Чому чоловіки люблять одних, а одружуються на інших

% Ірина Воронцова, автор JustLady. % % %
������ ������� ����� �����, � ������� �� ������
% У житті кожного, навіть самого прекрасного чоловіка присутній тіньова сторона його особистості - його альтер его. «Друге Я» чоловіка може диктувати йому інші принципи поведінки, ніж ті, що диктує «Я перший». І якщо між ними немає згоди, життя такого чоловіка перетворюється в подобу мексиканського серіалу. Найчастішим сюжетом в цьому серіалі є його небажання одружуватися на тій жінці, яку він по-справжньому любить.
% Статті за темою «Чому чоловіки люблять одних, а одружуються на інших» %
Чому чоловіки люблять одних, а одружуються на інших
% Люблять одних, а одружуються? @. @ %
Чому чоловіки люблять одних, а одружуються на інших
% Чому чоловіки не одружуються %
Чому чоловіки люблять одних, а одружуються на інших
% Чому чоловіки одружуються? %
Чому чоловіки люблять одних, а одружуються на інших
% На таких не одружуються? %

Люблять красивих

Найбільш частою причиною того, що чоловік одружується не так на коханій жінці, є її краса. Жінки півжиття кладуть на вівтар зовнішньої привабливості і доглянутості. Знали б вони, що в очах більшості чоловіків красуні не створені для шлюбу, косметична і модна індустрії розорилися б. А на ділі так і є: чоловіки легко реагують на красунь, більш охоче зав'язують з ними романи. Але як тільки молода людина дозріває до бажання створити сім'ю, він змінює всіх своїх красунь на непоказну «сіру мишку».

Одружуються на непоказних

Багато чоловіків віддають перевагу в якості дружини мати НЕ доглянуту красуню, а вельми бляклу жінку. Після весілля вони можуть просити дружину перестати носити міні-спідниці або яскраво фарбуватися. Чоловіки практичні в питаннях шлюбу: вони не бажають мучити себе ревнощами. І вважають, що якщо жінка надто приваблива, то у них може бути більше суперників у боротьбі за її увагу. Багатьох чоловіків це радує лише в короткій перспективі. Якщо ж вони шукають тривалих відносин, вони нерідко воліють красуням жінок з пересічною зовнішністю.

Комплекс «Мадонни і блудниці»

Описані вище закономірності поведінки характерні для багатьох здорових чоловіків. Але бувають ще невротичні особистості, які страждають комплексами. Найчастішим комплексом, що лежить в основі шлюбу з нелюбою, є комплекс «Мадонни і блудниці». Згідно з цим невротическому комплексу, жінки діляться на два види - старанні і майже святі матері сімейства і розпусниці. З одними приємно вести спільне господарство і ростити дітей, а з іншими - задовольняти природні інстинкти. Такі чоловіки не просто одружуються на нелюбимих, вони потім схильні їм змінювати з коханими. Функції жінки в сім'ї виходять розділеними між двома дамами. Одна готує, пере, виховує дітей, друга - догоджає його в ліжку. Таким чоловікам невтямки, що з усім цим може цілком впоратися одна жінка.

Чоловіків тягнуть жінки, яких вони бояться. Жінки з характером, розпусниці, розумниці, красуні їм подобаються і викликають яскраві почуття. Але створювати сім'ю вони воліють з доступними і простими у спілкуванні дамами. Будь-якій жінці під силу грати кілька ролей, і якщо вам не складно зійти до допустимого для нього рівня розуму, краси або чарівності, зробіть це. Тоді бажана весілля стане набагато реальніше і ближче!

Теги: чоловік, інший

Як підтримати друга

% Nastya, автор JustLady. % % %
��� ���������� �����
% Друзі знаходяться поруч у щасливі моменти, але, що найголовніше, вони не кидають під час бід, невдач і будь-яких життєвих колотнеч. І ніколи не слід забувати про те, що дружба має бути взаємною. А значить, потрібно вміти підтримати близьку людину.
% Статті за темою «Як підтримати друга» %
Як підтримати друга
% Як підтримати людину словом %
Як підтримати друга
% Як підтримати улюбленого %
Як підтримати друга
% Як підтримати любов %
Як підтримати друга
% Як підтримувати груди в тонусі %
% Часом буває так складно підтримати друга, знайти потрібні слова для розмови або вчасно промовчати. Звичайно, перебувати поруч, коли у людини все добре набагато простіше, ніж переживати разом неприємності і біди. Втім і в щасті, і в горі ваші відносини повинні щирими. Тільки тоді, дійсно, можна відчути переживання одного, зрозуміти його і допомогти.%

Якщо ви не знаєте причину, а просто відчуваєте: з близькою людиною «щось не те», то постарайтеся довідатися про проблему. Це не означає, що потрібно терміново «лізти в душу», набридати йому, мучити питаннями. Можливо він довіряє вам настільки, що розповість все при першій розмові, але, можливо, вам доведеться запастися терпінням. Головне, вчіться слухати. Якщо ви цілком захоплені собою, своїми проблемами, висловлюванням своєї думки, то зрозуміти одного буде складно. А значить, зосередьтеся під час бесіди на словах протилежної сторони, не перебивайте, що не критикуйте, що не квапить. Просто слухайте.

