Як потрапити в шоу-бізнес

% Owosss, автор JustLady. % % %
��� ������� � ���-������
% Тисячі юнаків і дівчат мріють потрапити в індустрію шоу-бізнесу. Вони всі вважають себе талановитими і перспективними, однак досягають поставленої мети лише одиниці. І якщо ви теж мрієте про славу, тоді необхідно добре подумати про те, як потрапити в шоу-бізнес.%
% Статті за темою «Як потрапити в шоу-бізнес» %
Як потрапити в шоу-бізнес
% Як потрапити в тусовку шоу-бізнесу %
Як потрапити в шоу-бізнес
% Як стати зіркою %
Як потрапити в шоу-бізнес
% Як пробитися в шоу-бізнесі %
Як потрапити в шоу-бізнес
% Віра Брежнєва: Любов врятує світ %

Марити про сцену можна з самих ранніх років, але щоб дійсно втілити мрію в реальність необхідно бути генієм, вражаючим щасливчиком або дитиною дуже багатих батьків: потрапити в шоу-бізнес з вулиці практично неможливо. Зовні, можливо, він може здаватися більш-менш доступним, а насправді ця сфера діяльності давним-давно поділена між успішними продюсерами і виконавцями, серед яких вам потрібно буде знайти собі покровителя.

Для початку, якщо ви записуєте музику, висилайте свої промо записи, можливо, вони комусь сподобаються. На різні телепроекти сподіватися особливо не варто, адже це в першу чергу шоу: покажуть вас пару місяців по телевізору, а потім забудуть. Однак плюс таких проектів: знайомство з впливовими людьми, які можуть вами зацікавитися.

Останнім часом досить популярним способом розкрутитися є інтернет. Записуйте ролики зі своєю участю і викладайте їх на YouTube, якщо не продюсера, то народну любов ви там точно знайдете.

Але все-таки найголовнішими заставами успіху є талант і чітко поставлена ​​перед собою мету. Безліч сьогоднішніх знаменитостей зізнаються в тому, що вони пройшли довгий і важкий шлях перед тим, як добитися слави.

Не втрачайте свій час даремно: вдосконалюйте гру на музичних інструментах, хоча б акустичній гітарі, пишіть музику, тексти, виконуйте пісні в переходах, адже це одночасно і невеликий заробіток і безцінний досвід виступів. У вільний час відвідуйте кастинги, знімайтеся в масовці, адже вас можуть помітити. Отримайте музичне або акторську освіту, тоді ви за родом своєї професії будете близькі до шоу-бізнесу. Вельми відомий факт полягає в тому, що деякі сучасні зірки працювали на бек-вокалі або в підтанцьовці.

Використовуйте будь-які форми піару, наприклад, зовнішні схожість з кимось із публічних людей або однаковий тембр голосу. Нехай вас краще з кимось плутають, ніж взагалі не знатимуть. У майбутньому при вдалих обставинах від такої подібності можна буде позбутися. Дуже важливо не просто мати бажання потрапити в шоу-бізнес, а донести через нього свою ідею. Тільки так ви зможете стати справжньою зіркою, а не артистом «другого ешелону».

Теги: бізнес, журнал, шоу, сфера, діяльність, індустрія

Як розвинути аналітичний склад розуму

% Amok, автор JustLady. % % %
��� ������� ������������� ����� ���
% Аналітичний склад розуму припускає домінування лівої півкулі мозку над правим, розуму над емоціями, логіки над образами. Люди з таким мисленням проявляють себе як хороші математики та музиканти.
% Статті за темою «Як розвинути аналітичний склад розуму» %
Як розвинути аналітичний склад розуму
% Як виростити справжнього чоловіка %
Як розвинути аналітичний склад розуму
% Як розвивати аналітичні здібності %
Як розвинути аналітичний склад розуму
% Як розвинути екстрасенсорні здібності %
Як розвинути аналітичний склад розуму
% Вродлива, розумна і ... самотня %
% Гра в шахи - відмінна аналітична «зарядка». Продумуючи стратегію гри, прогнозуючи реакцію суперника, ви тренуєте ліва півкуля. Намагайтеся не робити випадкових ходів, але й не роздумуйте над ходом занадто довго.%

Вирішуйте математичні та логічні задачі. Вивчіть принципи програмування і кібернетики. Читайте аналітичні статті з області політики, економіки, психології та інших. Вчіться виділяти основні думки в тексті.

