Ароматерапія проти депресії

������������ ������ ���������
% У сучасному світі депресія знайома багатьом, але не всі вважають її ознаками сильного нервового розладу. Однак, як стверджують медичні працівники, депресія здатна перейти в сильне стресовий стан, який згубно позначиться на здоров'ї. І сьогодні найпоширенішим способом позбавлення від такого стану вважається ароматерапія, або лікування ароматами. %%
% Статті за темою «Ароматерапія проти депресії» %
Ароматерапія проти депресії
% Секс проти депресії %
Ароматерапія проти депресії
% Ароматерапія проти розтяжок %
Ароматерапія проти депресії
% Як підібрати дієту проти депресії %
Ароматерапія проти депресії
% Велика депресія: якщо пропав інтерес до життя %

Унікальна сила запахів використовується для поліпшення настрою і загального самопочуття ще з давніх часів, коли народ кидав у вогнище різні трави, які й сприяли усуненню стресового стану. Сьогодні лікування ароматами представлено різними способами: додаванням смакових добавок в чай ​​або каву, насолода улюбленими ароматами парфумів і, звичайно ж, лікування ефірними маслами. Всі ці способи переслідують одну мету - підвищити настрій, поліпшити стан здоров'я і додати тонусу виснаженому організмові.

Популярність ароматерапії як ефективного засобу проти депресії зростає з кожним роком. По-перше, це пояснюється тим, що масла або інші засоби з запахом абсолютно нешкідливі для здоров'я і можуть застосовуватися у всіх віках. По-друге, ароматерапія «не втручається» в нормальне функціонування організму, а значить, на відміну від лікарських препаратів, не міняє гормональний баланс. Правильне застосування тих чи інших ароматів змусить забути про проблеми, розслабитися, насититися життєвою енергією для вирішення всіх труднощів, підвищити тонус і навіть вилікувати захворювання окремих органів або систем.

Для ароматерапії як засоби проти депресії зараз використовуються розмарин, бергамот, лаванда, ялівець, ладан, меліса, мускат, герань. Ці трави можна додавати у воду при прийнятті ванн, можна спалювати в якості свічок, можна додавати в напої, в масла для масажу або в духи.

На завершення варто зазначити, що лікування запахами - це оригінальний і, в той же час, нешкідливий спосіб перемогти депресію. Позбутися від поганого настрою, підвищити тонус, поліпшити загальне самопочуття допоможуть приємні і улюблені аромати.

Теги: масло, засіб, депресія, ароматерапія

Як позбутися від почуття заздрості

% Оксана Климова, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ������� �������
% Невідомо, в який момент життя людина пізнає заздрість. Вже в дитинстві нам подобаються іграшки сусідської дитини, і ми випрошуємо у батьків такі ж. У школі ми змагаємося, хто краще одягнений. В інституті ми заздримо тієї зануді, яка все сесії здає на «відмінно», не докладаючи особливих зусиль. У повній же мірі ми пізнаємо заздрість у дорослому житті. %%
% Статті за темою «Як позбутися від почуття заздрості» %
Як позбутися від почуття заздрості
% Заздрість як джерело лих %
Як позбутися від почуття заздрості
% Як позбутися носогубних зморшок %
Як позбутися від почуття заздрості
% Заздрість змушує опускати руки? %
Як позбутися від почуття заздрості
% Як впоратися з заздрістю %

По суті заздрість - почуття непогане. Неможливо не заздрити, як неможливо не порівнювати себе з іншими. Як тільки людина розуміє, що всі люди різні, він починає порівнювати себе з іншими. Заздрість приходить в той момент, коли людина розуміє, що позбавлений чогось, що є в інших.

Але найчастіше заздрість з'їдає людини. Його власні цілі підміняються цілями об'єкта заздрості. Кожен хоч раз відчував це пожирає почуття. Згадайте, як неприємно стало на душі, коли ви почули про успіхи однокласника, колишнього недотепи. Тепер він не просто мовчун-трієчник, а шановний бізнесмен, власник заводів.

Від заздрощів обов'язково потрібно позбавлятися, це почуття руйнує позитивну енергію, висмоктує її. Ви витрачаєте життя не на досягнення своїх цілей, а на порожнє накопичення гніву і незадоволеності. Ваше життя - це ваше життя. Вона така, як потрібно саме вам. Не порівнюйте себе ні з ким.

Згадайте давню притчу про великий і маленькому дереві. Вони мирно існують поруч, оскільки не порівнюють себе один з одним. Людьми, що досягли більшого, ніж ви самі, можна тільки захоплюватися і вчитися у них. Подумайте, що стоїть за успіхом і багатством, які втрати і яка серцевий біль. Хотіли ви бути на місці успішних людей?

