Як визначити характер дівчини по її сміху

% Xyrma1, автор JustLady. % % %
��� ���������� �������� ������� �� �� �����
% Виявляється, сміх - справа дуже індивідуальна. І по тому, як саме посміхається або заливається сміхом дівчина, можна навіть спробувати зрозуміти дещо про особливості її характеру. Тим більше, що усмішки і сміх можуть бути дуже різними в «виконанні» різних дам. %%
% Статті за темою «Як визначити характер дівчини по її сміху» %
Як визначити характер дівчини по її сміху
% Сміх замість фітнесу %
Як визначити характер дівчини по її сміху
% Користь сміху для жіночого тіла %
Як визначити характер дівчини по її сміху
% Жіночий сміх - самий заразливий %
Як визначити характер дівчини по її сміху
% Сміх - новий вид спорту? %

Дівчина, яка регоче досить голосно, а її сміх дійсно веселий і запалу, може підкорити будь-якого чоловіка. А якщо у неї при цьому ще й блищать очі, то така пані винахідлива, кмітлива і дуже цікава. Саме таких і поважають, і люблять кавалери.

Якщо дівчина під час сміху намагається прикрити долонею губи, а весь її вигляд висловлює збентеження, то це однозначно свідчить про її сором'язливість. Її проблема - боязкість, тому такий дамі слід допомогти підняти самооцінку. Для цього цілком підійдуть регулярні компліменти.

Сміючись, вона завзято і легко закидає назад голову, а сам регіт дуже дзвінкий і навіть «заразний». Значить, дівчина вміє фантазувати і мріяти. До такої обраниці необхідно ставитися обережно, щоб не зіпсувати її враження і не розбити надії.

Вона посміхається з пращурами очей, а сміється неголосно і з низьким тембром. Значить, жінка точно знає, чого вона варта, через що завжди буде прагнути до керівництва будь-яким процесом. Зате в сексі така пані, як правило, незрівнянна.

Якщо під час реготу жінка постійно намагається вхопити ніс, вухо або торкнутися очі, то це дуже весела людина. До того ж, вона - справжній мрійник. Але врахуйте, що така здатна здійснювати безрозсудні вчинки.

Дами, які регочуть з відкритим ротом, досить темпераментні. Але їм не чуже і впертість. А ось ті дівчата, які помітно морщать ніс під час сміху, люблять увагу і подарунки.

Є дівчата, які сміються, трохи нахиляючи голову на один або інший бік. У таких дам непоганий характер, але з ними іноді буває складно. Адже вони занадто багато думають, перш ніж зробити черговий крок у відносинах.

А дівчата, які намагаються завжди сміятися стримано, але при цьому люблять триматися за мочку вуха, дуже елегантні і сексуальні. Вони знають ціну своїм принад і не переносять, коли партнери хваляться власними достоїнствами. Відносини з ними можуть бути дуже цікавими.

Теги: дівчина, характер, жінка

Як зберегти нерви в мегаполісі

% Оксана Бєлоусова, автор JustLady. % % %
��� ������� ����� � ����������
% Сучасне життя повне хвилювань і стресів. Особливо це актуально для мешканців великих міст, в яких все підпорядковано швидкісного ритму. Для того щоб відчувати себе комфортно в таких умовах, необхідно знати, як усе встигати в нетрях мегаполісу і при цьому зберігати свої нерви здоровими.
% Статті за темою «Як зберегти нерви в мегаполісі» %
Як зберегти нерви в мегаполісі
% Вчимося виживати в мегаполісі! %
Як зберегти нерви в мегаполісі
% Як зміцнити нерви %
Як зберегти нерви в мегаполісі
% Запалення сідничного нерва: симптоми і лікування %
Як зберегти нерви в мегаполісі
% Весілля за кордоном: як організувати? %

Одна з основних проблем, з якою доводиться зіткнутися жителю мегаполісу - це пробки. Саме тому призначаючи важливу зустріч, враховуйте цей фактор. Заздалегідь попередьте людини, що можете трохи спізнитися. Якщо ваш ранковий маршрут славиться постійними заторами, то виїжджайте на роботу на 15-20 хвилин раніше. Як правило, жителі мегаполісу чудово розуміють всю глибину значення "пробки", тому завжди зрозуміють, якщо ви спізнюєтеся. Негатив від очікування можна знизити, якщо заздалегідь передзвонити людині і попередити, що ви трохи затримується.

В умовах мегаполісу вам і самому доведеться навчитися чекати. Не витрачайте час на прокручування в голові фраз типу: "Ну, коли ж він прийде?", "Ну, чому так довго немає транспорту?". Проведіть час з користю. Завантажте в свій мобільний телефон хорошу музику, аудіокниги, психологічні тренінги або курс англійської мови. Час, проведений за якимось заняттям, проходить набагато швидше, ніж при бездіяльності.

