Які професії підходять вашому знаку Зодіаку

����� ��������� �������� ������ ����� �������
% Кожна людина може досягти самих неймовірних висот у своєму житті, якщо вибере ту професію, яка підходить його знаку зодіаку. Виберіть для себе саме ту діяльність, яка вам зумовлена ​​зірками.
% Статті за темою «Які професії підходять вашому знаку Зодіаку» %
Які професії підходять вашому знаку Зодіаку
% Знаки Зодіаку та кар'єра %
Які професії підходять вашому знаку Зодіаку
% Риби характеристика знака %
Які професії підходять вашому знаку Зодіаку
% З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов %
Які професії підходять вашому знаку Зодіаку
% Знак Близнюків. Характеристика %

Овни, Леви, Стрільці - це вогняні знаки. Їх об'єднують такі якості, як впевненість у собі, рішучість, винахідливість. Люди, народжені під знаком Овна, можуть вести власний бізнес, оскільки є відмінними лідерами. Найбільш відповідні професії: військові, керівники, спортсмени, дослідники, ковалі. Цьому знаку підходять всі професії, пов'язані з ризиком і пригодами. Леви - енергійні люди, що люблять бути в центрі уваги. Вони стають художниками, моделями, політиками, фахівцями зі зв'язків з громадськістю, підприємцями, дизайнерами. Люди цього знаку зодіаку зазвичай вибирають собі творчу професію. Вони відкриті, щедрі, володіють хорошим почуттям гумору. Стрільці стають гідами, пілотами, філософами, богословами, юристами, науковцями, артистами. Це волелюбні, горді, оптимістичні і незалежні люди.

Знаки землі - Телець, Діва, Козеріг. Це дуже витривалі і працьовиті люди. Як правило, вони вибирають собі важку, повільну і іноді навіть важку роботу. Тельці стають музикантами, парфумерами, агрономами, ветеринарами, банкірами, економістами. Це терплячі, спокійні й наполегливі люди. Серед Дев багато відмінних медсестер, стоматологів, фармацевтів, хіміків, соціальних працівників. Це дуже акуратні, організовані люди. Козероги стають лікарями, інженерами, альпіністами, істориками, археологами, геологами. Люди цього знаку вибирають професії, які вимагають терпіння, ретельності, точності, амбіцій та організації.

Близнюки, Терези і Водолії - це повітряні знаки. Їх покликання - інтелектуальна робота. Близнюки здатні до педагогічної, літературної, музичної, художньої діяльності. Найбільш відповідні професії для Близнюків: юрист, журналіст, письменник, вчитель, перекладач, дипломат. Це красномовні, веселі й цікаві люди. Ваги - чесні і справедливі люди, які вміють цінувати красу. Вони стають декораторами, архітекторами, косметологами, перукарями, парфумерами, юристами, хірургами. Це дружелюбні, витончені люди. Водолії стають винахідниками, астрологами, вченими, соціологами, психіатрами, неврологами. Це винахідливі, прогресивні, творчі і незалежні люди.

Знаки води - Рак, Скорпіон, Риби. Це емоційні та красномовні люди. Раки стають письменниками, дієтологами, шеф-кухарями, географами, будівельниками, акушерами, гінекологами, педіатрами, істориками, соціологами. Це дуже жалісливі, чуйні люди. Мають гарну пам'ять. Їм підходить робота, яка приносить користь іншим людям. Скорпіони стають блискучими психіатрами, психологами, дослідниками, солдатами, поліцейськими, детективами. Позитивні сторони: енергійність, велика фізична витривалість, самокритичність. Риб символізують океани, рухомі предмети. Вони стають музикантами, фокусниками, артистами, фотографами, медсестрами, священиками, екстрасенсами, моряками, рибалками, цілителями. Це добрі, творчі та мрійливі люди.

