Як розшифрувати натальну карту

% Ніка С., автор JustLady. % % %
��� ������������ ��������� �����
% У кожної людини є своя натальная карта, будується вона на підставі місця і часу народження людини і несе точну й індивідуальну інформацію про характер, достоїнства і недоліки, свого власника. Розташування планет і знаків зодіаку в момент народження, накладаються один на одного і малюють унікальну картину особистості людини.
% Статті за темою «Як розшифрувати натальну карту» %
Як розшифрувати натальну карту
% Вчимося читати натальну карту: вдома і аспекти %
Як розшифрувати натальну карту
% Як скласти особистий гороскоп %
Як розшифрувати натальну карту
% Що в натальной карті вказує на сексуальну сумісність %
Як розшифрувати натальну карту
% Як навчитися самому складати гороскоп %
% Для вивчення та інтерпретації натальной карти важливо скрупульозно слідувати методиці тлумачення. Спочатку це здасться складним. Дуже важливо підійти до читання натальной карти з точки зору самопізнання і з'ясувати: де, коли і які події і ситуації стали результатом поведінки або вибору дії. Для цього треба почати вивчення всіх окремих елементів натальной карти.%

Спочатку слід виписати один за одним всі перераховані в натальной карті елементи: зазначити небесні світила в Будинках, відзначити Будинки в знаках, відзначити аспекти, які формують особистість, положення фіктивних точок в знаках Будинках і їх аспектах, а також виписати правителів кожного з дванадцяти будинків.

Таким чином виходить повний список елементів, записаних в натальну карту, яку необхідно інтерпретувати.

У момент народження кожна з восьми планет знаходиться в тому чи іншому знаку зодіаку і в одному з дванадцяти Будинків. Взаємини цих планет і творять характер людини, визначаючи його долю.

Сонце впливає на особистість людини, Місяць - на його підсвідомість, Меркурій відповідає за думки та спілкування, Венера визначає любов. Юпітер - розвиток, Сатурн показує устремління і бажання людини, Уран розповідає про непередбачувані аспектах особистості, Нептун розкриває потаємні куточки характеру, Плутон говорить про трансформації, а Марс управляє активністю.

Астрологічні будинки діляться на три групи: кутові - перший, четвертий, сьомий і десятий; наступні - другий, п'ятий, восьмий і одинадцятий; падаючі - третій, шостий, дев'ятий і дванадцятий. Найголовнішим, вважається першим. Він говорить про зовнішніх явищах. Другий інформує про матеріальне становище, третій відповідає за комунікабельність, четвертий розповідає про сімейний стан, п'ятий - про особистих взаєминах, шостий відповідає за стан здоров'я, сьомий - за партнерські відносини, включаючи шлюб, восьмий інформує про кризи, дев'ятий розкриває світогляд і життєву філософію, десятий відповідає за професійну діяльність, одинадцятий - соціальну активність, дванадцятий - приховані від сторонніх таємниці.

Інтерпретація всіх цих елементів натальной карти окремо і взаємозв'язку допоможе відтворити повну картину особистості, характеру і можливого майбутнього людини.

Теги: карт, людина, розшифровка

Як визначити свою долю за датою народження

% Наталя, автор JustLady. % % %
��� ���������� ���� ������ �� ���� ��������
% Практично кожна жінка хоче знати свою долю. Для цього вона читає різні гороскопи, звертається до хіромантії, нумерології і провісникам. Самої магічної астрології вважається дата народження людини. Як визначити свою долю по ній?
% Статті за темою «Як визначити свою долю за датою народження» %
Як визначити свою долю за датою народження
% Як розпізнати свою долю %
Як визначити свою долю за датою народження
% Вплив дати народження на долю %
Як визначити свою долю за датою народження
% Як визначити сумісність партнерів по імені %
Як визначити свою долю за датою народження
% Як визначити знак Зодіаку в Місяці %
% Прочитайте зодіакальний гороскоп, який є найпопулярнішим пророкуванням за датою народження. Люди, народжені під певним знаком, мають ряд характерних рис, які виявляють стиль поведінки в суспільстві індивідів, і цей знак визначає долю. Гороскопи складають досвідчені астрологи, грунтуючись на положенні зірок у момент народження або в конкретний день поточного року. Мета гороскопів - швидше попередити або уникнути небезпеки, але ви можете керуватися ним, наприклад, при виборі професії, яка вплине на ваше подальше життя.%

Часто дату народження використовують в нумерології. Дізнайтеся свою долю по цифрі, яка є результатом обчислень чисел вашої дати народження. Складіть всі цифри повної дати (наприклад, 24.01.1978) по порядку до отримання однозначного числа (2 + 4 + 0 + 1 + 1 + 9 + 7 + 8 = 32, 3 + 2 = 5). Отримана цифра називається числом долі. Розшифруйте значення числа. Кожному числу відповідають конкретні властивості, поняття та образи. Такий цифровий аналіз допомагає визначити сильні і слабкі сторони характеру, розпізнати його приховані особливості і розвивати деякі здібності, передбачати майбутнє. Число 5 означає непостійність людини, позбавленої самоорганізації. Його потрібно контролювати з боку, інакше мета піде, не встигнувши сформуватися.

