Як дізнатися, яка робота тобі підходить

% Daria Dyatlova, автор JustLady. % % %
��� ������, ����� ������ ���� ��������
% Зараз люди набагато частіше змінюють роботу, ніж двадцять років тому. У соціології це явище називається високою професійною мобільністю. Сучасна людина більше звертає увагу на те, що йому важливіше: саморозвиток, нові творчі завдання, свіжі враження, задоволення від своєї праці. У пошуках роботи важливо зрозуміти, який вид діяльності підходить вам більше.
% Статті за темою «Як дізнатися, яка робота тобі підходить» %
Як дізнатися, яка робота тобі підходить
% Яка зубна паста краще? %
Як дізнатися, яка робота тобі підходить
% В'язання - хобі чи робота? %
Як дізнатися, яка робота тобі підходить
% Як захистити від злому @. @ Свою підсвідомість %
Як дізнатися, яка робота тобі підходить
% Молочниця у жінок: симптоми, лікування молочниці %
% Як правило, є два шляхи - працювати за профілем отриманої освіти або спробувати знайти своє покликання в іншій області. Уважно вивчіть ринок праці, проаналізуйте, які професії користуються попитом. Візьміть чистий аркуш паперу, випишіть всі ваші вміння та навички у професійній діяльності та суміжних з нею сферах. Провівши ревізію, оцініть свої сильні і слабкі сторони, подумайте, над чим ще треба попрацювати.%

Запитайте себе, ніж насправді ви хотіли б займатися. Можливо, у вас є улюблене хобі, яке зможе приносити дохід. Або ви мріяли про щось в дитинстві, але ставши дорослою, викинули цю ідею з голови. Тоді не вистачило сміливості. Але може бути зараз варто ризикнути і спробувати? Так ви зумієте створити для себе ідеальну роботу. Якщо ви любите дітей, вам завжди подобалося з ними возитися, краще рішення - відкрити приватний дитячий садок. Попит на ці послуги завжди досить високий, і всього кілька дітей зможуть забезпечити вам певний дохід від улюбленої справи. Ті, хто любить готувати, могли б подумати про відкриття маленького кафе. Щоб перевірити, чи дійсно вам підійде це заняття, спробуйте для початку приготувати частування на кількох вечірках у приятелів.

З'ясуйте, які курси є у вашому місті, і запишіться на кілька пробних занять. Якщо щось доведеться вам не до душі, ви завжди зможете піти на інші курси. Пам'ятайте: ви не зобов'язані вибирати роботу один раз і назавжди. Адже тільки випробувавши різні професії, ви зможете вибрати ту, яка виявиться для вас найбільш підходящою, близькою.

Якщо не можете визначитися самостійно, зверніться до психолога. Найчастіше людина погано розуміє самого себе, плутає мрії з дійсністю. Фахівець допоможе усвідомити свої потреби, розібратися в тому, що приносить вам задоволення, в якій області ви зможете реалізувати себе найкраще.

При кожному центрі зайнятості населення є консультант з профорієнтації. Використовуючи спеціальні особистісні тести, він допоможе пізнати ваші професійні схильності, а також підкаже, як ефективніше використовувати сильні сторони характеру. Добре орієнтуючись на ринку праці, консультант зможе розповісти про нові професії, про які ви ще не чули. Можливо, одна з них і стане вашим покликанням.

Теги: робота, покликання

Як написати хорошу характеристику

% Bosyak, автор JustLady. % % %
��� �������� ������� ��������������
% Хороша характеристика на співробітника - його шанс піднятися по кар'єрних сходах. Якщо людина дійсно заслуговує позитивних відгуків, потрібно написати характеристику правильно.
% Статті за темою «Як написати хорошу характеристику» %
Як написати хорошу характеристику
% Як скласти свою характеристику %
Як написати хорошу характеристику
% Як написати резюме економіста %
Як написати хорошу характеристику
% Як написати ТЗ %
Як написати хорошу характеристику
% Як написати професійне резюме %
% Перед тим як почати писати характеристику, потрібно мати чітке уявлення про те, що вона собою представляє. Власне характеристика - це тезове виклад службової та громадської діяльності працівника на підприємстві.%

Так як характеристика - документ офіційний, вона має певну структуру. Перше, що потрібно вказувати - прізвище, ім'я та по батькові характеризується. Наступні дані у списку - освіта. Необхідно вказати, які навчальні заклади співробітник закінчив, чи проходив курси підвищення кваліфікації, які.