Теги: робота, професія, рак, знак, юрист, вибір, зодіак, баран, близнюк

Пророчі сни з четверга на п'ятницю

����������� ��� � �������� �� �������
% Ніхто не може сказати достеменно, що таке сни. Як вони виникають? Звідки приходять до нас? Чим зумовлюються їх образи і сюжети? Чому все в них відчувається як реальне? Вже тим більше складно однозначно пояснити, яким чином виникають пророчі сни? І чому вважається, що такі сни сняться саме з четверга на п'ятницю? Ну, дійсно, чим таким особливим виділяється ця четвер-п'ятнична ніч, щоб розташовувати до якоїсь здатності передбачення? Дізнаємося разом з жіночим журналом JustLady!
% Статті за темою «Пророчі сни з четверга на п'ятницю» %
Пророчі сни з четверга на п'ятницю
% Віщі і пророчі сни %
Пророчі сни з четверга на п'ятницю
% Як тлумачити сон %
Пророчі сни з четверга на п'ятницю
% Збуваються чи сни з четверга на п'ятницю %
Пророчі сни з четверга на п'ятницю
% Світ сновидінь. Таємниці і міфи. %

Всі ці питання, на жаль, риторичні. Не одне покоління містиків б'ється в пошуках пояснень, будує всілякі гіпотези. Але, на жаль ... До цих пір не існує єдиного для всіх, незаперечного думки на цей рахунок.

Одне можна сказати з упевненістю: сни існує, і деякі з них є пророчими. Навіть якщо ви вважаєте, що вам не сняться ніякі сни, це означає лише те, що ви їх просто не пам'ятаєте, прокинувшись.

Як пояснити незрозуміле?

Сни - Одне з надприродних явищ людського життя. Це свого роду ірреальність. Хоча, мені здається, більш точним буде сказати: паралельна реальність. Як реальність життя існує навколо нас, так реальність снів існує всередині нас.

У психоаналізі сни називають тайниками підсвідомості, світами душі. Образно стан людини уві сні прийнято описувати так. Коли тіло спить, свідомість відключається, цілком панує підсвідомість, і душа відправляється у вільний політ.

Подорожі мандрівної душі - Ось що наповнює наші сни. Пам'ять про це зберігається на підсвідомості, але іноді виявляється і на свідомому рівні. Коли ми бачимо якийсь двір, де точно ще ніколи не бували, а він нам здається знайомим. Або коли ми вперше зустрічаємо людину і після пари хвилин розмови відчуваємо, ніби знали його давним-давно.

Але навіть якщо не брати до уваги спірне для багатьох вчення про психоаналізі, то і з позицій матеріалізму, можна спробувати пояснити сни. Ми сприймаємо світ органами чуття.

Частина сприйнятого нами усвідомлюється, перетворюючись на думки. А частина - так і залишається на рівні відчуттів, з якихось причин не піддавшись осмисленню. Але під час сну вся інформація, накопичена за період неспання, якраз з'єднується воєдино і впорядковується. Виникає цілісна картина, що дозволяє піддати її об'єктивному аналізу і зробити грамотні висновки.

Сни нерозривно пов'язані з реальністю і є її продовженням. Маючи більш точним аналізом інформації, наша підсвідомість намагається передати нам це уві сні як передбачення в химерних образах, сюжетах, асоціаціях.

Але іноді підсвідомість провокує лише болісні нічні кошмари - і все для того, щоб допомогти нам скинути накопичився стрес і позбутися від заважають нам жити страхів.

Завдання будь-якого грамотного людини полягає в тому, щоб навчиться розуміти таємні смисли сновидінь і відрізняти пророчі сни від снів безглуздих.

Як знати, пророчий сон чи ні?

Здавалося б, якщо існує повір'я, що пророчі сни сняться виключно з четверга на п'ятницю, то ось він і є той самий критерій. Ан, ні! Ну, тобто, напевно, може так співпасти, що пророчий сон доведеться саме на цю ніч.

Але в цілому це, швидше, забобон, що йде корінням в ті далекі часи, коли люди багато речей сліпо брали на віру. Так їм легше було жити, встановлюючи цілком зрозумілі закономірності для непояснених явищ.

