Як зробити презентацію для компанії

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ������� ����������� ��� ��������
% Презентація вашої компанії - прекрасна можливість переконливо і доступно, з ілюстративним і графічним матеріалом прорекламувати ваше підприємство, познайомити з ним можливих ділових партнерів, клієнтів і замовників, зацікавити їх у співпраці. Саме тому до створення презентації слід поставитися дуже серйозно.
% Статті за темою «Як зробити презентацію для компанії» %
Як зробити презентацію для компанії
% Як представити себе і свою організацію %
Як зробити презентацію для компанії
% Як скласти план презентації %
Як зробити презентацію для компанії
% Мистецтво презентації як елемент професійного зростання %
Як зробити презентацію для компанії
% Як зробити кар'єру %
% Продумайте сценарій презентації. У ньому не повинно бути жодної зайвої деталі, яка відверне увагу глядачів. Текстове і ілюстративний супровід повинні бути чітко прив'язані один до одного. Послідовність викладу повинна бути логічно витримана. Зміст доповіді не повинно бути довгим і виснажливим, але коротким і ефектним.%

Презентація, як мінімум, повинна мати три частини. У першій коротко ознайомте слухачів з історією розвитку підприємства, основними віхами його становлення. Зверніть увагу слухачів на унікальність і високий професіоналізм його кадрів. Тих, ким ви особливо пишаєтеся, можна відзначити в презентації і показати їх фотографії на робочому місці. Розкажіть і про матеріально-технічній базі компанії, відзначте використання високих технологій, новітнього обладнання. Перерахуйте тих ділових партнерів, з якими ви вже плідно співпрацюєте.

У другій частині розкажіть слухачам про продукцію, яку випускає компанія, про товари чи послуги, які вона пропонує. Відзначте ті їх характерні особливості, які роблять вашу продукцію унікальною і конкурентоспроможною. Ті, хто буде присутній на презентації, повинні чітко зрозуміти ваші незаперечні переваги. У них підсвідомо повинна виникнути думка і те, що співпраця з вами обіцяє їм значні вигоди. І це не тільки фінансові кошти, але й престиж.

У висновку ви можете розповісти присутнім на презентації про ті перспективи, які чекають вашу компанію, про основні напрямки її розвитку. Слухачі повинні відчути енергію, силу і активну життєву позицію, яку займають менеджери вашої компанії. У них повинно виникнути бажання приєднатися до вас, щоб разом потрапити в це світле майбутнє, яке вже не за горами при тому потенціалі, про який розповіла їм ваша презентація.

Теги: компанія, партнер

Як вирішити проблему на роботі

% Анна Володіна, автор JustLady. % % %
��� ������ �������� �� ������
% На роботі можуть виникати різні проблеми: підступи колег, натягнуті відносини в трудовому колективі, допущені помилки, тертя з начальством, порушення прав роботодавцем. У кожному з цих випадків важливо знати, як повестися правильно.
% Статті за темою «Як вирішити проблему на роботі» %
Як вирішити проблему на роботі
% Як вирішити проблеми в сім'ї %
Як вирішити проблему на роботі
% Як допомогти чоловікові, коли в нього не ладиться на роботі %
Як вирішити проблему на роботі
% 10 способів вирішити проблеми з підлеглими %
Як вирішити проблему на роботі
% Як на роботі проявляти чоловічу силу, а в сім'ї - жіночу %
% Насамперед визначте, в чому джерело проблеми. Важливо глибоко проаналізувати що відбувається, оскільки не завжди причина погіршення обстановки на роботі очевидна. Іноді справжнє джерело проблем у вигляді заздрісного колеги або закралася системної помилки прихований. Обговоріть стан справ з тими, кому довіряєте. Візьміть до відома їх думку з цього питання.%

Якщо вам будує підступи заздрісний колега, придумайте, як його нейтралізувати. У лиходія є перевага, поки він може діяти таємно у вас за спиною. Можливо, варто відверто сказати йому, що для вас очевидна причина того, що відбувається. Іноді достатньо поставити до відома когось третього - співробітника або начальника, або зовсім винести чорні справи заздрісника на загальне обговорення.

Погано, коли проблеми зводяться до натягнутих відносин у трудовому колективі, в цьому випадку плідно працювати дуже важко. Щоб поліпшити клімат міжособистісних взаємин із співробітниками, постарайтеся знайти спільні інтереси, що об'єднують вас поза роботою. Вишукайте можливість іноді проводити вільний час разом. Для підвищення продуктивності праці влаштуйте штучно змагання з невеликими призами. При будь-якій можливості робіть співробітникам приємні сюрпризи, говоріть їм компліменти. Побачите, що незабаром від роботи у вас будуть тільки позитивні емоції.

