Мова тіла: як виглядати впевненим в собі

% Світлана Єгоркіна, автор JustLady. % % %
���� ����: ��� ��������� ��������� � ����
% Від уміння сподобатися оточуючим і продемонструвати впевненість у собі багато в чому залежить ваш успіх в особистих і професійних справах. Дослідження виявили кілька факторів, які дозволяють провести на людей сприятливе враження.
% Статті за темою «Мова тіла: як виглядати впевненим в собі» %
Мова тіла: як виглядати впевненим в собі
% Мова тіла: покажи всім, що ти в себе віриш %
Мова тіла: як виглядати впевненим в собі
% Як вибрати татуювання %
Мова тіла: як виглядати впевненим в собі
% Секс і зайва вага: позбавляємося від комплексів в ліжку %
Мова тіла: як виглядати впевненим в собі
% Секрети сексуальної привабливості %

Головний секрет привабливості полягає в тому, щоб люди, перебуваючи поруч з вами, відчували себе краще, добрішими, розумнішими. Упевнені в собі люди вільно чи мимоволі привертають увагу і притягують до себе. Перше враження, зрозуміло, формується виходячи з зовнішнього вигляду, але крім цього існує ряд невербальних знаків, за якими на несвідомому рівні опоненти зчитують один з одного інформацію. Є кілька простих жестів за допомогою, яких буде простіше домогтися розташування і справити приємне враження.

Посмішка є одним з ознак дружелюбності і розташування. Коли ви щиро посміхаєтеся, співрозмовник на підсвідомому рівні відчуває себе краще. Щирість породжує відповідну реакцію. Джордж Еліот казав: «Посміхайтеся, і наживете одного; хмурьтесь і наживете зморшки ».

Вираз очей також відіграє дуже велику роль. Зоровий контакт дає зрозуміти іншій людині, що він вам цікавий і небайдужий. При розмові постарайтеся дивитися прямо і відкрито, але не надто пильно, в цьому випадку людина може почати губитися.

Крім перерахованих вище фактів, впевненого в собі людину характеризує манера тримати себе. Відкрита поза, підведений підборіддя, пряма спина і плечі дають зрозуміти співрозмовнику, що ви спокійні і розкуті. Схрещені ноги і руки навпроти вказують на небажання спілкуватися, внутрішню замкнутість і закритість. Сидячи один навпроти одного руки краще тримати просто прямо перед собою. Відкриті долоні говорять про готовність слухати. При розмові стоячи не варто ховати руки в кишені або схрещувати на грудях. Краще тримати їх просто вздовж тулуба. Поза «руки в боки» не підходить для офіційної бесіди. Вона каже про зайву поважності. Надмірна жестикуляція про неврівноваженість і зайвої темпераментності, тому якщо знаєте за собою таку манеру, постарайтеся стримуватися.

Важливим також є вміння слухати співрозмовника. Поважайте чужу точку зору і вмійте відстояти свою. При назріваючий конфлікт, намагайтеся не ображати опонента, бо будь-яка думка має право на життя. Однак якщо ви з чимось не згодні, в м'якій, але рішучій формі дайте зрозуміти це. З вашою думкою повинні рахуватися. Повага до себе і до оточуючих породжує відповідну реакцію.

Теги: мову, себ, спілкування, впевненість, тіло

Як змінитися за місяць

��� ���������� �� �����
% Сьогодні у вас все непогано. Але цей стан вже порядком набридло. Хочеться змінити життя кардинально, почати втілювати мрії і добиватися чогось. Але всі зміни життя починаються з себе. Як змінитися за місяць?%
% Статті за темою «Як змінитися за місяць» %
Як змінитися за місяць
% Як навчитися прислухатися до організму %
Як змінитися за місяць
% Як полюбити тренування? %
Як змінитися за місяць
% Один крок до розставання: як врятувати стосунки на межі %
Як змінитися за місяць
% Як залишатися для нього загадкою %
% Порада для всіх жінок універсальний у всі часи: якщо життя останнім часом не ладиться, змініть зачіску. Новий образ підніме настрій і додасть впевненості. Крім того, зачіска - найзначніша частина вигляду, і саме завдяки їй зовнішні зміни стають помітнішими.%

Так що, першим кроком підійдіть до дзеркала і вирішите, що ви хотіли б у собі поміняти. При цьому приділити увагу волоссю слід обов'язково. Змініть стрижку, колір волосся. Покладайтеся на особистий смак, або попросіть стиліста підібрати вам зачіску. Подивіться програми, де людей змінюють на краще - побачте, наскільки симпатичніше робить їх відвідування салону краси.

