Як підвищити працездатність і розумову активність

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� �������� ����������������� � ���������� ����������
% Діяльність сучасної людини, як правило, пов'язана з розумовою працею, сидячою роботою. У багатьох з нас не вистачає ні сил, ні бажання, для фізичних навантажень - відвідування спортзалу, басейну. Результатом такого способу життя стає знижена працездатність і низька розумова активність. Якщо ви помітили у себе ознаки того чи іншого, то знайте - пора міняти спосіб життя і раціон харчування.
% Статті за темою «Як підвищити працездатність і розумову активність» %
Як підвищити працездатність і розумову активність
% Як кольори впливають на самопочуття? %
Як підвищити працездатність і розумову активність
% Ефірні масла для релаксації %
Як підвищити працездатність і розумову активність
% Цей корисний секс %
Як підвищити працездатність і розумову активність
% Як поліпшити мозковий кровообіг %

По-перше, перегляньте своє ставлення до роботи і свій спосіб життя. Ви повинні зрозуміти, що чим більше часу ви будете присвячувати тільки роботі, тим нижче буде її якість. Для повноцінного і продуктивного розумової праці потрібна зміна діяльності. Це може бути фізична праця або спортивні навантаження. Але вони повинні бути регулярними. Навіть щоденна півгодинна прогулянка перед сном, ранкова пробіжка, вже дозволять вам розвантажити мозок, дати йому перепочинок і наситити киснем кров, поліпшити кровопостачання і мозкову діяльність.

Вихідні дні використовуйте з максимальною користю - запишіться в басейн або тренажерний зал, хоча б раз на тиждень дайте своєму організму можливість фізично потрудитися в посиленому режимі. Поїдьте за місто, на природу, просто погуляйте в лісі, посидьте на березі річки, водоймища. Це найпотужніша енергетичне підживлення, якою вам цілком буде досить на цілий робочий тиждень.

По-друге, зверніть увагу на свій режим харчування і раціон. Постарайтеся з ранку снідати щільно, навіть якщо вам не дуже хочеться. Ранкові години і деякий час після обіду - найпродуктивніші для розумової діяльності, тому в цей час краще не відволікатися на думки про їжу. Обідайте повноцінно, не обмежуйтеся чашкою чаю і бутербродом.

У вашому раціоні повинні бути збалансовані страви, що містять білки, що сприяють виробленню стимулюючих діяльність головного мозку речовин - допаміну і адреналіну. Вони прискорюють реакцію і процес мислення, збільшують енергію. При цьому білок, що надходить у ваш організм повинен бути як тварини, так і рослинного походження.

Поліпшать діяльність мозку і продукти, що містять крохмаль - чорний хліб, картопля, горіхи, рис, бобові. Що стимулюють активність мозку вітаміни групи В і нікотинова кислота знаходяться в рибі, яйцях, крупах, молочних продуктах. Відмінний стимулятор - полінасичені жирні кислоти, які містяться в оливковій олії і рибі. Харчуйтеся різноманітно і збалансовано, їжте більше свіжих овочів і фруктів і ви зможете зберегти здатність концентрувати увагу, поліпшити пам'ять і активізувати розумові процеси.

Теги: харчування, процес, раціон, працездатність, активність

Як зрозуміти, яка професія тобі підходить

% Андрей Ремезов, автор JustLady. % % %
��� ������, ����� ��������� ���� ��������
% Знайти свою професію досить складно. Дуже часто буває так, що людина витрачає роки на навчання і тільки потім розуміє, що це зовсім не те, чого він хотів. Як не помилитися з вибором професії?
% Статті за темою «Як зрозуміти, яка професія тобі підходить» %
Як зрозуміти, яка професія тобі підходить
% Як дізнатися, яка робота тобі підходить %
Як зрозуміти, яка професія тобі підходить
% Молочниця у жінок: симптоми, лікування молочниці %
Як зрозуміти, яка професія тобі підходить
% Який вид спорту вибрати? %
Як зрозуміти, яка професія тобі підходить
% Чи можна красиво кинути хлопця? %
% При виборі професії скористайтеся консультацією астролога. Незважаючи на те, що офіційна наука не визнає астрологію, досвідчений фахівець зможе дати вам дуже точні рекомендації. Тільки врахуйте, що під час візиту до нього або під час спілкування з ним по інтернету не слід розповідати про свої інтереси та уподобання. Нехай його поради будуть засновані виключно на вашій натальной карті і вашої фотографії (якщо вона буде потрібно). Врахуйте, що якщо ви не знаєте дату вашого народження з точністю до хвилин, астрологу доведеться провести досить складну процедуру відновлення точного часу народження. І для цього йому потрібні додаткові дані, які зазвичай це якісь важливі події вашого життя.%

