Як навчитися самому складати гороскоп

% Андрей Ремезов, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ ���������� ��������
% Досвідчений астролог здатний описати характер і життєвий шлях людини з приголомшливою точністю. Він може передбачити важливі події, час для здійснення якихось дій або, навпаки, порадить від чогось утриматися. Багато людей, переконавшись у дієвості астрології, хотіли б самі навчитися складати гороскопи.
% Статті за темою «Як навчитися самому складати гороскоп» %
Як навчитися самому складати гороскоп
% Як скласти особистий гороскоп %
Як навчитися самому складати гороскоп
% Любовний гороскоп на 2011 %
Як навчитися самому складати гороскоп
% Як навчитися відмовляти %
Як навчитися самому складати гороскоп
% Східний гороскоп на 2011 рік - зустрічаємо білого Кролика %
% Спори про істинність астрології не вщухають століттями. Вчені стверджують, що це лженаука. Астрологи у відповідь на ці заяви лише посміхаються - вони щодня переконуються в тому, що зірки дійсно впливають на долю людини. Якщо ти бачиш, що астрологія реально працює, то яка тобі різниця, що говорять вчені мужі?%

Астрологія є дуже давньою і складною наукою. Складання гороскопу ще зовсім недавно було справжнім священнодійством - астролог вираховував за таблицями ефемерід місцезнаходження планет, наносив їх символи на аркуш паперу з накресленим зодіаком, і т.д. і т.п. Все це забирало багато часу, будь-яка помилка могла призвести до невірних результатів.

Все змінилося з появою комп'ютерів. Завдяки сучасним комп'ютерним програмам скласти гороскоп може навіть дитина. Скласти, але не інтерпретувати. Полегшилася технічна сторона питання, але для тлумачення гороскопу раніше потрібні знання. Тим не менш, самий загальний аналіз натальной карти (гороскопа народження) зробити досить просто. Почніть вивчати астрологію, у міру накопичення знань ваші інтерпретації гороскопів будуть ставати все більш повними і точними.

Перш за все вам знадобиться астрологічна комп'ютерна програма. Однією з кращих програм такого роду на сьогоднішній день є астропроцессор ZET. Його безкоштовну, але цілком функціональну версію скачайте за цим посиланням: http://astrozet.net/downloads.html.

Якщо програма вам сподобається, ви зможете придбати повну платну версію, що дозволяє виконувати чи не всі існуючі на даний момент астрологічні розрахунки.

Скачайте та встановіть програму. Після її запуску вкажіть вихідні дані - місце, в якому ви перебуваєте. Зверніть увагу на те, що з літа 2011 року в Росії скасували зимовий час, тому враховуйте це в налаштуваннях. Так для Москви різниця з Гринвічем повинна бути не 3 години, як автоматично виставляє програма, а 4.

Ввівши настройки, натисніть «Виконати» - перед вами з'явиться гороскоп для вашого місцезнаходження і поточного часу. Якщо в цей час у вашому місті народилася дитина, то даний гороскоп стане гороскопом його народження (натальной картою). Але зазвичай астролог складає гороскоп для вже народженої людини. Спробуйте скласти свою натальну карту. Натисніть у віконці програми, угорі ліворуч, значок «Вихідні дані». Введіть дані вашого місця і часу народження, відзначте підлогу і натисніть «Виконати». Вас можна привітати, ви склали свій гороскоп народження. Пам'ятайте, що час народження слід вказувати з точністю до хвилин - це дуже важливо. Більше того, навіть якщо час начебто відомо точно, його все одно доводиться уточнювати спеціальними методами. Різниця навіть у кілька хвилин може надати дуже істотний вплив на точність гороскопа.

Після складання натальной карти починається найцікавіший етап - її тлумачення. Астролог визначає баланс стихій, розподіл планет по верхній / нижній і лівій / правій півсфери, дивиться кардинальний, фіксований і мутабельності хрести, визначає управителів Будинків і т.д. і т.п. Завдяки цій інформації поступово починає вимальовуватися характер людини і особливості його долі. Щоб навчитися тлумаченню гороскопу, почитайте астрологічну літературу. Насамперед 12-томник графа С.А. Вронського «Класична астрологія». Починаючому астрологу дуже допоможуть і книги Олександра Колеснікова - написані в простій і доступній формі, вони допоможуть освоїти ази астрологічної науки. Всю цю літературу ви зможете знайти в інтернеті. І не забувайте про те, що астрологія значною мірою є мистецтвом. Навчитися азів можуть багато, але стати справжніми майстрами цієї справи
% Судилося одиницям.

Теги: астропроцессор, zet, гороскоп

Вплив дати народження на долю

% Solistka, автор JustLady. % % %
������� ���� �������� �� ������
% Нумерологія приваблює людей можливістю за допомогою чисел розпізнати долю. Свої нумерологические школи та системи були ще в Стародавньому Китаї, Греції, Єгипті, Японії. Вважалося, що дата народження людини - число, місяць та рік, надає прямий вплив на його характер і вчинки, зумовлює якості його особистості і повороти долі.
% Статті за темою «Вплив дати народження на долю» %
Вплив дати народження на долю
% Як визначити знак Зодіаку в Місяці %
Вплив дати народження на долю
% Кращі школи астрології %
Вплив дати народження на долю
% Красуні минулого: Діана де Пуатьє %
Вплив дати народження на долю
% Як дізнатися свій східний гороскоп %

Щоб отримати число дня народження, яке може вплинути на вашу долю, потрібно зробити просте додавання всіх цифр, складових повну дату вашого народження.

