Що подарувати друзям на новий рік?

% SCREAM, автор JustLady. % % %
��� �������� ������� �� ����� ���?
% Новий рік - свято, яке люблять і діти і дорослі. Він не може існувати без шампанського, новорічної ялинки, діда Мороза та Снігуроньки, і, зрозуміло, презентів від близьких людей.
% Статті за темою «Що подарувати друзям на новий рік? » %
Що подарувати друзям на новий рік?
% Що подарувати на Новий рік %
Що подарувати друзям на новий рік?
% Дарованому коню: що подарувати на Новий рік 2014 %
Що подарувати друзям на новий рік?
% Що подарувати на 1-му річницю весілля %
Що подарувати друзям на новий рік?
% Подарунки на Новий рік і Різдво %
% Перед новорічними святами в магазинах шикуються черги за подарунками. Великим попитом користуються косметичні набори, іграшки, символи року і різного роду дрібнички. Але найчастіше хочеться, щоб подарунок сподобався адресату і справив на нього надзвичайне враження. А для цього необхідно знати про його інтереси і бажання.%

Якщо ваші друзі мають хороше почуття гумору, то ви можете презентувати їм подарунки-приколи. Наприклад, геймерів зі стажем напевно порадує комп'ютерна миша, розписана під гжель або хохлому. Мандрівників, люблячих бувати в найдальших куточках планети, можна здивувати макетом парусника, який їм доведеться зібрати самостійно.

Самотні дівчата і хлопці напередодні свята сподіваються зустріти кохану людину. Загострюються романтичні почуття у вже сформованих сімейних пар, адже Новий рік - свято, яке зазвичай зустрічають серед домочадців в атмосфері тепла і затишку. Тому, якщо у вашій компанії є двоє не обтяжених відносинами людей, познайомте їх, і можливо, ви зробите їм найкращий подарунок в житті.

Непоганим презентом можуть стати квитки на різні заходи, присвячені святкуванню Нового року. Особливо такий подарунок припаде до смаку дітям, які ще довго будуть перебувати під враженням від нього.

Представниць прекрасної статі найкраще радувати гарними подарунками, які можуть бути навіть банальними дрібничками. Важливий сам факт уваги. Чоловікам же більше подобаються практичні презенти, наприклад, набори інструментів або відмінний спінінг.

Досить просто підібрати подарунок для людини, яка захоплюється колекціонуванням різних предметів. Приміром, філателісти будуть раді новим цікавим маркам. Людям, що захоплюються спортом, можна презентувати абонемент в тренажерний зал або басейн.

Дуже обережно потрібно ставитися до подарунків у вигляді тварин, і дарувати їх можна тільки тоді, коли ви впевнені, що ваш адресат хоче, щоб в його будинку з'явився домашній вихованець.

Теги: рік, подарунок, друг

Як перевірити вірність подруги

��� ��������� �������� �������
% Про жіночу дружбу ведуться суперечки вже не одне століття. Навіть жінки, які мають подруг, часом борються з почуттям побоювання, що вони в будь-який момент можуть підвести. Тому й виникає бажання влаштувати перевірку, яка б оголила всі слабкі сторони.
% Статті за темою «Як перевірити вірність подруги» %
Як перевірити вірність подруги
% Як перевірити вірність чоловіка %
Як перевірити вірність подруги
% Вірність «з-під палки» %
Як перевірити вірність подруги
% Як дізнатися про зраду %
Як перевірити вірність подруги
% Зберігати вірність - талант? %
% Перш ніж зважитися на цей крок, потрібно все добре обдумати, бо можна легко втратити вірну та віддану подругу. Адже погодьтеся, що далеко не кожна дівчина спокійно поставиться до того, що її перевіряють. Звичайно, робити це потрібно вміло, але й виключати ймовірність того, що ваш план буде викритий, теж не варто.%

До речі, при вмілому проникливому підході можна обійтися і без глобальних перевірок - досить уважно спостерігати за реакцією подруги на різні обставини. Наприклад, жінкам властиво заздрити. Це проявляється тоді, коли ви купуєте нову річ, отримуєте ексклюзивний подарунок або знайомитеся з приголомшливим хлопцем. Коли такі моменти трапляються у вашому житті, подруги поводяться по-різному. Одні готові ділити вашу радість, інші в жартах можуть виражати неприховану заздрість, а треті будуть намагатися перевершити вас або навіть перешкодити вашому щастю.

