Як навчитися красиво говорити?

% Ельза Заріпова, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� ��������?
% Добре володіння усною мовою нагоді вам і в роботі, і в особистому житті. Здатність ясно висловити свої думки, цікаво розповісти про подію, переконувати своїх слухачів - ознаки лідера і успішної людини.
% Статті за темою «Як навчитися красиво говорити? » %
Як навчитися красиво говорити?
% Граціозна, наче кішка - як виробити гарну ходу %
Як навчитися красиво говорити?
% Як навчитися виступати перед публікою %
Як навчитися красиво говорити?
% Як швидко навчитися шити %
Як навчитися красиво говорити?
% Як навчитися коньковому ходу на лижах %

Уміння красиво говорити

Голос - це основний інструмент оратора, тому проведіть роботу над ним. Якщо ви говорите занадто тихо або з поганою дикцією, то ризикуєте не донести до своїх слухачів навіть геніальну думку.

Приділіть увагу інтонацій і простежте, наскільки ваша мова багата емоціями. Монотонне бурмотіння здатне приспати навіть саму цільову аудиторію, тому необхідно вчитися красиво говорити.

Виконуйте спеціальні вправи на поліпшення дикції - вчіть скоромовки. Більше читайте вголос, бажано, вірші з виразом або п'єси за ролями. Тренуйтеся у вимові одного речення з різними інтонаціями, і самі переконаєтеся, наскільки важливі емоції в голосі.

Красиво сказано

Щоб ваша мова була правильною і багатою, поповнюйте свій лексикон. Щодня заглядайте в словник і відкривайте для себе нові слова.

Не використовуйте для «красного слівця» складні терміни, зміст яких від вас вислизає.

Як правильно говорити російською

Твори класичної літератури навчать вас вдалим описам, побудови складнопідрядних пропозицій і правильного вживання слів і фраз.

Вчіть напам'ять вірші. Вони розвивають не тільки пам'ять, а й образне мислення, без якого ви не зможете оволодіти красивою, яскравою промовою і навчитися російської мови.

Щоб виражатися грамотно, повторіть правила російської мови. Вірні наголоси і потрібні форми слів - важлива ознака хорошого оратора.

Як навчитися красиво говорити

Уважний спостерігач зможе помітити цікаві деталі, а потім розповісти про них. Більше звертайте уваги на те, що відбувається навколо вас.

Візьміть якийсь предмет, наприклад, мобільний телефон. Підбирайте до нього епітети, намагаючись вибудувати найбільш довгий ланцюжок. На початку списку будуть опису, що не несуть великого смислового навантаження. Ви будете озвучувати очевидні факти, наприклад, що телефон «мобільний» або «чорний».

Підключіть свою фантазію, і вас будуть приходити на розум все більш і більш цікаві описи і порівняння, що визначають суть речі. Наприклад, що телефон «багатостраждальний», якщо його багато разів втрачали або кидали, або «піднімає настрій», тому що ви любите слухати музику через нього.

Такі примітивні ігрові тренування допоможуть вам урізноманітнити свою промову і навчитися говорити красиво.

Як красиво спілкуватися

Буває, що людина починає обговорення одного предмета, а потім плавно поглиблюється в інший, абсолютно не цікавить слухачів. Щоб не занурюватися в такі «ліричні відступи», тримайте в голові план оповідання.

З часом ви і без плану будете висловлювати свої думки в логічній послідовності і зможете навчитися красиво розмовляти. Адже плутана мова - не ознака людини, який добре володіє словом.

Теги: мова, мистецтво

Як оформити портфоліо дизайнера

% Love, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� ���������
% Дизайнер, який шукає роботу, повинен володіти хоча б мінімальним «джентльменським набором» здобувача - портфоліо і резюме. Перше потрібно для того, щоб продемонструвати ваш творчий потенціал роботодавцю. А так як дизайнер, насамперед, є творчою людиною, то до оформлення портфоліо потрібно поставитися з усією серйозністю і креативом.
% Статті за темою «Як оформити портфоліо дизайнера» %
Як оформити портфоліо дизайнера
% Як оформити титульний лист портфоліо %
Як оформити портфоліо дизайнера
% Як зробити портфоліо %
Як оформити портфоліо дизайнера
% Як зробити портфоліо моделі %
Як оформити портфоліо дизайнера
% Як зробити гарне портфоліо %
% У портфоліо дизайнера потрібно розмістити ваші найкращі роботи. Бажано не полінуватися і розбити їх на підкатегорії. Наприклад: векторна графіка, іконки, персонажі, комікси і т.д. Також рекомендується відсортувати їх по проектам: брошури, рекламні листівки, логотипи, ігровий арт, дизайн сайтів. До кожної роботи розмістіть її опис - для кого і з якою метою вона робилася, на чому зроблений акцент, скільки часу витрачено на створення.%

Оскільки роботодавцю зручніше дивитися портфоліо в електронному варіанті, подбайте про створення сайту або pdf-файлу. Можна зробити також слайдовую презентацію або відеоролик.

Більшість роботодавців стверджує, що вони віддають перевагу «вертикальні» портфоліо: гортати вниз набагато звичніше, ніж в сторону. Врахуйте це в розробці своєї добірці робіт. Подбайте також, щоб сторінки не були занадто довгими.

