В'язання з поліетиленових пакетів: як це робиться

% Mika, автор JustLady. % % %
������� �� �������������� �������: ��� ��� ��������
% У кожної господині в будинку є поліетиленові пакети. Вони незамінні в повсякденному житті і побуті. Але таким простим, банальним предметів можна знайти і нестандартне застосування. А саме, використовувати пакети в якості матеріалу для в'язання. Настільки незвичайне застосування поліетиленових пакетів дозволить по новому поглянути на такий вид декоративно-прикладної творчості, як в'язання.
% Статті за темою «В'язання з поліетиленових пакетів: як це робиться» %
В'язання з поліетиленових пакетів: як це робиться
% Ліпофілінг губ: як це робиться %
В'язання з поліетиленових пакетів: як це робиться
% Нарощування вій пучками: як це робиться %
В'язання з поліетиленових пакетів: як це робиться
% Нарощування волосся: як це робиться? %
В'язання з поліетиленових пакетів: як це робиться
% Афролокони: як це робиться %

Друге життя поліетиленових пакетів.

Для в'язання можна використовувати будь-які за розміром, кольором і щільності поліетиленові пакети.
% Підготовка складається з перетворення пакетів в матеріал для в'язання. Для цього потрібно відрізати дно і ручки пакетів, розкласти їх складанням вдвічі. За допомогою лінійки і фломастера окреслити по колу і вигляді спіралі стрічки однакової товщини. Початок стрічки має бути з одного краю підготовленого пакета, а кінець стрічки на протилежному краю пакета.

Після цього стрічка вирізається. Таким чином необхідно нарізати необхідну кількість стрічок з пакетів. Стрічки змотуються в клубок, з'єднуючись між собою шляхом накладення кінця попередньої стрічки з наступною. Можна використовувати стрічки однакового кольору, а можна різних. Зручно змотати кілька клубків, кожен з яких матиме свій колір. І вже в процесі в'язання використовувати стрічку необхідного кольору з відповідного клубка.

Після підготовки стрічок до в'язання визначаємося з виробом, який буде в'язатися з цього матеріалу. Вибір досить великий. Від перевірених часом бабусиних визнаних гачком килимків, до модної в наш час в'язаного меблів. Це може бути і невеликий пуфик для ніг, і яскрава накидка на стілець. А можна піти ще далі і зв'язати чохол для стільця або крісла. Широке застосування знайдуть в'язані з поліетиленових пакетів вироби і для ванної кімнати. Це можуть бути накидки для пральної машини, серветки і в'язані корзини для предметів туалету. Політ фантазії не обмежений, головне - захотіти і зробити.

Тип і метод в'язання визначається з того, чим і який виріб буде пов'язано. Для чохла на стілець можна використовувати в'язання на спицях. А ось корзинку і килимок краще зв'язати гачком. Товщина спиць і гачка так само підбирається виходячи з того, яким буде в'язане виріб.

Отже, підготували матеріал і предмети, якими буде проводиться в'язання. Визначтеся з виробом, зробіть відповідні розрахунки по щільності в'язання та розмірів виробу. Візьміть у руки спиці або гачок для в'язання, виберіть стрічки з пакетів потрібних кольорів і приступайте до в'язки вироби.
% Сама техніка в'язання з поліетиленових пакетів не відрізняється від традиційного в'язання. Використання пакетів при в'язання не виключає застосування стандартних прийомів і методів незалежно від типу в'язання, гачком або спицями. Потрібно тільки враховувати, що виготовлені таким способом речі будуть досить щільними.
% Таким чином можна зробити ексклюзивну річ своїми руками з вельми незвичайного матеріалу - поліетиленових пакетів.

Теги: стілець, килимок, гачок, квітка, серветка, чохол, трикутник, пакет, спиця, накидка, табурет, круг, в'язання, аксесуар, поліетилен, сидушка

Як зробити світильник своїми руками

% Валенсія, автор JustLady. % % %
��� ������� ���������� ������ ������
% Виготовити гарну річ своїми руками з мінімумом витрат часу і коштів - що може бути приємніше? Представлена ​​концепція виготовлення саморобних світильників дозволяє швидко і без особливих зусиль почати домагатися в цій області видатних результатів.
% Статті за темою «Як зробити світильник своїми руками» %
Як зробити світильник своїми руками
% Як підібрати світильник для стелі %
Як зробити світильник своїми руками
% Аксесуари для кухні своїми руками %
Як зробити світильник своїми руками
% Стильний абажур своїми руками %
Як зробити світильник своїми руками
% Стрункі руки: план дій %

Незважаючи на багатство асортименту готових світильників, пропонованих в магазинах, саморобні світильники завжди користувалися заслуженою популярністю серед домашніх майстрів. Адже хоча з технічної точки зору це - гранично прості вироби, майстру завжди є де розгулятися в області дизайну, отримавши у результаті річ, яка не має аналогів серед випускаються промисловістю.

