Яка професія тобі підходить?

% Ольга Долбишева, автор JustLady. % % %
����� ��������� ���� ��������?
% Проблема вибору професії актуальна в будь-якому віці. У житті будь-якої людини може наступити період перегляду життєвих принципів, способу життя і професійного шляху. Буває, що вибір молодості виявляється помилковим, а колись улюблена робота з часом приносить розчарування і стає небажаною. Успіхів у роботі найчастіше домагаються ті, для кого вона є не тільки способом отримання грошей, але і приносить моральне задоволення.
% Статті за темою «Яка професія тобі підходить? » %
Яка професія тобі підходить?
% Як зрозуміти, яка професія тобі підходить %
Яка професія тобі підходить?
% Як дізнатися, яка робота тобі підходить %
Яка професія тобі підходить?
% Які професії підходять вашому знаку Зодіаку %
Яка професія тобі підходить?
% Знаки Зодіаку та кар'єра %

Визначити, яка професія вам підходить, можна за допомогою психологічних тестів. Тести дозволяють точно визначити сферу діяльності, здібності та нахили до того чи іншого виду занять. Велика кількість як платних, так і безкоштовних тестів з вибору професії представлено в інтернеті. Вони дозволять визначити напрямок для пошуку. Якщо ж ви володієте хорошими здібностями до декількох видів діяльності та відчуваєте до них однаковий інтерес, зверніться за консультацією до досвідченого психолога. Він проведе серію спеціалізованих тестів і допоможе виявити найбільш сприятливу професію для подальшого розвитку.

При виборі професії слід враховувати не тільки здібності та нахили, але і темперамент. Існує чотири основних типи темпераменту: холерик, флегматик, сангвінік і меланхолік. Холерики швидко приймають рішення, легко налагоджують контакт з людьми, але можуть бути запальними і неврівноваженими. Їм не підійде рутинна робота, а також робота, пов'язана з великими напруженнями психіки і фізичних сил. Холерикам близькі професії, пов'язані зі сферою послуг і спілкуванням з людьми: продавцем, диспетчером, адміністратором, журналістом.

Сангвініки відрізняються оптимістичним ставленням до життя, тонким гумором і вмінням ладити з оточуючими. Вони спокійні, врівноважені і впевнені в собі. З сангвініків виходять хороші психологи, лікарі, вчителі та менеджери з продажу.

Флегматикам властива повільність у діях і неквапливість у прийнятті рішень. Вони можуть бути хорошими керівниками в тій сфері, де не потрібно поспіх, а потрібен ретельний аналіз ситуації і вміння покладатися на факти і цифри. Флегматикам підійде статична і вдумлива робота, не пов'язана з частими поїздками і швидкістю реагування.

Меланхоліки володіють тонким почуттям прекрасного, але вони ранимі і вразливі. Як правило, це люди творчі - письменники, поети, художники, стилісти, дизайнери або вчені.

Вибираючи ту чи іншу професію, керуйтеся наступними факторами: особистим інтересом, наявністю необхідних здібностей, особливостями темпераменту, станом здоров'я, можливістю кар'єрного просування і зростання доходів. Тоді у вас буде більше шансів зробити правильний вибір і досягти професійних успіхів.

Теги: тип, професія, тест, вибір, темперамент

Як навчитися стригти

% Майстер, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������
% Мати гарну зачіску хоче кожен, але тільки не кожен може дозволити собі походи в салони краси. І справа зовсім не в грошах, хоча часом стрижка в хорошому салоні може обійтися в половину зарплати. Дуже часто подібні походи ніяк не вдається поєднати з розпорядком робочого дня. У такому випадку можна навчитися самостійно стригти себе. Важливо знати лише деякі основи перукарського мистецтва.
% Статті за темою «Як навчитися стригти» %
Як навчитися стригти
% Як стригти волосся %
Як навчитися стригти
% Коли і як стригти волосся %
Як навчитися стригти
% Як часто потрібно стригти волосся %
Як навчитися стригти
% Як стригти волосся вдома %
% Отже, перш ніж почати стрижку, помийте волосся, а потім добре їх розчешіть, тому як стригти їх набагато легше, ніж сухі. Для того щоб волосся в процесі стрижки не пересихали, тримайте напоготові невелику пляшку з водою і розпилювачем. Приготуйте добре наточені ножиці, або якщо ви плануєте стригтися самостійно регулярно, купіть спеціальні перукарські ножиці. Якщо ви тільки вчитеся, відрізайте за один раз невелика кількість волосся. Якщо вони будуть трохи довше того, що ви хотіли отримати в результаті, завжди можна підрізати ще. А от якщо волосся стане надто короткими, тому ви їх вже не приклеїте.%

Починайте завжди з найбільш простих стрижок, наприклад, тих, де волосся однакової довжини. Для початку визначтеся з довжиною, а потім невеликими прядками зрізайте волосся, поки не укоротите їх по всій голові. Обов'язково залишайте невеликий запас довжини, щоб у разі дрібних огріхів можна було підрівняти їх.

