Як зробити вибір кольорів для квітника
% Яна Коріна, автор JustLady.
%
%
%
% Одним з важливих етапів пристрої квітника є вибір рослин. Тут необхідно враховувати не тільки висоту стебла і терміни цвітіння, але і такі параметри як ступінь освітленості і тип ґрунту на ділянці, де передбачається розбити клумбу, влаштувати бордюр, миксбордер або рабатку.
% Статті за темою «Як зробити вибір кольорів для квітника»
%
% Домашній квітник: як виростити сад на підвіконні
%
% Однорічні квіти для саду
%
% Як працювати в жіночому колективі
%
% Сам собі садівник: пиретрум
%
% Підбираючи рослини для квітника, варто враховувати ступінь освітленості ділянки, на якій вони будуть розміщені. Якщо квітами передбачається прикрасити добре освітлений куточок саду, варто віддати перевагу світлолюбних рослин: тюльпанів, пеларгонія, хризантемам, маргаритки або петунії. Якщо велика кількість світла в обраному куточку саду поєднане з кам'янистій або піщаним ґрунтом, у квітнику прекрасно себе будуть почувати рослини, які традиційно використовуються для оформлення альпінаріїв: різні види ломикаменів, очитки, низькорослі види гвоздик. Для ділянки, розташованої в півтіні, підійдуть примули, настурція, бегонія, незабудка. Квітник, розташований в тіні, прикрасять аквилегия, живучка повзуча, копитняк, медунка, хоста. Декорування вологого затіненого ділянки краще проводити астильба, папороттю і купену.% Для створення квітника, який буде виглядати декоративно протягом всього літнього сезону, буде потрібно поєднати рослини, квітучі в різний час. Створити кольорова пляма навесні допоможуть тюльпани, серед яких є як ранньоквітучі сорти, так і ті, що зацвітають в самому кінці весни або на початку літа. Пізніше починають цвісти іриси, ряд сортів лілій, сланкі флокси, левиний зів, запашний тютюн, петунія. Різноманіття сортів айстр і жоржин дозволить квітнику зберегти декоративність в кінці літа.
При виборі варто враховувати вид устраиваемого квітника і висоту рослин. Для килимовій клумби, рабатки або бордюру підійдуть рослини однакової висоти. Розбиваючи багатоярусну клумбу або миксбордер, можна поєднати високі рослини, які будуть утворювати верхній ярус, з низькорослими квітами. Для створення верхнього ярусу нерідко використовуються дельфініум і рудбекия, в середньому ярусі варто розмістити іриси, астильбу і хосту. Нижній рівень створюється низькорослими флоксами, гвоздиками та почвопокровними рослинами.
Теги: кольору, клумба, вибір, рослина, квітник
Як зменшити кофту
% Sacurafleur, автор JustLady.
%
%
%
% Навіть улюблений одяг має властивість деформуватися і збільшуватися в розмірах через шкарпетки або неправильної прання. Також буває вельми прикро придбати, наприклад, кофту, яка виявилася більше того розміру, який ви носите. В обох випадках існує одне рішення - зменшити розмір придбаного предмета одягу.
%
%
% Статті за темою «Як зменшити кофту»
%
% Як зв'язати кофту з капюшоном
%
% Як носити смугасту кофту
%
% Як прикрасити в'язану кофту
%
% Ваші дії по зменшенню кофти будуть залежати насамперед від того, з якого матеріалу вона зроблена. Для речі з вовни або напіввовняних тканин можна буде застосувати особливий спосіб прання, який приведе до усадки речі. Для цього перед пранням замочіть кофту в гарячій воді на годину. Потім виперіть вручну або в пральній машині при температурі не менше шістдесяти градусів. Також можна віджати кофту автоматично, що також сприятиме усадки тканини. Але потрібно врахувати, що цей метод не підійде для особливо делікатних вовняних тканин - ангорської вовни і кашеміру.% Сушити таку вовняну кофту слід не на мотузці або вішалці. Потрібно покласти річ на тканину, добре вбирає вологу, розправити і залишити до висихання. Після цих маніпуляцій, що імітують неправильну прання, вовняна річ повинна зменшитися в розмірі.
З одягом з інших матеріалів слід вчинити інакше. Потрібно буде її вшити. Можна використовувати один з двох основних способів. Перший найбільше підходить для укорочення рукавів. У цьому випадку шви в місці для зменшення розпорюють, а нові прострочуємо з великим запасом тканини. Але перед тим, як зшити тканину ще раз, потрібно зробити примірку і зрозуміти, чи правильно зроблений розрахунок для ушивання.
Інший спосіб - це доповнення моделі витачкамі. Це зручно в тому випадку, якщо ви хочете ще й дещо змінити фасон. Виточки особливо зручні для ушивання кофти в талії. Для цього виверніть її навиворіт і зробіть намітку по лінії майбутньої виточки. Потім приміряйте кофту знову. Якщо вона добре сидить на вас, то намітку можна замінити щільною ручний або машинної рядком.
Ще один спосіб зменшення ширини кофти в талії - це носіння її з поясом. Правильно підібраний аксесуар такого типу добре доповнить ваш костюм.
Теги: одяг, розмір, річ, кофта, блузка, зменшення
Юкка: розведення і догляд
% Bosh, автор JustLady.
%
%
%
% Юкка - це чагарник або маленьке деревоподібна рослина, яка має вічнозелені жорсткі листя. Батьківщиною юки є США, Мексика, Антильські острова. Не так давно вона прийшла до нас у Росію. У юки дуже екзотичний вид, а доросла рослина схоже на пальму. Розмір юки залежить від віку та умов існування. Вона може бути від 50 сантиметрів до 2 метрів у висоту. Розмір листя юки може бути від 30 сантиметрів до 1 метра в довжину. Зустрічаються щільні, прямі, витягнуті, загострені листя. Юкка практично ніколи не цвіте будинку.
% Статті за темою «Юкка: розведення і догляд»
%
% Циперус: розведення й відхід
%
% Гардения: розведення і догляд
%
% Глоксиния: розведення і догляд
%
% Гузмания: розведення і догляд
%
Досить багато людей займається вирощуванням юки в домашніх умовах. Для цього необхідно створити умови для цього домашнього рослини. На юку дуже сприятливо діє сонце, тому потрібно постаратися розташувати рослину на південній стороні квартири. Досить просто можна приготувати ґрунт для юки. До її складу мають входити: суміш парникової землі, садової землі і річкового піску.
Відразу після придбання юки необхідно подбати про пересадку. Негайно потрібно пересаджувати рослину, якщо горщик не надто стійкий або вирощування вироблялося в чистому торфі. Пересаджуванням необхідно займатися кожні 2-4 роки. Все залежить від темпу росту рослини.
Підживлення юки необхідно проводити з травня і до вересня. Робиться це регулярно, кожні 15 днів. Для підгодівлі найкраще підходить розведене добриво для кімнатних рослин.
Юкка потребує води, тому влітку потрібно поливати її кожні 5-6 днів, а взимку - кожні 10 днів. Влітку має статися висихання субстрату на 5-7 сантиметрів. Незважаючи на те, що у юки серед позитивних якостей відзначається хороша адаптація до вологості житлових приміщень, щотижневий душ їй все-таки не завадить. Листя освіжать і очистяться від пилу.
Взимку юка може рости в більш прохолодному приміщенні. У цю пору року буває сама оптимальна температура для її існування - 10 ° С. Влітку юка повинна знаходитися на балконі. Вона буде ще міцніше від таких умов.
Теги: домашні, умова, юка, догляд, вирощування
|