За своєю датою народження знайдіть дерево, яке відповідає вам зодіаку друїдів. Це дерево є вашим оберегом. Його призначенням завжди була вказівка ​​вірного шляху в житті, який принесе вам успіх і щастя. Творіть своє власне життя. Друїди запевняли, що життя являє собою низку виборів, які і міняють долю в ту чи іншу сторону. Наприклад, люди, народжені під покровом Ясеня, володіють подвійністю характеру. Незважаючи на гадану вразливість і чутливість, вони можуть різко змінити тактику спілкування і стати прагматичними в тій чи іншій ситуації.

Теги: народження, дат, доля, визначення, пророкування

Хто підходить Тельцю

% Яна Болдіна, автор JustLady. % % %
��� �������� ������
% Телець відноситься до знаків Землі, яким притаманні міцність, грунтовність, надійність. Венера - правляча планета Тельця, додатково наділила його багатьма якостями, настільки цінними для шлюбу: вірністю, бажанням все нести в будинок, матеріальним благополуччям. Якщо в гороскопі не спостерігається негативного впливу інших планет, з Тельців виходять найкращі чоловіки і дружини.
% Статті за темою «Хто підходить Тельцю» %
Хто підходить Тельцю
% Знак Зодіаку Тілець і його характеристики %
Хто підходить Тельцю
% Ідеал чоловіка-Тельця %
Хто підходить Тельцю
% Як схуднути Тельцям %
Хто підходить Тельцю
% Гороскоп спокушання за знаками Зодіаку %

Найбільше Тельцям підходять представники знаків Землі: Діви і Козероги. Багато прикладів ідеальних відносин і між двома Тельцями, зрозуміло, за умови, що хоча б один з двох зможе іноді перемагати свою впертість і поступатися. Ці відносини - союз двох тверезомислячих реалістів, вони не чужі романтики, але обидва тяжіють до того, щоб у відносинах все було гранично просто і зрозуміло. Шлюб Тельця з Дівою набагато успішніше, де Телець - він, а Діва - вона. При зворотному поєднанні нерідкі конфлікти на сексуальній основі, адже Тельцю фізичної любові треба набагато більше.

В інтимному плані дуже добре складаються відносини Тельця з представниками знака Води - Рибами, Раком, Скорпіоном. Перші його притягують своєю артистичністю. Земній Тельцю лестить, що ним зацікавилася настільки витончена особа, а Риба буде задоволена, що їй не треба думати про те, як вижити в цьому грубому світі. Поруч з Тельцем вона буде захищена від життєвих колізій. Ще більше спільного у Тельця з раками. Обидва знаки ставляться до матеріалістів, люблять накопительство, хорошу їжу, фешенебельні місця відпочинку і домашній затишок. Крім матеріального, у них схоже ставлення і до духовного. І Тельцям, і Ракам подобаються однакові фільми, книги, театральні постановки. Вони не відносяться до адептів моди, воліючи класичні речі відомих брендів. Дуже добре складаються і сексуальні взаємини. Втім, набагато краще в парі, де Телець - він, а Рак - вона.

Не настільки рідкісний союз Тельця і ​​представників знаків Вогню: Овнів, Львів і Стрільців. Здавалося б, що їх може пов'язувати? Тим не менш, твердо стоять на ногах Тельці - чоловіки здатні серйозно зацікавити жінок вогненних знаків. Особливо, коли ті «нагуляються» і почнуть замислюватися про спокійне гавані для створення сімейного вогнища. На жаль, спокій в їх відносинах завжди буде лише відносним. Зміцнити шлюб зможуть діти. Також гармонія у стосунках можлива при нетиповість обох знаків. Зворотний союз, де він - знак Вогню, а Телець - вона, зустрічається частіше. Він будується на незламною чарівності «Телички», яким Овни, Леви і Стрільці будуть захоплюватися все життя.

Шлюби Тельця і ​​знаків Повітря, як правило, не приводять ні до чого хорошого. Виняток - часто зустрічається шлюб з Терезами, в якому можлива гармонія через дії загальної правлячої планети Венери. У цьому випадку подружжю можна побажати бути терпимими до інтересів один одного і, по можливості, Терезам не втручатися в кар'єру Тельця, надавши йому право самому завершувати свої робочі справи. Союз також буде гармонійним, якщо партнери пов'язані спільними захопленнями, наприклад, одним з мистецтв: музикою, живописом, літературою.

Теги: знак, телець, гороскоп