Як пережити відхід чоловіка до іншої

��� �������� ���� ���� � ������
% В особистому житті постійно чергується хороше і погане, але догляд коханої людини до суперниці практично кожна жінка переносить дуже важко. Який би причиною ні викликаний відхід чоловіка - діями розлучниці або відсутністю любові до вас, в будь-якому випадку ви будете страждати, але цей період треба пережити і рухатися до нового щастя.
% Статті за темою «Як пережити відхід чоловіка до іншої» %
Як пережити відхід чоловіка до іншої
% Як пережити розлучення з чоловіком і прийти до нового щастя? %
Як пережити відхід чоловіка до іншої
% Про що говорить його мовчання %
Як пережити відхід чоловіка до іншої
% Я заробляю більше чоловіка - як налагодити стосунки в родині %
Як пережити відхід чоловіка до іншої
% Як зустріти чоловіка з відрядження %
% Щоб пережити відхід чоловіка, психологи рекомендують спочатку «випустити пару». Для цього можна плакати і голосно кричати, бити кулаками м'яку подушку. На першому етапі потрібно побути одній, відсуваючись від усіх утішників і порадників. Якщо всю накопичену в серці гіркоту не випустити себе, душевна рана буде терзати ще довго, немов роз'їдаючи душу зсередини. І тільки коли ви вже «охолонете» і зможете оцінювати ситуацію більш-менш об'єктивно, вже можна пошукати причину, по якій і стався відхід чоловіка до іншої жінки.%

Пошук причини важливий не тільки, щоб знайти негативні якості колишнього чоловіка, він важливий і для залишеної дружини, щоб жінка змогла проаналізувати власні помилки. Надалі, вже при побудові нових відносин з іншим чоловіком таких помилок потрібно ретельно уникати.

Чоловіки йдуть до коханок через часті скандалів будинку, кризи шлюбного життя, побутових складнощів, а може бути, чоловік був незадоволений саме вашим поведінкою? Нерідко основною причиною відходу чоловіка з сім'ї є не сам факт появи коханки, а поведінка дружини і зміна її образу, відсутність романтичних відносин, в результаті чого поступово згасає і пристрасть, і сексуальний потяг.

Відповідаючи на питання, що робити після відходу чоловіка, психологи радять взяти чистий листок і ручку, записати всі свої позитивні якості і сильні сторони. Такий лист найкраще прикріпити на холодильник за допомогою магнітика, і тоді фразу типу «Я сама карколомна і розумна» ви будете бачити щодня, і не раз.

Щоб сумні думки не взяли над вами верх, можна порекомендувати завантажити себе роботою, а якщо улюблених справ і бізнесу вам мало, згадайте про своїх старих захоплення та знайдіть якесь хобі до душі. Головне - не тільки поставити собі реальну і досяжну мету, але й планомірно домагатися результатів. Якщо у вас є дитина, перемкніть залишки любові до колишнього чоловіка на малюка, оточіть його материнською турботою, і не переносите на нього ваше ставлення до його батька, який зрадив сім'ю.

Згадайте свої улюблені задоволення, які під час спільного життя з колишнім чоловіком вам залишалися недоступними. Наприклад, влаштуйте дівич-вечір вдома, запросіть подружок в кафе і весело проводите час, ще один варіант - відправитися на нетривалий відпочинок, можливо, вас чекає незабутній курортний роман. Тепер ви вільні, і можете носити екстравагантні вбрання, не поспішати додому з роботи, не стояти годинами на кухні біля плити.

Теги: посол, догляд, інший, чоловік

Люблю кращого друга. Що робити?

����� ������� �����. ��� ������?
% Він такий надійний, чуйний, він завжди поруч, завжди готовий допомогти. І ти сама не помічаєш, як перестаєш бачити в ньому одного, і починаєш дивитися на нього, як на бажаного чоловіка. Ситуація знайома багатьом, нічого незвичайного в ній немає, і все ж ти переживаєш, а може навіть по-справжньому страждаєш. Адже кращого друга зовсім не хочеться втрачати, але разом з тим, тримати в таємниці почуття від людини, з якою проводиш вільний час, який є важливою частиною твого життя, вкрай складно.
% Статті за темою «Люблю кращого друга. Що робити? » %
Люблю кращого друга. Що робити?
% Що робити при першому сексі: як правильно відкрити для себе світ любові %
Люблю кращого друга. Що робити?
% Що робити, якщо любиш одруженого чоловіка %
Люблю кращого друга. Що робити?
% Що робити, якщо коханий вас доводить? %
Люблю кращого друга. Що робити?
% Бейонсе: "Люблю все робити сама" %

Любиш, не любиш?