Потім потрібно вказати, з якого часу працює співробітник на вашому підприємстві. В хронологічному порядку необхідно написати, які посади він обіймав за весь період своєї роботи, які обов'язки на нього були покладені.

Після вступу вам потрібно не просто перерахувати ділові та особистісні якості людини - необхідно дати їм оцінку. Оскільки характеристика носить позитивний характер, саме з цього боку і підходите до оцінки. Наприклад, можна написати, що співробітник має високий рівень професіоналізму, добре знайомий з документацією. Не забудьте згадати про те, як він ретельно виконує посадову інструкцію.

При описі працездатності, важливо згадати його вміння розвиватися і здатність до навчання. Уявіть працівника з кращого боку - він уміє вирішувати поставлені перед ним завдання, правильно розподіляє робочий час, активний і ініціативний в міру.

Важливо відзначити комунікативні та управлінські якості співробітника. Потрібно описати, як він уміє вирішувати конфлікти, справляється з керівництвом відділу, знаходить спільну мову з іншими підрозділами.

На закінчення відзначте етичні якості людини. Наприклад, наскільки він товариський і стрессоустойчів. Не забудьте, що при написанні хорошою характеристики краще використовувати позитивні вирази для оцінки.

Теги: характеристика

Бізнес по-жіночому: оригінальні ідеї

% Вікторія Сєрова, автор JustLady. % % %
������ ��-������: ������������ ����
% Роль добувача числиться за чоловіком здавна. Він зобов'язаний захищати і забезпечувати свою сім'ю. Почавши з полювання на мамонтів, сфера чоловічих інтересів змістилася до воєн, а потім до роботи і бізнесу. У жінок історія була іншою. До рівняння прав обох статей, обов'язки жінок зводилися до виховання дітей, зберіганню вогнища і створення прекрасного. З рівнянням прав тендітним і ніжним жінкам довелося забезпечувати себе самим, граючи за правилами чоловічого бізнесу. З часом стало зрозуміло, що жіночій душі чужі жорсткі чоловічі ігри.
% Статті за темою «Бізнес по-жіночому: оригінальні ідеї» %
Бізнес по-жіночому: оригінальні ідеї
% Як навчитися жити по-жіночому %
Бізнес по-жіночому: оригінальні ідеї
% Самокритика по-жіночому: пощади не буде? %
Бізнес по-жіночому: оригінальні ідеї
% Любовні фантазії по-жіночому %
Бізнес по-жіночому: оригінальні ідеї
% Самокритика по-жіночому: пощади не буде? %

Жіноча природа відрізняється від чоловічої не тільки у фізичному плані, але і в плані емоційно-енергетичному. Жіноча природа гармонійна: спокійна, ніжна і м'яка. Гармонія порушується, якщо жінка починає робити щось без задоволення. Внаслідок цього, бізнес, побудований за чоловічими правилами, суперечить жіночій природі. Рівняння прав підлог не минуло без додавання обов'язків. Жінки змушені були приміряти на себе чоловічі ролі, ставши добувачка. Свої права їм довелося відстоювати, граючи за правилами чоловіків у чоловічому світі. Поступово жінки вжилися в чоловічі ролі, які стали їм звичні. І зараз нікого не дивує, якщо жінка має амбіції, проявляє чоловічі якості, а також заробляє більше за чоловіка, займає вищу позицію і будує свій бізнес. Але, пригнічуючи свою жіночність, багато пані отримали натомість неврози, стреси, хвороби і невлаштовану особисте життя.

Виходом з цієї сумної ситуації може стати бізнес по-жіночому, який будується на тому, що приносить жінці задоволення. Логічно припустити, що відмінним варіантом жіночого бізнесу стане розвиток свого улюбленого хобі.

Зараз хобі для багатьох жінок - це можливість відпочити після важкого дня, підняти собі настрій, урізноманітнити життя. Примітно, що жіночі хобі найчастіше являють собою споконвічно жіночі заняття, які сприятливо позначаються на їх енергетиці. На основі хобі і потрібно будувати оригінальний бізнес для жінок.

