Професія моделі: що дають модельні агенства
% Олена Преснякова, автор JustLady.
%
%
%
% Щоб стати високооплачуваною моделлю, однією краси буде недостатньо. Необхідно завзятість, талант і трохи везіння. Щорічно сотні тисяч дівчат та юнаків звертаються в модельні агентства, щоб освоїти ази професії, яку вони обрали. І лише небагато підозрюють, що навчання і робота в агентстві - це лише перша сходинка в осягненні всіх тонкощів модельного бізнесу.
% Статті за темою «Професія моделі: що дають модельні агенства»
%
% Як потрапити в модельне агенство
%
% Модельні еталони: пропорції тіла 90х60х90
%
% Тайра Бенкс: історія успіху
%
% Найкрасивіші топ-моделі світу. 10 кращих
%
В даний час в Росії більше 3-х тисяч агентств, виступаючих як посередники між замовниками модельних послуг і самими моделями. Численні портфоліо, адреси, десятки і сотні блискуче виконаних замовлень - ось що може продемонструвати мало не кожне з них при відповіді на питання: а що це ви тут робите?
Але посередник - він і є посередник: бере свій законний (і незаконний) відсоток, залучає все нових замовників і моделей. Це класична піраміда: і фінансова, і кадрова. Але крах їм (а точніше, системі модельного бізнесу) не загрожує. Претендентів на звання моделей хоч відбавляй, а їх поціновувачів - і поготів.
Що ж можуть запропонувати російські модельні агентства? Варто відзначити, що будь-яке агентство існує на декількох рівнях: рівень для початківців (навчання, складання професійного портфоліо), рівень для замовлень (наприклад, участь у презентації продукції не самої «розкрученої» фірми чи бренду), рівень для моделей, при погляді на роботу яких, так і хочеться сказати: «Вищий пілотаж! ». Вони мають право вибирати замовлення, але зазвичай цього не роблять, бо знають, що в шоу-бізнесі незамінних практично немає.
Остання категорія моделей залучає закордонних партнерів, і тому дівчата і юнаки «високого польоту» намагаються якнайшвидше укласти контракт чи не з першим західним агентством, яке робить їм пропозицію. Тут немає ні найменшого натяку на недалекоглядність працівників подіуму, йдеться про те, що власники майже кожного російського агентства розглядають свій бізнес як «соковижималку» без гарантій (трудових, соціальних) для тих, хто потрапив у її палітурка. Професія моделі вікова: лише деякі щасливчики, що вибрали її, зможуть працювати після 28-30 років. А що далі?
Тому в останні роки багато моделей, які розсудливо оцінюють свої перспективи на подіумі, освоюють суміжні професії (фотограф, стиліст) або отримують освіту. Поєднувати курси або навчання у вузі з важкою роботою на «доброго дядю / тітку» в агентстві їм, звичайно, непросто, але модельний бізнес дисциплінує і привчає до думки про те, що кожен повинен їсти свій хліб.
Теги: бізнес, професія, модель, основа, секрет, подіум, агенство
Як налаштуватися на роботу: вчимося самомотивації
% Пластилінова ворона, автор JustLady.
%
%
%
% Нудна, заплутана, складна робота як за помахом чарівної палички не стане раптом для вас захоплюючою і легкою. Але в будь-якій справі, якою ви займаєтеся, необхідно бачити для себе мотив.
% Статті за темою «Як налаштуватися на роботу: вчимося самомотивації»
%
% Самомотивація. Коли настане завтра?
%
% Як налаштуватися на роботу
%
% Як налаштуватися на творчу роботу
%
% «Бадьорі» правила або як налаштуватися на фітнес
%
Чому не хочеться працювати
Багато що залежить від того, як ви ставитеся до роботи і настроюєтеся на неї. Якщо працювати зовсім не хочеться, можливо, ви просто не бачите позитивних мотивів для її виконання. Грамотно поставлені цілі завжди підштовхують людину до діяльності, викликають бажання вчитися, розвиватися, виконувати рутинну роботу і так далі.
З чого починається мотивація
Отже, визначте свої цілі, приступаючи до роботи. Влаштуйте собі мозковий штурм і подумки уявіть, які блага вона здатна вам дати. Це може бути придбання якихось речей на зароблені гроші, поїздка у відпустку чи візит в шикарний ресторан. Уявіть себе, наприклад, в нових туфлях або пальто і асоціюйте бажаний образ зі своїми трудовими обов'язками.
Якщо вам доводиться займатися нецікавим справою, спробуйте все ж звернути увагу на ті аспекти, з яких ви можете отримати для себе користь. Прямо скажіть собі: «Вирішивши це питання, я улагоджу таку проблему, і вона зникне». Або: «Я доведу собі і оточуючим, що можу виконувати свою роботу професійно, якісно і в строк». Відкладаючи яку-небудь роботу на невизначений час, ви рівним рахунком ніяк в ній не просувається.
