Дефіле впевненості

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
������ �����������
% У впевненого в собі людини і хода зовсім не така, як у закомплексованого. Буває, поглянеш на дівчину і відразу бачиш - королева. Голова піднята високо вгору, плечі розправлені, крок широкий, швидкий. А чи знаєте ви, що не тільки впевненість у собі народжує таку ходу, а й навпаки - навчившись правильно тримати себе, можна підвищити власну самооцінку?
% Статті за темою «Дефіле впевненості» %
Дефіле впевненості
% Головні секрети абсолютної впевненості в собі %
Дефіле впевненості
% Як розвинути впевненість в собі %
Дефіле впевненості
% Впевненість у собі і пікап %
Дефіле впевненості
% Голлівуд змінює пластиці? %

Тут спрацьовує відразу два механізми. Перший, коли жінка починає ходити красиво, її самооцінка і настрій підвищуються. Адже вона тепер не пасе, скорчившись, як старенька, а крокує величної ходою, немов модель по подіуму. Другий механізм більше підсвідомий. Він грунтується на взаємозв'язку певного стану людини та її м'язової активності і положення тіла в просторі. Спробуйте сісти низько до землі, зсутулившись плечі, зробити скорботне обличчя і вимовити: «Я королева краси! ». Не дуже-то виходить, правда? Вся справа у вашому тілі, погодьтеся, що таку фразу набагато простіше говорити з розправленими плечима і високо піднятою головою. Ось ваше тіло і реагує зміною настрою на зміну постави і ходи, підвищуючи самооцінку.

Про що ж слід пам'ятати в першу чергу, щоб із середньостатистичної офісної працівниці перетворитися на модель? Почніть зі своєю постави. Подивіться уважно на те, як ви ходите: зсутулившись або розправивши плечі? Сутулих жінок ніхто не любить, тому цей недолік потрібно виправляти. Намагайтеся завжди розправляти плечі і ходити прямо, не згинаючись. Якщо з цим виникнуть складнощі, можна придбати спеціальний ортопедичний бандаж для спини. Він допоможе вам перший час підтримувати спину. Паралельно потрібно зайнятися зміцненням м'язів, які відповідають за красиву поставу. До речі, навіть при абсолютно рівній спині звичка ходити з опущеною вперед головою може створювати враження згорблений і сутулості. Якщо при ходьбі ви постійно дивитеся собі під ноги, позбудьтеся цієї звички. Повірте, впасти, дивлячись строго перед собою, практично неможливо. Досить тільки зрідка кидати погляд собі під ноги і то на відстані два-три метри вперед.

Слідкуйте за тим, щоб на вас була зручне взуття. Занадто тісний або занадто вільне взуття впливає на ходу, роблячи її човгає, виляє або занадто важкою. Не варто думати, що дискомфорт помітний тільки вам, на неприродну ходу звертають увагу в першу чергу. Прислухайтеся до звуку, створюваному вашими туфельками: це тупіт бегемота, цокання копитця або шльопання жаб? Хода не повинна бути важкою і звуків це так само стосується.

Найкраще поспостерігати за тим, як ви ходите перед великим дзеркалом. Красивим вважається середній за розміром крок без зайвого виляння стегнами. Руками при цьому розмахувати з боку в бік не потрібно (цим часто грішать любителі занадто широкого кроку). Вибираючи каблук, походіть у взутті деякий час, щоб визначити, яке враження створюється від ходи. Якщо нога згинається в коліні або кроки виходять занадто частими, від такого взуття краще відмовитися. Якими б чарівно-писаними не видалися вам ці туфельки, все враження від них може бути перекреслено вашої некрасивою ходою.

Звичайно, потрібно тренуватися, щоб освоїти впевнену ходу від стегна. Але зверніть увагу на ті зміни, які вона в вас справить. Тільки почавши змінювати свою манеру ходити, ви автоматично змініть своє ставлення до життя і труднощам. Зможете дивитися на всі неприємності з гордо піднятою головою і переступати через невдачі легко і просто.

Теги: впевненість, хода, настрій, вплив

Ваш ніс і характер

��� ��� � ��������
% Форма носа зможе розповісти багато про характер свого власника. Тим, хто знає про це, дуже легко спілкуватися з людьми і розпізнавати їх таємні наміри, адже ніс здатний видати кожного з нас. Так що ж означає форма носа?
% Статті за темою «Ваш ніс і характер» %
Ваш ніс і характер
% Як дізнатися характер хлопця %
Ваш ніс і характер
% Як вибрати свій аромат %
Ваш ніс і характер
% Твій характер визначають ... нігті %
Ваш ніс і характер
% Як читати по обличчю %

Без зайвих вступів перейдемо до того, що форма носа може розповісти про характер людини.

