. Затрапезнік виготовляли з конопель або льону. Предмети гардеробу та інші вироби з такого матеріалу цінувалися серед простого народу за дешевизну, проте завдяки своєму непривабливому зовнішньому вигляду слово «затрапезнік» згодом стало синонімом бідної або попросту позбавленою смаку одягу.

Теги: одяг, тканина, затрапезнік

Лати

% Володимир Ковальські, автор JustLady. % % %
����
% Лати - це металевий військовий обладунок, який служив для захисту билися від холодної зброї і стріл. Лати у ратній справі стали використовувати в Європі починаючи з XIV століття, також вони були важливим атрибутом численних лицарських турнірів.
% Статті за темою «Лати» %
Лати
% Рюкзак. Зручність подорожі %
Лати
% Капа %
Лати
% Палліум %
Лати
% Дизайнер %
% Лати - це металевий військовий обладунок, який служив для захисту билися від холодної зброї і стріл. Спочатку такий обладунок представляв собою кілька окремих пластин, які виготовляли з щільної тканини, пізніше стали використовувати кілька шарів жорсткої шкіри і лише потім - бронзу, залізо та інші метали. Лати у ратній справі стали використовувати в Європі починаючи з XIV століття, вони були важливим атрибутом численних лицарських турнірів. Цей масивний обладунок складався з декількох великих металевих елементів, закривали майже все тіло воїна. У різних країнах існували власні різновиди лат, що відрізнялися по своїй конструкції. Крім того, лати могли бути не тільки бойовими, а й парадними, прикрашеними дорогоцінними металами і надягати тільки під час урочистостей та військових парадів.

Теги: військовий, турнір, лат, обладунок

Шкіряна сировина

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
���������� �����
% Шкіряна сировина - шкури домашніх і промислових тварин, рептилій і риб, що використовуються для вичинки шкір. Вичинці підлягають шкури, непридатні для хутряної промисловості. Якість шкіри залежить від характеристики сировини.
% Статті за темою «Шкіряна сировина» %
Шкіряна сировина
% Мездрение шкіри %
Шкіряна сировина
% Козлина %
Шкіряна сировина
% Шкіра %
Шкіряна сировина
% Опоек %
% Шкіряна сировина - шкури домашніх і промислових тварин, рептилій і риб, що використовуються для вичинки шкір. Вичинці підлягають шкури, непридатні для хутряної промисловості. Якість шкіри залежить від сировини, яка перед виробленням сортується за наступними параметрами: враховується порода і вік тварини, товщина, маса, щільність епідермісу та інше. У процесі виробництва шкури вимочуються в спеціальних розчинах, розпилюються, витягуються, просушуються, консервуються і піддаються іншим операціям. Готові шкіри йдуть на виробництво взуття, одягу, аксесуарів і предметів інтер'єру.

Теги: одяг, взуття, шкура, вироблення, сировина, шкіра