Якщо проблема з'явилася через помилку, яку ви допустили, не поспішайте ставити таку ситуацію на вигляд. Спочатку продумайте, що можна зробити для її вирішення. Спробуйте виправити помилку своїми силами. Якщо бачите, що змінити ситуацію не в ваших силах, йдіть на відверту розмову з начальником. Важливо, щоб бос дізнався про проблему саме від вас. Так буде шанс не тільки піднести те, що трапилося в правильному світлі, але і запропонувати продумані заздалегідь рятівні заходи. А це багато в чому полегшить ваше становище.

Коли проблема полягає в тертя з начальником, намагайтеся не йти на відкритий конфлікт. Обговорювати боса з колегами також не слід - це може обернутися проти вас. Якщо начальник поводиться недозволено, а над ним також є керівник, зверніться за допомогою до вищого керівництва.

Якщо конфлікт виник безпосередньо з роботодавцем, то комісія по трудових спорах, інспекція з праці, профспілка - це ті інстанції, де вам можуть допомогти. Звертайтеся туди письмово, прикладайте наявні у вас докази, вимагайте захисту своїх прав.

Теги: робота, колектив, колега, ставлення, проблема

Бізнес-вумен: секрети успіху в кар'єрі

������-�����: ������� ������ � �������
% У всі часи добитися великих успіхів в кар'єрі жінці було значно складніше, ніж чоловікові. Сучасний світ не виняток. Основні складнощі виникають, звичайно ж, після народження дитини, так як жінка вже не може віддаватися кар'єрі так самовіддано і змушена приносити її в жертву. Але, незважаючи на всі складнощі, сьогодні багато пані роблять величезні успіхи в сфері бізнесу або іншої професійної області.
% Статті за темою «Бізнес-вумен: секрети успіху в кар'єрі» %
Бізнес-вумен: секрети успіху в кар'єрі
% Про що мріють господині %
Бізнес-вумен: секрети успіху в кар'єрі
% Кар'єристки зраджують частіше %
Бізнес-вумен: секрети успіху в кар'єрі
% Секрети успіху для молодого фахівця %
Бізнес-вумен: секрети успіху в кар'єрі
% Кар'єризм шкідливий %

Основні секрети успіху в кар'єрі бізнес-вумен полягають у чудовій здатності правильно і чітко організовувати себе і свій час, а також умінні грамотно позиціонувати себе в будь-якому суспільстві. Адже справити на людину, з якою доведеться надалі співпрацювати, позитивне враження - це вже половина успіху. А друга його половина полягає в здатності проявити себе як діловий партнер або грамотний і доброзичливий товариш по службі. Якраз це і стає можливим в чіткому розподілі власного часу. Правильне планування робочого дня дозволяє встигнути зробити якомога більше справ. При цьому якщо жінці притаманна така риса, як цілеспрямованість і завзятість, то бажаний результат не змусить себе довго чекати.

Також будь-яка бізнес-вумен, яка домоглася успіхів у кар'єрі, володіє умінням оцінювати ситуацію і прораховувати свої дії і дії оточуючих на кілька кроків вперед. Подібне володіння прогнозуванням також є одним із секретів успішної бізнес-леді. Адже саме воно допомагає бізнес-вумен обійти своїх конкурентів. Жінка, яка не володіє здатністю передбачати можливі варіанти розвитку події, ніколи не буде дійсно успішною бізнес-вумен.

Важливим секретом успішної ділової леді також є здатність поєднувати роботу і дім, при цьому не перемішуючи робітники і домашні проблеми. Бізнес-вумен ніколи не принесе домашні клопоти, розмови про них, на роботу. І, навпаки, можливий негатив, отриманий на роботі, бізнес-вумен не виллється на членів своєї сім'ї. Уміння переключатися, гнучкість, еластичність психіки є невід'ємний фактор, що впливає на успіх у справах.

І, звичайно ж, неможливо домогтися успіху в жодній сфері діяльності без стресостійкості. Нервозність ще ніколи не йшла на користь людям, опиняється в будь-якій ситуації. І кар'єрні труднощі не виняток.

Таким чином, головним секретом успішної бізнес-вумен є вміння володіти собою і діяти раціонально і адекватно згідно ситуації.

Теги: бізнес, успіх, секрет, кар'єр, сходи, вумний