Прямий ніс, як у няні Росії Анастасії Заворотнюк, дуже часто є показником холодності і закритості людини. Такі люди не показують свої емоції стороннім, вельми цілеспрямовані і відмінно групуються в складні періоди. Жінки з подібною формою носа дуже часто більше захоплені собою, ніж навколишнім світом.

Кирпатий ніс, як у зірки обох частин «Кохання у великому місті» Анастасії Задорожної, свідчить про доброту і чуйність. Найчастіше люди з подібною формою носа оптимістичні, сповнені енергії, а також відрізняються багатою уявою. Жінки з кирпатим носом своєю безтурботністю і наївністю часто дуже легко здатні підкоряти будь-яких чоловіків.

Римський ніс, такий, як у Яни Чурикової, видає натуру сильну і честолюбну. Зазвичай такі люди є лідерами по натурі і володіють аналітичним складом розуму. Імпульсивність для людей з римським носом не властива, навпаки, вони дуже продумані і логічні.

Орлиний ніс, яким може похвалитися світська левиця Періс Хілтон, свідчить про самодостатність. Крім того, люди з подібною формою носа кілька зарозумілі, однак, ніколи не стануть нудьгувати навіть наодинці з самими собою. Думку про себе інших володарів орлиних носів мало цікавить.

Ніс-картопля, як у русалки російської естради Наташі Корольової, свідчить про кмітливості і обачності володаря. Незважаючи на те, що з боку володарі такого носа можуть здаватися простуватими, насправді вони розумні і розважливі. Простодушний - звичайний імідж таких людей.

Теги: форма, ніс, характер, тест, римський, рецепт

Гідності жінки: неприступна або доступна?

% Nastya, автор JustLady. % % %
����������� �������: ������������ ��� ���������?
% Неприступна жінка - проблема для чоловіків. Доступна не представляє для них інтересу. А яке з цих якостей є жіночою гідністю - питання спірне, а відповіді на нього неоднозначні, але вельми цікаві за своїм змістом.
% Статті за темою «Переваги жінки: неприступна або доступна? » %
Гідності жінки: неприступна або доступна?
% Чи так вже добре бути «недоторкою»? %
Гідності жінки: неприступна або доступна?
% Неприступність і холодність: чи потрібно це вам? %
Гідності жінки: неприступна або доступна?
% Гордість без упередження %
Гідності жінки: неприступна або доступна?
% Нерицарскіе часи %

Жінки - істоти загадкові. Те, що діється у них в душі - таємниця для оточуючих. Вони самі часом не можуть пояснити, яким чином вибирають лінію своєї поведінки. Адже бути неприступною або доступною - вибір самої жінки, природою в ній цього не закладено.

І, треба зазначити, що ці якості скоріше відштовхують людей, ніж притягують їх. Якщо вони, дійсно, показують ваш характер, то потрібно спробувати змінитися: бути більш розкутою або ж проявляти скромність. Але для того, щоб назвати вас неприступною фортецею або, навпаки, доступної та вітряною іноді достатньо одного погляду.

Звичайно, кажуть, що по одягу не судять, але саме зовнішній вигляд може багато про вас розповісти. Строгий костюм, окуляри, зібране волосся, непомітний макіяж - цей образ говорить, що його господиня - недотрога. Зрозуміло, деякі елементи можуть змінюватися (Не костюм, а плаття не зібрані волосся, а акуратно укладене і т.д.), але суть залишається незмінною. І, навпаки, коротка спідниця, яскрава косметика можуть створити вид легковажною і доступною дівчини.

Добре, коли одяг - просто жіноча хитрість, яка відображає настрій в даний момент. Але ж гардероб може стати справжньою проблемою. Через невміння правильно підбирати вбрання ви постійно будете потрапляти в неприємні ситуації (доступний вид дозволяє нешанобливо до вас ставитися, а неприступний викличе незручність).

У кожному разі, спробуйте поглянути на себе з боку. Якщо не зможете дати об'єктивну оцінку, то зверніться до близької людини. Чоловік, мама, друг або подруга дуже добре знають вас. Тому з ними ви можете обговорити всі свої достоїнства і недоліки. Але чи хочете ви змінюватися, вирішити доведеться самостійно. Можливо, вас влаштовує стиль життя неприступною панянки або доступною кокетки. Подумайте, чи варто кидатися в крайності, адже одним з головних жіночих достоїнств є вміння знайти золоту середину. Тільки в цьому випадку ви зможете стати бажаним співрозмовником і гідною компліментів жінкою.

Теги: золотий, жінка, оцінка, середина, гідність, вміння