Режим дозування
Вирішуйте трудові питання поступово. Взятися відразу за об'ємну непосильну ношу набагато важче чисто психологічно, ніж за щось невелике, зрозуміле і дає відчутний результат. Згадайте, як ви вирішували математичні завдання «по діям», які шикувалися в загальний алгоритм. Зверніть увагу на те, в який час доби ваша продуктивність максимальна, і використовуйте його для вирішення найбільш складних завдань, що вимагають зусиль і концентрації.
Мотивація до роботи не виникне на порожньому місці
Найчастіше, щоб захотіти працювати, потрібно просто почати. Апетит, як відомо, приходить під час їжі, але ж так само і з мотивацією: вона не падає звідкись зі стелі, а з'являється вже в самому процесі роботи, коли ви тільки-тільки починаєте її «обмацувати».
Що допоможе сконцентруватися на роботі
Організуйте свою діяльність. Відштовхуючись від своїх власних цілей, намітьте план і хоча б приблизні терміни. Він допоможе вам конкретно направляти свою увагу на роботу, а не розпорошуватися в безлічі турбот. Щоб мати можливість зосередитися, постарайтеся звести до мінімуму дію відволікаючих і гальмуючих чинників.
Теги: робота, мотивація, самомотивація
Гуру продажів: як продавати кому завгодно що завгодно
% Ельза Заріпова, автор JustLady.
%
%
%
% Продажі - непросте заняття, що вимагає великої самовіддачі і часом невдячна. Однак, освоївши кілька дієвих прийомів, ви зможете домогтися гарних результатів.
% Статті за темою «Гуру продажів: як продавати кому завгодно що завгодно»
%
% Як домогтися від кого завгодно чого завгодно
%
% Як швидко заспокоїтися
%
% Запрошення на весілля своїми руками
%
% 5 найбільш диких жіночих фантазій
%
% Продажі починаються з встановлення контакту з клієнтом. Якщо є можливість, постарайтеся заздалегідь зібрати про нього інформацію, яка допоможе завести перша розмова і зробити припущення, що саме з ваших товарів або послуг може бути йому корисно.% Щоб привернути до себе людину, потрібно викликати в нього довіру. Намагайтеся утримувати його погляд, посміхайтеся. Демонструйте спокій і впевненість у собі. Для початку поговоріть про щось відверненому, наприклад, зробіть правдивий комплімент зовнішності клієнта чи обстановці в його офісі, якщо працюєте з юридичною особою.
Використовуйте невербальну підстроювання під клієнта для встановлення зв'язку з ним. Ненав'язливо дублюйте його позу і жести. Обов'язково працюйте зі своєю інтонацією, особливо якщо продаєте по телефону. Вам потрібно вловити темп мови потенційного покупця і скоригувати під нього власний. Крім того, важливо говорити з ним однією мовою. Якщо ви завантажте людини спеціальними термінами, про які він і не чув, це може відштовхнути його.
Коли ви бачите, що клієнт розташований говорити з вами, починайте виявляти його потреби. Задавайте питання про нього або його компанії, які допоможуть дізнатися, що саме важливо для нього у виборі постачальника послуг або товарів і які характеристики важливі в самому продукті. Спираючись на отримані дані, побудуйте свою презентацію.
Розповідь про товар або послугу будується за певними правилами. Не потрібно просто перераховувати переваги вашої фірми і продукту. Озвучуйте виграшні характеристики в зв'язці з вигодою, яку від цього отримає клієнт. Така презентація найбільш ефективна.
Навчитеся працювати з запереченнями, які можуть виникнути на всіх етапах продажів. Заперечення - це сумніви клієнта, які ви повинні постаратися розвіяти. Спочатку покажіть, що ви розумієте його позицію, тому задайте уточнююче запитання, якщо заперечення можна витлумачити неоднозначно, і, нарешті, використовуйте аргументацію, щоб відповісти на заперечення.
Коли всі сумніви розвіяні, переходите до укладення угоди. Якщо клієнт сумнівається - працюйте з його запереченнями, якщо щось не зрозумів по товару - трохи поверніться до презентації. В ідеалі ваше завдання - підписати контракт або обміняти товар на гроші. Програма мінімум - домовитися про наступні кроки, які ви зробите в бік початку співпраці, наприклад, призначення майбутньої зустрічі.
Пам'ятайте, щоб стати гуру продажів, мало володіти потрібними знаннями. Для досягнення високих результатів необхідна регулярна практика в цій майстерності.
Крім того, важливий внутрішній настрій на перемогу. Якщо він буде залишатися з вами і після невдалих спроб, то все вийде, і відсоток успішних продажів буде незмінно рости.
Теги: продаж, кома, гур, мистецтво
|