Іноді друзі плутають сильну прихильність, що виникло від частого спілкування почуття власності, душевну теплоту і ніжність з любов'ю. Помилитися нескладно, адже любов до чоловіка і любов до одного дуже схожі. Між справжніми друзями завжди є любов, не така, як між чоловіком і жінкою, але вона є. А хіба у міцній сім'ї чоловік не є другом своїй дружині? Неправильно зрозуміти себе в подібній ситуації може кожен.
% А буває по-іншому: з любов'ю можна сплутати раптово спалахнула пристрасть. Тому, відчувши раптом, що дивишся на одного зовсім не так, як раніше, не варто поспішати. Розумніше перечекати і розібратися у власних думках, щоб зрозуміти, чи дійсно нове почуття - кохання?

Бути чи не бути?

Закохавшись в одного, доведеться прийняти дуже складне рішення: розповісти йому про свої почуття або приховати спалахнула пристрасть? Ситуація ускладнюється тим, що страх втратити друга не дає тверезо дивитися на речі. Адже варто промовчати, і все буде як раніше (як би не так). А якщо зізнатися, можна зруйнувати вже існуючий міцний тандем, заснований на взаєморозумінні та підтримки. З іншого боку, шанс стати для самого близького чоловіка кимось більшим, ніж просто друг - спокуслива перспектива.
% Перш ніж остаточно вирішити, розповісти про почуття одному чи ні, оцініть свої шанси. Якщо у нього немає постійних відносин, і ви відчуваєте, що іноді друг звертає на вас увагу, як на жінку, то дійсно варто спробувати. Але якщо у нього міцні відносини з іншою дівчиною, навряд чи буде розумно зараз говорити йому про свої почуття. Руйнувати існуючі відносини заради примарного шансу побудувати нові - не надто вдала ідея. Але зневірятися не варто. Життя штука непередбачувана, і можливо ті відносини, які є у вашого друга зараз, самі зійдуть на «ні» - тоді у вас з'явиться шанс. Зрозуміло, не варто сидіти і чекати, коли ж він її кине - просто живіть далі, можливо нові почуття, які ви відчуваєте до одного, швидко вичерпають себе без підживлення з його боку.

Бути!

Якщо обставини складаються вдало, і ви зважилися зізнатися йому в своїй любові, не варто приголомшувати одного заявою «в лоб». Краще м'яко і поступово змінити свою поведінку, спробувати ненав'язливо показати другові, що ви були б не проти переходу ваших дружніх відносин на новий рівень.

Самий проста тактика - оновити гардероб, придбавши побільше романтичних і призовних речей. Відмовтеся від штанів і шортів на користь спідниць і суконь. Зробіть нову зачіску, змініть стиль макіяжу. Зміни точно не залишаться непоміченими, і ваш друг стане допитуватися, що ж таке відбувається. Кокетливо посміхайтеся і млосно зітхайте. Чудово, якщо є можливість запросити друга відпочити куди-небудь на вихідні. Спільна поїздка в романтичне місце допоможе вам відмовитися від буднів, розслабитися і подивитися один на одного по-новому.

Коли настане відповідний момент, не соромтеся відкрито говорити про свої почуття. Але не забудьте дати зрозуміти одного, що ваше визнання ні до чого його не зобов'язує. Не потрібно ставити питання руба, але і залишати ситуацію в підвішеному стані теж не найкраща думка. Постарайтеся отримати більш-менш певну відповідь.

Якщо нічого не вийшло ....

Найголовніше - не впадайте у відчай! Ви спробували, ви обидва зробили відповідальний крок, і ви обидва отримали цінний життєвий досвід. Головне тепер - зберегти дружбу між вами. Звичайно, досить важко залишатися друзями після романтичних відносин (або відмови з його боку що-небудь міняти), але все у ваших руках. Зробіть паузу, відпочиньте один від одного, відверніться від внутрішніх переживань на будь-які мирські справи. Коли біль розчарування вщухне (а вона вщухне неодмінно, головне гідно поводитися в момент розриву), настане час відродження дружби. І можливо, вона буде ще міцніше і відданіша, ніж була раніше.

Теги: чоловік, друг, любов, жінка, дружба