Як перестати бути послідовником Шмоткіна і позбутися зайвих речей

��� ��������� ���� �������������� �������� � ���������� �� ������ �����
% Схильність збирати величезну кількість непотрібних речей є у багатьох людей. Часом звичка зберігати старі речі призводить до утворення величезних покладів мотлоху, які займають багато місця і роблять неможливими швидкі пошуки потрібних предметів. Щоб впустити в свій будинок і життя нову енергію, слід позбутися зайвих речей.
% Статті за темою «Як перестати бути послідовником Шмоткіна і позбутися зайвих речей» %
Як перестати бути послідовником Шмоткіна і позбутися зайвих речей
% Як позбутися від спогадів про минулі відносини %
Як перестати бути послідовником Шмоткіна і позбутися зайвих речей
% Як швидко позбутися втоми %
Як перестати бути послідовником Шмоткіна і позбутися зайвих речей
% Як позбутися самотності %
Як перестати бути послідовником Шмоткіна і позбутися зайвих речей
% Як позбутися поганих думок %

Що ми зазвичай зберігаємо? Одяг, в яку вже давно не поміщаємося, старі журнали, газети, шкільні зошити та ін. Всі ці артефакти можуть займати багато місця, а цінність їх не так вже й велика. До чого вам полки, забиті вийшла з моди одягом і старим взуттям? Сміливо сортуйте на винос те, що не носили більше двох років - навряд чи ви вже надягнете ці речі.

Шкода викидати добротні речі та взуття? Відвезіть на дачу, в село, роздайте знайомим для цих же цілей. Позбавляючись від старого одягу, ви звільняєте місце в шафі для нових костюмів, суконь і т.д.

Дитячі речі та іграшки відвезіть в дитячі будинки або притулки - там їм завжди знайдуть застосування.

Розібратися з одягом найпростіше. Але як бути з купою милих серцю дрібничок, кожна з яких нагадує вам про щось? Не будьте настільки сентиментальні, включіть тверезий розрахунок - може бути, якісь із «раритетів» нагадують зовсім про радісні події. Дитячі ванночки, старі велосипеди, ковзани часів вашої юності - все це навряд чи вам знадобиться, але може послужити хорошу службу тим, хто потребує цих речах.

Позбутися від зайвих речей, намагаючись прилаштувати їх в хороші руки, нескладно - дайте оголошення, розповсюдьте інформацію через знайомих і, можливо, вам навіть вдасться виручити трохи грошей.

Старі газети, книги і журнали спочатку відсортуйте, потім викиньте рвані та непридатні до прочитання паперу. Хороші книги поставте на полицю, тематичні колекції журналів можна віддати цікавиться людям.

Звільнивши своє житло від ненужностей, намагайтеся і далі не накопичувати речі. Всякий раз, здійснюючи покупку, добре подумайте - чи дійсно ця річ вам необхідна або ви просто дієте під впливом імпульсу. Якщо через рік ваші «засіки» знову поповняться - не біда. Глибоко вдихніть і приступайте до розбору завалів.

Теги: річ, місце, послідовник, шмоткін