Професія перукаря

% Андрей Сидоров, автор JustLady. % % %
��������� �����������
% Перукар здатний творити, створювати новий образ, тим самим доставляючи людям задоволення. Недарма в даний час талановиті майстри отримують світову популярність нарівні з іншими творчими людьми. Але що ж являє собою професія перукар, якими якостями повинен володіти справжній професіонал?
% Статті за темою «Професія перукаря» %
Професія перукаря
% Професія - перукар %
Професія перукаря
% Як знайти хорошого перукаря %
Професія перукаря
% Як рідше відвідувати перукаря і виглядати при цьому чудово %
Професія перукаря
% Уроки домашнього перукаря %

Коли людина приходить до перукаря він хоче, щоб майстер знайшов для нього таку зачіску, яка допоможе підкреслити всі достоїнства і красу, а так само виразити індивідуальність. Кваліфікований перукар відразу бачить, що саме потрібно зробити з волоссям клієнта, підбере оптимальну зачіску і відповідний колір.

Новий образ, створений професіоналом, здатний не тільки прикрасити людини, але й надати йому впевненості в собі. Після подібного перетворення люди часом змінюють стиль поведінки і навіть своє життя на краще.

Для того щоб стати справжнім професіоналом у сфері перукарського мистецтва, потрібно володіти певними якостями, які необхідно розвивати в процесі вдосконалення своєї майстерності. Такими якостями є:

• почуття кольору,
% • естетичний смак,
% • спостережливість,
% • хороша зорова пам'ять,
% • організованість,
% • тактовність,
% • вміння спілкуватися з людьми і знаходити вихід у складній ситуації.

Варто відзначити і професії стиліста і візажиста, так як вони тісно пов'язані з перукарським мистецтвом.

Перукар-візажист

Перукарем-візажистом вважається майстер, який прекрасно володіє мистецтвом створення зачіски і нанесення макіяжу. Візажист є своєрідним художником, що створює свої твори на обличчях людей. Прекрасно подібна зачіска здатна перетворити людину, а укупі з майстерним макіяжем виходить абсолютно новий, невпізнанний образ.

Перукар-стиліст

Стиліст - це своєрідний чарівник, який здатний за допомогою зачіски, макіяжу, одягу виразити індивідуальність і створити імідж людини. Сьогодні практично кожна дівчина мріє потрапити на консультацію до перукаря-стиліста, адже він допоможе підкреслити достоїнства, приховати недоліки, навчить правильно одягатися, підбере найбільш підходящу зачіску. І в результаті клієнт повитий в дзеркалі абсолютно іншу людину - більш впевненого, сучасного, що вражає своєю красою.

Але не кожен перукар може стати стилістом. Прагнення розвивати свої здібності, вміння накопичувати досвід, постійний інтерес до модних віянь, удосконалення естетичного смаку, непереборне бажання робити людей гарними - якості, необхідні для талановитого стиліста. Творчість такого майстра стане завжди затребуване й гідно оцінили.

Теги: професія, перукар, стиліст, візажист

Ким можна працювати з середньою освітою

% Eromanova, автор JustLady. % % %
��� ����������������������� ������������
% При влаштуванні на роботу часто потрібна вища освіта, причому це поширюється на багато посад. На сайтах, присвячених пошуку роботи, можна знайти навіть вакансії прибиральниць з цією вимогою. Але це зовсім не означає, що людям із середньою освітою не можна знайти роботу.
% Статті за темою «Ким можна працювати з середньою освітою» %
Ким можна працювати з середньою освітою
% Як навчатися за кордоном %
Ким можна працювати з середньою освітою
% Фітнес-харчування %
Ким можна працювати з середньою освітою
% Навколосвітній круїз: відпочинок і робота %
Ким можна працювати з середньою освітою
% Криза середнього віку у чоловіків %
% Якщо у вас немає профільної освіти, безсумнівно, багато напрямків для вас закриті. Ви не можете працювати бухгалтером, лікарем, фармацевтом, учителем, архітектором ... Але є безліч посад, причому не найменших, на які ви зможете претендувати. Звичайно, велику роль відіграє досвід. Іноді він навіть прирівнюється до наявності вищої освіти. Якщо ви кілька років пропрацювали на одному і тому ж місці, отримали чудові рекомендації і хорошу практику, ви можете перейти на таку ж посаду, але вже в іншій організації. Можна навіть претендувати на більш високий рівень, але, звичайно, отримати таку роботу буде складніше. Отже, працювати з середньою освітою можна в різних сферах. Наприклад, у сфері IT, в рекламі, продажах, закупівлях, ресторанному бізнесі, секретаріаті.%

