Що значить - бути найкращою подругою?

% Олена Башкурова, автор JustLady. % % %
��� ������ - ���� ������ ��������?
% Для душевної рівноваги і комфорту будь-якій людині необхідний друг. Особливо жінки потребують підтримки «соратника» - своєї подруги. Але, як відомо, дружити теж треба вміти.
% Статті за темою «Що значить - бути найкращою подругою? » %
Що значить - бути найкращою подругою?
% Як налагодити відносини з подругою %
Що значить - бути найкращою подругою?
% Подруга-розлучниця %
Що значить - бути найкращою подругою?
% Як працювати разом з подругою %
Що значить - бути найкращою подругою?
% Прихована загроза: краща подруга коханого чоловіка %

Справжня подруга - це та людина, яка підтримає в будь-якій ситуації, знайде правильні слова і допоможе в скрутну хвилину. Навіть якщо подруга не схвалює ваші дії, вона не стане відвертатися і засуджувати в цей момент, вона лише може м'яко сказати про це і ненав'язливо покритикувати. У тяжкий час найкраща подруга завжди знайде час для вас, як би зайнята і завантажена не була. Вона разом з вами розділить всі негаразди і буде переживати не менше, ніж ви самі.

Краща подруга ніколи не буде віддавати перевагу вас комусь. Чітка грань, яка розділяє дружбу і любов, завжди буде присутній. Навіть якщо вона закохалася по вуха і перестала орієнтуватися в просторі, вона не забуде про вас.

Краща подруга не буде виступати проти вашого обранця, навіть якщо він їй зовсім не подобається, і вона абсолютно не схвалює ваш вибір. Тільки лише, якщо вона побачить, що ваш коханий дійсно не дуже хороша людина, вона спробує напоумити вас і пояснити, чим може закінчитися ваш роман.

Близька подруга завжди вас вислухає, не дивлячись на те, що ви будете говорити їй це вже вп'яте. Якщо у вас не буде настрою, вона спробує вам його підняти будь-якими способами. З найкращою подругою можна дуріти і не хвилюватися, що ти нерозумно виглядаєш.

Бережіть кращих друзів, дорожите дружбою, так як по-справжньому близької людини по духу знайти дуже складно.

Теги: ставлення, подруга, дружба

Друзі, приятелі, знайомі. Як навчитися дружити

% Zhanna, автор JustLady. % % %
������, ��������, ��������. ��� ��������� �������
% Хороших відносин, добрих, приязних і поважних серед своїх знайомих можуть домогтися, на жаль, не всі. І не завжди це може залежати від соціального статусу, рівня життя, роду занять або обмеженої кількості вільного часу в добі. Просто багато людей не можуть, не вміють і навіть не прагнуть навчитися спілкуватися з новими людьми.
% Статті за темою «Друзі, приятелі, знайомі. Як навчитися дружити » %
Друзі, приятелі, знайомі. Як навчитися дружити
% Як навчитися чути інших %
Друзі, приятелі, знайомі. Як навчитися дружити
% Секс з найкращим другом %
Друзі, приятелі, знайомі. Як навчитися дружити
% Чому люди перестають дружити %
Друзі, приятелі, знайомі. Як навчитися дружити
% Як ладити з друзями %

Спілкування в житті кожної людини має одне з найголовніших і нічим незамінних аспектів життя. І яким би одинаком ви не були, не спілкуватися в сучасному житті з різними людьми практично неможливо і категорично не можна. Веселі зустрічі, вечірки, задушевні бесіди вечорами, моральна підтримка, коли вам сумно і погано, - ось, що можуть дати вам ваші друзі і не тільки. Безумовно, бувають моменти, коли хочеться побути одному, подумати, поміркувати над життям, своїми справами, підвести підсумки, але цього завжди має бути набагато менше, ніж безтурботного спілкування зі своїми приятелями і друзями.

Спілкування може дати багато. Дізнаючись нових людей, ви розширюєте свій кругозір, дізнаєтеся щось нове, відвідуєте місця, які раніше були вам невідомі. А може ви знайомитеся з людьми, які мають такі ж інтереси і захоплення, як і ви. Ну що може бути краще, ніж люди, які поділяють разом з вами ваші цілі і прагнення в життя? А ще буває так, що існують просто приятелі, яких ви можете рідко бачити, мало зустрічатися з ними і практично нічого не знати про них по півроку, але в ті моменти, коли ви зустрічаєтеся, то ви говорите з ними про що завгодно. Ви можете навіть розкрити таким людям душу, своє серце, - одним словом, можете сказати те, про що ніколи навіть не заїкнеться зі своїми близькими та рідними людьми. Таке теж буває. І такі люди просто необхідні кожній людині.

