Як змінити долю

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� �������� ������
% Коли щось в житті йде не так, як вам хочеться, коли раз за разом не вдаються вірні проекти і прості справи, ви починаєте замислюватися про злом рок, переслідує вас. Ви хочете позбутися від нього і змінити своє життя і долю назавжди. Це складно, але реально, якщо докласти трохи зусиль.
% Статті за темою «Як змінити долю» %
Як змінити долю
% Як змінити лінію долі %
Як змінити долю
% Як виправити долю %
Як змінити долю
% Як розпізнати свою долю %
Як змінити долю
% Чи впливає зміна зовнішності на долю %
% Щоб повністю перетворити своє життя, потрібно позбавитися від всього старого. Найскладніший і рішучий крок - переїзд до іншого міста. В новому місці будуть інші люди, можливості, що збільшить ймовірність зміни долі. Переїжджати слід в те місце, де буде затишно і комфортно конкретно цій сім'ї або людині, тому вибір обов'язково потрібно робити з усіма домочадцями.%

Не варто відновлювати спілкування зі старими знайомими, нове життя вимагає нових друзів. Приятелі і не надто близькі друзі знову притягнуть старі проблеми у вашу нове життя. Зберегти контакт слід тільки з найнадійнішими і близькими людьми, з якими пов'язані лише приємні спогади.

Можна навіть змінити пов'язані з неприємними спогадами ім'я та прізвище. Важко змінити долю на краще, залишивши деталь, що асоціюється зі старими проблемами і невдачами. До вибору нового імені потрібно підійти серйозно. Воно повинно викликати позитивні емоції, радувати слух. Людина повинна відчути, що саме цим ім'ям його повинні називати.

Дівчата і жінки можуть повністю змінити свій імідж. Це якраз відповідний випадок, щоб спробувати приміряти на себе зовсім інші стилі, і вибрати той, в якому людина себе почуває найбільш успішним. Чоловіки більш консервативні, але й вони можуть спробувати змінити свою зовнішність.

Причиною багатьох невдач може стати і якась проблема в дитинстві, установки, які закладаються дитині батьками, друзями і т.д. Навіть через багато років це буде негативно позначатися у всій дорослому житті людини. Наявність або відсутність установок з дитинства неважко визначити. Коли багато разів повторюється якась певна неприємна ситуація, це діють «програми» дитинства.

Від них легко позбутися, якщо постаратися не повторювати ті самі помилки, не говорити ті фрази, які призводять до розвитку даної проблеми. Потрібно постаратися спілкуватися з абсолютно іншими людьми, несхожими на старих знайомих. Змінити свою долю можна тільки, зробивши рішучі кроки, відкинувши всі минулі неприємності.

Теги: життя, доля

Еволюція фарбування

�������� �����������

Бажання змінити свій колір волосся було природно для жінок у всі часи. Ще в Давньому Римі дівчата мріяли знайти біляві локони. Проводячи години на пекучому сонці, вони наносили на волосся відвари трав, щодня обробляли кучері лимонним соком і скислим молоком. У Венеції модниці винаходили рецепти фарбування, щоб домогтися вогненних відтінків, а в Індії прагнули зробити волосся синьо-чорними.

% Статті за темою «Еволюція фарбування» %
Еволюція фарбування
% Професійна технологія фарбування волосся %
Еволюція фарбування
% Секрети домашнього фарбування волосся %
Еволюція фарбування
% Правила фарбування волосся в домашніх умовах %
Еволюція фарбування
% Секрети фарбування волосся %

В епоху Відродження алхіміки складали трактати про перефарбування жіночого волосся і шифрували секрети дієвих субстанцій для таких дослідів.

Наприкінці XIX століття для освітлення волосся почали використовувати перекис водню. У 1907 році французький хімік Ежен Шуеллер винайшов фарбу для волосся з додаванням міді, заліза та сульфату натрію. Саме він заснував «Французьке суспільство безпечних барвників для волосся».

З року в рік фарби для волосся удосконалювалися, ставали більш безпечними, менш алергенними, але як і раніше в їх основі лежав аміак. Цей летючий газ з їдким запахом здатний викликати алергічну реакцію на шкірі голови, слизових оболонках. Щоб пігменти проникли всередину волоса, аміак руйнує поверхневий захисний роговий шар пасом, піднімає лусочки волосся. Тому після фарбування волосся тьмяніють, втрачають здатність утримувати воду, стає сухим і ламким.

Тепер з'явилася фарба нового покоління - Garnier Olia, перша стійка крем-фарба без аміаку.

В основі нової формули лежить доставка фарбувальних пігментів всередину волоса за допомогою масел. Вчені з'ясували, що поєднання молекул з маслами підсилює ефект освітлення волосся. Ці результати виводять нас на поріг нової ери в області фарбування волосся: аміак, і, отже, його запах, більше не буде переслідувати жінок.

Сьогодні колір став більш стійким, волосся немов світяться зсередини, не втрачаючи насиченості до наступного фарбування. Магія технології Garnier Olia розкриває весь потенціал окрашивающих пігментів і робить волосся здоровими.

Психологічні аспекти жіночої краси

��������������� ������� ������� �������
% Прагнення виглядати бездоганно природно і зрозуміло. Але навіть серед доглянутих і привабливих жінок зустрічаються ті, які незадоволені своєю зовнішністю і фігурою. У гонитві за красою і здоров'ям вони проходять незліченні косметологічні процедури, однак почуття задоволення настає далеко не завжди.

Причина невдоволення собою найчастіше криється не в зовнішніх вадах, а у відсутності внутрішнього відчуття краси і здоров'я. Щоб домогтися гармонії, важливо навчитися приймати себе безумовно.

Чи варто переживати через особливості зовнішності, змінити які не представляється можливим у силу різних обставин? За великим рахунком, невдоволення собою часто провокує стереотипне мислення і нав'язані кимсь стандарти краси. І саме змінивши своє ставлення до них, можна досягти внутрішньої гармонії.

Ставлення до себе залежить і від настрою. Перебуваючи в хорошому настрої, жінки схильні закривати очі на деякі недоліки зовнішності і зміни самопочуття. Саме тому так важливо час від часу дозволяти собі розслаблятися душею і тілом. Способи можуть бути різними: хтось отримає задоволення від походу в театр, комусь досягти гармонії допоможе ароматерапія або курс масажу.

І все ж не варто концентруватися на одному лише внутрішньому відчутті краси. Догляд за собою також має величезне значення. Особливу увагу слід приділити стану шкіри, адже саме по ній можна судити про стан здоров'я в цілому. Для додання їй пружності можна користуватися різними масками і косметичними засобами, проте необхідно стежити за тим, щоб активні компоненти, що входять до їх складу, були натуральними і безпечними. Цим вимогам відповідає косметика із серії Crystal Youth, яка виробляється ізраїльської косметичною компанією DeSheli. Комплексна серія засобів для жінок старше 35 років допомагає боротися з ознаками старіння шкіри, повертаючи їй пружність і розгладжуючи зморшки. Для жінок у віці до 35 років підійдуть креми, які допомагають зберегти природну красу і молодість шкіри.

Очевидно, що зовнішня привабливість і внутрішні відчуття тісно взаємопов'язані між собою. Досягти гармонії можливо, тільки коли вони перебувають у рівновазі. Саме тому в боротьбі за красу і здоров'я так важливо дотримуватися комплексного підходу.

Теги: краса, здоров'я, косметика, desheli