Наша зовнішність - наші думки

% Олена Nikolavna, автор JustLady. % % %
���� ��������� - ���� �����
% Досить просто подивитися на людину кілька секунд, щоб зрозуміти, що він злиться, пригнічений. Може, він улюбленець долі або буркотун? При детальному розгляді можна побачити і те, що людина посміхається через силу, і що насправді йому зараз зовсім не до веселощів.
% Статті по темі «Наша зовнішність - наші думки» %
Наша зовнішність - наші думки
% Гармонізація зовнішності - новий тренд пластичної хірургії %
Наша зовнішність - наші думки
% Якщо молода людина критикує вашу зовнішність ... %
Наша зовнішність - наші думки
% Почерк і зовнішність %
Наша зовнішність - наші думки
% Естетична косметологія або не гніватися бога? %

Те, що думки формують не тільки свідомість, а й зовнішній вигляд людини, помітили ще в давнину. Фраза «ти те, що ти думаєш» виправдовує себе повністю. У людей, схильних до песимізму, з часом опускаються куточки очей, тьмяніє сам погляд, від частих сліз і депресій з'являється більше зморшок, а очі вінчає легка синява під очима і припухлість повік. Куточки їх губ наполегливо повзуть вниз і закінчуються прямими вертикальними зморшками. Людей, схильних до агресії, характеризують різкі рухи і «специфічний» погляд, в якому читається «Не вилазь, уб'є».

У оптимістів же погляд протягом довгих років не втрачає свого торжествуючого блиску, на щоках часто видно легкий рум'янець. У оптимістів теж є зморшки, але ці «гусячі лапки» навколо очей говорять про їх веселості і любові до життя. Цілеспрямовані люди володіють стрімкою ходою. А ось сором'язливі «соровм'язливого» ходять невпевнено, злегка втягнувши голову в плечі, частіше сутуляться. Темп їх ходи або занадто швидкий (не підводячи погляду вище колін перехожих), або семенящий.

Щоб змінити власну зовнішність, потрібно поміняти свої думки. Які б проблеми не піднесла життя, не забувайте про те, що вони проходять, а вираз обличчя залишається колишнім. Полюбіть себе і згадуйте про це якомога частіше. Тримайте в голові той образ, з яким ви себе асоціюєте. Уявіть, яке враження ви б хотіли справляти на оточуючих. Що на вас надіто в цей момент, яка у вас зачіска?

Стати цілеспрямованою людиною, дорога до досягнення цілей допоможе стати впевненішою в собі. Не нехтуйте відпочинком. Частіше посміхайтеся перехожим, співайте. Наспівуйте улюблений мотивчик де завгодно - в душі, на власній кухні або по дорозі в магазин. Не бійтеся експериментів у зовнішності, але не робіть з них культу. Нехай у вашій свідомості «живуть» добрі думки, а для цього навчитеся прощати і культивуйте вміння вчасно сказати: «Прости».

Теги: зовнішність

Як перестати заздрити

��� ��������� ����������
% Жила-була в людському мозку заздрість. Цвіла, мов троянда, обдаровуючи шипами всіх оточуючих. І відчував людина, що недобре це почуття, заздрість, але не знав, як перестати заздрити. І ось в один прекрасний день прийшла йому в голову ідея розділити заздрість на чорну, погану, і білу, нібито хорошу. З тих пір він кожен раз виправдовувався і перед собою, і перед оточуючими тим, що заздрить по-білому. Але заздрість - вона і в Африці заздрість, як її не назви. І її потрібно не ділити на чорну і білу, а повністю прибирати зі свого життя. Як перестати заздрити знає жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Як перестати заздрити» %
Як перестати заздрити
% Як перестати заздрити подругам %
Як перестати заздрити
% Заздрість як джерело лих %
Як перестати заздрити
% Як перемогти заздрість %
Як перестати заздрити
% Як боротися із заздрістю колег і своєї власної %

Із заздрістю доводиться стикатися в житті кожному. Особливу актуальність це почуття набуло в сучасному світі матеріальних благ, коли хочеться шубу краще, ніж у Таньки, а машину більше і потужніше, ніж у Антона. Якщо відповідних можливостей для покупки вмісту гардеробу або гаража немає, то,як перестати заздрити? Залишається тільки поступово брати на таран свій мозок, мозок чоловіка, а також сіра речовина всіх тих, хто готовий вислуховувати постійні тиради про нещасливою життя.

Заздрість зазвичай пов'язує між собою двох людей - заздрісника і того, кому він заздрить. Друга сторона часто навіть не здогадується про свою причетність до такої таємної зв'язку, і мирно живе, досягаючи поставлених перед собою цілей. Що ж стосується першої сторони, то для неї цей зв'язок в кращому випадку іноді проявляється нападами злості і самобичування, а в гіршому - стає сенсом життя. Розірвати цей міцний зв'язок заздрісник в силах, якщо він знає,як перестати заздрити.