Ну а якщо у вас немає досвіду роботи, кількість місць, на які ви можете претендувати, значно скорочується. Але все одно список зовсім не маленький. Наприклад, можна влаштуватися менеджером зі збуту, копірайтером, логістом, різноробочим, касиром, оператором, продавцем-консультантом, офіс-менеджером і на інші вакансії. Можна навіть побудувати непогану кар'єру, причому абсолютно без вищої освіти. Для цього потрібно влаштуватися на посаду попроще, отримати необхідні знання та досвід, заслужити довіру керівництва. Якщо ви відповідальний співробітник, навряд чи вас будуть тримати на найнижчих посадах довгий час. Швидше за все, вже через пару років ви зможете домогтися гарного підвищення. Але для цього, звичайно, потрібно багато і якісно працювати.

Звичайно, якщо у вас є хороші зв'язки, ви можете отримати практично будь-яку посаду. На відсутність досвіду і освіти просто закриють очі. Нерідко можна зустріти навіть директорів, які свого часу не отримували потрібних знань. Але на даний момент вони успішно керують великими організаціями. Звичайно, це скоріше рідкість, ніж правило.

Теги: робота, середня, освіта

Як почати політичну кар'єру

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��� ������ ������������ �������
% Почати політичну кар'єру сьогодні може кожен. Головне, щоб було прагнення і велике бажання займатися проблемами країни. При цьому стати політиком - не така вже й складне завдання. Правда, почати доведеться з самих низів.
% Статті за темою «Як розпочати політичну кар'єру» %
Як почати політичну кар'єру
% Як почати політичну кар'єру %
Як почати політичну кар'єру
% Будівництво кар'єри: з чого почати новачкові %
Як почати політичну кар'єру
% Персони: Мішель Обама %
Як почати політичну кар'єру
% Його кар'єра - наша задача %
% Найпростіший спосіб почати політичну кар'єру - це прийти до регіонального відділення тієї партії, якій ви симпатизуєте і попроситися на посаду активіста. Звичайно ж, роботу таку навряд чи назвеш легкою - на перших порах постійно сидіти в офісі не доведеться. Адже в число обов'язків активіста будь-якої партії входить роздача листівок, участь у мітингах, різних зустрічах, зльотах, з'їздах і т.д.%

Товариськість, енергійність і цілеспрямованість - ось те, що допоможе вам приступити до штурму політичної кар'єрних сходів. Досить стабільного становища і ваги в суспільстві можна домогтися всього за 2-3 роки. Як тільки відчуєте, що потрібно переходити на наступний щабель розвитку, постарайтеся стати кандидатом у депутати Думи. Для початку підійде районна або міська.

Не заспокоюється на досягнутому - проявляйте себе як активний депутат, і тоді ви зможете рухатися далі.

Ще один варіант, як можна почати кар'єру політика, - влаштуватися особистим помічником до якого-небудь чинному депутату.

Такі варіанти вас не влаштовують? Можете піти іншим шляхом. Так, наприклад, політиком можна стати, створивши власну партію. Для цього зберіть однодумців, визначте спільні цілі, додатково залучіть прихильників і починайте працювати. Ваше завдання в цьому випадку - придбати певну вагу в політичній системі вашого регіону. Для цього ознайомтеся з проблемами території, на якій ви живете - і спробуйте їх вирішити. Як тільки зможете отримати визнання там, починайте рухатися далі.

Психологи відзначають: найбільше шансів стати успішним політиком у тих людей, які вище навколишніх на півголови, але не більше. Тим, чий зріст перевищує середньостатистичний на цілу голову, буде складніше. Адже розумні, правильні і занадто впевнені у собі люди іншим незрозумілі. Їх побоюються і намагаються триматися подалі. Політик повинен бути рідним - у кожному лідері електорат повинен дізнаватися трохи поліпшеного себе.

Для більш успішного просування в політиці бажано отримати відповідну освіту - юридичну, політичне чи економічне. Це допоможе вам стати більш авторитетною людиною у своєму середовищі. Крім того, ви зможете краще розбиратися в обстановці в країні.

Ну і, звичайно ж, важливо за роки, проведені в політиці, не розгубити свій запал і активність. Тоді й кар'єра буде будуватися легше і швидше. А депутатом ви будете успішним і шанованим.

Теги: кар'єр, сходи, політична, політик, політичний