Але, якщо розібратися в цьому як слід, то доводитися визнати, що ніякої жорсткої прив'язки до конкретних днях тижня немає. Тому зараз поняття"Пророчий сон з четверга на п'ятницю" має скоріше образний зміст, ніж дійсно прив'язується до конкретної ночі. Пророчий сон може приснитися в будь-яку ніч. Питання в тому, як зрозуміти, що він був пророчим?

Дивовижна річ, але у кожного, хто вірить у сни, є власний спосіб визначення їхнього змісту або безглуздості. А, може, це й не дивно, а єдино вірно ?! Є свій підхід і в мене.

Оскількипробудження - Прикордонний стан між сном і дійсністю, не слід, прокинувшись, поспішати розбиратися у всьому, що наснилося. Зробіть паузу. Ця пауза потрібна для того, щоб організм вийшов зі стану роздвоєності і сконцентрувався.

��� � �������� �� �������: ����������� ��� ��� ���

Після цього доцільно протестувати сновидіння приблизно так:

НЕ СЕНС Чи не аналізуйте сон з точки зору сенсу. Зверніть увагу на те, якими емоціями чи почуттями ви переповнені після сну.

ПОЧУТТЯ Якщо ви відчуваєте такі почуття, як цікавість чи здивування або ви в нетерпінні від бажання розповісти кому-небудь свій сон, розслабтеся - ваш сон, навряд чи, віщий. У ньому, швидше за все, немає передбачення. У ньому - пережите. І ви, якщо задумаєтеся, дізнаєтеся під маскою приснився абсурду події вашого минулого. Забудьте цей сон. А щоб легше було позбутися від нього, можете навіть сміливо переказати його кому-небудь - і тоді сон вас точно відпустить.

ЕМОЦІЯ Якщо, прокинувшись, ви перебуваєте у владі сильних емоцій, і вас не покидає відчуття, ніби приснилося сталося насправді, то великі шанси, що ваш сон - віщий. І тоді вам варто розібратися в його розумінні.

Як розгадати сенс пророцтва?

Пророчі сни - Це власне ті сни, які збуваються. Але як саме може збутися те, що приснився - не настільки однозначно. Пророцтво пророцтву ворожнечу.

Як мінімум є 5 видів пророцтва:

1. Пряме Те, що наснилося, може збутися так, як приснилося.

2. Зворотне Те, що наснилося, може збутися в точності до навпаки.

3.Косвенное Приснилося віртуально реалізує нереалізовані поки плани, здійснює якийсь давнє бажання, представляє рішення чогось невирішеного. Сон ніби репетиція того, що може стати дійсністю.

4.Предупредітельное Сон несе в собі вістку про когось. Причому, образ того, про кого звістка, снитися виразно, а ось сенс попередження треба буде розгадувати по символам.

5. Бессмертное. Якщо померлі люди сняться живими, і ви не знаєте уві сні, що їх немає, це дається як підтвердження того, що життя вічне і триває, але вже в іншому світі.

Найскладніше в пророчих снах розгадувати їхні символи. Моя вам порада, не користуйтеся традиційними сонниками. У кожної людини своя система асоціацій, тому все дуже індивідуально, в тому числі і символи.

Правильніше вибудовувати свій індивідуальний сонник. Головне, не поспішайте розгадати сон якомога швидше. Є сенс почекати. Вважається, що якщо до вас по якихось причинах зійшло символічне передбачення, то і ключ до розгадки буде вам дано так само інтуїтивно. Довіртеся своїй підсвідомості. Ось побачите, підказка прийде несподівано. Але обов'язково прийде.

Як не дивно, настільки містичний розмову, хочеться завершити без містики. Не варто сверх'ественному приділяти більше уваги, ніж воно того заслуговує. Вірте без фанатизму. Зрештою, пророчий сон не вирок, а лише можливість, ймовірність, один з варіантів майбутнього.Отримавши передбачення, адже ми можемо змінити долю на краще. Тому як саме все скластися в реальності, залежить від нас самих.

Автор: Юлія Дєточкіна
% Жіночий журнал JustLady

Теги: значення, п'ятниця, тлумачення, сонник, вагітність, четвер