Чоловік пішов до іншої: як повернути його додому

% Наталя, автор JustLady. % % %
��� ���� � ������: ��� ������� ��� �����
% На жаль, у повсякденному житті трапляються ситуації, коли чоловік йде з сім'ї до іншої жінки. У цьому випадку для дружини настає період депресії, болю і переживань. Але жінці слід зрозуміти, що світ навколо не завалився, і вона може ще повернути чоловіка. Як це зробити?
% Статті за темою «Чоловік пішов до іншої: як повернути його додому» %
Чоловік пішов до іншої: як повернути його додому
% Пішов до подруги: банальна історія %
Чоловік пішов до іншої: як повернути його додому
% Реанімація почуттів: як утримати чоловіка %
Чоловік пішов до іншої: як повернути його додому
% Ревнощі. Як викликати? Як боротися? %
Чоловік пішов до іншої: як повернути його додому
% Я заробляю більше чоловіка - як налагодити стосунки в родині %
% Запитайте себе: чи дійсно чоловік вам настільки сильно потрібний, і ви готові пробачити зраду? У разі позитивної відповіді врахуйте, що відновлені відносини вже не будуть колишніми.%

Почекайте якийсь час, не поспішайте кликати чоловіка назад до вас. Можливо, незабаром пристрасть до іншої жінки пройде, він зрозуміє, що це було швидкоплинне захоплення, і буде готовий сам повернутися в сім'ю. Тепер у вас є час проаналізувати, що у вашому шлюбі стало не так, де ви допустили помилку, ніж чоловік був постійно незадоволений, і як все це можна виправити?

Сходіть в салон краси або проведіть косметичні процедури самостійно. Необов'язково кардинально змінювати спосіб, досить зробити освіжаючі маски, привести в порядок волосся і нігті. Оновлення гардероб, підібравши більш модні і яскраві речі. Тепер ви повинні завжди виглядати дуже красивою і доглянутою, що обов'язково приверне увагу чоловіка.

Спокійно і врівноважено підтримуйте спілкування з чоловіком. Не намагайтеся при кожній зустрічі з'ясовувати стосунки, і не потрібно ніяких сліз, істерик і скандалів. Нехай він побачить, що ви стійко переносите труднощі, ваше життя не зупинилася, ви - сильна жінка. Чоловік побачить вас в новому ракурсі. Ваша нова риса його зацікавить, а це вже півкроку у ваш бік.

Не нав'язуйте чоловікові щоденні зустрічі, поки достатньо зустрічатися тільки по необхідності. Добре, якщо ви час від часу будете зникати з його поля зору (виїдете у відпустку, до рідних або друзям).

Влаштуйте звану вечерю, на якому будуть присутні ваші давні спільні друзі та знайомі. Покличте на нього чоловіка, він буде радий побачитися з цікавими йому людьми. Приготуйте улюблені страви чоловіка, будьте в доброму гуморі і намагайтеся вести цікаві для всіх бесіди. Створіть маленький світ, в якому йому завжди було приємно знаходитися і захотілося повертатися туди знову і знову.

Теги: жінка, інший, чоловік, чоловік

Як налагодити відносини з друзями

��� �������� ��������� � ��������
% Непросто знайти людину, яка б з легкістю обходився без друзів і ніколи не відчував жалю з приводу їх відсутності. Для більшості дуже важливо знати, що у разі радості чи біди завжди можна прийти до людей, які зрозуміють, підтримають і підбадьорять. На жаль, нерідкі випадки, коли самі вірні й віддані друзі починають віддалятися один від одного. І дуже важливо знати, що можна зробити в такій ситуації і як налагодити колишні відносини.
% Статті за темою «Як налагодити відносини з друзями» %
Як налагодити відносини з друзями
% Як налагодити відносини після зради %
Як налагодити відносини з друзями
% Як налагодити відносини з грошима, чоловіками і самою собою %
Як налагодити відносини з друзями
% Як налагодити стосунки з коханою %
Як налагодити відносини з друзями
% Як налагодити стосунки з хлопцем %
% По-перше, слід проаналізувати причину. Найчастіше спілкування сходить практично нанівець, часті зустрічі і розмови стають рідкісними, а потім і зовсім поодинокими через банальну життєвої круговерті. Навчання, робота, дім, сім'я - все це відбирає багато сил і часу, але якщо подібний стан справ вас не влаштовує, беріть ситуацію в свої руки. Адже насправді дружба - це теж робота, при якій іноді потрібно робити щось навіть через «не хочу». Наприклад, подзвонити друзям після напруженого робочого дня, коли тягне просто сісти або лягти і ні з ким не розмовляти, зібратися і сходити кудись разом, навіть якщо немає особливого настрою. Потрібно самим будувати дружбу. Тому, якщо ви відчуваєте, що ваші стосунки з друзями стають більш поверхневими, а вас це не влаштовує, то чи не зітхайте, а робіть заходи.%

Запросіть друзів у гості (і не потрібно при цьому влаштовувати пишне гуляння, адже можна зібратися просто на піцу або чай з тістечками), запропонуйте вибратися кудись всім разом (в кафе, в кіно або на природу). Тільки не думайте, що однієї такої зустрічі буде достатньо, постарайтеся перетворити їх на добру традицію, а там і друзі почнуть пропонувати щось своє і підкидати ідеї для цікавого спільного проведення часу. І якщо ви станете більше спілкуватися, у вас з'явиться більше тем для розмов, спільних спогадів і бажання побачитися знову.