Завжди в ціні будуть унікальні предмети, зроблені своїми руками. Хенд-мейд останнім часом набув особливої ​​популярності. Створення модних аксесуарів, прикрас, пошиття і в'язання оригінального одягу - привід відкрити невелике ательє або інтернет-магазин. На хороший товар завжди знайдеться покупець. А відмінний смак в підборі одягу можна перетворити на заробіток, закінчивши курси і ставши стилістом.

У сфері краси також можна знайти собі застосування, якщо ви вмієте робити нарощування нігтів, манікюр, гарний макіяж, укладання або нарощування волосся. Подібні послуги завжди залишаються затребуваними, тому їх з легкістю можна зробити основою бізнесу по-жіночому.

Якщо ви - майстер давати поради подружкам, любите допомагати людям, завжди можете підняти настрій і допомогти вийти з важкої ситуації, спробуйте свої сили в психології. Психологічну освіту нагоді вам не тільки для побудови бізнесу, а й в особистому житті.

Жіночий бізнес легко організувати, якщо ви володієте художніми талантами, а також навичками роботи зі спеціалізованими комп'ютерними програмами. Зараз дизайн затребуваний і в друкованій поліграфії, і в інтернет-середовищі, а щоб реалізувати свої здібності не обов'язково працювати на організацію. Навпаки, можна відкрити свій власний бізнес без особливих ризиків.

Якщо ваша пристрасть - декорування предметів, декупаж, розпис скла, оформлення будинку або вашого дачної ділянки, можна замислитися про те, щоб зробити це своїм жіночим бізнесом. Декорування, дизайн інтер'єрів, а також ландшафтний дизайн останнім часом стали затребувані. З часом можна відкрити дизайн-бюро або магазин саморобних подарунків.

Вміння смачно готувати і оформляти страви також заслуговує похвал не тільки з боку близьких людей. Щоб ваші кулінарні шедеври могла оцінити широка публіка, відкрийте своє кафе або готуйте на замовлення для різних свят та заходів.

Розповідати казки можна не тільки своїм дітям, якщо ви майстерно вмієте поєднувати слова в красиві розповіді, то написання книг, статей, оповідань може стати вашим жіночим бізнесом. Любов до дітей - привід відкрити домашній дитячий сад. Захоплення флористикою допоможе організувати роботу квіткового магазину. А якщо без фітнесу і танців ви не можете прожити ні дня, то, без праці, зможете вчити інших премудростям йоги або стрип-пластики.

Як бачите, кожне жіноче захоплення може стати ідеєю для розвитку повноцінного бізнесу, який не буде суперечити жіночій природі, доставляючи задоволення своїй господині.

Однак просто так взяти і почати свою справу, без сумніву, зважиться не кожен. Майже всі ми сумніваємося, зважуємо всі за і проти і в кінцевому підсумку здаємося, так і не розпочавши.

Видавництво "Манн, Іванов і Фербер" випустило чергову гарну книгу - цього разу відомої майстрині і дизайнера бус Світлани Військової, в якій вона ділиться своїм особистим досвідом і розповідає історії інших людей, які сміливо йшли від звичної офісної рутини і знаходили своє покликання у творчості . Що може бути більш підбадьорливим в нових починаннях, ніж чужий успішний досвід?

З одного боку, книга "Створи і продай" - це якийсь умовний бізнес-план для новачків-хендмейкеров, який допоможе з самого початку правильно позиціонувати свою творчість, а головне - успішно продавати, а не працювати в стіл. Але з іншого боку, Світлана Військова написала цілий путівник для творчих людей, заплуталися в процесі пошуків себе, і це - найцінніше в її книзі.

Світлана Військова покроково і простими словами пояснює всі етапи творчого процесу: від замовлення матеріалів та ціноутворення до продажу і формування своєї клієнтури. В "Створи і продай" також можна знайти цінні рекомендації - чого робити на першому етапі зовсім не варто, а на що потрібно звернути увагу. Книга читається на одному подиху і неймовірно надихає на нові подвиги, тому якщо вам дуже хочеться, але ніяк не можете зважитися - книга Світлани Військової вам в помічники.

Теги: ідея, бізнес, жінка