Займіться своєю зовнішністю в цілому. Щоб стати іншою людиною, потрібно виглядати як інша людина. Почніть, нарешті, займатися спортом - за місяць ваша фігура якраз підтягнеться до бажаних параметрів. Якщо давно плануєте скинути зайве, розробіть дієту на місяць роботи над собою.

А що у вас з гардеробом? Чи не час трохи змінити стиль - на більш сучасний і модний? Розбавте занадто темний гардероб яскравими речами, придбайте хоча б одну трендовую річ. Знайдіть гроші хоча б на один комплект одягу, в якому б ви відчували себе кращою.

Попрацюйте над характером. Навчіться говорити «Ні» нудним пропозиціями, заводити нові знайомства. Почніть діяти, рідше сидите вдома. А вільний час використовуйте з максимальною ефективністю - Знайдіть хобі, яке дозволило б вам досягати успіху. Спробуйте себе у творчості - якщо в дитинстві ви любили малювати або складали казки, можливо, ваш талант весь цей час просто спав? Почніть відвідувати будь-які курси. Як по улюбленому заняттю, так і по тому, чим ви раніше і не думали захоплюватися. Нові люди й інтереси дуже змінять вас.

Розправтеся зі старими проблемами. Відвідайте всіх лікарів, візит до яких давно відкладаєте - стоматолог, окуліст, гінеколог. І візьміть за правило робити регулярні огляди у цих фахівців (раз на рік або півроку). Якщо ви давно зрозуміли, що ненавидите свою роботу, змініть її, нарешті.

Подивіться фільми, на які завжди не було часу. Якщо ви дійсно цього захочете, час знайдеться.

Теги: життя, місяць

Як змінити свій характер

% Eromanova, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� ��������
% Одна з частих проблем людини - невдоволення власним характером. Людина не може бути стовідсотково щасливий, якщо його щось не влаштовує в собі. Але, на жаль, невдоволення рідко переростає в які-небудь рішучі кроки. І безліч людей так і залишається зі своїм нещастям - своїм характером.
% Статті за темою «Як змінити свій характер» %
Як змінити свій характер
% Як удосконалити свій характер %
Як змінити свій характер
% Як змінити хлопця %
Як змінити свій характер
% Як змінити лінію долі %
Як змінити свій характер
% Повернути любов: як пробачити образи і змінити себе заради чоловіка %
% Якщо ви вирішили перевиховати себе, почніть це робити поступово. Для початку заведіть щоденник (ця міра необхідна для вирішення багатьох психологічних проблем), у ньому запишіть все, що вам в собі не подобається. Не варто торкатися зовнішності: записуйте тільки неугодні вам риси характеру. Коли коло проблем буде повністю змальований, почніть описувати свої дні. Не потрібно заносити всі ваші дії в найменших деталях - досить описати те, що здається вам важливим.%

Далі варто продумати, які переваги у вас з'являться, якщо ви зможете змінити себе в кращу сторону. Наприклад, якщо ви станете більш рішучою людиною, то зможете піднятися по кар'єрних сходах. Або якщо ви станете більш відкритим, у вас з'явиться більше друзів. Розберіть по поличках, чому саме ви не можете виховати в собі ті чи інші риси. Наприклад, ви ліниві через те, що насправді боїтеся змін. Або ви занадто замкнуті через те, що побоюєтеся осуду. Коли ви знайдете свої страхи, ви зможете поглянути на себе з іншого боку. Природно, для виправлення ситуації, варто боротися зі своїми проблемами, тобто йти від протилежного. Якщо ви боїтеся виступати перед натовпом, запишіться на курси акторської майстерності, якщо ви занадто інертні, влаштуйтеся на активну роботу. Коли ви позбудетеся від першоджерела, погані риси характеру зникнуть самі собою.

Опишіть себе таким, яким ви хочете стати. Потім сформулюйте одне-два речення, які потрібно повторювати як мантру. Тільки придумайте два варіанти: один у майбутній формі, інший в справжньою. Тобто якщо ви хочете стати більш спокійним, повторюйте дві пропозиції: «Я буду спокійним і врівноваженим» і «Я спокійний і врівноважений». Повторюйте їх про себе, вірте в них, і через деякий час ви помітите серйозні зміни у своєму характері.

Запам'ятайте, що все у ваших руках. І якщо ви дійсно вирішили стати іншою людиною, то це у вас вийде. Ніколи не сумніватися у власних силах - це ваше основне завдання. Виконайте її, і тоді ви зможете здійснити все задумане.

Теги: характер