Традиційна технологія створення саморобних світильників передбачає виготовлення "з нуля" всіх деталей вироби, крім хіба що патрона і лампочки. На це часом йде чимало сил і коштів. Але сьогодні починає набирати популярність інший підхід до виготовлення світильників в домашніх умовах. Він називається апціклінгом, від англійських слів up - вгору і recycling - переробка.

Якщо суть класичного рециклінгу полягає в тому, що предмет, що підлягає переробці, руйнують, і з отриманої сировини потім отримують інший предмет, то при апціклінге предмет беруть цілком, і шляхом деяких модифікацій отримують з нього інший предмет, часом виконує більш складну функцію, ніж первинний . Таким чином можна отримувати самі різні речі (класичний приклад - річковий пліт з пластикових пляшок), але найчастіше цей підхід застосовують при виготовленні світильників. Чому саме світильників? Відповідь на це питання ви дасте собі самі, озирнувшись навколо і подивившись на навколишні вас речі. Адже якщо вдуматися, практично будь-якої речі, якщо вона стане непотрібною, можна при бажанні дати друге життя, перетворивши її в світильник.

Сам підхід до виготовлення світильників шляхом апціклінга не новий. З давніх пір в сільській місцевості майже в кожному будинку можна зустріти світильники-переноски, виготовлені із скляних банок з-під консервованих овочів. Такий прилад має довгий шнур, щоб з ним можна було спуститися у підвал. Але сьогодні домашні майстри при виготовленні світильників банками не обмежуються. У хід йде все, що трапляється під руку. Тарілки, кошики для яєць, мірні судини, навіть накладки від врізних замків, пофарбовані в різні кольори і з'єднані в циліндр - всього не перерахуєш. А результати виходять, прямо скажемо, просто дивовижні.

Зрозуміло, що предмет, який ви збираєтеся перетворити на світильник, не повинен закривати світло від лампочки з усіх боків, інакше використовувати його в цій якості просто немає сенсу. Втім, якщо той чи інший предмет вам дуже сподобався в якості основи для світильника, але цій вимозі він не відповідає, ситуацію легко виправити, насвердливши в ньому безліч отворів. Крім цього, в ньому доведеться просвердлити ще один отвір - для кріплення патрона. Тверезо оцінюйте свої можливості: не намагайтеся свердлити отвір, скажімо, в керамічній тарілці, якщо не вмієте цього робити - тільки тарілку розколеться.

Патрон - за бажанням, звичайний, типу E27 або "міньйон", типу E14, з'єднують шнуром відповідної довжини або з колодкою-клемником, якщо виготовляється люстра, або з виделкою, якщо ви будуєте настільну лампу або бра. Всі з'єднання повинні бути добре ізольовані, в тому числі від самого "абажура", якщо він металевий. У люстри місце з'єднання клемника з вихідними з стелі проводами закривають спеціальним порожнистим конічним ковпаком. Важку люстру можна підвішувати прямо за шнур. В якості несучої конструкції, що сполучає гачок з люстрою, застосовують або порожнисту трубку, всередині якої протягнуть шнур, або міцний трос, або кілька сталевих стрижнів. Їх довжина повинна бути такою, щоб виключити натяг шнура. До настільній лампі або бра прикріплюють, відповідно, підставку або міцний кронштейн для кріплення до стіни.

Яку лампочку використовувати в саморобному світильнику? Тут діє жорстке правило: якщо ви хоча б трохи сумніваєтеся, що предмет, який ви перетворили на світильник, витримає нагрів лампою розжарювання, навіть малопотужної, що не розплавилися і не захопившись, ставте енергозберігаючу. Також ніколи не використовуйте саморобні світильники на вулиці, у ванній кімнаті, в лазні і сауні - для цього годяться лише освітлювальні прилади зі спеціальною герметизацією, яку в домашніх умовах виконати практично неможливо.

Теги: одяг, рука, люстра, лампа, світильник, виготовлення, upcycling, апціклінг