Якщо ви насторожено або скептично ставитеся до астрології, скористайтеся іншими способами з'ясування вашого життєвого шляху. Спробуйте наступний метод: уявіть, що ви абсолютно забезпечена людина, якій не треба думати про завтрашній день. І подумайте про те, чим би ви займалися в цьому випадку? Тобто - займалися виключно для душі? Поставтеся до цього дуже серйозно. Постарайтеся з'ясувати, яка справа приносить вам справжнє задоволення. Якщо це вдалося, і ви впевнені у своєму виборі, спробуйте зрозуміти, як можна перетворити подобається вам заняття в професію. Часом це здається складним, але тому, хто не зраджує мрії, зазвичай все вдається. Наприклад, людина з'ясовує, що йому подобається подорожувати. У цьому випадку він може стати професійним мандрівником, журналістом, розповідають про інші країни, письменником, що описує свої подорожі. Варіант знайдеться завжди, було б бажання його шукати.

При виборі професії ні в якому разі не оцінюйте її на предмет принесеного нею доходу. Гроші - це добре, але вони ще нікого не зробили щасливим (повірте мільйонерам і мільярдерам - вони знають, що говорять). Якщо ви, прокидаючись вранці, з тугою думаєте про те, що вас чекає цілий день ненависної роботи, то цього не окуплять ніякі гроші. Людина народжена для щастя - так ідіть до нього!

Запам'ятайте один секрет світобудови: воно готове виконати ваші найсміливіші бажання. Але для цього треба знати, як їх формулювати. Якщо ви говорите собі: «Я дуже невдачливий і у мене немає грошей», то світобудову з вами погоджується - «Добре, ти невдачливий і в тебе немає грошей». І навпаки, якщо ви сформуєте переконання, що у вас все чудово, а буде ще краще, світобудову з вами погодиться і ваше життя повернеться на краще. І неважливо, що зараз у вас чогось немає - мислите так, як ніби все це у вас вже є. Бажання «Я хочу подорожувати» неправильно. Повинно бути: «Я подорожую». Неважливо, що поки це не відповідає реальності. Були б правильні думки, і потрібні події і можливості не змусять себе чекати.

Теги: професія, вибір

Як вибрати професію за допомогою тесту

% Елеонора Коврижка, автор JustLady. % % %
��� ������� ��������� ��� ������ �����
% Зараз у багатьох школах учні старших класів проходять спеціальний тест на профорієнтацію. Але, часто отримані результати не допомагають і навіть збивають з поставленої мети. Тоді навіщо ж в школах проводяться такі тести і чи потрібно вірити їх результатами?
% Статті за темою «Як вибрати професію за допомогою тесту» %
Як вибрати професію за допомогою тесту
% Яка професія тобі підходить? %
Як вибрати професію за допомогою тесту
% Аналіз крові на вагітність %
Як вибрати професію за допомогою тесту
% Як отримати медкнижку %
Як вибрати професію за допомогою тесту
% Я б в психологи пішла @. @ %
% Тести на професійну орієнтованість бувають найрізноманітнішими. Вони можуть містити всього 20-30 питань і здатні виявити тільки найбільші захоплення, які умовно можна віднести до визначених сфер діяльності.%

Або, навпаки, це можуть бути анкети з численними питаннями, відповіді на які можуть зайняти тривалий час. За допомогою таких анкет можна досліджувати не тільки захоплення, а й визначити деякі риси характеру, які потрібні для роботи в певних областях.

Є тести, які рекомендують вибір професії після їх проходження. Але не варто вважати їх надійними. Вони можуть видати респонденту, що йому варто стати фінансистом, учителем англійської мови та геологом. Але таке поєднання навряд чи можливо в одній людині.

Кращим варіантом є тести, які просто радять певну сферу діяльності, в якій можна спробувати попрацювати. Це може бути менеджмент, фінансова діяльність, логістика та багато іншого. У такому випадку респонденту надається можливість самостійно вибрати професію, а тест підказав йому тільки область, до якої він має схильність.

Отримати більше інформації про найбільш прийнятною сфері діяльності та про наявність якостей, необхідних людям певної професії, допомагають складні психологічні тести на профорієнтацію. Наприклад, якщо після закінчення тесту буде показаний рівень уважності до деталей нижче середнього, то це говорить про те, що респонденту точно не варто йти в логістику та інші області, які потребують великої концентрації.

Подібні тести спеціально розроблені для дорослих і підлітків від 14 років. При формуванні особистості пріоритети і цінності постійно змінюються. Тому учням 9 - 11 класів рекомендується проходити тест щороку, що допоможе не помилитися з вибором спеціальності.

Грамотно обробити результати подібних тестів зможуть тільки психологи, що спеціалізуються на профконсультуванні. Вони зможуть як оголосити результати тесту, так і кожен його окремий показник. А також розповісти про рекомендовані професіях. Послуги профконсультантов можна отримати в кадрових агентствах.

Теги: професія, тест, допомога, вибір, профорієнтація