Піддавайте сприйняту інформацію критиці, сумнівайтеся в усьому, навіть у найочевидніших речах. Дискутуйте з друзями на неоднозначні теми. Задавайте логічні запитання самому собі. Розглядайте протилежні точки зору і намагайтеся діалектично поєднати їх в одне ціле, паралельно розвиваючи кожну з гіпотез.

Плануйте своє життя. Намічайте опорні пункти на майбутній день, тиждень, місяць, рік. Потім аналізуйте досягнуті результати. Оформляйте аналіз у вигляді таблиць, діаграм, графіків. Відзначайте дати і ключові події. Так ви зможете не тільки розвинути аналітичне мислення, а й грамотно організувати свою діяльність.

«Включайте» логіку при спілкуванні з людьми. Перш ніж що-небудь сказати, спробуйте в розумі вибудувати можливі варіанти розвитку подій після тієї чи іншої вашої фрази. Після такого аналізу виберіть оптимальне висловлювання. Цей прийом дуже корисний при вирішенні спірних і конфліктних ситуацій.

Не рекомендується робити упор на одній півкулі, адже гармонійний розвиток особистості має бути різнобічним. Головний мозок являє собою злагоджений «кооператив»: розвиток однієї півкулі стимулює розвиток іншого, тоді як «перевтома» одного з півкуль веде до загальному інтелектуальному застою. Невипадково відомі математики пишуть гарні вірші.

Теги: аналіз, півкуля, мислення, склад, лівий, аналітик

Найбільш затребувані жіночі професії

% Olga A, автор JustLady. % % %
����� �������������� ������� ���������
% Переважна більшість професій відмінностей за статевими ознаками не мають. Жінка-військовий або няня-чоловік - явище цілком припустиме. Однак історично склалося, що на певні вакансії найчастіше беруть жінок.
% Статті за темою «Найбільш затребувані жіночі професії» %
Найбільш затребувані жіночі професії
% Найбільш затребувані жіночі професії %
Найбільш затребувані жіночі професії
% Найперспективніші жіночі професії %
Найбільш затребувані жіночі професії
% Найперспективніші жіночі професії %
Найбільш затребувані жіночі професії
% Найнебезпечніші жіночі професії %

Одна з найбільш затребуваних жіночих професій - стюардеса. Більшості пасажирів авіалайнерів скрашують години та хвилини, проведені в польоті, усміхнені та доброзичливі бортпровідниці. Особливо це стосується бізнес-авіації.

Залишаються затребуваними жінки-лікарі і, особливо, медичні сестри. Для більшості пацієнтів вони є не тільки докторами, а й «домашніми» психологами. Кому ж як не доброзичливим «сестричкам», можна поскаржитися на своє життя і болячки.

Ще одна професія, на яку потрібно жінка - танцівниця. В одному ряду з нею стоїть актриса. Артистичність, краса і емоційність цих професій робить їх жіночими по праву. Витонченість і граціозність цінують, насамперед, в жінках.

Самими споконвічними і популярними жіночими професіями можна назвати професії домогосподарки, няні, прачки, прибиральниці, покоївки, офіціантки, продавщиці. Вони завжди будуть потрібні. Затребувані також кравчині.

Пов'язано це з тим, що жінка, насамперед, берегиня домашнього вогнища. Вона готує, прибирає, пере, шиє і в'яже, виховує дітей, обслуговує родину.

І, звичайно ж, найбільш затребуваною жіночою професією була і залишається професія секретаря або, як зараз прийнято говорити, офіс-менеджера. Для керівника будь-якого рангу завжди бажаною буде хороша помічниця.

Перспективною для жінки є професія бухгалтера. Крім того, завжди будуть потрібні економісти та фінансисти. Професія бухгалтера хороша для жінки тим, що можна почати з курсів і невеликої зарплати, а потім, при бажанні, зробити кар'єру.

Одна із затребуваних зараз професій - менеджер з туризму. Поки ця посада не вимагає спеціальної освіти. Крім того, туристичний бізнес потребує операторах з бронювання авіаквитків. На цих посадах працюють, як правило, жінки.

Поступово зростає затребуваність бренд-менеджерів або фахівців по товарах. В їх роботі все частіше потребують різні підприємства і фірми. Фахівці цієї професії виробляють у покупців звичку до певних торгових марках, відповідають за обсяг продажів і прибуток. Для того щоб оволодіти професією бренд-менеджера, необхідний досвід роботи в брендової компанії і вищу освіту. Отримують цю професію, в основному, жінки.

Теги: професія, курс