Напевно, в природі, принаймні, поки не існує якихось певних і універсальних способів, які допоможуть бути другом. І навіть різноманітні книги з психології, що обіцяють зробити вас гуру у сфері спілкування з людьми після прочитання, не можуть бути абсолютною істиною і незамінною технікою по життю. Все набагато складніше і в той же час набагато простіше, ніж в них написано.

Для того щоб мати друзів, приятелів і знайомих, потрібно бути, в першу чергу, самим собою. І це правило ніколи і ніхто не скасує. Ваша природність і непідробленість характеру (яким би він не був) може стати вашим козирем при спілкуванні з багатьма людьми. А удавання і бажання виставляти себе в кращому світлі може, навпаки, дуже сильно всіх дратувати.

Навчіться бути відкритими і доброзичливими. Ставтеся до своїх друзів так само, як ви хочете, щоб вони ставилися до вас (банально, але до цих пір дуже складно). Давайте більше і чекайте менше, допомагайте, якщо їм це потрібно, безкорисливо і нічого не чекайте натомість. Не потрібно постійно вказувати своїм друзям на їх недоліки. Повірте, вони й самі про них знають і дружать з вами для того, щоб про них забути. Не влаштовуйте розборок і намагайтеся поменше ображатися. Це нікому не потрібно.

Для того щоб мати друзів, близьких приятелів і знайомих потрібно просто любити людей і хотіти з ними спілкуватися. Потрібно бути відкритим до нових людей і взагалі до всього нового. І якщо ви будете дотримуватися хоча б це, то люди самі до вас потягнуться, - вони ж так само, як і ви, хочуть дружити.

Теги: друг, знайомий, вміння, приятель

Як позбутися від настирливих подруг

��� ���������� �� ���������� ������
% Подруг не повинно бути багато. Не варто плутати приятельські стосунки з дружбою, яка передбачає довіру і поважні відносини. Справжні друзі та подруги в принципі не можуть бути надокучливими, інакше вони автоматично вибувають зі списку близьких людей.
% Статті за темою «Як позбутися від настирливих подруг» %
Як позбутися від настирливих подруг
% Як швидко позбутися втоми %
Як позбутися від настирливих подруг
% Як позбутися від спогадів про минулі відносини %
Як позбутися від настирливих подруг
% Як позбутися самотності %
Як позбутися від настирливих подруг
% Як назавжди позбутися веснянок %
% Тип жінок, які перекладають на ваші плечі свої власні тривоги і проблеми, називають нав'язливими, настирливими. Від таких псевдоподруг необхідно терміново позбутися.%

Приготуйте великий аркуш паперу, ручку, три маркера: чорний, червоний і зелений. Наведіть порядок у вашому комунікативному колі. Запишіть на листку в стовпчик імена всіх осіб жіночої статі, з ким ви контактуєте. Поставте навпроти оціночні знаки: плюси чи мінуси за п'ятибальною шкалою. Кількість знаків залежить від ступеня комфорту спілкування з цими людьми.

Рішуче викресліть чорним маркером тих, у кого два і більше мінуса. Зеленим маркером підкресліть імена подруг, що мають більше двох плюсів. В окремий стовпчик запишіть дійсно близьких і вірних людей. Решту проранжуйте за принципом: приятелька, колега, колишня однокурсниця, зайва людина. Ще раз проставте «оцінки», але тепер уже серед решти імен. Червоним маркером знову відзначте тих, хто займає надто багато місця у вашому житті.

Приступайте до наступного етапу. Випишіть окремо «чорних» і «червоних» подруг. Прийміть рішення відмовитися від спілкування з першими і визначте час, який вам не шкода приділити на «червоних» (наприклад, три хвилини). Намалюйте зеленим маркером коло, в центрі напишіть своє ім'я. Усередині розмістіть близьких і приємних людей. За межами зеленої риси впишіть імена тих, хто не входить в ближнє коло.

Тепер підрахуйте, скільки ресурсів, тимчасових і енергетичних, ви звільнили для себе коханої. Підготуйте заздалегідь відповіді, щоб не втягуватися в тривалі і марні розмови. Потренуйтеся говорити «ні» ввічливо, але наполегливо. Вчіться зберігати особисту дистанцію з приятельками та колегами. Визначте для себе перелік тем, які ви не обговорюєте.

Якщо настирлива подруга все ж заведе неприємна розмова, перервіть її, скажіть прямо про те, що не будете брати участь у бесіді. Не бійтеся бути категоричною, неввічливою. Настирливі особистості розуміють тільки такий тон і не заслуговують вашої делікатності.

Потреба в дружбі не змішуйте із залежністю, не давайте зловживати вашим часом чужим по суті людям. Цінуйте по-справжньому вірних подруг, а від випадкових рішуче позбавляйтеся.

Теги: ні, ставлення, подруга