У людей, що живуть в скаженому швидкісному ритмі, дуже часто здають нерви. Саме тому не варто вступати в перепалки і комусь щось доводити. Крім витрачених нервів це нічим не обернеться. Постарайтеся ігнорувати подібні ситуації, ще краще якщо у вас вийде пожартувати, нехай навіть і всередині власної голови. Якщо ви стали винуватцем дискомфорту (наприклад, наступили комусь на ногу), то варто посміхнутися і щиро вибачитися.

Якщо вас щось дуже сильно розлютило, то не поспішайте давати хід своєї агресії. Закрийте очі і дорахуйте до десяти, глибоко вдихніть, і проблема напевно здасться не такою вже й серйозною.

Якщо ви відчуваєте, що не можете справитися зі своїм нервами, що життя в мегаполісі вичавлює з вас останні сили, то не варто впадати в депресію. Зверніться по допомогу до психолога. Хороший спеціаліст буквально за пару занять допоможе вам поглянути на ситуацію по-іншому і змінити вектор руху. При порушеннях сну і явною депресії не пускайте все на самоплив. Зверніться до невролога, який не тільки оцінить ваш стан здоров'я, але і призначить антидепресанти і заспокійливі, які допоможуть медикаментозно впоратися з проблемою розхитаних нервів.

Теги: збереження, мегаполіс

Чому і як ми втомлюємося і що з цим робити?

% Світлана Добрусіна, автор JustLady. % % %
������ � ��� �� ������ � ��� � ���� ������?
% Жителі великих міст в своїй масі позбавлені від безлічі м'язових, енергетичних витрат, абсолютно неминучих в минулому, але за те і втому їх тепер носить зовсім інший характер. Вперед висунулася втома посереднього, нервово-псіхіческго характеру. Це втома виникає від постійно повторюваних, монотонних, хоча і фізично не важких операцій.
% Статті за темою «Чому і як ми втомлюємося і що з цим робити? » %
Чому і як ми втомлюємося і що з цим робити?
% Де мої сантиметри? %
Чому і як ми втомлюємося і що з цим робити?
% Тріскається шкіра на руках - отчого й чому? %
Чому і як ми втомлюємося і що з цим робити?
% Як повернути колишні стосунки %
Чому і як ми втомлюємося і що з цим робити?
% Паста: з чим є і як готувати %

Найчастіше робоча поза людини стає ведучим, якщо не єдиним фактором втоми не тільки з причини тривалого м'язового напруження, але і в слідстві тих завдань, які вона ставить перед серцево-судинною системою. Гул в ногах, ломота в спині - це наслідок не тільки м'язової втоми, а й наслідок венозного застою в судинах малого тазу та нижніх кінцівок. До якого то певного періоду часу подібні відхилення зберігають рухливий, оборотний характер і легко вирівняти після усунення робочого навантаження. Однак, з якогось періоду часу відновлення вихідного рівноваги зустрічає все більше труднощів. У людини з'являється перевтома, причому чим більше вже залучено в цей процес фізіологічних явищ, тим вони більше посилюють всі інші. Так, змінилося і явно ухудшенное кровопостачання сприяє на функціонування центральних мозкових утворень, відповідальних за регуляцію внутрішнього середовища організму. 

Що ж робити з цією втомою. Треба її спочатку усвідомити. Не робіть вигляд, що нічого не відбувається. Відчуття втоми - це психофізіологічний сигнал, і відповідати на нього, коли він сприйнятий життєво необхідно. Розслабляйтеся, якщо ваше тіло це вимагає. Візьміть відгул на роботі - нічого страшного від цього не трапиться. Повірте, що ваше здоров'я набагато важливіше чергового проекту. Подумайте, чим ви хотіли давно зайнятися, але ніяк не могли знайти на це часу. Почитайте відмінну книгу, лежачи на дивані і потягуючи апельсиновий сік, подивіться ужастик або зліпіть горщик з глини. Взагалі потрібно відгородити себе від непотрібної суєти і провести час так, як вам цього дійсно хочеться.

Необхідно навчитися контролювати свої емоції, щоб боротися з втомою. Адже негативні почуття забирають дуже багато енергії, можна сказати, виснажують організм. Позитивні емоції, навпаки, заряджають вас бадьорістю й оптимізмом. Виховуйте в собі звичку мислити позитивно.

Відмовтеся від шкідливих звичок. Куріння, наприклад, забирає дуже багато енергії і часу. Після кожної викуреної вами сигаретою вашому організму доводиться дуже довго відновлюватися, а значить, його працездатність значно зменшується.

Взагалі втома - це абсолютно нормальне явище, і воно необхідне для нормального функціонування вашого організму. Вчіться правильно реагувати на сигнали, які посилає вам тіло і дух, і тоді втома стане для вас лише черговим етапом розвитку, а не приводом турбуватися і нервувати.

Теги: втома