Існує багато інтернет-сервісів, де ви можете розмістити своє портфоліо. Наприклад, http://www.bigblackbag.com/, http://www.behance.net/, http://cargocollective.com/, http://5oup.net/, http: //www.coroflot. com /. Вам потрібно всього лише зареєструватися у вподобаному сервісі і вибрати пакет послуг - тестовий або «про».

При тестовому тарифі ви зможете розміщувати невелику кількість робіт, зате значок «про» дасть вам можливість розміщення необмеженої кількості зображень Вартість «про» зазвичай коливається від 10 $ до 15 $ на рік. Оформляти портфоліо радять в одному стилі, на останній сторінці вкажіть свої контакти і подякуйте роботодавця за увагу.

Створюючи презентацію або ролик, не переборщіть з швидкістю зміни зображень. Зверніть також увагу на звуковий супровід. Воно повинно не напружувати слух роботодавця. Рекомендується легка, тиха мелодія без слів, або класика. Уникайте популярних естрадних пісень і передбачте можливість відключення звуків. Не зайвим в портфоліо буде список ваших клієнтів, посилання на "живі" проекти: сайти, банери, фірмовий стиль і т.п.

Крім комерційних робіт, викладіть кілька проектів, які ви робили для душі. Це дозволяє оцінити творчий потенціал дизайнера і його вміння імпровізувати.

Теги: портфоліо, дизайнер, підготовка

Як стати стилістом

% SvetlanaG-ya, автор JustLady. % % %
��� ����� ���������
% Стилісти - це люди, що створюють оригінальну, запам'ятовується, ефектну і красиву картинку з наявної фактури. Конструювання такого способу - головне завдання стиліста. Вони працюють з телеведучими, зірками естради, створюють образи для модних показів, глянцевих журналів, фільмів і рекламних роликів. Також зустрічаються і локальні стилісти (стиліст-візажист або стиліст-перукар). Якщо ви творча людина, вас приваблює ця професія і ви відчуваєте, що у вас вийде, станьте фахівцем у цій галузі.
% Статті за темою «Як стати стилістом» %
Як стати стилістом
% Як стати яскравіше, стрункішою, ефектніше: поради голлівудського стиліста %
Як стати стилістом
% Як потрапити до стиліста %
Як стати стилістом
% Шопінг зі стилістом: плюси і мінуси %
Як стати стилістом
% Модні професії: візажист-стиліст %
% Щоб стати стилістом, насамперед, потрібно мати схильності до цієї професії. Також необхідно певну кількість грошей на навчання. Якщо ви не маєте достатньо коштів, можна почати з вивчення спеціальної літератури. Це допоможе зробити перші кроки. Для людей, що володіють природним талантом, прочитаних книг і журналів буде достатньо для того, щоб досягти високого рівня і почати свою практику. Головне, тверезо оцінити здібності, так як талановитих одиниці, а людей, які вивчили купу літератури, багато.%

Отже, щоб розпочати навчання, вам буде потрібно вибрати курси. Вони відрізняються за вартістю (від 15 до 120 тисяч рублів за курс), тривалості (від одного місяця до року) і підходу до викладання (від особистості викладача залежить дуже багато). Курси можуть вести самі стилісти (недавні випускники або практикуючі майстри), читати при імідж-студіях або викладати в офіційному навчальному закладі, після закінчення якого видається диплом.

При уявній простоті цієї професії, для роботи в сфері стилю та іміджу потрібно володіти великим багажем знань, на придбання якого йдуть роки. Щось ви отримаєте у вищих навчальних закладах та на курсах, щось вивчіть самостійно, а щось прийде в процесі практики. Втім, для простого консультування достатньо мінімальної підготовки, яка включає:

- Знання цветотипов і вміння їх діагностувати;
% - Знання про типи статури, вміння бачити особливості конкретної фігури;
% - Уявлення про колірному колі і колористиці;
% - Уміння підбирати фасони до певної фігурі;
% - Представлення про формування гардеробу;
% - Знайомство з аксесуарної групою;
% - Навичка шопінг-супроводу;
% - Орієнтування в стилях одягу (спортивному, класичним, романтичному, натуральному і так далі).

Теорії можна навчитися за 2-3 тижні, на відпрацювання навичок може піти кілька місяців, а для удосконалення їх потрібні роки безперервної практики. Тому повноцінна підготовка, крім навичок і знань, представлених вище, включає:

- Знайомство з теорією мистецтв;
% - Знання історичних стилів та історії костюма;
% - Глибоке знання цветосочетаний і колористики;
% - Уявлення про асортименті магазинів і стильових особливостях всіляких марок;
% - Знання в області композиції;
% - Знання в галузі психології;
% - Визначення габитарного іміджу (габітус - зовнішній вигляд конкретної людини);
% - Орієнтування в сучасній моді;
% - Знання етикету і дрес-коду;
% - Володіння мистецтвом макіяжу, гриму та зачіски;
% - Навичка створення будь-якого образу;
% - Вміння формування гардероба різних рівнів.

Для освоєння цього матеріалу буде потрібно не менше 6-7 місяців інтенсивних занять.

Пам'ятайте, вивчення всього вищепереліченого не зробить з вас стиліста автоматично. До знань повинна присовокупляют дуже важлива здатність - вміння з'єднувати всі воєдино і створювати єдиний образ з розрізнених елементів.

Теги: професія, стиліст