Коли людині морально важко, йому необхідно виговоритися. При цьому іноді йому не особливо важливо чию-небудь думку - просто потрібно виплеснути все, що накопичилося в душі. Якщо ситуація не здалася вам серйозною, не повідомляйте про це одному. Так можна зіпсувати відносини. Краще поспівчувайте і постарайтеся дати пораду. Спробуйте приміряти ситуацію «на себе» і розповісти про те, як би ви вчинили. Якщо ж проблема вагома і зменшити переживання людини може тільки час, просто послужите «жилеткою», обійміть одного, проявіть максимум розуміння. Але тільки на перших порах.

Потім слід поступово витягати його виру нудьги. Запропонуйте сходити куди-небудь разом, зустрітися з приятелями, виїхати на природу, пройтися по магазинах. Загалом, докладете всіх зусиль для того, щоб довести людині: життя продовжується, не дивлячись ні на що, і вона прекрасна. Внесіть в існування одного, якомога більше позитиву і позитивних емоцій. Не дайте йому впасти в депресію і зациклюватися на своїх проблемах.

Теги: людина, друг

Як перейти з дружби на любов

��� ������� � ������ �� ������
% Дружба може перерости в любов так само непомітно, як ви можете почати ненавидіти людину, без якого раніше не могли жити. Двоє людей можуть відчувати симпатію, дружити, але раптово один з них відчує, що дружні почуття перетворилися на любов.
% Статті за темою «Як перейти з дружби на любов» %
Як перейти з дружби на любов
% Як перевести відносини з дружби в кохання %
Як перейти з дружби на любов
% Як перейти до поцілунку %
Як перейти з дружби на любов
% Дружба після кохання? %
Як перейти з дружби на любов
% Секс без любові: кілька тонкощів %
% Діяти тут потрібно обережно, адже ваш друг не сприймає вас як коханого. І у кожної людини свої поняття любові і її критерії, тому слід для початку визначити, що для нього відносини і як він зазвичай відноситься до партнера. Хоча якщо між вами досить близькі і довірчі відносини, ви повинні це знати.%

Продумайте тактику поведінки - ви можете задати кілька навідних запитань, ніби мимохіть торкаючись хвилюючою вас теми. Обговорюйте любовні відносини, обов'язково висловлюйте своє бачення, і цікавтеся думкою одного. Так як ступінь довіри між друзями зазвичай висока, ви можете розраховувати на певну відвертість, що полегшить вам вироблення своєї подальшої поведінки.

Якщо підходящого приводу для розмови поки немає, збирайте інформацію побічно - швидше за все, ви в курсі того, які фільми подобаються вашому другу, які вчинки він сприймає, а які строго відкидає. Проаналізуйте всю отриману за час дружби інформацію та оцініть свої шанси.

Приховати свою прихильність до людини буває складно - ви починаєте дивитися на нього по-іншому, прагнете часто торкатися його, цікавитеся його життям і намагаєтеся зайняти в ній важливе місце. Всі ці зміни не можуть залишитися непоміченими, особливо якщо ви не намагаєтеся приховувати свої почуття. Можливо, вам потрібно вже поговорити з одним, задавши йому конкретне питання, і з'ясувати його ставлення до зв'язку між друзями. Або ж обставини складуться так, що один сам ініціює подібна розмова, помітивши зміни у відносинах.

Якщо ви впевнені в своїх почуттях і не можете далі продовжувати жити подвійним життям, залишається тільки зізнатися одному в своїй пристрасті. Вам відразу ж слід приготуватися до того, що друг може відкинути вас, бо він сприймає вас тільки в одній ролі. Але спробувати все ж доведеться - раптом він теж страждає від недомовленості і не знає, як повідомити вам про свої почуття. Виберіть підходящий момент, підберіть потрібні слова і відверто зізнайтеся одному в любові, не вимагаючи від нього взаємності і негайної відповіді. І вам більше не доведеться страждати від невизначеності і чекати розвитку відносин.

Теги: людина, хлопець, любов, дружба