Наприклад, якщо ви народилися 15 травня 1973, послідовність буде така: 1 + 5 + 5 + 1 + 9 + 7 + 3 = 31. Число вийшло більше 9 (базових чисел всього дев'ять), тому складіть цифри, складові його: 3 + 1 = 4. Таким чином, ви отримали число свого дня народження, що позначає ваші внутрішні якості і властивості характеру, які цілком можуть вплинути на перебіг вашого життя.

Якщо ви порахуєте своє число дня народження і прочитаєте про його властивості, можливо, багато в чому ви зможете не тільки дізнатися себе, а й постаратися змінити свою долю на краще.

Число 1

Це число позначає славу, схильність до активних дій, силу, честолюбство. Людина повинна йти своїм шляхом, не звертаючи і не відхиляючись від обраного маршруту. Вас чекає успіх тільки в тому випадку, якщо ви будете дотримуватися прогресивних і прямих дій, уникати егоїзму, користолюбства і конфліктів, оберігати дружні зв'язки.

Число 2

Рівновага у всьому - в настрої і манері поводитися. Люди «числа 2» завжди шукають компромісне рішення, уникають конфліктів і намагаються згладжувати гострі кути у відносинах. Однак вони виявляють зайву розсудливість, дають настирливі поради оточуючих і нездатні розібратися у власних проблемах. Їм корисно приймати життя такою, яка вона є, більше звертати уваги на свої проблеми, а не на проблеми своїх близьких. Для успішної роботи їм потрібні компаньйони-виконавці, так як самі «двійки» сповнені креативних ідей.

Число 3

Людям з числом народження «3» притаманні гострий розум, здатність швидко засвоювати знання, розпізнавати вигідні обставини і користуватися цим. Також ці люди можуть легко ставитися до життя, шукати розваг, приємного антуражу і тих, хто буде їх розважати. Вони вірять у свої сили, але рідко заглядають далі сьогоднішнього дня, не планують майбутнє, швидкий успіх воліють довготривалим планам.

Число 4

Число «4» надає своєму «володареві» працьовитість, обережність, врівноваженість. Такі люди уникають ризикованих, авантюрних підприємств, воліють у всьому розбиратися самостійно. Вони чесні, надійні і не згинаються під ударами долі. Не терплять обману і самі не повинні вводити себе в обман - інакше можуть втратити великі гроші. У професійному сенсі цілком спроможні - можуть отримати хорошу основу для продовження освіти та отримання професії.

Число 5

Це число найчастіше зустрічається у позитивних натур, ризикових ентузіастів, схильних до пригод і авантюр. Це космополіти, в будь-якому місці планети відчувають себе вдома, люблячі подорожі, з цікавістю вивчають все нове, в тому числі іноземні мови. Люди числа «5» швидко знаходять вихід з будь-яких скрутних ситуацій. Вони дотепні й спритні. При певній «далекозорості» вони страждають «короткозорістю» - їх завжди манить те, що далеко, а те, що знаходять у власного порога, вони часто не помічають.

Число 6

Люди з числом дня народження «6» відверті, чесні і надійні. Вони несуть у світ прогрес, бажання поліпшити становище як всього оточення в цілому, так близьких друзів зокрема. Вони добре роблять свою роботу, виконують доручення в кращому вигляді, при цьому бажають отримати заслужену нагороду не в плані фінансової винагороди, а у формі поваги і доброї слави. Їх досягнення, які зовні не коштують їм більших зусиль, можуть викликати роздратування у оточуючих, а їх зовнішня неупередженість і стриманість не викликають особливої ​​симпатії.

Число 7

Це число позначає таємницю і знання - дуже суперечливий симбіоз. З одного боку - старанність і поетичність, з іншого - схильність до аналітичного мислення і сильна інтуїція. Це число композиторів, музикантів, поетів і філософів, затворників і мислителів. Такі люди воліють усамітнення шумним компаніям. Більш слабкі натури часто страждають песимізмом і депресіями, а сильні добиваються великих успіхів, часто світового значення.

Число 8

Це число уособлює собою підприємливість, безстрашність у всіх сферах життя, успішність у бізнесі і комерції. Люди цього числа володіють сильною волею і характером, завжди виконують задумане і втілюють в життя свої плани. Життєві перепони їх тільки розохочують, підвищують енергію і бажання домогтися свого. Це природжені адміністратори, політики, військові, бізнесмени - іноді жорстокі і жорсткі. Для вибору одного вирішальним фактором є достаток і положення в суспільстві.

Число 9

Це творці, інтелектуали, творці, представники світу мистецтва. Людям з числом дня народження «9» будуть успішні саме на творчій ниві, а не в світі бізнесу або на військовій службі. Це число винахідників, першопрохідців, музикантів, здатних дати світові можливість зробити новий виток у розвитку. Проблема таких людей часто в тому, що вони не можуть визначитися, яким шляхом піти. Це залежить від злиття здібностей і бажань, якщо їх вдасться об'єднати - успіх буде великим.

Додаткові числа

Число 11

Число «11» - розгорнуте позначення числа «2». Надає людині числа народження «2» більше рішучості, в іншому відповідає «2».

Число 22

Це число дорівнює числу «4», кілька зрушує баланс у бік внутрішнього світу, над зовнішнім.

Теги: народження, дат, характер, число, доля, вплив, нумерологія