Як ігнорувати людини

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� ������������ ��������
% У деяких випадках найкращий спосіб взаємодії з людиною, з яким у вас не виходить знайти спільну мову, - не спілкуватися з ним зовсім. А іноді саме ігнор може пробудити непідробний інтерес до вашої персони. Але для цього спочатку необхідно освоїти майстерність правильного ігнорування, щоб ваша поведінка була адекватною і не завдавало нікому дискомфорт. Як варто поводитися, якщо ви вирішили почати ігнорувати когось?
% Статті за темою «Як ігнорувати людини» %
Як ігнорувати людини
% Як навчитися ігнорувати %
Як ігнорувати людини
% Як ігнорувати чоловіка %
Як ігнорувати людини
% 5 проблем з ногами, які не варто ігнорувати %
Як ігнорувати людини
% Поїздка за кордон: 10 правил, які не варто ігнорувати %
% Ігнорування людини полягає у відсутності будь-яких реакцій на нього. Не відповідайте на дзвінки та повідомлення тієї особистості, спілкування з якою вам неугодно. Постарайтеся повністю викреслити кривдника зі свого життя. Не розмовляйте про нього зі своїми знайомими, намагайтеся не думати про цю людину. Коли він з'являється в полі вашого зору, відводите погляд і дивіться в іншу сторону. Демонструйте своєю поведінкою, що игнорируемая особистість для вас - порожнє місце. Але намагайтеся уникати снобізму і егоцентризму. Не допустіть того, щоб у ваше серце увірвалася ненависть. Культивуйте в собі позитивні думки і не думайте в негативному ключі про об'єкт свого бойкоту.%

Дуже важливо, щоб байдужий вам індивідуум розумів, чим саме він заслужив таку немилість. Для цього постарайтеся делікатно і коректно пояснити, чому ви не бажаєте з ним спілкуватися. Будьте чесні і відверті. Якщо ви не знаходите в собі ніякого бажання підтримувати відносини, прямо заявіть про це, обов'язково вказавши причини. Якщо ж вам не хочеться навіть починати неприємна розмова, ви можете розповісти йому про своє рішення у письмовій формі.

Іноді люди свідомо прагнуть викликати інтерес і симпатію до своєї персони, використовуючи показне нехтування. Як відомо, ніщо так не стимулює до активних дій із завоювання, як байдужість. В особливих випадках навіть награна ненависть виявляється дієвою. Однак постарайтеся не переграти і не заплутатися у власних провокаціях. Все ж краще починати новий роман з позитивних емоцій і красивих залицянь, а не з ігнору.

У тих випадках, коли ви не можете повністю абстрагуватися від спілкування з людиною, якій ви підготували забуття, наприклад, через необхідність спільно вирішувати робочі або навчальні питання, стримуйте в собі негативні прояви. Взаємодіючи з байдужою вам особистістю в рамках спільної справи, намагайтеся не переходити на взаємні образи. Вам потрібно чимало самовладання і витримки, щоб встояти і не зірватися в подібній ситуації.

Теги: людина, ігнор

Як позбутися нав'язливого людини

% Swordsman, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ����������� ��������
% Іноді ви підозрюєте у себе параною, тому що вам здається, що хтось вас переслідує. Коли ви перебуваєте в одному приміщенні, він до вас тут же прилаштовується і починає поглинати ваш час, вести розмови, які вам не потрібні, або просто обтяжувати своєю присутністю. Як позбутися нав'язливого людини?
% Статті за темою «Як позбутися нав'язливого людини» %
Як позбутися нав'язливого людини
% Як позбутися нав'язливого чоловіки %
Як позбутися нав'язливого людини
% Нав'язливі думки: як їх позбутися? %
Як позбутися нав'язливого людини
% Як позбутися безсоння і нав'язливих думок %
Як позбутися нав'язливого людини
% Як позбутися від ревнощів: 6 корисних порад %
% Потрібно дивитися в корінь проблеми, зрозуміти, чому так відбувається. У дитинстві всі звертаються до дорослих зі своїми потребами в більшій чи меншій мірі. Деякі люди психологічно нібито залишаються в дитинстві на все життя.%

 Як серед дітей, так і серед дорослих існує два основних роду нав'язливості. У першому випадку людини просто притягує до вас, він намагається не пропустити жодного вашого слова, але сам говорить мало або просто виразно показує своє захоплення. Це дуже схоже на закоханість, навіть якщо ви належите до однієї статі. У другому випадку людина багато говорить про себе і явно чекає вашої оцінки. Це оціночна залежність, коли вас вибрали, не питаючи, на посаду експерта. Однак і в тому, і в іншому випадку це стомлює.