Якщо ж між вами і друзями «пробігла чорна кішка» і відносини зіпсувалися в результаті сварки, то діяти потрібно дещо по-іншому. Не важливо, хто винен у вашій сварку, адже якщо говорити начистоту, то різною мірою в сварці винні всі - одні за те, що розпалили конфлікт, інші - за те, що пішли на нього. Тому, якщо дружба для вас дорога, і ви хочете налагодити відносини, зробіть перший крок, навіть якщо ви переконані в тому, що в конфлікті на 100% винні ваші друзі. Це зовсім не означає, що ви повинні вибачатися і просити вибачення, можна просто сказати про те, що для вас дружба набагато дорожче і важливіше за будь сварок і сварок, і що ви дуже хочете, щоб ваші відносини стали колишніми. А якщо призвідником конфлікту були ви (навіть з необережності), то щирі вибачення допоможуть трохи згладити ситуацію. Можливо, друзі не відразу підуть на мирову (якщо мова йде про дійсно серйозні ситуаціях), однак ви в будь-якому випадку дасте їм привід задуматися. Якщо ж сварка була дріб'язкової, то після подібної розмови і вам, і їм буде набагато легше забути образи і продовжувати дружити далі. 

Теги: ставлення, друг

10 порад, як зберегти дружбу

% Олександр Гаранькін, автор JustLady. % % %
10 �������, ��� ��������� ������
% Коли дружба дає тріщину, її потрібно терміново рятувати. Діти або підлітки можуть помінятися якимись однаковими сувенірами або браслетами з іменами одне одного, знайти спільне хобі. Чоловіча дружба зміцниться від походу на риболовлю чи на футбольний матч або просто від бесіди в чисто чоловічій компанії. З жіночою дружбою справи йдуть складніше. Дві жінки можуть дружити все життя, а потім за один день посваритися «вщент». Ось 10 порад, які допоможуть врятувати ваше жіночу дружбу.
% Статті за темою «10 порад, як зберегти дружбу» %
10 порад, як зберегти дружбу
% Як зберегти жіночу дружбу %
10 порад, як зберегти дружбу
% Суперечка і дружба: чи готові ви до наслідків? %
10 порад, як зберегти дружбу
% Секрети жіночої дружби %
10 порад, як зберегти дружбу
% Поради русалки ... або як зберегти красу шкіри і волосся на морському курорті! %

Не погоджуйтеся, якщо подруга говорить вам, що вона неправильно себе вела чи погано поступила. Нехай вона і права, робиться це лише для того, щоб почути у відповідь вашу підтримку. Просто заспокойте її і все.

Пішовши кудись разом, не залишайте подругу одну ні за яких обставин, навіть якщо ви познайомилися з чоловіком вашої мрії.

Чи не засиджуйтеся допізна, коли перебуваєте в гостях у подруги. Прийшовши додому, не варто відразу ж кидатися до телефонної трубки, щоб обговорити останні новини і закінчити розмову. Цілком можливо, що ви можете перешкодити подрузі, яка намагається розслабитися після важкого дня. Адже і дружбі потрібен відпочинок.

Ніколи не використовуйте подругу виключно в своїх інтересах. З подругою не можна дружити лише для того, щоб брати у неї речі на час або сидіти в ресторані, кафе або ще де-небудь за її рахунок.

Ніколи не використовуй подругу заради користі. Не можна дружити з людиною тільки тому, що у неї можна позичити кофточку або посидіти в кафе за її рахунок.

Не нарікайте занадто часто на свої проблеми, не даючи подрузі висловитися. У неї можуть бути теж думки, які необхідно озвучити. Подруги також люблять, коли їх вислуховують і підтримують.

Якщо ваша найкраща подруга ще з кимось дружить, не здумайте на неї ображатися. Це ж не означає, що подруга стала до вас гірше ставитися. Краще порадійте за те, що у неї така добра і широка душа.

Заздрість - це «вбивця» будь дружби. Не заздріть успіхам подруги в особистому житті і на роботі, її прекрасно складаним відносинам.

Не вимагайте у подруги, щоб вона ділилася з вами всіма своїми секретами. Є такі речі, які краще тримати потай від усіх. І не видавайте довірених вам секретів. Навіть якщо це малесенький «секретик», нікому його не розповідайте.

Поменше подругу критикуйте. Краще постарайтеся її підтримати і допомогти порадою. Звичайно, об'єктивна критика - це добре. Але якщо людина в кризі, краще уявити її в більш м'якій формі.

Теги: розмова, подруга, рада, дружба, критик