������ �������

Добре там, де нас немає

Альона давно зустріла свого судженого, 2 роки тому вони розписалися, і тепер ведуть тихе сімейне життя. Дівчина дуже любить свого чоловіка і свій затишний будинок, але іноді така заздрість пробирає, коли краща подруга Вікторія в черговий раз розповідає про свої клубних пригоди, нових знайомствах і карколомних розвагах. «Так хочеться іноді робити необдумані вчинки і ходити на модні вечірки, але чоловік такий спосіб життя точно не схвалить.Як тут перестати заздрити? », - Каже з жалем Алена.

Яке ж було здивування домувальниці, коли її самотня і відчайдушна подруга Віка прийшла в гості з пляшкою шампанського, і довго розповідала на кухні про те, як їй погано і самотньо, і як вона по-білому заздрить Олені, адже у неї є коханий чоловік і власний будинок. «Я так вже хочу стати розсудливим, вийти заміж, народити дитину, а зустрічаються одні альфонси да несерйозні типи», - плакала Вікторія, допиваючи черговий келих з шампанським. Після цього Алена точно зрозуміла,як перестати заздрити.

Часом ми навіть не здогадуємося про те, що об'єкт заздрості із задоволенням помінявся б з нами місцями, віддавши всі свої багатства, машини, шуби і діаманти за один тільки погляд коханої людини, який ми бачимо щодня, але не надаємо цьому особливого значення. Уявіть собі, буває і так, що начальниця із задоволенням помінялася б місцями зі своєї підлеглої, віддавши їй частину своєї начальницького зарплати, а разом з нею і величезну відповідальність за роботу всього відділу. Навряд чи про це замислюється підпорядкована, із заздрістю поглядають на нові наряди успішної начальниці і не думає про те,як перестати заздрити. А іммігрували кілька років тому в Іспанію сусіди із задоволенням повернулися б в свою двушку, тому що тут є з ким поговорити, бо банальна ностальгія ...

Перед тим, як подумати про те, що комусь живеться краще, ніж Вам, спробуйте всього лише сказати про себе «Добре там, де ... ми є». Добре там, де є рідні та близькі люди, там, де своя двушка (до речі, з новим ремонтом), там, де улюблена робота зі шкідливим, але таким чуйним начальником, з невеликою, але зате стабільною зарплатою. А в Іспанії ... в Іспанії добре, але вдома краще.

Залучаючи заздрість

Як ми вже говорили, найчастіше об'єкт заздрості не здогадується про те, що йому заздрять. Але зустрічаються і ситуації, коли він не тільки знає про заздрість сторонніх, але ще й провокує її.

Люда - цілком успішна панночка, що досягла певних висот у кар'єрі і давно отримала свого принца на білому коні. Але дівчина сама зізнається в тому, що любить не просто домагатися чогось нового у своєму житті. Важливим для неї є те, щоб її успіхам заздрили оточуючі. За словами Люди, це дозволяє їй краще відчути свою успішність, свою відмінність від інших людей, які так мріють мати хоч частину того, що є у неї і не знають,як перестати заздрити.

Така поведінка, на думку психологів, не тільки нечесно по відношенню до тих, хто не знає,як перестати заздрити. Воно часто є індикатором проблем, з якими людині доводилося стикатися в своєму житті раніше. Поведінка Люди властиво дівчатам, які в дитинстві відчували нестачу матеріальних засобів або ж банального уваги.

Дізнаєтеся в Люді риси свого характеру? Тоді Вам пора задуматися про те, чи дійсно така поведінка здатне приносити моральне задоволення. Для цього поставте себе на місце того, в кому Ви свідомо чи не зовсім усвідомлено намагаєтеся викликати заздрість. Які емоції у цієї людини може викликати Ваша поведінка і наскільки ці емоції можуть допомогти Вам у житті? Насправді, лише деякі будуть щиро радіти Вашим перемогам і дякувати долі за те, що їм пощастило спілкуватися з таким успішною людиною, як Ви.

Але, часто чужа успішність, підкріплена хвастощами, ні в кого позитивних емоцій не викликає. Вам приємно буде випадково почути чужу розмову, в якому буде обговорюватися Ваша абсолютно незаслужена успішність? Якщо Ви наполегливо ділилися своїми успіхами з тим, хто ще не знає або не хоче знати,як перестати заздрити, То така розмова майже напевно відбудеться. Воно Вам треба?

Радійте тому, що є у Вас в житті. Саме Ви, а не хтось інший, повинні гідно оцінювати всі свої заслуги і жити з почуттям гордості за досягнуті цілі. Не потрібно чекати схвалення, захоплення або заздрості від оточуючих. Хочете заздрості? Тоді заздріть собі самі, як у відомій пісні Філіпа Кіркорова «... Щоб самому собі заздрити, що ти така у мене ...». Така заздрість хоча б не буде нести руйнування і негатив.

Кожен новий день відкриває нам нові можливості, яких ми часто не бачимо, витрачаючи час на такі дурні речі, як заздрість. Замість того щоб в черговий раз журитися з приводу успішності подруги чи сусідки краще живіть своїм життям, використовуйте всі її можливості. Таким чином, Ви будете розвивати в собі унікальна якість - здатність щиро радіти своїм успіхам, і успіхам оточуючих.

 Інна Дмитрієва
% Жіночий журнал JustLady