Існує і більш простий варіант. Ви можете спочатку зробити модельну стрижку в салоні, а потім в домашніх умовах тільки підрізати пасма таким чином, щоб зберегти її первинний вигляд. Але майте на увазі, що швидкість росту волосся на різних ділянках голови неоднакова.

Якщо ви володарка кучерявого волосся - тоді обрізайте волосся набагато довше того, що ви хочете, тому що коли волосся висохне, то стануть набагато коротше. І, отже, і сама зачіска буде мало нагадувати ту, яку ви собі уявляли.

У тому випадку, якщо ваші волосся густе і жорсткі - завжди зістригайте за один раз невеликі прядки, бо ризикуєте тільки зіпсувати не тільки зачіску, але й самі волосся.

Яку б стрижку ви не вибрали, завжди пам'ятайте про те, що при її завершенні необхідно прочесати волосся. Це допоможе визначити, чи рівномірно ви підстриглися і, якщо ні - підправити нерівності.

Що стосується чоловічих стрижок - то тут все значно простіше. Існують спеціальні електричні машинки з різними насадками, за допомогою яких можна легко зробити будь-яку зачіску. Просто виберіть потрібну насадку - і вперед! А якщо хочете - то цілком можете кардинально змінити імідж свого молодого чоловіка: візьміть звичайний гель для гоління, нанесіть його на волосся і акуратно збрийте все зайве. Вийде досить сміливо і оригінально. Головне, щоб молода людина не засмутився ...

Крім того, існує велика кількість відео-уроків і навчальних програм, а також спеціалізованої літератури з прикладами та малюнками, що допоможе вам досить швидко стати професіоналом в перукарському справі.

Теги: стрижка

Як відкрити косметологічний кабінет

% Ірина Ларталь, автор JustLady. % % %
��� ������� ����������������� �������
% Жінки завжди прагнуть залишатися молодими і красивими. Для досягнення цих цілей вони не шкодують ні часу, ні грошей. А це - вічний двигун для розвитку «прекрасного» бізнесу. Отже, ви вирішили відкрити косметологічний кабінет. Що необхідно врахувати.%
% Статті за темою «Як відкрити косметологічний кабінет» %
Як відкрити косметологічний кабінет
% Косметологічні процедури як спосіб зняти стрес %
Як відкрити косметологічний кабінет
% Як залучити чоловіків на косметологічні процедури %
Як відкрити косметологічний кабінет
% Поради косметолога. Професійний погляд на проблему догляду за шкірою %
Як відкрити косметологічний кабінет
% Зморшки на лобі: як з ними боротися? %
% Перш ніж відкрити свою справу, виберіть, на клієнта якого рівня він буде націлений. Виходячи з цього, вже підберіть відповідне приміщення та обладнання, а також косметичні лінії та витратні матеріали. Досвідчені косметологи стверджують, що краще відкрити салон з наступними послугами: догляд за шкірою обличчя та епіляція, догляд за шкірою тіла і масаж, консультації косметолога, всі види пірсингу, при необхідності (розширення цільової аудиторії) - манікюр (педикюр) і перукарські послуги.%

Зручніше розмістити косметологічний кабінет на території перукарні, сауни, медичного центру, будинку побуту, лікувально-профілактичного закладу. При виборі приміщення врахуйте, що загальна площа салону або кабінету повинна бути не менше 15 квадратних метрів, а на одного майстра має припадати не менше 8 квадратних метрів.

У косметологічному кабінеті обов'язково повинні бути підсобні приміщення і приміщення для стерилізації, гардероб, туалетна кімната, кімната очікування.

При облаштуванні кабінету зупиніться на медичних меблів, яка добре чиститься і миється. Масажні та косметичні процедури віднесені до розряду медичних, тому обладнання повинне бути спеціальним. Придбайте для кабінету: мобільну візок для інструментів, стіл для майстра, туалетний столик, косметичне крісло, гвинтовий стілець, стілець для спеціальної парової ванни, шафа для чистої білизни, умивальні раковини (з гарячою і холодною водою).

Відкриття косметологічного салону або кабінету допускається тільки після дозволу місцевих санітарно-епідеміологічних служб, у вас також повинна бути ліцензія на цей вид діяльності, документи про постановку на облік у податкових органах і дозвіл пожежної охорони.

Щоб визначитися з цінами послуг, прорахуйте свої витрати, інтереси майстри, оцініть конкурентне середовище. Спочатку ціни варто зробити трохи нижче, провести ряд акцій, а коли сформується своя клієнтська база, ціни можна підняти, а постійним відвідувачам зробити знижки.

Не розраховуйте на високу рентабельність даного підприємства. Приблизний термін окупності витрат - три роки.

Зверніть увагу, що попит на косметичні послуги носить сезонний характер. Перший пік відвідуваності припадає на найбільш ранню весну, другий пік - осінній, після відпусток.

Постарайтеся знайти для свого салону «родзинку», яка допоможе залучити клієнтів. Наприклад, щоб робити педикюр, купіть спеціальне обладнання, за допомогою якого цю процедуру можна робити, не розпарюючи ноги, або купіть спеціальну лазерну систему для видалення волосся.

Теги: кабінет, послуга, косметолог