Заздрість подруг

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
������� ������
% У житті людина стикається з безліччю неприємних ситуацій, однією з яких може бути заздрість подруг. Почуття це аж ніяк не грає вам на користь, хоча деякі вважають, що заздрість їх звеличує. Заздрісна подруга - це міна уповільненої дії, рано чи пізно вона спрацює, і наслідки можуть бути самі важкі.
% Статті за темою «Заздрість подруг» %
Заздрість подруг
% Заздрість подруг - головний двигун відносин %
Заздрість подруг
% Як викликати заздрість подруг, або омолодження по-європейськи %
Заздрість подруг
% Три відтінки заздрості %
Заздрість подруг
% Заздрість - бомба уповільненої дії %

Заздрісний людина здатна зробити підлість, і чим більшою довірою він користується, тим більшу підлість можна чекати.

Від заздрощів руйнувалися багато відносини. Відомі випадки, коли це почуття підштовхувало подруг розпускати плітки, сварити своїх приятельок з їх молодими людьми або іншими подругами. Часті випадки, коли заздрісні подружки підставляли своїх хороших знайомих в роботі та навчанні.

Якщо ви зрозуміли, що ваша подруга вам заздрить чорною заздрістю, то краще звести відносини на «ні». Поступово перестаньте з нею спілкуватися, не присвячуйте її в свої справи і вже точно не хваліться своїми успіхами і досягненнями.

Приказка про те, що друзі пізнаються в біді, вимагає перегляду. В біді ви можете відчути підтримку, розуміння, отримати допомогу. А ось якщо ваші справи пішли в гору, якщо ви домоглися успіху, то для багатьох ваших знайомих це може стати важким випробуванням. В очі вони можуть за вас порадіти. Але заздрість зробить свою чорну справу, і ви ненароком можете опинитися героєм нехорошою плітки.

Ви отримали нову хорошу роботу? А ви впевнені, що ваша подруга не сказала комусь: «Ну звичайно, ми ж розуміємо, як вона отримала це місце». А якщо ви піднялися по кар'єрних сходах, то, можливо, чули за своєю спиною противний шепотіння: «Ну ти ж розумієш за що висувають таких дівчат! »

Заздрісна подруга може влаштувати так, що поступово ви пересваритися з усіма своїми знайомими, вона може спокусити вашого молодої людини і навіть зруйнувати сім'ю.

Пам'ятайте, що заздрісна людина одержимий чорної пристрастю, і його негативна енергетика буде отруювати вам життя, навіть якщо ніяких певних дій проти вас не буде зроблено.

Часом заздрісні люди - відмінні маніпулятори, які зможуть вселити вам почуття провини за свою успішність, досягнення і навіть щастя. Їм, заздрісним, не пояснити, що кращу роботу ви отримали завдяки своїй завзятості і старанням, відмінного навчання, а коханий чоловік цінує ваш добру вдачу і щиро почуття. Ні, з'їдає заздрістю подруга завжди знайде безстороннє пояснення. Тому якщо вам заздрять - тримайтеся від заздрісників осторонь.

Теги: подруга, заздрість

Як знайти правильні слова, якщо подрузі погано

% Bacheva, автор JustLady. % % %
��� ����� ���������� �����, ���� ������� �����
% Кращою подрузі нахамив якийсь неголений тип в метро, ​​сусідку начальник публічно розніс в пух і прах, а колегу образив хлопець, відмовившись поїхати з нею за місто у вихідні. Тепер ваш телефон розривається від дзвінків, і всі просять поради. Хоч ви і не психолог, але знайдіть потрібні слова для кожної подруги.
% Статті за темою «Як знайти правильні слова, якщо подрузі погано» %
Як знайти правильні слова, якщо подрузі погано
% Чому я не люблю правильних жінок? %
Як знайти правильні слова, якщо подрузі погано
% Граціозна, наче кішка - як виробити гарну ходу %
Як знайти правильні слова, якщо подрузі погано
% З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов %
Як знайти правильні слова, якщо подрузі погано
% Мама, чому він мене не любить? %

Вашу подругу звільняють
% Якщо ви не фахівець з трудового права, то краще утримайтеся від порад. У цій ситуації правильніше буде дозволити подрузі висловитися. Попросіть її розповісти про все це докладніше, цікавтеся деталями і тим, що ж стало причиною звільнення. Як утіха нагадайте, що їй все одно не подобалася ця робота. Тепер вона вільна і зможе знайти собі краще місце.

Вашу подругу кинув хлопець
% Ніколи не кажіть: «От і добре! Все одно він мені абсолютно не подобався ». Закохані можуть і помиритися, а ваші слова подруга не забуде. Краще посадіть її зручніше, приготуйте чайник, що-небудь смачне, і приготуйтеся слухати. Наберіться терпіння і не переривайте її гірка розповідь. Вважайте, що вам просто не пощастило з радіопередачею.