Направте свою заздрість в інше русло, творити. Подруга стрункішою і худее? Терміново почніть займатися спортом і, нарешті, займіться своїм харчуванням. У сусідки є машина? Запишіться на курси водіння, почніть вчити правила дорожнього руху. Запам'ятайте, життя рідко кому підносить блага на блюдце з блакитною облямівкою. Стати творцем своєї долі.

Якщо ж заздрять вам, не давайте приводів для заздрощів. Смиренно ставитеся до своїх успіхів - вам просто пощастило трохи більше, ніж комусь. Або ви просто доклали більше зусиль. Але успіх у справах і в роботі - не привід для гордині, яка зробить ваше серце черствим і холодним. Бійтеся гордині, вона принесе самотність.

Уважно вивчіть своє життя, адже вам теж є чим пишатися. Нехай невеликі, але це досягнення. Заздрячи іншим, ви збираєте поганий настрій і відлякує удачу. Цінуйте те, що маєте зараз.

Теги: людина, ставлення, почуття, заздрість

Як навчитися спокою

% Елеонора Коврижка, автор JustLady. % % %
��� ��������� �����������
% Занепокоєння, безпричинна злість і відсутність терпіння часто заважають людям досягти якихось поставлених і дуже важливих цілей. У такій ситуації просто необхідно навчитися зберігати терпіння і не давати волі терзають і спалюють зсередини почуттям тривоги і занепокоєння. Свої емоції обов'язково потрібно тримати під контролем. Це дозволить бути більш впевненим у собі, успішною людиною. Слід взяти до уваги кілька порад, щоб зрозуміти, як зберегти спокій.
% Статті за темою «Як навчитися спокою» %
Як навчитися спокою
% Як досягти спокою %
Як навчитися спокою
% Як навчитися медитувати %
Як навчитися спокою
% Як навчитися заспокоюватися %
Як навчитися спокою
% Як навчитися не нервувати %
% Найперше і найважливіше - ніколи не варто драматизувати і перебільшувати проблему. Всі проблеми вирішуються, головне взяти себе в руки. Необхідно постійно переконувати себе, що з проблемою можна впоратися і нічого страшного не трапиться. Ніколи не потрібно говорити собі фрази: «Коли ж все вирішитися, скільки можна чекати? »,« Мені завжди не щастить і цього разу не виняток »і т.д. Не треба налаштовуватися на негатив.%

І заспокоївшись, можна буде побачити проблему вже зовсім з іншого боку. Потрібно сісти і обдумати проблему. Не треба відразу бігти до друзів за порадою. Їх співчуття може негативно позначитися на емоційному тлі, а вірного виходу зі сформованої ситуації вони навряд чи зможуть запропонувати. Тому варто спробувати вирішити свою проблему самому.

Варто спробувати почати мислити образами. Тобто уявити себе в образі спокійного, врівноваженого і чітко мислячої людини, який зіткнувся з такою ж проблемою. Далі подумати, як цей незворушний людина змогла б вирішити цю складну ситуацію. Тепер бажано спробувати стати таким незворушним людиною в дійсності.

Заслуговують уваги спогади про ті моменти, коли виходило впоратися зі своїми бурхливими емоціями. Це допоможе усвідомити, що зберігати спокій можливо. Потрібно створити мирну, спокійну обстановку. Можна включити улюблену музику, яка надає заспокійливу дію, яка відверне думки. Перед тим, як приступити до хвилюючої діяльності, необхідно випити склянку води і зробити кілька глибоких вдихів діафрагмою.

Не варто забувати про своє здоров'я. Недосипання і недоїдання не тільки не допоможуть, але ще й погіршать ситуацію. Необхідно займатися спортом і не зловживати шкідливими звичками. Відмінним способом заспокоїтися вважаються регулярні медитації. Потрібно постаратися не думати постійно про свої проблеми і вміти переключатися. Можна зустрітися з друзями, сходити в кіно або кафе.

Необхідно влаштовувати собі хоча б один вихідний на тиждень. Його треба звільнити повністю від повсякденних справ і провести його як душа забажає. У цей день навіть можна полентяйнічать: повалятися з книжкою на дивані, почитати розумні цитати. А можна провести його досить активно, максимально змінивши обстановку і занурившись в нові враження. Це допоможе розпочати трудові будні відпочив і повним нових сил.

Теги: людина, спокій, дія