Спостережливість допоможе вам бачити приховані мотиви, які рухають подругою. Можливо, вона використовує вас як «жилетки» для сліз у важкі хвилини, а сама ніколи не зможе надати потрібну підтримку вам з причини відсутності бажання або просто через нестачу психологічних та емоційних сил зробити це. Чи готові ви бути людиною, що вкладають у відносини, але не отримують нічого натомість? Відповідь на це питання підкаже вам, чи варто продовжувати стосунки.

Звичайно, словами не завжди можна вірити, головне звертати увагу на вчинки. Але іноді, особливо в моменти емоційних обговорень, можна багато чого зрозуміти і зі слів. Наприклад, ви можете цілеспрямовано розповідати про непрості стосунки між вашими спільними знайомими жінками або придумати правдиву історію, для того щоб випитати думку подруги на рахунок відбувається. Активно обговорюючи інших, вона, швидше за все, мимоволі покаже свою позицію, а, значить, і лінію поведінки прийнятну для неї. Ось тоді то ви і зможете зрозуміти, чого можна чекати. Але все пізнається лише в життєвих труднощах, які оголюють як переваги, так і недоліки друзів. Вони чітко покажуть, наскільки вірна ваша подруга.

Теги: подруга, вірність, дружба

Коли кохана живе в іншому місті

% Zubaranna, автор JustLady. % % %
����� ������� ����� � ������ ������
% Досить багато людей сумнівається в тому, чи правильно продовжувати стосунки на відстані, тобто коли коханий знаходиться в іншому місті чи навіть країні. Але не завжди такі союзи бувають короткочасні.
% Статті за темою «Коли кохана живе в іншому місті» %
Коли кохана живе в іншому місті
% Як запропонувати жити разом %
Коли кохана живе в іншому місті
% Як любити на відстані %
Коли кохана живе в іншому місті
% Як зберегти сім'ю на відстані %
Коли кохана живе в іншому місті
% Як віртуальну дружбу перевести в реальний роман? %
% Звичайно ж, для підтримки відносин необхідна наявність трьох основних чинників. Першим фактором є віра в кохану людину, без якої відношення не мають логічного продовження. Не всім легко і просто дається тривала розлука з коханою людиною, коли хочеться притиснутися до рідного плечу і розповісти про радісні або проблемних ситуаціях. Багато хто вважає, що саме відстань і розлука здатні перевірити щирість почуттів і силу любові один до одного.%

Другим фактором є постійне спілкування, яке дозволяє обмінюватися корисною і приємною інформацією. Сучасні технології дозволяють не тільки отримувати поштові листи, через які досить складно оцінити поточний стан коханої людини. На даний момент можна не просто дзвонити, писати повідомлення, а й здійснювати відеодзвінки за допомогою інтернету. При такому спілкуванні партнери відчувають тепло і любов, які сприяють підтриманню почуттів.

І, безсумнівно, у стосунках чоловіка і жінки має бути присутнім довіру, без якого неможливо зберегти любов на відстані. Для цього необхідно своїй половинці говорити про будь моментах без укриття фактів. Навіть невинна брехня може стати причиною розриву відносин, так як на відстані ревнощі має велику силу, ніж поблизу з коханою людиною.

Навіть якщо чоловікові і жінці доводиться якийсь час жити на відстані, але вони тягнуться один до одного і бачать необхідність відносин, то доцільно знаходити приємні моменти, які можна провести разом. Наприклад, організовувати спільний відпочинок або вихідні. Відвідування романтичних місць стане відмінним рішенням в ситуації, що склалася. Безпосереднім плюсом є яскравість рідкісних зустрічей, під час яких партнери будуть повністю розчинятися один в одному.

Теги: ставлення, інший, місто, відстань, розлука, підтримання