Ваша подруга вагітна
% Не кажіть: «Я б на твоєму місці ...». Ви не на її місці, і рішення вона повинна приймати самостійно. Постарайтеся перевести розмову з емоційного русла в практичне. Обговоріть можливі дії, розгляньте всі варіанти, але не наполягайте на жодному з них. Зараз подруга перебуває під впливом гормонів і емоцій, і ваше завдання - зберегти ясну голову і допомогти подрузі прийняти вірне рішення.

Подруга дізналася про те, що важко хвора
% Основне почуття, яке вона відчуває зараз, це розгубленість. Розуміння ситуації прийде пізніше. Ваше завдання вселити в неї впевненість і оптимізм, як би банально це не звучало. Якщо є можливість, пошукайте інформацію про захворювання, акцентуйте увагу на випадках повного зцілення, ні в якому разі не давайте подрузі впасти у відчай або зосередитися на негативі. Запропонуйте свою допомогу, і не забудьте сказати, що ви впевнені: «Все буде добре».

У неї помер близька людина
% Багатослівні співчуття або шаблонні фрази зараз не потрібні. Ваш найкращий товариш - стислість. Чесно скажіть, що ви розгублені і не знаєте, що можна сказати в такій ситуації. Обов'язково дайте зрозуміти, що ви поруч, і запропонуйте свою допомогу. Будьте готові в будь-яку хвилину дійсно кинути все і приїхати.

Теги: людина, хлопець, слово, подруга, смерть, звільнення, розставання, хвороба

Пробачити або помститися? Якщо чоловік пішов до іншої ...

% Юлія Дьякова, автор JustLady. % % %
�������� ��� ���������? ���� ������� ���� � ������
% Чоловіки часто змінюють, але от рішення піти з сім'ї приймають одиниці. Тому, якщо чоловік пішов від вас до іншої, спроби повернути його часто заздалегідь приречені на провал. Що ж робити - пробачити невірного або ж жорстоко помститися?
% Статті за темою «Пробачити або помститися? Якщо чоловік пішов до іншої ... » %
Пробачити або помститися? Якщо чоловік пішов до іншої ...
% Як покарати чоловіка за зраду %
Пробачити або помститися? Якщо чоловік пішов до іншої ...
% Як помститися начальнику %
Пробачити або помститися? Якщо чоловік пішов до іншої ...
% Основні причини розлучень %
Пробачити або помститися? Якщо чоловік пішов до іншої ...
% Чи повертаються колишні? %

Пробачити і відпустити - це рішення розуму. Всі вже сталося, змінити нічого не вдасться, а терзання і злоба руйнівно діють на організм. Чи не копайтеся в собі, не звинувачуйте себе.

Дайте вихід емоціям. Поплачте, сльози добре допомагають заспокоїтися. Можна шпурляти речами або зіпсувати що-небудь, що колись належало йому або було дорого. Емоційний вибух допоможе, врешті-решт, знайти ясність думки. Важливо, щоб всі ці прояви емоцій винуватець не бачив, не варто показувати йому свою слабкість. Якщо потім він запитає, куди поділася його улюблена сорочка, не розповідайте, що ви покремсали її на шматочки, придумайте що-небудь інше. Наприклад, що ви віддали її на благодійність.

При особливо важких переживаннях може виявитися, що своїх сил для вирішення проблеми недостатньо. Тоді ви можете звернутися до психотерапевта. Поцікавтеся у знайомих, напевно, контакти швидко знайдуться. Грамотний психотерапевт швидко допоможе вам розібратися в собі, пробачити і відпустити невірного чоловіка.

І тоді у вас з'являться сили для нового життя. Для початку можна знайти собі нове захоплення. Це може бути все, що завгодно: від рукоділля до екстремальних видів спорту. Нові інтереси відкриють вам можливість кардинально оновити коло знайомих. У цьому колі ніхто не буде нагадувати вам про недавні події, і поступово ви самі про них забудете.

Крім того, тепер у вас з'явився час для себе. Сходіть в салон краси, займіться своїм здоров'ям, загалом, спрямуйте всі зусилля на те, щоб бути постійно у формі. Оновлення гардероб. Не мине й кількох тижнів, як ви самі себе не впізнаєте - невже це від такої прекрасної, впевненою в собі жінки хтось пішов? Значить, туди йому й дорога. А у вас попереду нові відкриття, нове життя.

Зрештою, така поведінка і виявиться самої витонченої помстою зраднику. Коли він побачить, як ви щасливі і прекрасні в новому житті без нього, він обов'язково відчує досаду. Тим більше, досить часто життя з розлучницею не запитує, адже одна справа відвести чоловіка, і зовсім інша - налагодити з ним спільний побут. Можливо, чоловік навіть захоче вас повернути. А ось чи дозволяти йому це зробити, вирішувати вже вам.

Теги: чоловік, інший, зрада