 У першому випадку справа в особливостях видаваної вами інформації, яка як магніт притягує вашого нав'язливого співрозмовника. Він у цьому не винен, просто справа в ваших сильних сторонах, які слабкі у вашого співрозмовника, але викликають його німе замилування. Однак у цьому випадку можна і потрібно прямо попросити людину залишати вас час від часу. Але обов'язково обіцяти поспілкуватися пізніше - і не завжди стримувати обіцянки. Все ж такий нав'язливий людина може виявитися дуже корисним - його сильні сторони, хоч ви їх іноді й недооцінюєте, можуть бути у вас досить слабкі. А тому просите про відповідні послуги в його сильних сферах. Якщо це людина чесна і не налаштований на паразитизм, він просто з ніг зіб'ється, щоб вам догодити. А щодо паразитів варто проявити різкість і не стримувати негативних реакцій.

 У другому випадку потрібно перестати давати людині оцінки й ігнорувати його запити. Можна просто сказати, що ви в даному питанні не розбираєтеся досить добре, щоб її оцінити. Через деякий час нав'язливий людина переключиться на іншого експерта, і ви зітхнете з полегшенням.

 Є ще спосіб позбавлення від нав'язливої ​​людини. Зустрічаючи його, потрібно не даючи йому отямитися, засипати його запитаннями. Перебиваючи і не слухаючи відповіді, весь час переводити тему розмови на свої проблеми. Швидше за все, він буде збитий з пантелику. У нього просто не залишиться шансів викласти вам суть своїх переживань, оскільки весь час вашого спілкування доведеться «оборонятися» від ваших реплік. Бажання спілкуватися з вами поступово зійде нанівець.

 Буває так, що нав'язливі люди зустрічаються в робочому колективі, і спілкуватися з ними доводиться по службовій необхідності. У цьому випадку, щоб позбутися від зайвої уваги до своєї персони, можна зробити наступне. Коли людина почне вам викладати свої думки, прийміть позу тіла, аналогічну позі співрозмовника. Деякий час мовчки слухайте, потім також мовчки встаньте і підіть в інший кінець офісу або зовсім вийдіть з приміщення. Цей прийом працює практично безвідмовно, людина настільки буває збитий з пантелику, що наступного разу буде триматися від вас на відстані, що вам і потрібно.

Теги: людина, присутність

Любов починається з дружби

% Diana74, автор JustLady. % % %
������ ���������� � ������
% На питання, що таке любов так і не дано жодного вичерпного і точного відповіді. Тим не менш, випробувати це прекрасне почуття бажає більшість людей. Любов може початися з чого завгодно - з першого погляду, з непорозуміння, навіть з ненависті. Але найчастіше вона починається з дружби.
% Статті за темою «Любов починається з дружби» %
Любов починається з дружби
% Де закінчується дружба і починається маніпуляція %
Любов починається з дружби
% Дружба і кохання: де межа? %
Любов починається з дружби
% Если друг оказался вдруг ... %
Любов починається з дружби
% Жіноча дружба: за і проти %
% Будь симпатія відбувається на рівні підсвідомості. Тому на самому початку відносин між хлопцем і дівчиною неможливо визначити, у що ж переросте їх знайомство. Це може бути дружба чи любов, а може бути байдужість або неприязнь. Але, що ще гірше, може з'явитися нерозділене кохання. Все залежить від стереотипів і світогляду. Тим не менш, існує уявлення, що дружба хлопця і дівчини - це секс, відкладений на потім.%

Дійсно, цілком імовірно, що тісна дружба протилежних статей може завести обох партнерів в ліжко. Тільки це не завжди можна назвати любов'ю, а скоріше задоволенням сексуального бажання сильного молодого організму. Найчастіше ініціатором сексуальних відносин стає сильна стать. У цьому випадку дівчині залишається лише грамотно поводитися і «протриматися» цей період. Звичайно, якщо вона сама не хоче заходити далі дружби. Але в такому випадку подрузі краще бути впевненою, що до цього чоловіка вона відчуває щось більше, ніж дружню симпатію. На ранок після бурхливого сексу їм все одно доведеться з'ясувати, хто вони - друзі, що стали коханцями на одну ніч, або справжня закохана пара. І як їм далі вибудовувати свої стосунки.

Любов - це взаємне почуття, яке не може існувати без дружби і сексу. Це якась духовна зв'язок, який плавно перетікає у фізичний контакт. У цьому випадку навіть сексуальні відносини мають більш осмислений характер і людську гідність. Саме так проявляється справжня любов. Дружба ж - це ціла багатогранна система відносин. Це ні що інше, як прояв людської любові. Але вона не несе за собою ніякого сексуального потягу. Це почуття набагато складніше. Тому не варто приписувати хлопцю і дівчині, які дружать, серйозні почуття і сексуальний потяг. У них просто-напросто можуть бути спільні інтереси та захоплення. А, як відомо, немає нічого більш зближує. І від статі людини це ніяк не залежить.

Теги: дівчина, хлопець, пара, любов, дружба, потяг